counter
2 152 334 5 1
anonim Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Royal Canin to Królewski Pies tak było do puki firmy nie kupił Mars 2008 rok takze w szystko co było w tej nazwie sie skonczylo a teraz jest Amerykanska Korporacja wyzysk pospiech wysrobowane cele chore ambicje przerost zatrudnienia w biurach nacisk na wyniki oceny pracownicze aby udupic z kasy no Kapitalizm prosto za Wielkiej Wody

Adecco

Ludzie nie narzekajcie. Od czerwca Adecco podnosi stawki na 3900 brutto, więc z dodatkiem nocnym wypłata zakręci się koło 3000 na rękę. Kto tyle płaci na strefie (oprócz Mana) ?

Tak10Nie2
anonymous
@Adecco

Ile w Royalu na produkcji?

Hej
@anonymous

Masz napisane przecież. Wcześniej stawki były koło 2500 na rękę, po podwyżce dostaniesz około 3000 na rękę i te 3000 już całkiem nieźle wygląda jak na zarobki na strefie :)

Tak4Nie
Zibii
@Adecco

Lepiej niż osoby na kontraktach rc

Tak7Nie

Skorpion
@Adecco

Ogólnie teraz praktycznie wszyscy ???????????????? z reguły na 1 lub 2 zmiany ocknijcie się!!

@Skorpion

Niby które firmy tyle płacą?? z chęcią się przejdę z CV, bo co ostatnio chodzę na rozmowy to wszystko kręci się wokół 2100-2300 na rękę żenada!

Tak4Nie

Jaki pracownik taka płaca

Tak5Nie1
zza pleców
@Taki tam

Taki tam - nie sądzę, że kiedy zaczynałeś przygodę z pierwszą pracą - od razu dostałeś 5k do łapy. Komentarz w Twoim ascetycznym stylu jest co najmniej nie na miejscu... Pomijając kwestię, że prawdopodobnie za kilka stówek więcej tańczyłeś (czyt. "Lizałeś buty." ) swoich przełożonych i pewnie robisz to nadal. Takie historie jak Twoja są smutne, choć powszechne...

Tak4Nie1
Elzbieta
@Cobra

Przyjedz do Gliwice, w ceramiksie 3200 na wstępie, a potem duuużo więcej, albo inne firmy na strefie, teraz jest rynek pracownika i można wybierać.

@Taki tam

Masz rację, nie wchodzę w tyłek lepiej niż czopek, nie chodzę z kierownikiem do kibla jak by zabrakło papieru i mowie jak się sprawy maja w przeciwieństwie pewnie do Ciebie.

Tak2Nie3

@Cobra

No cóż, nie ja mam problem z kasa na start ale wiedz, ze w royalu się nie wchodzi nikomu w zad, przynajmniej na produkcji, wybacz, ze cię to uraziło ale skoro nie możesz znaleźć roboty za 3 tys to jak cię inaczej podsumować?

Tak7Nie1
@zza pleców

Nie ośmieszaj się takimi spekulacjami, ale skoro tak ładnie to opisałeś wiec pewnie wiesz coś o tym, czyżby praktyka.

@Cobra

Man 3500, nidec 2500, royal 3000, pratt 2500, brembo 2500( jakiś czas temu), sopem magazyn 2400 to są najniższe stawki w tych zakładach

@Taki tam

Widać ze inteligencją nie błyszczysz, sam napisałeś jakie stawki na strefie (sprostowanie- w manie 3200, chyba ze coś sie zmieniło) wieć gdybyś się zwolnił lub Cię wywalili a do Mana byś nie chciał iść bo praca niepewna to też byś miał problem ze znalezieniem pracy za 3k na produkcji a chyba nie czytałeś od początku dyskusji, bo moje pytanie dotyczyło wpisu osoby ze wszyscy dookoła płacą po 3k i to jeszcze na jedna lub dwie zmiany.

Tak2Nie2
@Cobra

Panie inteligencjo, fajnie być anonimowym

I pisze to "jakis tam" haha. Pozdrawiam

Tak2Nie1

@Taki tam

Czyzby dzisiejszy komentarz był napisany po nocnej zmianie? ???? ????

