Adres: Grabska 10, 32-005 Niepołomice

2 150 306 5 1

Opinie o Royal Canin Sp. z.o.o

Filtruj opinie po kryteriach:

Batman

Witam, Chciałem zapytać osób które pracowały lub dalej pracują jako PH na jaką podstawę można liczyć na początek i realne wynagrodzenie netto, atmosfera w dziale handlowym, marketing itp? Jakie są narzędzia pracy oraz social będę wdzięczny za odpowiedzi pozdrawiam

Xxz
@Batman

Jaki teren bo dużo zależy od ASMa ( podpowiedź: jeden jest super, drugi jest psychopata)

@Batman

ok 3000 PLN na rękę + premie o które coraz trudniej...auto, gps, telefon, komp....(usunięte przez administratora), olbrzymi nacisk na wyniki. Nie polecam, atmosfera fatalna, duża część personelu z dużym stażem dostała wypowiedzenia (zaproponowano relokacje...osobom, które całe życie mieszkały w Krakowie na Warszawę.... ). Dużo wakatów wolnych bo ludzie odchodzą. Plany sprzedażowe nie do wykonania - firma sama sprzedaje w kanał internetowy i wymaga zwiększenia sprzedaży w sklepach lub gabinetach. Szefowa floty zabrania jeździć szybko po autostradach i zamiast skupić się na pracy to obserwuje kto ile płynu do spryskiwaczy zużywa... Żal i smutek.

Batman
@Xxz

Region Łódzki :-)

Aktualny zadowolony pracownik
@Batman

Żal mi ludzi, którzy piszą takie opinie. Ale to świadczy tylko nich. 3000 zł - no widać, że dawno temu pracowałeś dla firmy... . Batman, 4K dostaniesz podstawy, do tego samochód (nowy golf lub toyota auris, paliwo w tygodniu firmowe, a w weekendy i urlopy tankujesz za swoje) karta lunchowa, multisport, miesięczny przydział karmy jeśli masz zwierzaka, do tego różne szkolenia. Jak firma wdraża nowy produkt, to jesteśmy szkoleni z tego jak go sprzedawać i czego możemy się spodziewać, a to się przyda w każdej branży, bo chodzi o techniki. Premie niemożliwe? Oczywiście, jak się wyjeżdża z domu o 9 i wraca o 14 robiąc wizyty 10-cio minutowe, to faktycznie niemożliwe. @Były pacownik, Sprecyzuj, że firma przeszła zmiany, została utworzona siedziba główna na kilka krajów w Warszawie i to stąd likwidacja stanowisk i propozycja przejścia dla niektórych do Warszawy. Aaaa zapomniałeś o odprawach (Niektórzy dostali półroczne wynagrodzenia!), o tym, że był utrzymany okres wypowiedzenia i pomoc w znalezieniu nowej pracy. I któremu przedstawicielowi przy tych zmianach zaproponowano relokacje lub go zwolniono? Faktycznie... Ty jakbyś dawał komuś swoje auto pod odpowiedzialność, to chciałbyś, żeby zapieprzał 190 na autostradzie... brawo. Nie ma firmy, w której w regulaminie użytkowania pojazdu nie ma zapisu o przestrzeganiu przepisów drogowych (łącznie z ograniczeniami prędkości). Większość firm ma nawet udział własny już od pierwszej szkody. A od tego jest właśnie koordynator floty, żeby nią zarządzać. To on ponosi odpowiedzialność za auta. Podziękuj byłym współpracownikom, gdyby wcześniej szanowano firmę i nie jeździło się na myjnię wszystkimi autami w rodzinie na koszt firmy i nie kupowało 100 litrów płynu miesięcznie na osobę, nie byłoby takich ograniczeń. Struktura jest wszędzie. Nie lubisz pracować dla kogoś i wykonywać jego poleceń? Otwieraj działalność i działaj. Świat stoi przed Tobą otworem. Mobbing - słowo mocno nadużywane. W tym przypadku również. Nikt nikogo nie wyśmiewa i nie szykanuje. To, że jest ciśnienie na wynik, to nie oznacza mobbingu. Chcesz spokoju i odpoczynku, to nie pchaj się do sprzedaży. Idealnie nie jest, ale jak ktoś pamięta o tym, że to jest praca, a nie koło gospodyń wiejskich, to będzie OK. Ja polecam :).

