Mączka Spółka z o.o.

Wawrzeńczyce

Opinie o Mączka Spółka z o.o.

Dalej pracujemy po 9 godzin czyli co dziennie 1 godzina za darmo

NILA

chodzi bajka, że któryś to szofer kupił sobie auto za palety

Magazynier

Tak naprawdę pracujemy po 8 godzin. każdy kto pisze, że po 9 to wie, po co ta 9 godzina. Nigdy nam nie zabraniali przerw, jest tyle ile chcemy - zwłaszcza tych na papierosa. Za nadgodziny nie płacą ale już ich praktycznie nie ma. Jest nareszcie porządny grafik i wolne, więc chyba Łysy Kiero coś działa dla nas. Ja tam uważam (i wiem, że wiele osób też), że zmiany idą na dobre. Pracujemy razem już wiele lat i jakoś niespieszno nam do odejścia. A jak komu się nie podoba to zawsze zostaje robota po 15 godzin w konkurencji. Powodzenia

egzorcysta
@Magazynier 20.10.2017 20:00

Tak naprawdę pracujemy 9 godzin i każdy wie że są ludzie co mają odbite jeszcze z wypłaty za papierosy. Nigdy nie zabraniali przerw? Co za bzdury piszesz chyba jesteś z biura. Panie ile to już razy się zapi... bez przerwy na jedzenie bo takie były zamówienia? Ile to razy magazynier zawrócił idących palic? Ci co mają chody to dymią tyle że więcej spędzają czasu na fajce niż w robocie. Nawet biedny Waldek nie ma czasu schować się w kiblu żeby pozbyć się nerwy. 15 godziń u konkurencji nie ma, no chyba że patrzysz tylko ciągle na jedna patologiczną firmę.

Magazynier
@egzorcysta 03.11.2017 19:51

Sam miałem iść do konkurencji i nie do tego patologa. Co tu dużo mówić chodzi o kasę. Policz dobrze, żeby zarobić tyle samo ile musiałbyś dymać godzin? A przerwy zawsze były i nie były przez nikogo kontrolowane. To, że teraz ktoś się przywala to normalka w każdej robocie. Tak jak wspominałem nikt nas nigdzie na siłę nie trzyma

Nick

Od zawsze jest 9 godz i tego nikt nie zmieni. Kierownik kase zbiera w inny sposob szkoda tylko ze jedni płacą a inni nie chyba jakies mahloje. Może Czas porozmawiać z zarzadem

Wojtek
@Nick 04.10.2017 16:55

Kierownik nie zbiera tylko chce zlikwidować patole, na którą inni magazynierzy przymykają oko. Kierownik to mietka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gasi krzykiem i czeka na twojego papierosa. Kto ma układy z magazynierem to siedzi a reszta zadupca za dwóch, tak to można robić i nadgodziny nie straszne.

Marek

Firma caly czas wykorzystuje ludzi do siedzenia po 9 godzin placi za 8 godz a a kierownik. Nic sie nie odzywa bo woli zeby kasa zostala we firmie. Na gry i zabawy

Tatu
@Marek 02.10.2017 09:26

Ciesz się że dni wolne w grafiku znowu są wolnymi a nie jak to było wcześniej i nie robisz po 230 godzin tylko góra 190 godzin. Zresztą podwyżkę dostałeś jeszcze Ci zle? Może ty siedzisz w pracy w kantorku z magazynierem i flirtujesz a potem odwozisz go do domu.

@Tatu 05.10.2017 19:26

Kurnik to ulubione miejsce kilku osób. Lepiej siedzieć tam niz robic na hali a kasa leci. Nadal jest praca po 9 godz niby ta godzina za palenie papierosow a co z osobami co nie pala robia na nas palacych? kto to wymysliłl. Wprowadzili korzystne zmiany bo nie ma nadgodzin ale do tej pory nie zaplacili nam zaleglych nadliczbowek. Pracuje prawie 6 lat moge zaswiadczyc ze jest lepiej oby znowu nie zaczeli wymyslac

ROSJANIN CCCP

Kogo oni przyjęli do pomocy Łysemu.? Po znajomości chłystka fakturzystki co na niczym się nie zna.

NIEMIEC/C.S.R.P.K

Pracodawca to stara [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i pomiata ludźmi

Eva

Ja zmieniłam i jestem szczęśliwa ;)

Aska
@Eva 07.08.2017 15:49
Ja zmieniłam i jestem szczęśliwa ;)

Ja też i jestem szczęśliwy :) go work na polecenie usunęło wszędzie łapki w górę nie ładnie !

Bodzio

Standard to zatrudnienie bez umowy o pracę , przekroczenie dobowych norm pracy , co czwarta niedziela wolna , i wiele innych .Kierowcy mają sprzedawać towar - dlaczego zwrot są pytania ? Jeśli ktoś lubi stres za który nie odpowiada - zapraszamy !

opasły
@Bodzio 20.07.2017 20:30

Zeby ten problem zniknął to pierw trzeba zmienić zwolnić dział zamówień i zainwestować w lepszy towar a wiesz że jest to nie możliwe wiec cza zmienić robote

Anna

Nie przesadzasz? Teraz się pracuje 6dni w tygodniu to myślę ze ten jeden dzień to rozpusta. Święto kalendarzowe masz wolne jak ci w grafiku wypadnie wolny dzien inaczej nikt cie nie pusci. W weekend biuro siedzi i popija piwo przed grilem a ludzie zap... i pilnuja im zakładu. Przecież twoja zmiana to twoja rodzina masz Bodzio inna ? Mobbingu nie ma tylko ludzie są troche nerwowi no i ogolnie fajnie sie wyładować na kimś zmieszac z plotem wiedzac że ma się ta mozliwosc i nie ma sie z tego problemow. Okres moze sie przeciagnac nawet do roku.