Tak2Nie2

@Cobra

Myślisz, ze w royalu nie wiedza kim jesteśmy, administrator gowork może udostępnić nasze IP do informatyków royala, a tam już dość łatwo namierzyć przybliżona lokalizacje, zwłaszcza gdy się korzysta z stałego łącza, wiec radzę się zastanowić na przyszłość, bo chyba praca w tej firmie Ci się nudzi. I nie sugerował bym się godzina pisania bo tym tropem można powiedzieć, ze jesteś z 3brygady

@Taki tam

No i zabłysnąłeś.... nie inteligencją a głupotą po raz kolejny ;) . W bardzo ładnym świetle przedstawiłeś firmę! Twój komentarz powiał grozą. O mnie się nie martw bo moje komentarze w porównaniu do Twoich w żadnym stopniu nie rzutują na firmę więc zastanowić to się musisz ale chyba Ty. Też mam dla Ciebie radę a mianowicie przestań się pogrążać ;)

Tak4Nie3

Cobra

Ktoś się podszył pod mój nick wpisując "Grzegorz W."

@Cobra

... nie skomentuje tego ... grzesiu

Tak5Nie

@Taki tam

Pudło :D. Nie mam na imie grzesiu i nie jestem z 3 brygady. Masz rację, wiecej nie komentuj bo Ci to nie wychodzi i główkuj dalej. Pozdrawiam

Tak3Nie3

Bagniak
@Taki tam

Ojojojo ale mnie nastraszyles tym ip i informatykami royala... a jeszcze ta lokalizacja, uuuu to całkowicie mnie pogrąża . będę czuł teraz wszystkich wzrok na moich plecach. Na przyszłość się nie będę zastanawiał bo już teraz mi się nudzi xd mogą mnie zwolnić.

Tak3Nie2

Jc

Grzegorz w.n?

Tak8Nie1

Bugas
@Adecco

Faktycznie oprócz Mana nikt tyle tu nie płaci, po 10 latach mam 3982 brutto w Manie, wszystko zależy czy masz rodzinę , jak dużą, czy masz kredyt, itd. itp. powiem tak...jak to wszystko masz , to masz (usunięte przez administratora) żeby związać koniec z końcem...no chyba, że ktoś lepiej zarabiający Cię sponsoruje w rodzinie (żona, mąż, rodzice)

@Bugas

Słuchajcie, widziałam na stronie internetowej Royal Canin, że właśnie trwa tam rekrutacja: https://royalcanin.pl/kariera/ Możecie mi powiedzieć, jaką formę współpracy oferuje ta firma na samym początku? To dla mnie ważna kwestia, więc liczę na Wasze odpowiedzi.

Ktoś z zewnątrz

Polynt płaci więcej 5000 brutto

Italiano Nowy wpis
@Ktoś z zewnątrz

Jasne :) .... 5k i to na stanowiskach szeregowych. hahaha...... Ciekawe skąd masz takie informacje?

Rzodkiewka
Nazwa działu: Produkcja

Jak wygląda tam system pracy? Weekendy też? Nadgodziny można brać? Co jest fajnego w pracy na produkcji, a co nie?

Bb
@Rzodkiewka

3 zmiany 4 brygady co drugi weekend 2x12h tak to po 8h (zawsze masz czas na odpoczynek między zestawami), swiezyne na nadgodziny nie wezmą, jeśli masz udt to cię dadzą na magazyn, jeśli ogarniasz i radzisz sobie z „sytuacjami” to na produkcje, na magazynie załapiesz prace w tydzień i nikt cię nie goni, na pakowalni szkolenie trwa dłużej ale jeśli po tygodniu nie będziesz lukratywny to niektórzy będą krzywo patrzeć na ciebie plus jest taki, ze szybciej umowę możesz dostać gdyż na magazynie nie ma takiej rotacji.Na ostatnie pytanie ciężko odpowiedzieć gdyż jest subiektywne - atmosfera. Mam nadzieje, ze pomogłem.

Tak2Nie1
Rzodkiewka
@Bb

Pomogłes, chromole tako robote :)

Maciej
@Bb

Wspominasz o pracy w magazynie. Żeby aplikować trzeba mieć koniecznie uprawnienia na wózki widłowe, czy wystarczy, że zrobi się je już podczas zatrudnienia?