Tak5Nie2
@Aktualny zadowolony pracownik

Dziękuję za twoją szczegółową opinię. Dobrze piszesz o firmie i widać, że jesteś zadowolony z zatrudnienia. Dodaj jeszcze jakiego rodzaju umowy są podpisywane z nowymi pracownikami i czy po okresie próbnym można liczyć na podwyżkę. Na stronie https://www.pracuj.pl/praca/royal%20canin;kw jest trochę ofert pracy, ale większość to stanowisko: przedstawiciel do spraw sprzedaży w różnych lokalizacjach. Watro przejrzeć te ogłoszenia.

Alex
@Edward

Szkoda, ze wyników nie macie w sprzedaży

ian moon
@Aktualny zadowolony pracownik

Wiesz co "zadowolony"? bez takich jak ty firmy miałyby ludzką twarz, jesteś dokładnie tym czego od ciebie oczekują czyli numerkiem na liście płac, jest takie porzekadło: nie wiesz co zrobić z życiem idź do policji albo do sprzedaży … nie szukają mądrych a posłusznych, kierownicy nie są menadżerami a ekonomami …. piszesz komunałybo chcesz przypodobać się szefostwu, bo co będzie jak rozkminią "kim jestem" albo co gorsza jesteś pracownikiem HR. Popracowałem w trochę w życiu i jak czytam takich jak ty to flaki się wywracają. Wiesz dlaczego w firmach tak sprawdza się pracownika? Ktoś musi udowodnić, że jest potrzebny, więc wymyśla różne modyfikatory i kolejne progi kontroli, ty mało doświadczony życiowo łykasz jak pelikan. Auto, komp czy tel to są narzędzia pracy, bez których nie wykonasz swoich obowiązków, szkolenia należą się jak przysłowiowa buda …. nic odkrywczego nie napisałeś. Prawdziwemu sprzedawcy daję się narzędzia, wręcza cele i czeka na efekty, człowiek sprawdzany nie skupia się na wykonaniu zadania a na zadowoleniu sprawdzającego i wykonuje wszystkie KPI a efektów BRAK bo nie jest ani twórczy ani samodzielny, potrafi tylko zmapować czy powielić czyjś pomysł. A jak by ci zabronili w ciągu dnia pracy skorzystać z toalety to byłbyś też wrogo nastawiony do "sikania" w lesie? na koniec rada, mała : sprzedaż to jest proces a nie wojsko, tu się tworzy a nie wykonuje polecenia ….. pozdrawiam ;)

k.
@Aktualny zadowolony pracownik

No i od razu widać, że to ustawiony wpis.

Marta
@k.

Dobrze byłoby, jakbyś nie patrzył na pewne kwestie w sposób tak jednostronny. @Aktualny zadowolony pracownik może mieć przecież zupełnie inne odczucia wobec, jeśli chodzi o tego pracodawcę niż Ty. Należy to po prostu uszanować. Ale zachęcam Cię, abyś z własnej perspektywy opisał nam specyfikę pracy w firmie Royal Canin. Możemy zatem na Ciebie liczyć?

Honorata
@Aktualny zadowolony pracownik

Bardzo zainteresowała mnie Twoja wypowiedź na temat pracy w Royal Canin. Sprzedaż to bardzo trudny dział i nie każdy się do tego nadaje. Stąd też częste frustracje ludzi z nieprzekroczonej premii. Czy możesz jednak w sposób obiektywny ocenić wymagania tej firmy co do uzyskania premii? Jaki odsetek osób zatrudnionych w sprzedaży otrzymuje premie a dla ilu osób jest to za wysoki próg do przekroczenia?

the dog whisperer

Dzien dobry, Chcialam zapytac o atmosfere w dzialach biurowych. Czy management szanuje pracownikow, czy faktycznie sa wyznawane zasady, ktorymi Mars sie chwali? Mozna przychodzic do pracy z psem czy jest to tylko chwyt PRowy?

