Royal Canin Sp. z.o.o

Niepołomice

Opinie o Royal Canin Sp. z.o.o

Xxx

Cóż za piękną rotacja w ostatnim czasie... Chyba nie nadazacie przyjmować nowych pracowników.... A kiedyś było tak dobrze, tak fajnie... To co się dzieje w firmie woła o pomstę do nieba... Pozdywac się dobrych pracowników tylko po to żeby przyjąć na 6mc nowych i też się ich pozbyć... świetna strategia

AIR23
@Xxx 13.11.2017 21:21

A w jakich działach ta rotacja? Na produkcji tylko czy jeszcze gdzieś indziej?

Nikomu nie polecam

Zero szacunku do pracownika.... okazuje się że czasem zamieni stryjek siekierkę na kijek... Każdy niech się zastanowi 5 razy zanim przyjdzie do pracy w RC...

Misiak
@Nikomu nie polecam 22.10.2017 13:22

A co ciebie tak zrazilo w rc? Rozwiń proszę.

Agnieszka

@Pracownik widzę, że jesteś zadowolony ze współpracy z firmą Royal Canin. Czy mógłbyś podać cechy szczególne, które cenisz u tego pracodawcy? Czy wystarczy się przyłożyć do pracy i można dostać umowę o pracę? A powiesz na jakim stanowisku pracujesz i czy trudno dostać tam pracę? Wszystkie te informacje będą bardzo pomocne.

Jestem zatrudniony jako magazynier i mogę powiedzieć że jedynym minusem tej pracy to 4 brygadówka , ale to było z góry wiadomo jak się przyjmowałem. Tyle dobrego że to nie jest zwyczajna 4 brygadówka bo święta Bożego narodzenia Nowy Rok oraz wielkanocne firma nie pracuje. Kasa dobra , co do tego że przez pośrednika się robi długo przez kilka lat to i może prawda, ale dla osób które się nie wykazują. W moim wypadku po pół roku dostałem normalną umowę. Ogólnie mogę polecić pracę w tej (naszej) firmie

Suteq
@Pracownik 04.10.2017 05:07

A w tore brygadzie pracujesz?

Agnieszka

@Xxx a z jakich powodów byś nie polecił pracy w Royal Canin? Chodzi tylko o brak narzędzi czy jeszcze coś wpływa na Twoją ocenę? Jak możesz uzasadnić swoją wypowiedź? To ważne dla poszukujących pracy.

Xxx

Everest czasem firma wybierze po prostu nieodpowiedniego człowieka na dane stanowisko i dlatego MM skończyła swoją przygodę jako koordynator.... co do polecenia firmy nie zrobiłbym tego z innych powodów. Firma nie potrafi odnaleźć się w chwili obecnej na bardzo zmieniajacym sie rynku, brak narzędzi a targety bardzo duże.

Agnieszka

Właśnie, ważne, żeby pisać i określać lokalizację zakładu Royal Canin Sp. z.o.o, bo wątek dotyczy miejscowości w Niepołomicach. Także ktoś może się wypowiedzieć na temat tego konkretnego zakładu?

Agnieszka

@Everest oczywiście, że każdy ma prawo do wypowiedzenia swojej opinii. Ogólnie Twoja opinia jest negatywa, ale jeżeli chodzi o samochody to chyba firma na nich nie oszczędzała? @Max ma rację, że praca przedstawiciela jest ciężka i często klienci dzwonią po godzinach pracy, ale chyba to nie jest wina pracodawcy, bo nie zależy to od niego. Co o tym sądzisz? Czy firma Royal Canin nadal nie zasługuje na polecenie według Ciebie?

Qwerty

Byłam na rozmowie w Niepołomicach, praca w biurze. Przez telefon było bardzo sympatycznie przy umawianiu spotkania, natomiast samo spotkanie kiepskie. Było z dwiema osobami, Pani prowadząca spotkanie dość krytycznie podchodziła do rozmówcy, w błahych sprawach pytała "A dlaczego tak? A dlaczego tam?" Aż się chciało odpowiedzieć... ;) druga osoba podeszła lekcewazaco (tak się rozsiadla na krześle że prawie spadła). Mega niesmak. Po skończeniu odpytywania, bez możliwości zadania pytań od razu zapytała o oczekiwane wynagrodzenie. Była bardzo zdziwiona tym że osoby z mojej poprzedniej firmy podchodzily dość ochoczo do wspólnych wyjść po pracy, przez co można było odnieść wrażenie że w CR ludzie za sobą nie przepadają i jest kiepska atmosfera. Nie wspomnę że nie było zwrotnej informacji telefonicznej, a na maila też nie raczyli odpowiedziec.