Bb
@Maciej

Myśle, ze to ci odpowiedzą w agencji pracy. Bo ten stan rzeczy się zmienia.

lukratywny
@Bb

poczytaj słownik zanim zaczniesz uzywacz słów których nie rozumiesz głąbie

TakNie3
Bb Nowy wpis
@lukratywny

synonimy: (1.1) dochodowy, korzystny, opłacalny W każdym zakładzie tak jest, pracodawcy chcą mieć ogarniętych pracowników. Btw. Głąby to ciebie robiły. Obraziłem cię gdzieś? Jesteś śmieć, nie potrafisz pomoc a krytykujesz czyjaś wypowiedz. Żal mi takich ludzi jak ty. Zakompleksiony i nie dowartościowany, szukasz zaczepki, pewnie tez nie kochany. Powyzywać się w sieci może ci to pomoże, (usunięte przez administratora)

Wózkowy Nowy wpis

Mam udt, i chetnie bym się zatrudnił ,czy tylko przez agencję jest możliwość????

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

UtrzymanieRuchu
Użytkownicy czekają na odpowiedź 123 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Cześć, Czego mozna się spodziewac na rozmowie rekrutacyjnej na staż w utrzymaniu ruchu? Z góry dziękuję.

Slayer
Użytkownicy czekają na odpowiedź 139 dni.

Cześć, ktoś może posiada informację jak wygląda praca biurowa - specjalista logistyki w modlniczce jeśli chodzi o atmosferę, możliwości rozwojowe (szkolenia) i wynagrodzenie? Z góry dzięki za informację

Tak5Nie

Co jaki okres czasu w Royal Canin Sp. z.o.o można ubiegać się o podwyżkę?

Kropka
@Pytanie

Podwyżka jest raz w roku przyznawana w procesie związanym z ocena. Inaczej raczej trudno dostać chyba ze zmieniasz stanowisko.

pupy
 Rekomendacja

witamy nowego pracownia który ma rozpocząc prace 03.02.2020 wlasnie na octopusie , to jest rejestracja produktu z linii pakujacych i zamagazynowanie, mysle ze po dwóch tygodniach pracy bedzie miał dosć tego systemu i bedzie myslał o zmianie przynajmniej stanowiska ......

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 252 dni.

Wiecie czy w Royal Canin Sp. z.o.o szukają chętnych na staż?

RC
Nazwa działu: Produkcja

Dawniej czyli kiedy ? bo nie pamietam :) A tak na serio to popieram. Był prawdziwy Great Place.

Batman

Witam, Chciałem zapytać osób które pracowały lub dalej pracują jako PH na jaką podstawę można liczyć na początek i realne wynagrodzenie netto, atmosfera w dziale handlowym, marketing itp? Jakie są narzędzia pracy oraz social będę wdzięczny za odpowiedzi pozdrawiam

Xxz
@Batman

Jaki teren bo dużo zależy od ASMa ( podpowiedź: jeden jest super, drugi jest psychopata)

@Batman

ok 3000 PLN na rękę + premie o które coraz trudniej...auto, gps, telefon, komp....(usunięte przez administratora), olbrzymi nacisk na wyniki. Nie polecam, atmosfera fatalna, duża część personelu z dużym stażem dostała wypowiedzenia (zaproponowano relokacje...osobom, które całe życie mieszkały w Krakowie na Warszawę.... ). Dużo wakatów wolnych bo ludzie odchodzą. Plany sprzedażowe nie do wykonania - firma sama sprzedaje w kanał internetowy i wymaga zwiększenia sprzedaży w sklepach lub gabinetach. Szefowa floty zabrania jeździć szybko po autostradach i zamiast skupić się na pracy to obserwuje kto ile płynu do spryskiwaczy zużywa... Żal i smutek.

Batman
@Xxz

Region Łódzki :-)