@the dog whisperer

Przychodzenie do pracy z psem raczej rzadko jest możliwe. Niestety nic o tym nie wiem, ale na pewno przysługuje comiesięczny deputat karmy dla posiadanego zwierzaka. Jesteś zainteresowana pracą w burze. Na jakim stanowisku? Na stronie https://www.pracuj.pl/praca/royal%20canin;kw jest sporo interesujących ofert rekrutacyjnych. Warto tam zajrzeć.

danka
@the dog whisperer

To zależy czy pracujesz pod RC czy pod agencją. Jako pracownik agencji czułam się gorzej traktowana, benefitów dużo mniej. Zasady np. związane z ochroną środowiska można między bajki włożyć, w rzeczywistości każdy i tak zamawia żarcie pakowane w styropian i śmieci ładuje jak leci.

@danka

Od czego uzależniony jest rodzaj zatrudnienia za pośrednictwem firmy Royal Canin? Napisałaś, że warunki pracy zależne są od tego, czy jesteśmy zatrudnieni bezpośrednio przez pracodawcę, czy przez agencję pracy. Jakie kryteria należy spełnić, aby otrzymać zatrudnienie bezpośrednio przez firmę? Odpowiedz, proszę.

danka
@Edward

Z tego co wiem o ilości etatów decyduje francuska "góra". PH oraz obsługa klienta w biurze zazwyczaj są zatrudnieni na umowie w RC, część magazynu + jakaś drobna administracja przez agencję pracy.

Nick

Czy orientuje się ktoś może czy były już prowadzone rozmowy kwalifikacyjne na stanowisko Przedstawiciel ds Sprzedaży na terenie Katowic?

@Nick

Stanowisko już jest obsadzone.

zaciekawiony
@pracownik

Jesteś tego pewien ?

@pracownik

Skoro jest już ono rzekomo obsadzone, to wiesz może, czy w najbliższym czasie będzie prowadzona jeszcze jakaś rekrutacja do pracy w firmie Royal Canin? Chciałbym wiedzieć również, czy jest to stabilne miejsce zatrudnienia, dlatego zachęcam Cię do odpowiedzi, która bardzo mi pomoże.

Ciekawy
Nazwa działu: IT

Czy firma zatrudnia pracownikow tylko przez agencje i przez strone internetowa grupy Mars?

Alex
@Ciekawy

Tylko przez agencje, jak jesteś dobry to kiedyś dostaniesz umowę

@Alex

Nie ma innej możliwości? Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy daje więcej możliwości i większe benefity.. Napisz czy jest to tylko umowa zlecenie , czy można liczyć na bardziej stabilne i długoterminowe zatrudnienie. Takie informacje są bardzo ważne dla osób króre zdecydują się na taką formę zatrudnienia.

...
@Edward

znam osoby które przez pośrednika pracują po kilka lat czekając na wakat w Royal

@...

Myślisz, że warto, jest tyle czekać, aby otrzymać zatrudnienie bezpośrednio przez firmę Royal Canin? Nie mam zbyt dużej wiedzy o warunkach zatrudnienia, więc może wiesz, jak one wyglądają w przypadku, gdy otrzymamy już propozycję zatrudnienia bezpośrednio przez firmę?

poprostu_ja
Nazwa działu: Handlowy

Nie narzekajcie. Firma ok. Można sobie dorobić na boku, tylko trzeba umieć korzystać z "akcji promocyjnych".

