Opinie o Scandia Cosmetics S.A. w Niepołomice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Scandia Cosmetics S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Scandia Cosmetics S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Scandia Cosmetics S.A. w Niepołomice

User8394

Ogólnie praca na produkcji sama w sobie nie jest zła, jest dość lekka i raczej szybko mija, mogłabym rzec że jest nawet fajna (wiadomo kokosów się nie zarabia, ale to raczej normalna sprawa na tego typu stanowisku), no właśnie "nawet" i tu pojawia się mały szczegół. Mianowicie tym szczegółem jest traktowanie przez przełożoną która wygłasza pracownikom informacje (rangi prezesa) które są wyssane z palca w celu zastraszenia o zwolnieniach, o domniemanych niskich przychodach firmy o których nie ma zielonego pojęcia jako zwykły brygadzista będący 3 szczeble niżej od prezesa. Jest to już stały element repertuaru. Z najmniejszej głupoty owa Pani potrafi zrobić problem rangi końca świata. Humorki są nieodłącznym elementem każdej zmiany, taki trochę element zaskoczenia, nigdy niewiadomo co danego dnia będzie problem a co nie i na jaki humor się trafi. Ogólnie atmosfera jest bardzo gęsta a w gorsze dni kiedy humor jest nietęgi atmosferę można ciąć nożem. Komentowanie prywatnego życia pracowników to ulubione zajęcie. Poza tym polecam pracę, jeśli kiedyś marzyliście o pracy z gwiazdami, nie trzeba daleko szukać, polecam aplikować, kwintesencja (usunięte przez administratora) w czystej postaci ;)

@User8394

Czyli jakie teraz są zarobki? widzę, że podkreślasz, że niezbyt ogromne ale tak jak ktoś kiedyś wspomniał ze dwa lata temu płacili tutaj 25 zł od godziny. Po takim okresie czasu jakich stawek można oczekiwać? Czy co roku występują cykliczne podwyżki?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Scandia Cosmetics S.A.? Chętnie zatrudniają?

Pracownik KOŃ-kurencji

Chodzą słuchy na strefie.,ze skandia wymienia ludzi na nowsze modele. Czy 25-30latek, latka, ma jeszcze szanse aplikować czy to już nierealne?Czy rekrutacja jest bardziej elastyczna czy drastyczna. Proszę o merytoryczną odpowiedź

Prezes tego pier Nowy wpis
@Pracownik KOŃ-kurencji

Jeśli masz przynajmniej 20 lat i jesteś przygotowany lub przygotowana na bezczynności śmiesznych kierowników oraz ciągły wzrok starszych koleżanek to zapraszam. Kadra nie jest wymieniana i tu właśnie jest problem.

@Prezes tego pier

O tych starszych koleżankach napisz, czy to one wdrażają nowych na początku? To jak to wdrożenie wygląda, jeżeli później patrzą w taki jakiś sposób na człowieka..

Gigi

Aktualne ogłoszenie na produkcję ktoś widział może? jeszcze z miesiąc temu było jedno zapytanie tu we wpisach o nie. udało mi się odkopać dawniejsza ofertę, chyba sprzed dwóch lat gdzie już płacili 25 pln z tym ze to było na zlecenie, czy teraz już normalnie umowa o prace występuje?

Ale co chciałeś napisać, że te 2 lata wstecz nie płacili tych 25 pln brutto? To ile? No i chyba ważniejsze, ile Wam płacą za godzinę na produkcji teraz, kiedy minimalna jest 27,70 brutto...

Wsiowy, a nie miastowy. Nowy wpis

Właściciel powinien zainteresować się wieloma sprawami.... Wygląda na to.że ma oczy szeroko zamknięte.

Maryla

A jak macie teraz w biurze? na produkcje i tak bym się nie nadała ale jak czytam niektóre opinie odnośnie warunków zastanawiam się jakie mogą mieć one przełożenie na inne działy? Biuro teraz z jakich się składa? Na którym jest w razie czego najlepsza atmosfera?