Aktualny zadowolony pracownik
@Batman

Żal mi ludzi, którzy piszą takie opinie. Ale to świadczy tylko nich. 3000 zł - no widać, że dawno temu pracowałeś dla firmy... . Batman, 4K dostaniesz podstawy, do tego samochód (nowy golf lub toyota auris, paliwo w tygodniu firmowe, a w weekendy i urlopy tankujesz za swoje) karta lunchowa, multisport, miesięczny przydział karmy jeśli masz zwierzaka, do tego różne szkolenia. Jak firma wdraża nowy produkt, to jesteśmy szkoleni z tego jak go sprzedawać i czego możemy się spodziewać, a to się przyda w każdej branży, bo chodzi o techniki. Premie niemożliwe? Oczywiście, jak się wyjeżdża z domu o 9 i wraca o 14 robiąc wizyty 10-cio minutowe, to faktycznie niemożliwe. @Były pacownik, Sprecyzuj, że firma przeszła zmiany, została utworzona siedziba główna na kilka krajów w Warszawie i to stąd likwidacja stanowisk i propozycja przejścia dla niektórych do Warszawy. Aaaa zapomniałeś o odprawach (Niektórzy dostali półroczne wynagrodzenia!), o tym, że był utrzymany okres wypowiedzenia i pomoc w znalezieniu nowej pracy. I któremu przedstawicielowi przy tych zmianach zaproponowano relokacje lub go zwolniono? Faktycznie... Ty jakbyś dawał komuś swoje auto pod odpowiedzialność, to chciałbyś, żeby zapieprzał 190 na autostradzie... brawo. Nie ma firmy, w której w regulaminie użytkowania pojazdu nie ma zapisu o przestrzeganiu przepisów drogowych (łącznie z ograniczeniami prędkości). Większość firm ma nawet udział własny już od pierwszej szkody. A od tego jest właśnie koordynator floty, żeby nią zarządzać. To on ponosi odpowiedzialność za auta. Podziękuj byłym współpracownikom, gdyby wcześniej szanowano firmę i nie jeździło się na myjnię wszystkimi autami w rodzinie na koszt firmy i nie kupowało 100 litrów płynu miesięcznie na osobę, nie byłoby takich ograniczeń. Struktura jest wszędzie. Nie lubisz pracować dla kogoś i wykonywać jego poleceń? Otwieraj działalność i działaj. Świat stoi przed Tobą otworem. Mobbing - słowo mocno nadużywane. W tym przypadku również. Nikt nikogo nie wyśmiewa i nie szykanuje. To, że jest ciśnienie na wynik, to nie oznacza mobbingu. Chcesz spokoju i odpoczynku, to nie pchaj się do sprzedaży. Idealnie nie jest, ale jak ktoś pamięta o tym, że to jest praca, a nie koło gospodyń wiejskich, to będzie OK. Ja polecam :).

Tak6Nie5
@Aktualny zadowolony pracownik

Dziękuję za twoją szczegółową opinię. Dobrze piszesz o firmie i widać, że jesteś zadowolony z zatrudnienia. Dodaj jeszcze jakiego rodzaju umowy są podpisywane z nowymi pracownikami i czy po okresie próbnym można liczyć na podwyżkę. Na stronie https://www.pracuj.pl/praca/royal%20canin;kw jest trochę ofert pracy, ale większość to stanowisko: przedstawiciel do spraw sprzedaży w różnych lokalizacjach. Watro przejrzeć te ogłoszenia.

Alex
@Edward

Szkoda, ze wyników nie macie w sprzedaży

Tak1Nie1
ian moon
@Aktualny zadowolony pracownik

Wiesz co "zadowolony"? bez takich jak ty firmy miałyby ludzką twarz, jesteś dokładnie tym czego od ciebie oczekują czyli numerkiem na liście płac, jest takie porzekadło: nie wiesz co zrobić z życiem idź do policji albo do sprzedaży … nie szukają mądrych a posłusznych, kierownicy nie są menadżerami a ekonomami …. piszesz komunałybo chcesz przypodobać się szefostwu, bo co będzie jak rozkminią "kim jestem" albo co gorsza jesteś pracownikiem HR. Popracowałem w trochę w życiu i jak czytam takich jak ty to flaki się wywracają. Wiesz dlaczego w firmach tak sprawdza się pracownika? Ktoś musi udowodnić, że jest potrzebny, więc wymyśla różne modyfikatory i kolejne progi kontroli, ty mało doświadczony życiowo łykasz jak pelikan. Auto, komp czy tel to są narzędzia pracy, bez których nie wykonasz swoich obowiązków, szkolenia należą się jak przysłowiowa buda …. nic odkrywczego nie napisałeś. Prawdziwemu sprzedawcy daję się narzędzia, wręcza cele i czeka na efekty, człowiek sprawdzany nie skupia się na wykonaniu zadania a na zadowoleniu sprawdzającego i wykonuje wszystkie KPI a efektów BRAK bo nie jest ani twórczy ani samodzielny, potrafi tylko zmapować czy powielić czyjś pomysł. A jak by ci zabronili w ciągu dnia pracy skorzystać z toalety to byłbyś też wrogo nastawiony do "sikania" w lesie? na koniec rada, mała : sprzedaż to jest proces a nie wojsko, tu się tworzy a nie wykonuje polecenia ….. pozdrawiam ;)

Tak6Nie1
k.
@Aktualny zadowolony pracownik

No i od razu widać, że to ustawiony wpis.