Tak3Nie1
Jp
@poprostu_ja

Z jakich akcji o czym ty mówisz. Firma tnie ile się da wiec nie wiem o jakim dorabianiu mowisz

TakNie1

@Jp

Dlatego jest napisane "trzeba umieć", wtedy nie trzeba pytać :P

Kita
Nazwa działu: Handlowy

Kiedyś firma z zasadami, kulturą i fantastycznymi zmotywowanymi ludźmi dzisiaj przeciwieństwo tego. Przykre, że tak zepsuto tą firmę. Zamiast Royal Canin powinni ją nazwać „Zmiana” Szczerze odradzam pracy tutaj. Zarobki może dobre i pakiet socjalny ale atmosfera i organizacja na fatalnym poziomie. Moje sugestie dla Royal Canin Sp. z.o.o: Szanujcie ludzi!!! Bo to oni tworzą firmę. Przestańcie skupiać się na projektach, pdp i tym podobnych tylko na dbaniu o klienta bo mam wrażenie że firma zapomniała że to dzięki klientom istniejemy!!! możemy mieć super biura, piękne pdp, ekstra imprezę firmową ale jak nie będziemy mieć klienta to i tak pójdziemy na dno. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Słuchać ludzi!

Tak22Nie
Adecco

Ludzie nie narzekajcie. Od czerwca Adecco podnosi stawki na 3900 brutto, więc z dodatkiem nocnym wypłata zakręci się koło 3000 na rękę. Kto tyle płaci na strefie (oprócz Mana) ?

Tak9Nie1

anonymous
@Adecco

Ile w Royalu na produkcji?

Hej
@anonymous

Masz napisane przecież. Wcześniej stawki były koło 2500 na rękę, po podwyżce dostaniesz około 3000 na rękę i te 3000 już całkiem nieźle wygląda jak na zarobki na strefie :)

Zibii
@Adecco

Lepiej niż osoby na kontraktach rc

Skorpion
@Adecco

Ogólnie teraz praktycznie wszyscy ???????????????? z reguły na 1 lub 2 zmiany ocknijcie się!!

@Skorpion

Niby które firmy tyle płacą?? z chęcią się przejdę z CV, bo co ostatnio chodzę na rozmowy to wszystko kręci się wokół 2100-2300 na rękę żenada!

Jaki pracownik taka płaca

Tak5Nie1
zza pleców
@Taki tam

Taki tam - nie sądzę, że kiedy zaczynałeś przygodę z pierwszą pracą - od razu dostałeś 5k do łapy. Komentarz w Twoim ascetycznym stylu jest co najmniej nie na miejscu... Pomijając kwestię, że prawdopodobnie za kilka stówek więcej tańczyłeś (czyt. "Lizałeś buty." ) swoich przełożonych i pewnie robisz to nadal. Takie historie jak Twoja są smutne, choć powszechne...

Tak4Nie1

Elzbieta
@Cobra

Przyjedz do Gliwice, w ceramiksie 3200 na wstępie, a potem duuużo więcej, albo inne firmy na strefie, teraz jest rynek pracownika i można wybierać.

@Taki tam

Masz rację, nie wchodzę w tyłek lepiej niż czopek, nie chodzę z kierownikiem do kibla jak by zabrakło papieru i mowie jak się sprawy maja w przeciwieństwie pewnie do Ciebie.

@Cobra

No cóż, nie ja mam problem z kasa na start ale wiedz, ze w royalu się nie wchodzi nikomu w zad, przynajmniej na produkcji, wybacz, ze cię to uraziło ale skoro nie możesz znaleźć roboty za 3 tys to jak cię inaczej podsumować?

Tak6Nie1

@zza pleców

Nie ośmieszaj się takimi spekulacjami, ale skoro tak ładnie to opisałeś wiec pewnie wiesz coś o tym, czyżby praktyka.

@Cobra

Man 3500, nidec 2500, royal 3000, pratt 2500, brembo 2500( jakiś czas temu), sopem magazyn 2400 to są najniższe stawki w tych zakładach

@Taki tam

Widać ze inteligencją nie błyszczysz, sam napisałeś jakie stawki na strefie (sprostowanie- w manie 3200, chyba ze coś sie zmieniło) wieć gdybyś się zwolnił lub Cię wywalili a do Mana byś nie chciał iść bo praca niepewna to też byś miał problem ze znalezieniem pracy za 3k na produkcji a chyba nie czytałeś od początku dyskusji, bo moje pytanie dotyczyło wpisu osoby ze wszyscy dookoła płacą po 3k i to jeszcze na jedna lub dwie zmiany.