Magazynier

Smieszne

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.

Odwracam się. Nic nie widzę.

ingeed yav. Za khümüüsee. Uur amisgal ch serüün baina. Bi mash ikh zövlöj baina i tak dalej tak dalej.

User8394

@User8394

W Niepołomice Scandia Cosmetics S.A. szuka pracownika na stanowisko operator produkcji. Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces. Te informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w przedsiębiorstwie.

Zbój

Ogłoszenie aktualne?

Jula

cze, to ile teraz magazynier zarabia? Jeszcze w lutym jedna Pani z którejś z ofert znała stawkę i pisała o 5ciu tysiącach powiększonych o premie. mam przed sobą aktualna ofertę z takiego portalu ale w tym przypadku zabrakło widełek. Wiecie czy była podwyżka po tylu miesiącach? Albo czy jest planowana? I zaciekawiła mnie tam wzmianka, że jest to oferta dla kandydatów mających swoje miejsce zamieszkania max 20 km od Niepołomic, często ktoś się spóźniał czy o co chodzi?

Mario

Jeżeli chodzi o kasę to widać w ogłoszeniu,atmosfera jest można powiedzieć jak rodzinna spokój mało stresu jak potrafisz dogadywać się z ludźmi to kończysz pracę bez nerwa. Na prawdę polecam

Były
@Mario

Przestań pisać głupoty. Atmosfera rodzinna? ha ,ha. Jeśli taką masz rodzinę to współczuję. Zapraszam na żele i szampony .Ciężka fizyczna praca ,dźwiganie codziennie ciężkich wiader i worków po schodach do maszyny.300-400 kg musisz wlać do maszyny różnych składników..Nie można się doprosić o zwykłe rzeczy potrzebne do twojej codziennej pracy takie jak ,maszyny naprawiają jak już całkowicie stanie.Gorąco a niekiedy cała hala zaparowana . O pompie możesz zapomnieć .Kierownicy siedzą w biurze i maja gdzieś że innym kręgosłup i nogi wysiadają.Na początku trafiasz na gościa który jak pisali jest nie do ruszenia .Przychodzi do pracy o której chce i w stanie takim że w innej firmie wyleciał by już dawno dyscyplinarnie.Nie dość że cały dzień się pląta po firmie lub siedzi na szatni i pali papierosy to jeszcze innym na złość robi .Na jego zmiennie nikt nie chce pracować. Tylko czeka abyś popełnił błąd i donosi na wszystkich.Ale słyszałem że są już osoby które mogą go zastąpić i jeśli znajdzie się osoba która ma trochę odwagi i zleży mu na dobrej opinii o firmie to go wreszcie zwolni aby opinii firmie nie psuł i atmosfery .Reszta ludzi na produkcji raczej o.k .

Edek
@Były

Większość z tego co piszesz to są jakieś bzdury, widać że ktoś tu ma gruby żal do firmy no ale jak się jest (usunięte przez administratora) i nie podniesie wiaderka z masą to już do siebie pretensje. Z kierownictwem wszystko da się załatwić tylko trzeba normalnie pogadać a nie użalać się do wszystkich. Ogólnie ekipa bardzo wporzadku i praca całkiem fajna no chyba że ktoś jest leniem no to wiadomo że na wszystko będzie narzekał.

Zuzanna

Szukają magazyniera. 5000 złotych brutto plus miesięczna premia absencyjna oraz premia zadaniowa. Napisze mi ktoś, ile absencyjnej, a ile zadaniowej płacą? Z góry dzięki!

@Zuzanna

Kilka stówek. Ile by nie dawali, jest to stanowisko dla świeżaka zaraz po liceum, któremu wszystko można narzucić. Jeżeli masz dużą wiedzę "magazynierską", doświadczenie, wiesz jak to wszystko ma działać, a brakuje ci tylko wdrożenia stanowiskowego w tej konkretnej firmie to się zawiedziesz.