Szukam

3800 netto i idę do Was uprawnienia udt na wszystkie wózki 10 lat doświadczenia na magazynie.

Royal worker negativ

Jeden wielki syf, takie zarabiste opinie były, a tu samo kolesiarstwo, 12ki to jakaś masakra wracasz do domu i nieraz myślisz ze dobrze ze przeżyłeś powrót. Większość ludzi tu myśli tylko o sobie, żadnej współpracy, kasa u adekowca to żenada jak na 3zm/4 brygady. Na umowę nie ma szans ale głupi człowiek sie łudził ze może jednak dostanie kontrakt i tak 2 lata przez adecco. Ludzie nie chcą tu przychodzić pracować a jak przyjdą to popracują do pierwszych 12h i sajonara albo zatrudniają dziadków 2 lata do emerytury byle miał uprawnienia udt

Sochacz
@Royal worker negativ 24.07.2017 13:31

Zapraszamy do Nas praca na 2 szczegóły na miejscu, Kokotów 812 lub telefonicznie 697-802-182

krk
@Royal worker negativ 24.07.2017 13:31

A to chodzi o Niepołomice czy Modlniczkę?

Everest

zainteresowany Rozumiem że umowa na zastępstwo na Warszawę? - tajemnica zarobków - tak. 25% podstawy brutto (duże uproszczenie) - 8 - różnie, obecnie są 3 modele. Tak, Tak, nie. - własna dystrybucja - nie - normalna rozmowa, bez testów.

zainteresowany praca

Hej. jak wyglada praca w biurze? widze ze jest oferta na stanowisko ksiegowego. czy jest ktos w stanie opisac w paru slowach prace w tym dziale?

Agnieszka

Wiedzieliście, że Royal Canin Sp. z.o.o prowadzi również własnego bloga? Możecie go znaleźć na stronie internetowej firmy oraz pod poniższym linkiem: https://royalcanin.pl/blog/

Kot

Zawiedziony: poczytaj sobie o konsekwencjach za dużej ilości wapnia i fosforu w diecie zwierząt i jak trudno barfa pod tym względem zrownowazyc a później pisz pierdoly... niż mi się w kieszeni otwiera

zawiedziony karma Royal Canin

Taka praca jaka karma pies i kot to mięsożercy a karmy royal głownie zboże i spulchniacze nie polecam zwierzeta swedzi drapia sie i łapia uczulenia zreszta mona cala prawde o ich karmach poczytac na www.barfny swiat kota i psa cala prawda o karmach RC nie polecam tych produktów dla swoich pupili

Lolek
@zawiedziony karma Royal Canin 15.04.2017 15:50

Napiszcie w nim jak sponsorowaliscie na Ukrainie szczucie psami niedzwiedzi na wystawie miejcie odwage a nie tylko robicie w nim dobre wrazenie o waszej firemce

zgadzam sie z toba szczegolnie z wyzyskiem korporacyjnym i pracą po znajomosci same pociotki pozdrawiam

Agnieszka

Zainteresowani pracą w Royal Canin Sp. z.o.o? Koniecznie zapoznajcie się z ofertami! https://royalcanin.pl/o-nas/kariera

Max

Everest szczerze, myślisz że w jakiejkolwiek tego typu dużej korpo praca wygląda inaczej ?? Pracowałem w dwóch dużych, międzynarodowych korporacjach. Jedna farmaceutyczna, druga spożywcza. W każdej z nich była praca w domu przed kompem, ciągłe estymacje, prezentacje itp. Odbieranie telefonu po godzinach to też norma w pracy przedstawiciela taki charakter pracy, to nie jest robota którą zostawiasz po 8h i wracasz do domu. To nie wina firmy a specyfika zawodu ;) Co do benefitów to normą jest że za multi się dopłaca, w mojej firmie 40zł i nie marudzę Dla osoby którra pracowała już w kilku firmach jako przedstawiciel to twój wpis jest zwykłym marudzeniem

@Max 23.03.2017 19:58

A ja pracując już w kilku dużych korporacjach z różnych branż spotkałem się z poszanowaniem ze strony przełożonych mojego czasu prywatnego, przynajmniej w pewnym zakresie, a tutaj człowiek nie ma prawa do czasu prywatnego. Zresztą, każdy ma prawo do własnej opinii, a moja jest bardzo negatywna. Uważam że to był stracony czas, niczego mnie nie nauczyli, niczego nie wnieśli a wręcz odwrotnie. Nie polecam, ale to każdego życie i kariera.