@Cobra

Panie inteligencjo, fajnie być anonimowym

I pisze to "jakis tam" haha. Pozdrawiam

Tak2Nie1

@Taki tam

Czyzby dzisiejszy komentarz był napisany po nocnej zmianie? ???? ????

@Cobra

Myślisz, ze w royalu nie wiedza kim jesteśmy, administrator gowork może udostępnić nasze IP do informatyków royala, a tam już dość łatwo namierzyć przybliżona lokalizacje, zwłaszcza gdy się korzysta z stałego łącza, wiec radzę się zastanowić na przyszłość, bo chyba praca w tej firmie Ci się nudzi. I nie sugerował bym się godzina pisania bo tym tropem można powiedzieć, ze jesteś z 3brygady

@Taki tam

No i zabłysnąłeś.... nie inteligencją a głupotą po raz kolejny ;) . W bardzo ładnym świetle przedstawiłeś firmę! Twój komentarz powiał grozą. O mnie się nie martw bo moje komentarze w porównaniu do Twoich w żadnym stopniu nie rzutują na firmę więc zastanowić to się musisz ale chyba Ty. Też mam dla Ciebie radę a mianowicie przestań się pogrążać ;)

Tak4Nie3

Cobra

Ktoś się podszył pod mój nick wpisując "Grzegorz W."

@Cobra

... nie skomentuje tego ... grzesiu

@Taki tam

Pudło :D. Nie mam na imie grzesiu i nie jestem z 3 brygady. Masz rację, wiecej nie komentuj bo Ci to nie wychodzi i główkuj dalej. Pozdrawiam

Tak3Nie3

Bagniak
@Taki tam

Ojojojo ale mnie nastraszyles tym ip i informatykami royala... a jeszcze ta lokalizacja, uuuu to całkowicie mnie pogrąża . będę czuł teraz wszystkich wzrok na moich plecach. Na przyszłość się nie będę zastanawiał bo już teraz mi się nudzi xd mogą mnie zwolnić.

Tak3Nie2

Jc

Grzegorz w.n?

Tak7Nie1

Pi

Ej, ej... ona ma być na swoim miejscu, (usunięte przez administratora) mnie stara... ale rozum i serce (reklama) zrozumie hehehehhe. Ludzie, zwłaszcza męskie szmaty z biorą!!! Jesteście KORWY co za MOJA zmianie mał zaliczacie :P (pozdrowienia dla najlepszej )

TakNie1

Zainteresowany
Nazwa działu: Handlowy

Cześć czy ktoś z Was ma jakieś informacje dotyczące tego jak się pracuje w dziale Vet? Pytam bo aktualnie jest ogłoszenie na lubelskie/ świętokrzyskie. Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś odpowiedział kilkoma słowami na kilka kluczowych kwesti: - jak atmosfera - na jaka podstawę netto można liczyć - jakiej wysokości są premie - czy premie są uzależnione od sprzedaży czy od zadań jakościowych - jakie auto Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź.

werka

ktoś ma jakieś informacje o stażu w Royal Canin ? Jakie mniej więcej pieniądze, jakie perspektywy zatrudnienia, jakie zadania do wykonania? Każda informacja będzie przydatna :)

werka

Gonzo

I komu teraz "Fafik" będzie lizac tyłek jak muł bagienny poszedł na planiste ?

Tak16Nie1

@Gonzo

Ej sorry ale to nie jest miłe ...

@Taki tam

Haha, nie miłe ale prawdziwe! Nie będzie już oceny Wybitny za.... nie będę pisać co

„muł bagienny”
@Gonzo

Bardzo dojrzałe panowie gonzo i cobra, myśle, że powinniście przemyśleć co piszecie i jak obrażacie innych. Wasze wypowiedzi są nie odpowiedzialne i godzą w dobre imię firmy i współpracowników.

