Opinie o CSVK Sp. z o.o. sp.k. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy CSVK Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w CSVK Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CSVK Sp. z o.o. sp.k. w Kraków

Nie polecam Pracownicy są zwalniani z dnia na dzien bez podania konkretnego powodu Jeśli myślisz o zatrudnieniu się w tej firmie to odradzam Manipulacja i pospieszanie Sprawdzanie na kamerach ile razy ktos wyszedł do toalety CHORE

Była pracownica

Pracowałam w Bochni na dziale wysyłki. Do pewnego momentu praca była znośna atmosfera była Ok wszystko się zmieniło od kiedy Pan P jest tymczasowym kierownikiem . (usunięte przez administratora) na każdy kroku, prześladowanie zakaz rozmów, wymuszanie pracy ponad siły, ustalanie norm pączek wręcz nieosiągalnych A Pan p nic nie robi tylko siedzi wlaczy kamery z jednym pracownikiem na ekranie i obgadują. Normalnie prześladowanie. Szefowa wpadnie raz na 3 miesiące i jest chwilę spokoju ale zaraz spowrotem to samo. To jest człowiek chory psychicznie Żal tej firmy bo było ok

Pracownik01

Wiedzą jaka jest prawda i cieszą sie, że ze święta 4 w końcu ktoś zrobił porządek. Wychwalają czasy Panowania kierownika P osoby, które sobie miały z Nim jakieś układy i układziki. Pozostali byli traktowani jak gorszy(usunięte przez administratora)... Dziwne, że teraz jak cała 4 została zwolniona to wracają do pracy osoby, które zwolniły sie same jak jest oni pracowali. A teraz chętnie wracają jak wiedzą co się podziało :)

Z mojej wiedzy nikt nie został zwolniony tylko nie zostały przedłużone umowy osobą które nie chciały pracować tylko szukały jak tu czegoś nie robić lub były na L4 po pół roku. Ja się nie dziwię takim decyzją bo to firmę ciągło w dół, a osoby pracowite nie miały możliwości rozwoju, a teraz już taką możliwość mają i każdy wie co ma robić :) Mi się podoba po zmianach :)

@…

Może zatem byłaś tym wyjątkiem, które nic nie robiło i do zwolnienia się kwalifikowało. Skoro większości nie jest po prostu przedłużana umowa, a pracowite i zaangażowane osoby teraz mają szanse rozwoju :)

Niko Nowy wpis

Witam. Jak to jest z tą firmą, bo widzę że co chwila pojawia się ogłoszenie na hali magazynowo-wysyłkowej. Było w marcu i znów teraz się pojawiło.

To zle wynika z twojej wiedzy ponieważ mnie zwolnili z dnia na dzień a umowę jeszcze miałam mieć przez dobre kilka miesięcy także nie wypowiadaj się o czymś o czym nie masz wogule pojęcia

Pracownik Nowy wpis
@…

Franek Nowy wpis

Rozumiem że jest tu spora rotacja a mnie zależy na stabilnej robocie. Szczególnie w dziale sprzedaży. Jak teraz z przyjęciami bo nie widziałem żadnych nowych rekrutacji. Na razie stagnacja po zwolnieniach i nikogo nowego nie potrzeba czy mam być czujny bo zaraz coś się ruszy w przyjęciach? Wrzućcie jakie są prognozy.

Karolcia Nowy wpis

Też właśnie tak jak koleżanka, znalazłam stare ogłoszenie dla specjalistki ds. sprzedaży internetowej. Mnie bardziej interesuje od czego zależy rodzaj umowy, bo wymieniano umowę o pracę, zlecenie i b2b. Samemu można to sobie wybrać? Dajcie znać co w praktyce oznacza ten elastyczny czas pracy.

Firma CSVK Sp. z o.o. sp.k. szukała nowego pracownika na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży internetowej. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pracownik działu kadr i płac
Częstochowa
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stajenny / pracownik farmy
Lommel
Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.

Pracownik01

Dlatego kadra biurowa z tego co mówią została zwolniona jakoś w lutym. Cała grupka "rządzących".