Klak

Nie ma to jak tam pracować można siedzieć na Zwolnieniu i zarabiać pieniądze na placu w końcu zaczol się sezon czeba sobie radzić

Bodzio

Kilka lat temu ludzie hali pracowali bez przerwy 364 dni w roku , 7 dni w tygodniu jak niewolnicy . Bez życia rodzinnego i prywatnego - łamano wszystkie prawa PP , pieniądze pod stołem , fałszowanie grafików pracy , brak urlopów , mobbing , brak premii , fundusz zakładowy nie istnieje . Polecam pracodawcę !

Łysy

Fajki są drogie a kierownik jest biedny bo jest na standardowej stawce tak jak reszta pracowników hali. Dajcie mu sznur tytoniu to będzie sobie kręcił przy biurku zamiast chodzić po hali i wk...ć ludzi .

Kaska

Na stanowisku fakturzystki jest taka rotacja że wytrzymują kilka miesięcy. Wynagrodzenie równoważne do kasjera w biedronce. Nic dziwnego jak nad ich pracą spogląda ciągle krytyczne oko członka zarządu. Jeśli jesteś lubisz zabawy w poniżanie sadomaso to ta robota jest dla Ciebie!

bosssmen

Ludzie się zwalniają... ale kierownik wrócił bo w nowym zakładzie nie miał od kogo żulić fajek... za to tu mu to idealnie wychodzi. Na kawe tez go nie stać, jedynie na g umy bo żuje cały czas nawet jak z tobą rozmawia... zero szacunku

Ciekawe każdy tylko potrafi gadać a jak przychodzi do rozmowy to każdy siedzi cicho ty mogę się założyć też siedział byś cicho pracowałem tam 13 lat o swoje walczyłem i miałem ale w końcu miarka się przebrala ludzie ich tak nauczyli że mogą zostać a jak przestał płacić to się nic nie odezwali a teraz mają pretensje sami dają się w d..e je..ć

Franek

Z opinii wynika ,że praca w firmie jest ponad siły i płaca marna - to co tam jeszcze robicie ? Jest tyle roboty na rynku a tu widzę same negatywy - czas na zmiany jak jest tak źle ja bym w takim zakładzie nie chciał pracować :)

Łysy

Ludzie tam siedzą i dają się robić w konia co firma wykorzystuje bo stara gwardia będzie tam robić do emerytury i nigdy się nie zintegruje z resztą. Dziadki będą tam je... nawet za darmo albo dopłacą połowę pensji a jeśli by aśka kazała to i zamieszkają. Charytatywne nadgodziny dla Pana bo hobby kosztuje no i siostra dom stawia.

Anonim 2

Praca na umowie 8 godzin robisz po 9 godzin masz płacone za 8 godzin nadgodzin dużo nieplacone a ludzie muszą zostać bo jak nie to cię zwolnią robisz więcej niż kodeks pracy pozwala na liście masz wolne ale i tak do pracy musisz iść za które nie masz płacone i robisz 30 godzin miesięcznie za darmo i że się nie wyrabiasz w 9 godzinach to ich to nie interesuje tylko masz się wyrabiać

STARY

"Czy ktoś się w końcu weźmie za ten zakład?" nikt nic nie zrobi... przed kontrolą przychodzi "inspektor" i wylicza co będzie sprawdzał potem kontrola wypada CELUJĄCO

Ludzie są zmuszani do pracy po minimum 10h w systemie 4 brygady. Za które zakład nie płaci. W papierach wypisują same bzdury, pracujesz nawet za free w dni które przekraczają normę . Gdy jest audyt wyrzucają połowę pracowników co są na czarno. Czy ktoś się w końcu weźmie za ten zakład?

Pinkman

Ludzie mają dośc pracy ponad 9 godzinnej i są zmuszani do pozostania na zakładzie. Kasa słaba tyle że masz umowe. Kierownik potrafi tylko mydlić oczy a na niczym się nie zna. Jak Ci powiedzą że 9h dziennie to dolicz sobie średnio 2h na dzień. Sezon masowych zwolnień dobiegł końca. Ciągle coś kombinują, wiedzą że ludzie pracują więcej niż ustawa na to pozwala dlatego człowiek ma w grafiku wypisane wolne a mimo to jest w pracy. Warunki sanitarne też są smieszne, woda w kranie śmierdzi zbukami, powodem jest zanieczyszcozna woda.

Admin

Nadgodziny są codziennie pracujesz 9 godzin za 8 masz płacone żadnych nadgodzin nieplaci

Mieliście styczność z pracą w firmie Mączka Spółka z o.o. ? Wiecie jak wyglądają nadgodziny i czy często się zdarzają? Jeśli tak to na jakich stanowiskach? Czekamy na Twój komentarz, dodaj opinię!

Zostaw opinię o Mączka Spółka z o.o. - Wawrzeńczyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mączka Spółka z o.o.