Opinie o Wessper Spółka z Oraniczoną Odpowiedzialnością w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Wessper Spółka z Oraniczoną Odpowiedzialnością. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wessper Spółka z Oraniczoną Odpowiedzialnością na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wessper Spółka z Oraniczoną Odpowiedzialnością w Kraków

ABC123

Zarobki bardzo niskie, atmosfera również fatalna. Premię są zabierane od widzi mi się kierownictwa oprócz osób które się podlizują. Zatrudnianie swoich znajomych (Bez odpowiednich umiejętności i wykształcenia do danego stanowiska) na bardzo odpowiedzialnych stanowiskach powoduje ogólny bałagan, brak organizacji oraz wiele podziałów. Kierownictwo nie szanuje pracowników, często Ci "lepsi pracownicy" nie robią nic na zmianie zwalając całą odpowiedzialność na nowych. Bardzo częstym zjawiskiem w firmie jest dwulicowość, gdzie dosłownie każdy obgaduje siebie wzajemnie od pracowników po kierownictwo przez co wszyscy pracownicy są podzieleni na "obozy" w których nagaduje się na inną zmianę z kierownikiem lub z inną zmianą na kierownika, każdy kogo nie ma aktualnie przy rozmowie staje się podmiotem plotek, domysłów oraz wyśmiewania nawet z własnej zmiany typowa "rodzinna atmosfera". Oprócz fatalnej atmosfery również kierownictwo nie jest zadowolone kiedy pracownik domaga się wydania na niego lub firmy pieniędzy na np. Noże do tapet których wiecznie brakuje wszelakie narzędzia są stare i duża część z nich jest popsuta, często trzeba kombinować jak coś zrobić bez niezbędnych elementów. BHP tej firmy to "Bezpieczeństwo Hamuje Pracę", stosowanie tańszych zamienników które nie są przeznaczone do tych maszyn powoduje ogólny bałagan i utrudnia pracę. W momencie upomnienia się o poprawę jakiegoś problemu związanego z pracą dostajemy odpowiedź "Jak ci nie pasuje to się zwolnij" NIE POLECAM!

Kris
@ABC123

Dziękuje za opinie, jeśli osoba ma ochotę aby porozmawiać na ten temat zapraszam do rozmowy może uda się coś poprawić, zmienić ;)

@ABC123

Fakt, to prawda nanizsza krajowa, umowa zlecenie dla wszystkich, (usunięte przez administratora), kierownicy bez umiejętności oraz wykształcenia, nie potrafią się dogadać z pracownikami. Fatalna atmosfera, po niektórych widać nerwowosc aż strach podejsc, obgadynwanie dwukicowosc światło dzienne. Brak premii i zamianatanie pod dywan spraw.

Wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanej pracy i odpowiedzialności na danym stanowisku. Niestety nie można wymagać aby wynagrodzenie pracownika wykonującego bardzo proste czynności było równe wynagrodzeniu Kierownictwa którego praca jest bardziej angażująca, stresogenna i wymagająca. Zarzut o braku kompetencji i dwulicowości itp. jest bardzo krzywdzący i obawiam się że podyktowany negatywnymi emocjami. Na pewno firma stara się pracować nad swoimi słabymi stronami i do tego niezbędne jest poznanie opinii pracowników na bieżąco a nie "po fakcie" za pośrednictwem internetu.

Róża

No a co ze stażem pracy? Jak kasa odpowiada wykonywanej pracy i odpowiedzialności. A jak pracownik pracuje tu latami to pensja oddaje właśnie ten staż? Firma daje podwyżki takim stałym osobom?

Opiniodawca

Firma intensywnie się rozwija. Pojawiają się nowe rozwiązania, narzędzia, biuletyny marketingowe; jednym słowem widać, że coś się dzieje. W mojej ocenie przyjemnie się pracuje w takiej firmie, która stawia na ludzi i pozwala im działać, a tak jest właśnie w Wessper.

