Opinie o Laborell Sp. z o.o. w Wola Batorska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Laborell Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Laborell Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laborell Sp. z o.o. w Wola Batorska

bonus

(usunięte przez administratora)Brak konkretnych zasad pracy dziś robisz tak innym razem to samo już inaczej .Nowi pracownicy przychodzą i szybko odchodzą a długoletni pracownicy nie wytrzymują i sami odchodzą a jak się nie spodobasz i nie będziesz cicho siedział to i ciebie wyrzucą .Firma rodzinna działająca na własnych zasadach w której panuje(usunięte przez administratora)W firmie nie liczy się wiedza i doświadczenie a tylko nastawienie na osiągniecie celu i zysku a jeszcze przy braku docenienia i motywacji pracownika ta firma to totalna porażka !

Pracownik85

Hej, jak wygląda praca w firmie laborell na produkcji? I jak z kaską? Można liczyć na min 2800? Czy praca jest pd 6-14?

@Pracownik85

Dzień dobry, Dziękujemy za wiadomość, W naszej firmie pracujemy w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku: od 6:00 do 14:00 oraz od 14:00 do 22:00 , co pozwala na elastyczność harmonogramu pracy. W kwestii wynagrodzenia, staramy się zapewnić naszym pracownikom konkurencyjne zarobki zgodne z obowiązującymi standardami rynkowymi. Jeśli chce Pan/i uzyskać więcej informacji na temat pracy na produkcji oraz szczegółów dotyczących wynagrodzenia, zachęcamy do kontaktu z nami. Jesteśmy gotowi udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania, które mogą Pana/nią zainteresować. Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie.

Hej. ;) jak dużego doświadczenia trzeba mieć aby moc się dostać jako specjalista ds. marketingu i social media? Jest teraz dostępna oferta i tego akurat nie precyzują. Interesuje mnie też przy tym ocena i opis rozmowy rekrutacyjnej. Co na niej jest sprawdzane?

bonus Nowy wpis

Czy firma Laborell Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

@Pracodawca Odpowiedź Nowy wpis

Dzień dobry, Dziękujemy za zapytanie. Oferujemy naszym pracownikom możliwość skorzystania z dofinansowania na zajęcia sportowe, atrakcyjne zniżki na produkty naszej firmy oraz przyjazne środowisko pracy, w którym nie ma wymogu stroju formalnego, a kawa i herbata są zawsze dostępne. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub potrzebują dodatkowych informacji na temat dostępnych wsparcia dla pracowników, proszę śmiało się z nami skontaktować. Jesteśmy tu, aby pomóc i odpowiedzieć na Państwa potrzeby. Pozdrawiam, Zespół Laborell

Jak sobie radzą kobiety jako operatorki? Czy aktualnie zatrudnia się jakaś? mignęła mi oferta od spółki, w której tytule było zawarte to, że poszukiwana jest „operatorka” maszyn, czekam więc na szczegóły. praca nie jest aż tak ciężka jednak?

@Pracodawca Odpowiedź Nowy wpis

Dzień dobry, Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Chcielibyśmy poinformować, że aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na to stanowisko, jednakże zachęcamy do śledzenia naszych aktualności! Praca na tym stanowisku obejmuje obsługę maszyn produkcyjnych oraz zapewnienie zgodności z planem produkcji. Wymagamy jedynie umiejętności mechanicznych, doświadczenia w obsłudze kapsułkarki oraz zdolności komunikacyjnych. Oferujemy stabilne zatrudnienie w elastycznym systemie dwuzmianowym oraz możliwość pracy w przyjaznej atmosferze. Dodatkowe benefity to: dofinansowanie zajęć sportowych oraz zniżki na firmowe produkty. Jeśli masz jakiekolwiek inne pytania lub potrzebujesz pomocy, śmiało się do nas odezwij!

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Laborell Sp. z o.o. na stanowisko Sprzedawca e-commerce? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Pracownik85

@Pracownik85

Jakie warunki pracy są w Laborell Sp. z o.o.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Account Manager?

Uważam tak samo,szatnia o powierzchni 1.5/2 m,stołówki nie ma żadnej ,do tego dyżury w sprzątaniu kuchni (oczywiście dyżury dotyczą tylko pracowników produkcji,bo biurowi"nie korzystają""). Nie polecam

@Pracodawca Odpowiedź

Dzień dobry, W naszej firmie ważne jest zapewnienie wygody naszym pracownikom. Posiadamy dedykowaną szatnię, w której mogą przechowywać swoje osobiste rzeczy oraz wyposażoną kuchnię. Znajdą tam Państwo ekspres do kawy, mikrofalę oraz napoje takie jak woda i herbata, co umożliwia przyjemne spędzenie przerwy obiadowej. Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy na stanowisku Account Managera. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Laborell