Everest

Royal Canin to duża, wydawałoby się prężnie rozwijająca się firma. Co do jakości produków i wszelkich produktowych spraw nie mam zastrzeżeń, ale już do warunków pracy tak. Na stanowisku przedstawiciela zarobki w stosunku do konkurencyjnych firm bardzo słabe, jakiś tam socjal- jak się przyjżeć wydrukowi wypłaty w większości finansowany z własnej wypłaty np. Multisport dopłatą firmy ok.25 zł/mc reszta z wypłaty odciągana. Bardzo niejasne zasady wypłacania premii i innych dodatków. Nigdy nie można było być pewnym kwoty wypłaty, po drugie straszne opóźnienia w terminach wypłat. Sama kadra zarządzająca zupełnie nieprzygotowana do pełnionych stanowisk, stąd też brak spójnych decyzji, brak wsparcia merytorycznego. Jest się zostawionym samemu sobie i radź sobie Bracie jak umiesz. Tabelki, oferty, maile to praca po nocach, bo czas biurowy to fikcja. Ostatnie zmiany transówek zaproponowane przez firmę zewnętrzna dezorganizują system wypracowany wcześniej. Telefon, laptop powinien spać z Tobą w łóżku, nie daj Boże go wyłączyć np.w wolny dzień! Z dobrych stron...wiem już na co nigdy się nie zgodzę w kolejnej pracy przedstawiciela, nauczył mnie Royal że praca to tylko praca i trzeba umieć postawić granice i szukać przełożonych którzy szanują Ciebie i Twój czas wolny skoro w czasie pracy jesteś na 10000% zaangażowany. Także ja się zwalniam na dniach!

zainteresowany
@Everest 17.03.2017 10:30

Mogę Cię prosić o info odnośnie stanowiska PH: -jaka podstawa netto -czy premia jest realna? jeśli tak to w jakiej wysokości? -ile wizyt dziennie? -jakie auto? można korzystać, gps, obrandowane? -skąd jeździ towar do klientów? od dystrybutorów czy z magazynu centralnego? -jak duże jest ciśnienie? -jak wygląda rozmową kwalifikacyjna? czy jest to rozmowa czy są jakieś testy? z ilu etapów się składa?

@zainteresowany 06.06.2017 22:02

Ktoś się podszył pod nick. Jeśli chodzi o zarobki to raczej niższa średnia zarobków na stanowisku przedstawiciela, tak jak ktoś napisał to jest chronione. Premie to faktycznie ok.25% ale dosyć zagmatwane jest ich wyliczanie. Ciśnienie duże, pracy dużo. Auta dotąd citroeny c4 picasso, od jakiegoś czasu wymieniane sukcesywnie na vw golfy plusy, z gps. Rozmowa bez testów.

ramielcannin

teraz będzie porazka , po podwyzszkach pracownik Adecco będzie zarabiać dalej od 2000-2500 (o ile ma uprawnienia udt) w zaleznosci od ilości 12h i dni pracy (nadmienię ze Adecco robi w ciula na godzinach dodatkowych) a kontraktorzy dwa razy tyle na tym samym stanowisku, nie dość tego jak ktoś wspomniał wcześniej ci co sa przez Adecco sa po prostu na smieciowych warunkach, mowia ze ma się to zmienić ale prawda jest taka, ze jest duza rotacja ludzi którym nie pasuje to nie rowne traktowanie

?????

A jak wygląda praca na magazynie w Modlniczce? Jaka atmosfera, jak wygląda praca itp?

rc
@????? 12.02.2017 11:53

Porażka ...

xxx
@????? 12.02.2017 11:53

temat dotyczy niepolomic

Bell

Pracują tu sami indywidualiści nikt nikomu nie pomaga, każdy myśli o swojej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] praca przez adecco to porażka na kontrakt czeka sie latami i to nie ściema, a jesteś traktowany jak podmiot który musi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ciężej i sprawniej od pracownika royal canin który robi tylko swoje i ma na Cb wyrypane. Szkoda gadać bo coś takiego jak współpraca i kooperacja między pracownicza tu nie istnieje a jeśli ktoś myśli ze kłamie to niech idzie zobaczyć do innych miejsc pracy. Co do bhp i higieny itp to widać ze tu powstaje żywność a nie byle jaka karma, budzi to respekt .