Ilona

Wpadłam tu bo widziałam że firma dodała ogłoszenie na Specjalistę ds. Social Media. Czy ktoś z działu marketingu mógłby się wypowiedzieć czy warto aplikować na to stanowisko? Jaką macie atmosferę w firmie? W ofercie jest napisane, że można pracować hybrydowo. Często pozwalają na pracę z domu? Będę wdzięczna za odpowiedź

@Ilona

Hej, Mamy bardzo dobrą atmosferę w firmie. Najlepiej zweryfikować to u obecnych Pracowników. Bochnia mała więc każdy zna każdego. Od pewnego czasu mam wrażenie, że wpisy na gowork umieszczają ludzie, którzy nie chcą robić nic pozytywnego w swoim życiu. Zamiast poświęcić 15 minut na samorozwój poświęcają go na wypisanie kolejnej negatywnej opinii na temat firmy. Bardzo biedni są Ci ludzie :(. Całe życie w negatywnych emocjach. Warto aplikować na stanowisko. Wszystkie szczegóły udzielane są bezpośrednio na rozmowie kwalifikacyjnej. Miłego dnia życzę :).

Opinia dotyczy oddziału w Rzezawie. Uważam, że jest tam dobrze, atmosfera w porządku, szefostwo dostępne, zawsze wyslucha, pomoże, jeśli trzeba upomni. Krytykę tez trzeba umieć przyjmować, w końcu wszyscy gramy tam do jednej bramki. Pracy dużo owszem, ale przynajmniej wiesz za co pracujesz. Ja polecam, człowiek ambitny na pewno się tam odnajdzie

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wessper Spółka z Oraniczoną Odpowiedzialnością, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Specjalista ds. Social Media? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Wessper Spółka z Oraniczoną Odpowiedzialnością? 8 września na portalu Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Konstruktor - Projektant. Ktoś z Was aplikował?

Mati

Nie poleca kiepskie wypłaty na to nie mają pieniędzy ale na jakieś egzotyczne drzewa w pomieszczeniu które kosztują grube pieniądze to już są masakra wstyd hańba jak tak można

Pracownica
@Mati

Serio?trzeba było się uczyć a teraz widzisz pozostało Ci tylko narzekać

Nic tylko uciekać

Nerwy wysiadają . Wszystko na pokaz. Z wierzchu "złote klamki" i drewno egzotyczne a w środku układy układziki , bieda i najniższa krajowa . Wszystko na pokaz szefostwo sie wozi drogimi autami i jeździ na wakacje za miliony kilka razy w roku a ty oraj parobku. Nawet podstawowych narzędzi do pracy brak . Żałuja nawet na święta. Nawet czekolady nie dostaniesz i ciepłego słowa nie usłyszysz. Szefostwo ma prawo dobrze zarabiać ale niech chociaż szanuje tych co dla nich zarabia kase. Nie liczy sie tu zaangazowanie a umiejętności wejścia w (usunięte przez administratora).

Dominika
@Nic tylko uciekać

Ktoś właśnie pisał, że nowy pracownik pracuje za taką samą stawkę jak stary pracownik. Nie ma w ogóle podwyżek w tej firmie? Nie można liczyć, że po kilku, kilkunastu miesiącach twoja pensja wzrośnie?

aNONIMOWY
@Dominika

można dostac podwyzke. jak sie podlizuje szefostwu i spelniasz ich " kryteria ". Kryterium nie jest na pewno pracowitość i sumiennośc wykonywania obowiazkow . Kazdy wie mniej wiecej ile 'pupilki' zarabiaja. Sa lepsi i gorsi . Tyle. I jak to udowodnić?

Tomasz

Czy mógłby ktoś z obecnych pracowników w Rzezawie dodać swoją opinię ? Czy naprawdę jest tak źle w tej firmie na każdym dziale ?

Cz
@Tomasz

Nie jest źle. Atmosfere tworzą ludzi, te najgorsze z produkcji już poodchodziły, zostały nowe osoby które widać że ze sobą rozmawiają i panuje fajna atmosfera. Jest opieka zdrowotna, pizza raz w miesiącu, kawa, herbata, jabłka. Są imprezy firmowe, każdy jest zapraszany. Niema dodatku na święta Bożego Narodzenia pewnie na wielkanoc też nie to duży minus a premie każdy dział ma inaczej naliczany. Ogólnie jest ok

Markus
@Cz

Nie zgodzę się z tą opinią Na pracownikach jest wymuszana presja jak i ilość produkcji co nie jest adekwatne do zarobków:( Brak premi , szefostwo się tak wywyższa, że nawet nie potrafi porozmawiac z pracownikami szkoda czasu i nerwów na tą firmę

@Cz

Masakra. Po prostu tragedia. Zero premii, zero docenienia. Jest hajs na wypasione pomieszczenia i imprezy które ładnie wyglądają na zdjęciach. Na nic innego nie ma. Nie znam osoby, która dostała premie kiedykolwiek

Obecny pracownik
@Tomasz

Prawda jest taka,że Ci ktorym się chce pracować pracują i są doceniani. A Ci ktorym się nie chce użalają się i oczerniają. Firma daje mozliwość awansu,rozwoju. Atmosfera przyjazna. Ludzie sobie pomagają. Dlatego tu jestem ;)

Cz
@Markus

Przecież nie ma żadnych planów, więc o jakiej presji Ty mówisz?

Komentator

Kiepska atmosfera w pracy, brak szacunku i podwyżki dla starych pracowników, głupie wymogi nieadekwatne do zarobków

Justyna
@Komentator

Brak podwyżki dla starych, a dla młodych była? Piszesz w taki sposób, jakby ją ktoś jednak dostał. I co szefostwo mówi np. o inflacji, nie zdają sobie sprawy, ile płacicie w sklepach, rat kredytów etc.?

?????
@Justyna

Co na to szefostwo??? Jak ci nie pasuje to sobie zmień nikt cię na siłę nie trzyma a CV mamy bardzo dużo. To na to szefostwo

Xrt

Nie polecam tej firmy . Omijajcie szerokim łukiem chyba ze chcecie w tych czasach pracować za najniższą krajowa . 0 jakichkolwiek dodatków , ciagle nadąsane szefostwo które nie szanuje pracownika. Fatalna atmosfera wzgledem liderki do pracowników oraz miedzy samymi pracownikami . Jesli liczysz na jakikolwiek szacunek oraz adekwatne wynagrodzenie wzgledem wykonywanej pracy nie polecam wysylac cv do tej firmy ponieważ strata czasu .

Abc
@Xrt

Zgadzam się z tą opinią. Atmosfera fatalna. Przyjmują byle kogo, nawet nie patrzą na żadne kwalifikacje, byle ktoś robił za najniższa krajową i dał sobą pomiatać i wykorzystywać byle było tak jak szefostwo sobie tego wymaga. Wyzysk totalny. Ludzie którzy robią na wyższych stanowiskach takich jak np. Kierownictwo totalnie się do tego nie nadają. Nie polecam nikomu pracy w tej firmie.

Włodek
@Abc

Ja kocham tam pracować znalazłem tam miłość życia ;) i tylko to się liczy

Abc
@Włodek

Ludzie tam przychodzą pracować, a nie szukać miłości swojego życia i chcą dobrze się czuć w otoczeniu w którym spędzają większość swojego czasu. Miłość może znalazłeś ale co z tego jak życie zawodowe w tej firmie jest marne.

@Włodek

Nic tylko pozazdrościć @Włodek pracuje juz troche i ani milosci ani pieniedzy . Szukam nowej pracy na lepszych warunkach a tym samym dziwie sie ludziom którzy pracują tam po pare lat ze dają sie tak wykorzystywać.

?????
@Włodek

Znalazłeś tam miłość życia super tylko szkoda że z tej miłości rachunków nie opłacisz już nie mówiąc o odłożeniu czegoś. Bardzo ciekawe życie z dwóch najniższych wypłat

Tomasz

Honorata

Czytając opinie zastanawiam się czy to ludzie sami stąd odchodzą czy ich zwalniają? Podobno są stałe zmiany w zespołach a podejście do pracowników kiepskie. Dałby ktoś znać w czym tak właściwie to się przejawia? I czy jest tu ktokolwiek na uop?

Xx
@Honorata

Cze. Sporo osób stąd samych odeszło widząc jakie podejście ma do nich kierownictwo, któremu chyba woda sodowa uderzyła. Co niektórych dobrych pracowników pozwalniali bo podpadli np. brygadziśce albo sami nie wiedzą czemu taki kaprys. Z urlopami też jest problem jednym powiedzą że nie ma szans na żaden urlop a pupilki mogą. Nie patrzą jak kto pracuje tylko jak bardzo się podlizuje. Masz tylko jedna szansę więcej nie dostaniesz. A na UOP jest tylko parę os reszta zlecenie łatwiej zwolnić z dnia na dzień

@Xx

Aha, no dobrze to jeśli faktycznie tak by było to trudno się dziwić, że nie chcieliby pracować. Słabo jeśli ludzie nie są tu zbyt równo traktowani, to naprawdę jest aż tak bardzo widocznie? Takich spraw nie można przypadkiem zgłosić?