Co jest powodem takiego właśnie podejścia do ludzi na stanowiskach produkcyjnych? Mam na myśli to co ktoś napisał na temat szkoleń, czemu nie są normalnie wdrażane? Zwłaszcza wobec osób bez doświadczenia? jak widać w ofertach jest ono mile widziane. czy koledzy pokażą w razie czego co i jak?

xyz

Nie polecam i stanowczo odradzam pracę w tej firmie z kilku powodów:-mało kompetentna kadra kierownicza z niewłaściwym podejściem i traktowaniem pracownika-brak szkoleń i instrukcji stanowiskowych dla operatorów, wszystkiego uczysz się sam, brak jasnych zasad i norm-praca za marną pensję bez podwyżek i premii i jeszcze odpowiedzialność finansowa- pracownicy produkcji to ludzie bez doświadczenia produkcyjnego i odpowiedniego wykształcenia (usunięte przez administratora) pracownicy robią wszystko obsługują, naprawiają, myją maszyny, kontrolują jakość, pakują, układają na paletach, myją podłogi i wynoszą śmieci-brak wyszczególnionego zakresu obowiązków. Atmosfera nacechowana wieczną obserwacją przez kamery, wymaganiami i donosicielstwem.

Forum nie jest w pewnym sensie anonimowe? Nie można korzystać z tej funkcji? a z tym wynoszeniem czy to faktyczne prawda? Ja akurat jestem tu za ta oferta do biura na obsługę, tutaj ciężko cos wynieść? A jak można zarobić i ogólnie się zintegrować?

Ida

Chcę spróbować swoich sił jako specjalistka ds. obsługi klienta. Jest czas do Sylwestra na aplikowanie i super. A czy może znacie zarobki takiej osoby z perfekt angielskim? Czy zamiast dofinansowania karty sportowej nie można mieć prywatnej opieki medycznej?

Ostatnio ludzie coś pisali o sporych wymaganiach i małej kasie… powiedzcie czy z perspektywy każdego stanowiska można się z czymś takim zgodzić? Mam na myśli chociażby pracę jako Młodszy specjalista ds. naważania i mieszania surowców, przy tamtych komentarzach zaczyna mnie zastanawiać zakres obowiązków. czy jest on faktycznie większy niż ten opisany? O jakie zdania może wtedy chodzić? i za jaką kasę?

Ana

Oprócz nawiązania robisz wszystko,sprzątasz ,myjesz ,pakujesz . Warunków do nawiązania i mieszania surowców nie ma.

@Ana

No a co z jakimś wdrożeniem / szkoleniem? To co teraz opisujesz to pracownik wie z góry po rozmowie już? Czemu twierdzisz ze tych warunków nie ma? i czy wiecie może co dzieje się za kulisami podczas pracy przy e-commerce? Właśnie od niej teraz speca szukają i tez bym poczytała jak w praktyce to wygląda. może zarobki ktoś kojarzy?

Madmaxx

Nie polecam pracej w tej firmie, wielkie rozczarowanie. Marne płace, duże oczekiwania ze strony szefostwa. Maszyny ciągle się psują i trzeba ręcznie robić to, co powinna maszyna. Sprzątanie korytarzy, aneksu kuchennego, całych pomieszczeń i naszyn. Masakra. Tego nie na w zakresie obowiązków! Ciągła obserwacja pracowników przez kamery wewnątrzne. I te umowy zlecenie, bez nadziei, że będzie przedłużona. Generalnie nie polecam!!! Może jedynie na krótko, a potem trzeba stąd spadać. Szkoda czasu i energii.

Na produkcji widzę, że ktoś polecił robotę ale raczej w kontekście pierwszej pracy, bo zarobki ponoć słabe, co na to ludzie od e-commerce? Jest jeszcze oferta dla sprzedawcy, liczę na szybki odzew bo mi wygaśnie. Warto się zaangażować? Na plus dla mnie, że to hybryda, nie chce mi się codziennie dojeżdżać. A atmosfera na dziale jaka będzie na miejscu? i rzecz jasna na jakieś stawce się pracuje?

Jakie pytania dostaliście podczas rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Operator Maszyn w firmie Laborell Sp. z o.o.?

Pracowałem krótko na produkcji, na plus atmosfera, bardzo fajni ludzie, zarobki takie sobie, dlatego mnie tam już nie ma, ale na pierwszą pracę mogę polecić.

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Specjalista Ds. Rozwoju w Laborell Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Renata

Aż tak dbają o świeżą kadrę? A tak serio to po co mieliby aż tak bawić się w podmiankę ludzi tutaj, chyba każdy rekrutacyjne by ich zjadły. Czemu mieliby działać na własną niekorzyść?

A czy firma nie jest czasem w Woli Batorskiej, a nie Filipowskiej ? Były pracownik pytanie - jakie stawki i warunki pracy na dziale produkcji ?

Zostaw merytoryczną opinię o Laborell Sp. z o.o. - Wola Batorska

• Jak się pracuje w Laborell Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Laborell Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laborell Sp. z o.o.?

Laborell Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Wola Batorska 908
    32-007 Wola Batorska