XYZ
@Pracownik01

Z tego co pisałaś to kadra zarządzająca została zwolniona w lutym a komentarz tyczy się bezpośrednio osób "rządzących" w aktualnym biurze w Marcu.

@XYZ

A skąd wniosek, że mowa o jakiejś aktualnej kadrze zarządzającej, a nie o tej której już nie ma:)

XYZ

Ponieważ w komentarzach niżej można śmiało wyczytać, że zwalniają masowo ludzi? Daty pokazują, że dzieje się to w Marcu co oznacza "nowych rządzących".

Czytam tu o zwolnieniach z niektórych etatów, więc może teraz są jakieś nowe przyjęcia? Byłabym zainteresowana etatem specjalistki ds. sprzedaży internetowej, bo szukaliście ludzi jakieś 6 miesięcy temu. Te kilka miesięcy temu maksymalna pensja wynosiła 6k, a jak jest teraz, dają trochę więcej? Jakby ktoś napisał czy ta joga w biurze jest w godzinach (usunięte przez administratora) to byłoby świetnie.

Zwalniają masowo ludzi boje się o swoją posadę nie wiem czy szukać czegoś innego czy czekać na to co będzie nie wypłacają pieniędzy na czas w tej pracy co się dzieje to masakra codziennie co innego

Nigdy sie nie zdarzyło, aby nie wypłacili na czas. Zawsze wszystko na czas i zgodnie z ustalonymi warunkami:)

Ktoś napewno

Powiem prosto z mostu !! Na moje wygląda to tak nowe kadry mają swoich pupilków gdzie zostawiają ich w pracy a resztę zwalniają bądź odwołują podpierając się statystykami z ostatniego miesiąca i wmawiają pracownikowi że nie spełnia wytyczonych norm a nie biorą pod uwagę całego okresu pracy bądź więcej niż jednego miesiąca. Kilka osób zwolnili, kilka bądź kilkanaście już odwołali i te osoby nie wiedzą czy mają czekać aż im pozwolą wrócić czy mają same odejść i szukać nowej. Jak zwolnili pewne osoby z biura to powiedzieli że nie będą nikogo więcej zwalniać ani będą nikogo nowego szukać poczym okazuje się być zupełnie na odwrót. Informują na umowie zlecenie że wypłatę dostaniesz do 10 każdego miesiąca po czym dowiadujesz się że mają czas 14 dni od oddania im rachunku za przepracowany miesiąc i w efekcie wypłata przychodzi dopiero po 10

Xxx

Nie polecam. Pracownicy są traktowani bez szacunku. Manipulowanie osób z biura na najwyższym poziomie a w szczególności Pani S, która powiedziała że maszyna nie zastąpi pracowników. @Pracodawca jeżeli chcesz aby firma funkcjonowała jak należy musisz docenić pracowników, a nie traktować ich jak maszynki do robienia większych pieniędzy.

Była pracownica

@Była pracownica

A co się stało z poprzednim kierownikiem, są szanse, że wszystko wróci na swoje tory? Jak ta praca zostaje wymuszana? Bo to poważny zarzut, a kojarzy mi się, że nie jest się dobrze traktowanym jak się odmówi, mam rację? Ta praca ponad siły to odbywa się po godzinach?

Aktualny pracownik
@Była pracownica

Nie wiem o co chodzi z poprzednim kierownikiem, aktualny jest w porządku. Atmosfera w pracy była ok. Od nowego roku się dużo pogorszyła.

Aktualny Pracownik
@Była pracownica

Atmosfera w pracy była zawsze bardzo przyjemna, nigdy nie odczułam złego traktowania a tym bardziej prześladowania ze strony kierownictwa (a już zwłaszcza ze strony pana P) Tak jak w każdej pracy trzeba wykonywać swoje obowiązki. W ostatnim miesiącu niestety sporo zaczęło się zmieniać… nie wiem czy na lepsze :(

Haha
@Aktualny Pracownik

Dziwne ze co chwilę się ktoś zwalnia, a ogłoszenie o pracę jest co chwilę aktywne. Niemożliwe

@Haha

Atmosfera była spoko ale ciężko wyżyć z minimalnej krajowej, więc może tu leży problem :-(

Cama racje

Ma swój rozum a ten człowiek nie umie go używać. Jest hamski , nie wychowany z brakiem szacunku do ludzi którzy tam pracują. Z resztą dla tego został wyrzuconych. Nie powinien mieć żadnego stanowiska zarządzającego. Niech sobie idzie pracowac z facetami go kultury nauczą. Tyle w tym temacie czas pokazał kto rację.