Pooolmna

No nie wiem, generalnie jeśli chodzi o te co mówisz,plany w Royal Canin Sp. z.o.o to nie jest znów tak źle, ja wiem, że czasami można mieć wątpliwości co do logistyki pewnych firm, ale no nie można tego też brać zbyt powaznie, wiadomo przecież jak jest

Kierowca.

Ktoś kto układa plan załadunkowy w firmie Royal Canin to głupek nie mający bladego pojęcia o czasie pracy kierowcy. Jak można zaplanować aby kierowca czekał na parkingu 11 godzin w samochodzie gdzie temperatura na zewnątrz jest ok 30 st. Ciekawy jestem czy ten idiota spał kiedyś w samochodzie w takiej temperaturze. A kto odpowie jak u nich na parkingu człowiek umrze w kabinie?

Kierowca.

philips

O tej firmie Royal Canin to mogę powiedzieć jedno największy bajzel jaki widziałem. Do wszystkich kierowców czy przyjedziecie na załadunek przed czasem, o czasie czy po czasie pracownicy tej firmy i tak mają was głęboko w d..... i wasz czas pracy. To nie jest firma tu pracują ludzie którzy nadają się na bruk a nie do pracy. Siedzi sobie kobieta w biurze rejestracji i rozmawia prywatnie przez telefon bardzo niemiła osoba.

Creative

...aaa i przez agencję najmniej można zarobić 2200 zależy od miesiąca.

Creative

Napisałem, że wiele może to powiedzieć o człowieku a nie że jest to jedyny wyznacznik, dlatego też na początek ludzie są zatrudniani przez agencję.

rrr
@Creative 14.01.2016 12:49

sa przez agencje na poczatku o czyli niektorzy pare lat bo nie ma wakatów

Creative

Witam. Jestem współpracownikiem Royal Canin i uważam, że firma ta poszukuje przede wszystkim ludzi którzy chcą się rozwijać a nie tylko odbębniać swoje i iść do domu na drugim miejscu stawia doświadczenie osoby aplikującej, oczywiście nie na wszystkich stanowiskach obowiązuje ta kolejność, ale na większości. Rozmowy kwalifikacyjne są organizowane pod kątem umiejętności i doświadczenia, ale też wyłapania jaką osobowość ma aplikant(pasje, zainteresowania itd.), bo to wiele może powiedzieć już na początku jak będzie pracować dana osoba. To że ktoś pracuje 2 lata przez agencję pokazuje tylko jego bierność i brak zaangażowania w pracy a nie muszę chyba uświadamiać że dzięki zaangażowaniu każdego z grupy, całości w efekcie lżej się pracuje. Jeśli chodzi o atmosferę to spokojnie mogę powiedzieć że każdy chciałby pracować wśród takich ludzi. Pozdrawiam

suteq
@Creative 12.01.2016 16:36

a można wiedziec na jakiej strefie pracujes czerwonej czy niebieskiej? i w której brygadzie?

zainteresowana pracą

hej, czy praca 2tyg się przedłużyła i czy nadal jest to 9 zł? no i oczywiście czy przez agencję czy bezpośrednio przez firmę? napisz proszę o wrażeniach i kilka słów o rekrutacji. z góry dziękuję i pozdrawiam

praca 2 tyg

zaczynam prace na 2 tyg jako kontroler jakosci zobaczymy jak bedzie 9zeta za godz moze jakos sie przelame dam rade na 2 tyg .

gościnna

Odpowiedź dostałam, niestety negatywną.. ale jak będzie kolejna oferta pracy to wyślę CV jeszcze raz ;) polecam, jako nieliczni w ogóle dali znać o ostatecznej decyzji co do wyniku rekrutacji.

Asia

Gościnna, dostałaś już może odpowiedź?

gościnna

Przeszłam kilka etapów rozmów kwalifikacyjnych w tej firmie, jeszcze nie znam decyzji co do mojej osoby ale nie mam im nic do zarzucenia. Pani z firmy zewnętrznej, przeprowadzająca wstępne rozmowy - bardzo kompetentna i rzeczowa, zarówno jak Pan z firmy Royal Canin, który przeprowadzał ostatni etap rozmów. Pełna kultura i profesjonalizm. Nawet jeżeli nie dostanę tej pracy, mogę wszystkim polecić tą firmę.

Qguar

Nie polecam tej firmy żadnemu studentowi. Na rozmowie o pracę mówią, że można robić nadgodziny kiedy tylko wam pasuje. Prawda jest taka, że są, ale tylko wtedy gdy oni tego potrzebuja. Praca polega na robieniu najtrudniejszych rzeczy za magazynierow paleciakiem, za 2 razy mniejsza kase

abc

ciekawa sprawa... Mogli chociaż głowy nie zawracać wyjazdami do Wawy i Wrocławia, a później milczeć i nie poinformować nawet o wynikach rekrutacji.