@„muł bagienny”

Przepraszam, ale w ktorych komentarzach kogos obrazam. Komentarz Gonzo mnie rozbawil i przyznalem racje. Jezeli przyznanie komus racji jest obrazą to najmocniej przepraszam.

@„muł bagienny”

Druga rzecz to jak zwykle sprawa wyolbrzymiana a takze moralizowanie innych, ktore jest normą bo swojego zdania mieć nie wolno i trzeba przytakiwać. Hmm obronca uciśniony?Nie widze w tych wypowiedziach zeby godzic imie firmy. Dobre imię firma zaczeła tracić gdy osoby (pracownik fizyczny), ktore miały wypadek w pracy dostawały propozycję pracy zdalnej i nie zglaszania wypadku (przekwalifikowanie wypadku na wypadek nie wykluczajacy mozliwosci pracy wewnatrzzakladowo). Dziwnym zbiegiem okolicznosci osoby ktore go zgłosily w niedlugim czasie tracili pracę, co dało do myslenia.

Xxx

Co się dzieje w tej firmie?

Xxx

Co się dzieje w tej firmie?

Dżery

50 zł na mikołaja :d Dla potulnych baranków. Praca w tej firmie co czyste korzyści.

Jc
@Dżery

Dobrym przykładem jest avp i różnica między produkcja a biurami. Co, ze ci co tyrają na 4brygady są gorsi od biur w każdym już aspekcie? Ale cóż, wszyscy na produkcji sapią, ze to avp to śmieszna jalomuzna dla nich a nikt nic nie robi by się chociaż dowiedzieć skad wynika ta różnica.

zza pleców
@Jc

Ci w biurach myślą, że złapali USA z Marsem za nogi.( patrząc na to z boku aż ręce opadają ) Nie dziwne, że produkcje traktują jak jaskiniowców. Jedna z dewiz Royala jest WZAJEMNOŚĆ. Wszystko jednak wygląda ładnie tylko na obrazkach. Żal mi nowych pracowników za to jak są traktowani. A jeszcze bardziej tych pracujących już kilka lat - są już tak zaprogramowani, ze nie widzą innych perspektyw, bo Royal jest przecież premium. A chłopaki, którzy przyszli w wieku około 20-23 lat pracują na 4 brygady i 90 % z nich nie może sobie znaleźć kobiety - zwyczajnie nie mają czasu i siły, zresztą - która będzie czekać na co drugi weekend ... iii urlop na żądanie kończy się poważną rozmową z kierownikiem. Natomiast planowany dostaniesz albo nie. Bo nie ma ludzi , bo nie ma tego, tamtego. Bo nie ma normy etc. Pytanie dlaczego...

Tak4Nie1

Mąkawskorupce

Nieprzerywalna produkcja - słowa jakby od ówczesnych dowódców za Odry. O.K teraz liczy się klient. Lecz kosztem taniej siły roboczej... A wypadek w pracy, błąd, stworzenie zagrożenia = zwolnienie. Która firma zatrudniająca tak wielu pracowników tak postępuje? W której firmie nie było wypadków? Jeszcze jedno - karę pieniężną można dostać za złe zachowanie na parkingu. Także swoiste zasady obowiązują zaraz po przekroczeniu szlabanu. A Polaczki i tak to akceptują i wszystko podpisują. Żal... Ocknijcie się . Swoją drogą współczuję wszystkim specjalistą do tego srego tamtego i lalkowatym CO. Bo opinie mają gorsze niż najupierdliwszy Policjant służbista na rejonie.