Tak3Nie1
Marta
@k.

Dobrze byłoby, jakbyś nie patrzył na pewne kwestie w sposób tak jednostronny. @Aktualny zadowolony pracownik może mieć przecież zupełnie inne odczucia wobec, jeśli chodzi o tego pracodawcę niż Ty. Należy to po prostu uszanować. Ale zachęcam Cię, abyś z własnej perspektywy opisał nam specyfikę pracy w firmie Royal Canin. Możemy zatem na Ciebie liczyć?

@Aktualny zadowolony pracownik

Bardzo zainteresowała mnie Twoja wypowiedź na temat pracy w Royal Canin. Sprzedaż to bardzo trudny dział i nie każdy się do tego nadaje. Stąd też częste frustracje ludzi z nieprzekroczonej premii. Czy możesz jednak w sposób obiektywny ocenić wymagania tej firmy co do uzyskania premii? Jaki odsetek osób zatrudnionych w sprzedaży otrzymuje premie a dla ilu osób jest to za wysoki próg do przekroczenia?

Princeofpersia
@Były pracownik

I liczy banany zjedzone w biurze :P

TakNie2
MZS
Nazwa działu: Produkcja

Czesc mam pytanie. Ile mw mija czasu będąc zatrudnionym przez agencję, zanim do dostanie się umowę od RC a moze to trwa w nieskończoność?

Kidman
Nazwa działu: Produkcja

Cześć, mogłby mi ktos powiedziec jak wyglada praca w magazynie? Ciężka jest praca? Caly czas jest ogloszenie aktywne na magazyn. Babka z adecco mi powiedziala ze nie ma chetnych. Ciekawe dlaczego skoro nie tak malo daja na start.

xyz
@Kidman

cieżka nie jest przynajmniej fizycznie... generalnie tempo pracy narzuca pakowalnia np. maszyna okleja palety a ty tylko rozwozisz po magazynie lub na rampe (głównie na rampe) drugie stanowisko to dostarczanie materiałów produkcyjnych na produkcje też banał generalnie jeżeli ci sie chce to wszystko jest do ogarnięcia bez problemu zresztą wszystkiego cię nauczą nie zostawią samego .

Kidman
@xyz

Dzięki za odpowiedź

@Kidman

@Kidman Pomoc dla nowo zatrudnionych osób, to bardzo istotna kwestia. Możesz napisać, ile na start otrzymuje pracownik na magazynie w Royal Canin?

Kris

Duża rotacja na Supply Chain Manager?mam zamiar złożyć CV, ale nie wiem czego się spodziewać i jak wygląda stanowisko, może ktoś opisać - wyłącznie prawdę choć wiem że koloryzowanie nie uniknione

Rafał
@Kris

Pisałeś kilka dni temu .Czy podjąłeś już decyzję odnośnie złożenia CV? Jeśli tak, napisz jak przebiegła rozmowa rekrutacyjna. Chętnie o tym przeczytam.

the dog whisperer

Dzien dobry, Chcialam zapytac o atmosfere w dzialach biurowych. Czy management szanuje pracownikow, czy faktycznie sa wyznawane zasady, ktorymi Mars sie chwali? Mozna przychodzic do pracy z psem czy jest to tylko chwyt PRowy?

@the dog whisperer

Przychodzenie do pracy z psem raczej rzadko jest możliwe. Niestety nic o tym nie wiem, ale na pewno przysługuje comiesięczny deputat karmy dla posiadanego zwierzaka. Jesteś zainteresowana pracą w burze. Na jakim stanowisku? Na stronie https://www.pracuj.pl/praca/royal%20canin;kw jest sporo interesujących ofert rekrutacyjnych. Warto tam zajrzeć.

danka
@the dog whisperer

To zależy czy pracujesz pod RC czy pod agencją. Jako pracownik agencji czułam się gorzej traktowana, benefitów dużo mniej. Zasady np. związane z ochroną środowiska można między bajki włożyć, w rzeczywistości każdy i tak zamawia żarcie pakowane w styropian i śmieci ładuje jak leci.

