Opinie o PPHU KEJ Sp. z o.o. w Bochnia

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie PPHU KEJ Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PPHU KEJ Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU KEJ Sp. z o.o. w Bochnia

Pracowałem w firmie KEJ na stanowisku technologa/specjalisty kontroli jakości. Praca na tym stanowisku przebiegała sprawnie, a projekty, które musiałem zrealizować, były jasno sprecyzowane, co bardzo sobie cenię. Atmosfera w pracy była przyjazna, a wszyscy pracownicy w firmie byli pomocni, co szczególnie się przydawało, zwłaszcza podczas wdrożenia w strukturę firmy. Firma oferuje elastyczne godziny pracy, a także możliwość wcześniejszego opuszczenia stanowiska z opcją odrobienia godzin, co w pewnych sytuacjach okazuje się niezwykle przydatne. Firma oferuje również szkolenia branżowe z zakresu chemii kosmetyków, jednak dobrze jest samemu orientować się, na którym z nich chciałoby się uczestniczyć (znajomość branży). Podsumowując, mogę polecić pracę na tym stanowisku.

Administrator Nowy wpis

Niedawno zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Technolog produkcji w firmie PPHU KEJ Sp. z o.o.. Czy wie ktoś, jakie mają oczekiwania wobec kandydata?

Andrzej Nowy wpis

Brrr Nowy wpis

Nie polecam!! Błąd mojego życia że tam pracowałam. (usunięte przez administratora)

Obserwator Nowy wpis

Nie polecam. Firma bazująca na strukturze z przed 40 lat. Wykorzystuje pracowników w każdy możliwy sposób, wynagradzając pracownika "wielką premia uznaniową" tak by dobić do najniższej krajowej. W mniemaniu właściciela jest to i tak nagroda wykraczającą poza obowiązki pracownika. Zero możliwości na rozwój w tej firmie. Niemal na każdym kroku można napotkać się na niechęć i szydercze dogrywki zwłaszcza od osób średniego szczebla. Jeżeli chcesz się związać z tą firmą pomysł dwa razy zanim podejmiesz ryzyko!!!!!!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w PPHU KEJ Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH

Beznadziejna firma, nie polecam. Ciągłe ogłoszenia na portalach, gdyż maksymalny okres pracy w tej firmie to kilka miesięcy.

Beznadziejna firma szkoda czasu pracownika mają za nic zwłaszcza prezes a cała reszta jest nie lepsza ????

Renata

Cześć, czemu firma jest beznadziejna? Powiesz coś o warunkach pracy? I dlaczego maksymalny okres pracy w firmie to kilka miesięcy - dużo stresu, obowiązków?

@anonim dlaczego kilka miesięcy? Z czego to wynika ?

N

Pracowalam firma beznadziejna

Dorota

O co chodzi z tą firmą? Ogłoszenia na PH są od zeszłego roku - na pracuj od października lub listopada. Czy nikt tam nie chce pracować? A może nikt nie spełnia ich wymagań? Bo w ogłoszeniu podstawa+prowizja+samochód+komp+tel. O co więc chodzi? Wysłać CV jest prosto ale jeśli nie warto to tylko szkoda czasu. Może ma ktoś jakieś informacje?

Pluszowa
@Dorota

W zeszłym roku na rozmowie zapytano czy mogę jeździć swoim autem, a miało być służbowe. Nie powiedzieli też nic o zarobkach więc nie mogę nic w tej kwestii powiedzieć. Ale nie byli mną zainteresowani.

xxxxxx
@Dorota

nikt tam nie chce pracować bo Pan Prezes nie umie docenić pracownika tylko wiecznie nie zadowolony

Grzegorz

Firma się rozwija i potrzebuje ludzi a jak wszyscy wiedzą brakuje ich na rynku pracy.

Danuta

Jak często w PPHU KEJ występują nowe rekrutacje? Na stronie internetowej tej firmy nie udało mi się znaleźć żadnej oferty pracy? Czy można aplikować nawet w momencie kiedy nie ma żadnych ogłoszeń w sprawie pracy? Czy Waszym zdaniem warto starać się o zatrudnienie w tej firmie? Zachęcam Was do rozpoczęcia dyskusji o PPHU KEJ jako pracodawcy.

Reaguj

Ogólnie w tym momencie widzę kilka ogłoszeń w temacie specjalista ds marketingu, ale nie ma w nich za dużo informacji zwrotnych o umowie ani o podstawowej pensji czy chociażby widełkach płacowych ogólnych, zna je ktoś?

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU KEJ Sp. z o.o. - Bochnia

• Jak się pracuje w PPHU KEJ Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU KEJ Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

PPHU KEJ Sp. z o.o.