Adrian
@--

A nie trzeba mieć żadnych uprawnień na wózki? Czy taki nowy bez doświadczenia może sobie zrobić tu kurs? Bo jak piszesz że nie ma wdrożenia stanowiskowego to może szkolenia tez nie, co?

Od jak dawna tu pracujesz? I co konkretnie zachwalasz? Chodzi o kasę, atmosferę, czy wszystko na raz? Ile tu się zarabia na początek? Rozpisz się nieco bardziej jak możesz, czekam na odpowiedź. :)

mario
@Paweł

Pracuje długo ale to musisz przyjechać i zobaczyć sam.Ważne że wypłata jest na czas i praca bez stresu

Beata

Orientujecie się, czy Scandia prowadzi aktualnie rekrutację do pracy na produkcji? Jeśli tak, to jak wygląda proces rekrutacyjny i z ilu etapów się składa? Czy firma szuka tylko ludzi z doświadczeniem? Jak wymagania dodatkowe trzeba spełnić?

Ł
@Beata

Odradzam. Ogólnie ludzie spoko ale jak trafisz na szampony,żele i na gościa który tam pracuje to długo nie porobisz. Człowiek tak szkoli żeby cię nic nie nauczyć .Coś ci pokarze ale boi się o swoje stanowisko więc do końca wszystkiego ci nie powie i tylko czeka na twój błąd , żebyś coś zepsuł potem donos do kierownika i gotowe i już cię nie ma.Myśli że skoro posiadł "tajemną wiedze "to nie będzie się z nikim nią dzielił bo ktoś może wykonywać prace lepiej niż on.Nikt go nie lubi. W innej firmie za rzeczy które robi już dawno by go zwolnili a tu się mówi że "nie do ruszenia" W szatniach palenie papierosów to norma wiec śmierdzące ubrania codziennie po wyjściu z pracy.Nie palisz to twój problem. Rozwiązania na produkcji jak w PRL.Ważenie i wlewanie 200l niektórych składników do maszyny wiaderkiem bo nie można kupić pompy :)

Jakub

To ta wiedza jest taka tajemna, że zamiast nauczyć kogoś dobrze wykonywać pracę, to woli zachować ją dla siebie? Nieźle. Ciekawe czemu boi się o swoje stanowisko i tym bardziej dlaczego jest to tolerowane.

I live scandia

Kupię drona i pozwolenie na broń ????

osoba

odradzam to co sie tam dzieje to poprostu cyrk te stare wariatki opanowaly firme nigdy nie wiedzialam /lem ze mozna tak robic nadawac kablowac jedna na druga jak cos spapraja to potrafia zwalaja na inne byle obronic wlasna dupe tragedia kablary warte siebie i nikt nad tym nie panuje nigdy wiecej scandii patalogia poprostu

@osoba

Jak masz problem to pogadaj z kierownikiem a nie żal się tutaj. Można zrobić anonimową ankietę.Dwa pytania.1.Wymień 2 osoby z którymi współpracuje się najlepiej i 2 z którymi najgorzej 2.Co zmienił byś w firmie? Na drugi dzień wrzucić ankiety do pudełka.Decyzyjna osoba czyta i wyciąga wnioski.To może uleczyć sytuację a nie żalić się w internecie.

Były

Człowieku nie byłeś w tej firmie to szkoda twojego czasu żeby się wypowiadać. Ankieta w Scandi to chyba jakiś żart, tam musisz 200 litrów do mieszalnika wiaderkiem 20 litrowym wlać albo beczkę z olejem która wazy 200 kg położyć na palecie żeby zlać do wiadra olej bo kierownicy zlewają temat i nawet nie potrafią kupić pożądnych pomp. A ty chcesz żeby ankietę zrobili, to się teraz uśmiałem.

