Opinie o Farmer Co Łukasz Kłósek w Borek

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Farmer Co Łukasz Kłósek. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Farmer Co Łukasz Kłósek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Farmer Co Łukasz Kłósek w Borek

Wzmianka o zainkasowaniu 10 tysięcy mnie zaciekawiła, ale z ostatniego wątku mam rozumieć, że nie chodziło o zarobki oferowane w umowie? miałem problem by ofertę od was z aktualnego okresu znaleźć a na montaż może bym się przyjął, bo mam już doświadczenie a piszecie, że umowa o pracę jest dostępna. Pisaliście też o rozwoju kiedyś, on już się wstrzymał ze ofert nie widać?

cześć, a od strony biura mogły ktoś zabrać glos? Ciekawi mnie czy faktycznie przy montażu jest tak jak teraz niedawno opisano, chociaż ja i tak w handlu lepiej bym się sprawdził, trudno było mi jednak odszukać taka ofertę. miedzy działami jakie są utrzymywane relacje? I czy ktoś jeszcze miał podobnie na tym montażu co poprzednik?

Kowal17 Nowy wpis

Witam jak wygląda praca montażysty? Czy ktoś tam pracował lub pracuje i ma jakieś opinie?

Inez

No cześć, w zakładce na stronie podpisanej kariera z farmerem widnieje oferta dla montażystów. Ona jest stała czy akurat faktycznie istnieje zapotrzebowanie? Zastanawiam się po jakim czasie chłopak będzie mógł liczyć na zwrotkę. Doświadczenia tak naprawę nie ma, ale jest napisane ze to tylko mile widziane. To jaka kwota zostanie mu zaproponowana? I co by było gdyby dla przykładu już miał ze dwa lata stażu?

Czesław
@Inez

Cześć, generalnie firma z tego co widać się rozwija i regularnie poszukiwani są pracownicy. Znajomy pracuje grubo kilka lat na montażu i jego opinia jest prosta: Dobrze pracujesz = dobrze zarabiasz Wiele maruderów się przewinęło przez montaż bo liczyli, że za palenie papieroska i wódeczkę na robocie zainkasują 10 koła na miesiąc. Z opinii które posiadam to warto a Szef ponoć normalny gość który zaczynał od zera także bez dziwnych ceregieli.

@Czesław

Witam, 10 koła mnie zainteresowało, rzecz jasna przy rzetelnej pracy. po jakim czasie dla mnie jako swiezaka będzie to wyrabialne? Nie ukrywam, że zależy mi na zarobkach w bieżącym okresie. To wszystko jest na umowie o pracę? są nadgodziny? Jak płatne?

Czesław

Kwestia zatrudnienia elastyczna z tego co wiem. Albo umowa o pracę, albo kontakt B2B. Warto zapytać w kadrach albo u kierowników poszczególnych sekcji.

@Czesław

A jakaś rozmowa rekrutacyjna czy coś w ten deseń? z kim jest przeprowadzana w razie czego? Jak ogólnie przyjęcia tutaj wyglądają i przede wszystkim ile to wszystko trwa?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Farmer Co Łukasz Kłósek? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie