TORUS Jeleń i Nowakowski spółka jawna

Strzegom

TORUS Jeleń i Nowakowski spółka jawna

Opinie o TORUS Jeleń i Nowakowski spółka jawna

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w TORUS Jeleń i Nowakowski spółka jawna? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

oszust

nie polecam, brak szacunku i chamota wobec pracowników nieumiejętność organizacji pracy serwisu przez dyrektora oddziału idzie sie najebac i ujebać a wypłata taka se jeden wielki burdel

xyz

Wszystkim serdecznie odradzam i radzę trzymać się z daleka!

WW

jak najdalej...

Niezadowolony

Wymagania ogromne, a kasa już nie. Targowanie się podczas rozmowy to o obniżenie podstawy, to o żeby swoim autem przez okres szkolenia dojeżdżać do firmy, i inne różne. Skrobanie by jak najmniej zapłacić.

Foka

Auta nie można używać do celów prywatnych, a na dodatek dodatkowo, że dojeżdżamy do siedziby trzeba płacić. Kasa taka sobie. Eeeeee

Magnes

Nie polecam

Polo

Sluszalem ze z firmy odszedl kierownik ktory tam dlugo pracowal oraz chyba dwoch handlowcow, mechanik czy mechanicy oraz Panie z obslugi klienta, dlaczego to tyle osob odeszlo? hm....

STp

Przykro patrzyć że taka firma jak torus obciąża gościa który robił dla nich niezłą kasę . A plotki które rozpowiadają pracownicy torusa to świadczą o ich poziomie i bezradności .

Johny

Byłem na rozmowie i nie polecam.

Zostaw opinię o TORUS Jeleń i Nowakowski spółka jawna - Strzegom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TORUS Jeleń i Nowakowski spółka jawna