Jaki jest wkład kierownictwa Scandia Cosmetics S.A. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Odpowiedź

Żaden, jest Pan który nie buduje lecz rujnuje

Jakub
@Odpowiedź

Co to dokładnie znaczy? :D W sensie, że ktoś z pracowników źle wykonuje swoją pracę, a kierownictwo przymyka na to oko?

były
@Jakub

Zgadłeś :) Kierownik przymyka oko na to co gościu na żelach wyprawia. Pracuje 3 godz. 3 godziny ściemnia. Robi co chce.Wszyscy wiedzą co robi i jak się zachowuje ale nikt z nim nic nie zrobi. Wiadomo znajomości, koledzy itp.Tak jak ktoś pisał gość nie do ruszenia,niezastapiony. Dopóki nie znajdzie się ktoś konkretny albo się coś nie stanie to będzie pracował.Było wcześniej pisane ,na szatni palenie papierosów to norma ,sprawy nie da się rozwiązać chociaż jest zakaz, plotkowanie i donoszenie. Na magazynach chaos i zwalanie odpowiedzialności na innych wiec nie polecam pracy w tej firmie.Dobrze że tam już nie pracuje. Polecam zakup alkomatu do firmy .

Segregacja sanitarna

Przebieg rekrutacji Przyszedłem na rozmowę o pracę. Jak to na rozmowie zadawali pytania jakie doświadczenie w swoim zawodzie posiadam i tak dalej i tak .... Potem na koniec rozmowy pytanie zasadnicze kierownictwa czy jestem zaszczepiony. Mówię że nie jestem zaszczepiony. Czy może pan posiada negatywny wynik testu na korona wirusa. Mówię że nie. Kierownik ze przed rozpoczęciem nowej pracy każdy nowy pracownik musi pokazać certyfikat szczepienia lub negatywny wynik bo inaczej nowo przybyła osoba nie rozpocznie pracy SCANDIA COSMETIC. Na rozmowie o pracę powiedzieli że pracownicy firmy Scandia i zarząd życzą sobie bezpiecznej pracy bo chodzi o dobro pracowników by nikt koronka się nie pozarazal. Jest segregacja przed rozpoczęciem rozmowy o pracę jak się zaszczepisz lub masz negatywny wynik testu masz te robotę jak tego nie posiadasz nie masz tej pracy w Scandiq Pytania

Aneta

Cześć, @Lok w swoim wpisie wspomniał o słabej kasie w Scandia Cosmeticsie. Chciałabym dopytać, jak ta kwestia wygląda obecnie? Minęło już trochę czasu od tej wypowiedzi... Czy były może na przestrzeni czasu jakieś podwyżki pensji? Jeśli tak, to o ile? :)

Lok

Firma z długim stażem... Sami stali pracownicy.... Praca fajna.... kasa słaba...

Kidman

Czesc! Mogłby mi ktoś powiedzieć jak wygląda praca na produkcji? Czy ciężko jest? Czy można normalnie zarobić?

B
@Kidman

99% kobiet . Koleżanka pracuję.Na początku umowa zlecenie przez 2-3 mies. Najniższa krajowa.Potem obiecali normalną umowę i podwyżka.Zobaczymy.

Kidman
@B

Dzieki za info. Jest rekrutacja teraz do Scandii w ogłoszeniu to wygląda dużo lepiej

Milczenie

Ja się chyba tam przyjmę na magazyn

Sierpień
@Milczenie

Czy są tam przyjęcia dla kobiet?

Kordian

Podpowie mi ktoś czy firma normalnie funkcjonuje? Czy jest jakiś powód, że nikt tu nie zagląda?

Zostaw merytoryczną opinię o Scandia Cosmetics S.A. - Niepołomice

• Jak się pracuje w Scandia Cosmetics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Scandia Cosmetics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Scandia Cosmetics S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Scandia Cosmetics S.A.?

Kandydaci do pracy w Scandia Cosmetics S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Scandia Cosmetics S.A.
3.3/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Grabska 23
    32-005 Niepołomice