Abc

bady
@Abc 18.06.2014 23:41
Czy ktoś z osób ubiegających się o pracę PH na woj. lubuskie i zachodniopomorskie dostał już odpowiedź?...

hej, ja też aplikowałem, ale wydaje mi się że to ściema,bo rok temu tez szukali i z tego co wiem nie wzięli nikogo

PRACOWNIK ROYALA

Nie polecam kwitnie tam praca na czarno przez pseudo pośredników. Zero szacunku do człowieka. Parę lat temu było ok teraz to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bez gwarantowanej płacy. Wszyscy na podwykonawstwach lub przez agencje. Nie polecam. BHP, Szkolenia to fikcja .Royal schodzi na psy i nie mowy tu o karmie. Zarobki do 2000 dla obsługi kierownictwo ma szanse na 4000 plus premie okresowe.

Polo

Witam ile zarobi magazynier i czy praca jest trzy zmianowa

Joo

anonim - 2013-04-05 09:34:05 Witam, chciałabym się dowiedzieć cośna temat rekrutacji i warunków na przedstawiciela ds. sprzedarzy. Zadzwonili do mnie z ofertą rozmowy. Jak wyglądają rozmowy, jakie są warunki podstawa i atmosfera. Bardzo proszę o info bo rozmowę mam już we wtorek. Pracowałem wcześniej jako przedstawiciel medyczny i nie wiem czy jest sens zmieniać branżę. Jak duże są tereny. Rekrutacja na teren łódzki.podbijam...wie ktoś jak wyglądają faktyczne warunki pracy jako PH? Z tą kaską 4500 netto to chyba nieprawda co? łódzkie

wf

firma nie szanuje pracownikow, umowy smieciowe, kołchoz, smrod, a najgorsze to donoszenie na pracownikow. Nie polecam!

magda

c4 picasso full wersja, kasa 4500zl netto podstawa, ipad, telefon, brak gps, atmosfera super - tak slyszalam, ale czy to wszystko prawda nie mam pojecia;)

bart

Prosze o wszelkie informacje dotyczące pracy przedstawiciela ds sprzedaży, obecnie rekrutują m.in. na śląskie, ktoś brał udział w rekrutacji? Może znacie info nt warunków zatrudnienia, atmosfery pracy? Jak wygląda rekrutacja? Z góry dzięki za odp.

ona
@bart 06.03.2013 14:20

Cześć :) Udało się Tobie dostać tę pracę? Jak wyglądała rekrutacja i jaką (realną kwotę można zawołać na początku? Będę ogromnie wdzięczna za odpowiedź, ponieważ niedługo mam etap w siedzibie firmy. Pozdrawiam serdecznie.

adecco safin 2
@ona 05.12.2013 14:17

1800 na reke praca na trzy zmiany przez pośrednika na 3/4 etatu i co 2 sobota niedziela po 12 godzin

...........

Niepolecam nikomu jeśli chcecie być [usunięte przez moderatora] i robic na okrągło to jest dobre miejsce ! 4 brygady non stop ! Kasa ok ale to niejest wszystko kiedys tam bylo dobrze teraz to jeden wielki obóz ! Umowy obiecują ale na tym się kończy chlopaki po 2 lata jadą na adecco i umów jak niema tak niebędzie.. Dziobaki tam do czegoś dojdą ale zwykły pracownik nie ! Lepiej zarobić mniej a mieć spokojną głowę i mieć jakies życie prywatne. Ludzie którzy tam idą i widzą co tam jest uciekają po miesiącu dwóch a nawet po paru dniach.. Pozostawiam ich bez komentarza !

Ma)()()(L)(*&

hej jakie warunki pracy jako PH kasa flota czy jest podzial na sklepy tradycyjne i specjalistyczne?? I i jak ktos mniej iwecej jaka podtsawa i jaka premia to bede wdzieczny

ala

Jestem kobietą, jak mogłabym zostać operatorką?

...

umowa przez adecco,4zmiany, dobre czasy royala juz sie skonczyly:)

Prac

Hej!!!! A jak dostać się na produkcje? Jest w ogóle jakaś rekrutacja czy też fabryka zatrudnia tylko na umowy agencyjne ? Prosiłbym o jakieś szczegóły...

Zostaw opinię o Royal Canin Sp. z.o.o - Niepołomice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Royal Canin Sp. z.o.o