Xxx
@Honorata

A kto ci zgłosi jak każdy się boi. Ich motto to " przecież nie musisz tu pracować nikt ci nie każe" poprosisz o pomoc to usłyszysz przecież masz dwie ręce. Ale i są co niektórzy bardzo sympatyczni więc nie można wszystkich wrzucać do jednego worka i chyba ten uśmiech i miłe słowa powoduje że po prostu tamtymi się człowiek nie przejmuje tylko robi swoje do pewnego momentu

@Xxx

No to strachu w pracy całkowicie bym nie rozumiała. Raczej częściowo miła atmosfera nie powinna tego zbytnio rekompensować. A nawet jeśli jest tak jak piszesz, że są osoby dla których warto tu być to jednak przydałoby się coś zrobić, żeby problemy rozwiązywać? Bo po co się męczyć?

XxXx

Nie polecam! Warunki zatrudnienia bardzo kiepskie. Atmosfera pracy tragedia, słabe maja podejscie do pracowników. Tam jest tylko obgadywanie i naśmiewanie się! Za te pieniądze i atmosferę odradzam...

Aaaaa
@XxXx

Też myślałam że jak przeniesiemy się do rzezawy to będzie lepiej a jest jeszcze gorzej chyba trzeba zacząć szukać coś innego bo że coś się zmieni na lepsze to zaczynam wątpić

Nie polecam! Najniższa krajowa, umowa zlecenie przedłużana co miesiąc, warunki zatrudnienia bardzo kiepskie.Ciagle zmiany w zespole praca raczej na krótki czas, atmosfera pracy tez kiepska, brak komunikacji z kierownikiem, słabe maja podejscie do pracowników.

Niestety ale nie moge sie zgodzić z powyższymi komentarzami, ponieważ sama tam pracowałam bo godziny pracy były idealne dla mnie i firma nie jest zła, bo naprawde jest fajna i młoda ekipa bez problemu można się z nimi dogadać.

@111

To że zespół Ci odpowiadał to spoko akurat, ważne żeby dobrze się czuć, ale jaki masz stosunek do zarobków tutaj i do tego, że podobno firma stawia na ilość na nie na jakość?

xyz

Z racji, iż nie ma praktycznie żadnej opinii na temat firmy pozwolę się wypowiedzieć. Jestem byłym pracownikiem firmy i z czystego serca NIE POLECAM. Firma kładzie nacisk na ilość a nie na jakość. Zła atmosfera, brak jakiejkolwiek komunikacji między pracownikiem a kierownictwem. Pracujesz za najniższą krajową niezależnie od tego czy jesteś nowym czy starym pracownikiem. Co do premii- przepracujesz cały rok, a oni dadzą Ci marne grosze. Wykorzystywanie pracownika jak tylko się da. Myślę, że jeżeli tak dalej pójdzie to stracą wielu doświadczonych pracowników, a za tym idą także duże straty dla firmy.

Justyna
@xyz

Od czego ta premia zależy? @Xxx pisał że jej nie ma, Ty że jest.

Izabela
@xyz

Czy to jest opinia o firmie w bochni ??

@Izabela

Tu wszystko dotyczy Krakowa, więc raczej tak? A gdzie jeszcze inne oddziały się znajdują?

Xx
@Izabela

Tak te opinie dotyczą Bochni. Kto może to stamtąd ucieka atmosfera jest do kitu, są obozy w których ciężko funkcjonować chyba że masz mocną psyche i to olejesz najgorsze że kierownik wielki Pan R. nic z tym nie robi i udaje że nie ma problemu. Póki jesteś na zleceniówce jest spok później już gorzej. Zastanów się czemu tam ciągle są ogłoszenia

Xxx

Nie polecam oddziału w Bochni najniższa krajowa zero premii. Tylko by wykorzystywali ludzi nic nie dając od siebie. Lecą na ilość a nie na jakoś

????

Polecam w 100%

Zostaw merytoryczną opinię o Wessper Spółka z Oraniczoną Odpowiedzialnością - Kraków

• Jak się pracuje w Wessper Spółka z Oraniczoną Odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy Wessper Spółka z Oraniczoną Odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wessper Spółka z Oraniczoną Odpowiedzialnością?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 13 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wessper Spółka z Oraniczoną Odpowiedzialnością
  • Krupnicza 5 lok. 6