@Aktualny pracownik

Manipulacja ludźmi na wyższym poziomie... śmiech na sali co się teraz dzieje. Nie wiem czy oni serio myślą, że im w to wierzymy. Uśmiechy i zachwalanie na każdym kroku, normalnie do d*** by nam weszli.

@@Aktualny pracownik

Właśnie ludzie piszą tutaj, że ostatnio zaszły jakieś zmiany ale tez nikt konkretów nie podaje. A mnie to naprawdę ciekawi, bo rozważam pracę w tym miejscu. A w co konkretnie im nie wierzycie, napiszesz?

XD

To jesteś aktualnym pracownikiem czy chcesz się zatrudnić?

Obserwatora

Omijajcie tą firmę szerokim łukiem! Jeśli myślisz że to zwykłe pakowanie paczek a dorobię sobie to uważaj bo firma a raczej jej założyciele niszczą ludzi psychicznie!

Karolka

Piszę, bo widziałam ich ogłoszenie. Szukali tam wtedy osoba jako specjalistka ds. sprzedaży internetowej. Fanie, że dają elastyczne godziny pracy. Czy to oznacza, że nie ma grafiku i można przychodzić do pracy kiedy się chce, byle wypracować 8 godzin dziennie? Elastyczne podejście oznacza też, że każdego dnia można zaczynać prace o innej porze??

Łucja

jaka jest atmosfera w dziale marketingu? Widziałam że rok temu szukano Content Managera i zastanawiam się jakie są zarobki na tym stanowisku? polecacie ogólnie zatrudnienie w tym dziale?

Obserwator
@Łucja

Z działu marketingu wszyscy sie śmieją w tej firmie :))) ludzie tam sa ok ogolnie i dobrze robia swoja robote. Aż dziwne bo patrzac kto tam zarzadza, ja zwolnilbym sie dawno. "dyrektorek" który wciaz wybrzydza nic nie proponujac i "pan milczący" czyli manager e-commerce. Chodza ploty, ze ma jakies uklady z prezesem. Kazdy widzi, ze caly dzien nic nie robi, nie przychodzi do pracy i sobie cziluje robiac codzienny przeglad internetu, ale nikt nie reaguje. Szary pracownik dostaje zj*** z kolei za drobna pomylke. Zarobki w calej firmie marne jak nie masz znajomosci. Nie liczylbym na kokosy.

Joanna
@Obserwator

Marne to jest ile? Każdy mierzy swoją miarą i chętnie poznałabym kwotę. Jeśli zespół jest ok - tak jak piszesz - to dlaczego wszyscy się śmieją z tego działu?

@Joanna

Ja osobiście pracuje w firmie kilka lat i nie mogę złego słowa powiedzieć. zarobki - adekwatne do umiejętności. Umiesz dużo - zarabiasz dobrze. Nic nie umiesz nie zarabiasz dobrze. Wybrzydzający dyrektorek ? - ciekawy wpis ;). Ja o takim nie słyszałem. Szary Pracownik ... CSVK stara się traktować każdego pracownika z szacunkiem. Patrząc na takie wpisy mam wrażenie, że niektórzy ludzie zamiast znaleźć sobie dobrego psychoterapeutę wypisują opinie na gowork upuszczając swoim emocjom. :) Pozdrawiamy Cie kochana nasza była koleżanko z pracy ;)

Maciej

Jestem po okresie próbnym. Pracowałem w różnych firmach, Tu jest Super polecam każdemu. Atmosfera cuuudo ludzie pracujący jak i kierownictwo super. Godziny 8-16 każdy pomoże wytłumaczy POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o CSVK Sp. z o.o. sp.k. - Kraków

• Jak się pracuje w CSVK Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy CSVK Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CSVK Sp. z o.o. sp.k.?

CSVK Sp. z o.o. sp.k.
  • Krupnicza 5 lok. 1