Eco Shine

Opinie o Eco Shine

Rafał

Jak wygląda praca ph firmie. Jaka podstawa, jak wygląda system premiowy, jaka flota samochodowa, jak wyglądają szkolenia? Dziękuję za odpowiedź

Ktoś

Do czasu usunięcia na moją prośbę powyższych wpisów chciałbym zaznaczyć,że wpisy zostały umieszczone przezemnie i mijają się z prawdą,za co chciałbym serdecznie przeprosić właścicieli ww. firmy.

Zostaw opinię o Eco Shine - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eco Shine