@danka

Od czego uzależniony jest rodzaj zatrudnienia za pośrednictwem firmy Royal Canin? Napisałaś, że warunki pracy zależne są od tego, czy jesteśmy zatrudnieni bezpośrednio przez pracodawcę, czy przez agencję pracy. Jakie kryteria należy spełnić, aby otrzymać zatrudnienie bezpośrednio przez firmę? Odpowiedz, proszę.

danka
@Edward

Z tego co wiem o ilości etatów decyduje francuska "góra". PH oraz obsługa klienta w biurze zazwyczaj są zatrudnieni na umowie w RC, część magazynu + jakaś drobna administracja przez agencję pracy.

Nick

Czy orientuje się ktoś może czy były już prowadzone rozmowy kwalifikacyjne na stanowisko Przedstawiciel ds Sprzedaży na terenie Katowic?

@Nick

Stanowisko już jest obsadzone.

zaciekawiony
@pracownik

Jesteś tego pewien ?

@pracownik

Skoro jest już ono rzekomo obsadzone, to wiesz może, czy w najbliższym czasie będzie prowadzona jeszcze jakaś rekrutacja do pracy w firmie Royal Canin? Chciałbym wiedzieć również, czy jest to stabilne miejsce zatrudnienia, dlatego zachęcam Cię do odpowiedzi, która bardzo mi pomoże.

Ciekawy
Nazwa działu: IT

Czy firma zatrudnia pracownikow tylko przez agencje i przez strone internetowa grupy Mars?

Alex
@Ciekawy

Tylko przez agencje, jak jesteś dobry to kiedyś dostaniesz umowę

@Alex

Nie ma innej możliwości? Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy daje więcej możliwości i większe benefity.. Napisz czy jest to tylko umowa zlecenie , czy można liczyć na bardziej stabilne i długoterminowe zatrudnienie. Takie informacje są bardzo ważne dla osób króre zdecydują się na taką formę zatrudnienia.

...
@Edward

znam osoby które przez pośrednika pracują po kilka lat czekając na wakat w Royal

@...

Myślisz, że warto, jest tyle czekać, aby otrzymać zatrudnienie bezpośrednio przez firmę Royal Canin? Nie mam zbyt dużej wiedzy o warunkach zatrudnienia, więc może wiesz, jak one wyglądają w przypadku, gdy otrzymamy już propozycję zatrudnienia bezpośrednio przez firmę?

poprostu_ja
Nazwa działu: Handlowy

Nie narzekajcie. Firma ok. Można sobie dorobić na boku, tylko trzeba umieć korzystać z "akcji promocyjnych".

Tak3Nie1
Jp
@poprostu_ja

Z jakich akcji o czym ty mówisz. Firma tnie ile się da wiec nie wiem o jakim dorabianiu mowisz

TakNie1

@Jp

Dlatego jest napisane "trzeba umieć", wtedy nie trzeba pytać :P

Kita
Nazwa działu: Handlowy

Kiedyś firma z zasadami, kulturą i fantastycznymi zmotywowanymi ludźmi dzisiaj przeciwieństwo tego. Przykre, że tak zepsuto tą firmę. Zamiast Royal Canin powinni ją nazwać „Zmiana” Szczerze odradzam pracy tutaj. Zarobki może dobre i pakiet socjalny ale atmosfera i organizacja na fatalnym poziomie. Moje sugestie dla Royal Canin Sp. z.o.o: Szanujcie ludzi!!! Bo to oni tworzą firmę. Przestańcie skupiać się na projektach, pdp i tym podobnych tylko na dbaniu o klienta bo mam wrażenie że firma zapomniała że to dzięki klientom istniejemy!!! możemy mieć super biura, piękne pdp, ekstra imprezę firmową ale jak nie będziemy mieć klienta to i tak pójdziemy na dno. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Słuchać ludzi!

Tak23Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Royal Canin Sp. z.o.o - Niepołomice

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Royal Canin Sp. z.o.o
2/5 Na podstawie 152 ocen.