Tak10Nie

Chętny

Jak wygląda praca przedstawiciela ds. Sprzedaży? Jest wsparcie w realizacji zadań? Plany ilościowe do zrealizowania? Sklepy w obsłudze to tylko zoologiczne czy także spożywczo-przemysłowe? Towar dla klienta jedzie przez dystrybutora czy bezpośrednio z firmy? Jeszcze pytanie odnośnie technicznych rzeczy, jakie auto oferuje firma i czy można użytkować je prywatnie?

ano
@Chętny

Xxx 22.09.2018 09:35 @Puma 18.09.2018 20:53 wynagrodzenie bardzo przyzwoite, tak samo social i wszelkiego rodzaju dodatki. Atmosfera zależy od zespołu. Vet czy Zoologia? Jaki rejon ? Targety ciężko osiągalne, zmienił się trend na rynku i konsumenci chcą karm wysoko mięsnych, jest nagonka na zboża a do tego RC nie podaje dokładnych składów co konsumentom się nie podoba. Do tego rozjechana polityka cenowa. Co do samochodu to Golfy, można użytkować prywatnie Co do sklepów to tylko zoologiczne albo weterynarze (o ile dział Vet)

Chętny
@ano

Dzięki za info. Teren pracy to wschodnia część mazowieckiego oraz lubelskie. Odnośnie działu nie jest napisane czy vet zoologia. Właśnie zaaplikowałem więc czekam na informacje.

Agnieszka

@Grażyna, niestety nie udało mi się znaleźć w sieci żadnych informacji na ten temat. Może warto po prostu wysłać swoje CV lub zapytać bezpośrednio w firmie Royal Canin? Jeżeli posiadasz pożądane doświadczenie i umiejętności być może będziesz miała możliwość negocjacji wynagrodzenia? Czy planujesz wysłać swoją aplikację?

Grażyna

Ktoś wie ile można zarobić w biurze obsługi klienta?

Agnieszka

@PoprostuJa, dlaczego według Ciebie pracownicy odchodzą po okresie próbnym? Czy wiesz jaka jest tego główna przyczyna? Obecnie pracownicy z doświadczeniem zyskują coraz bardziej na wartości. Niektórzy z nich czują zmianę i próbują w innych firmach. Podobnie jak pracownicy z mniejszym doświadczeniem. Przyczyną tego są braki wykwalifikowanych pracowników na rynku pracy.

Izydora
@Agnieszka

Ty umiesz czytać? Przecież napisał czemu odchodza

Tak7Nie

Zbigniew

Niestety dobre czasy Royala odeszły już w zapomnienie. Piszę te słowa, jako ich były pracownik z 6-letnim stażem pracy w RC. Po przejęciu RC przez korpo Mars wszystko powoli zaczęło sie pogarszać i tak trwa to do dziś. Ktoś pisał tu o legendarnych premiach. Tak to prawda, jeszcze parę lat temu premie wynosiły ok 14 tyś zł ( na rękę !). W tym roku wyniesie 2.5-3 tyś. Kiedyś każdy dostał taką samą premie nie ważne czy pracował na wózku, produkcji, w biurze, czy był managerem. Teraz korpo wprowadziło % od stanowisk jakie się zajmuje i tak Ci z produkcji stracili na tym grubo, a Ci na wyższych stołkach na tym zyskali. Druga sprawa podwyżki - kiedyś mogłeś spokojnie liczyć na przynajmniej podwyżkę inflacyjną( czyli ok 3-4%), teraz po wprowadzeniu widełek MARSowskich ludzie dostają uwaga - np 54 zł BRUTTO podwyżki, podwyżka rzędu 150 zł BRUTTO to prawdziwa rzadkość. Kiedyś Royal zajmował 3 miejsce w ankiecie Great Place to Work, a które zajmuje teraz ? bardzo odległe i samo to powinno już dać do myślenia. Kiedyś na strefie dobrze płacił MAN i Royal. Jeżeli ludzie w Royalu się w końcu nie obudzą to będą mieli problem, bo wydajność z roku na rok idzie w górę, a zadowolenie pracowników odwrotnie. Tyle z mojej strony.

Tak28Nie

@Zbigniew

Piszesz o pracownikach Royala, a co dopiero mają powiedzieć pracownicy Randstadu i Adecco? Zarobki 2400-2500 zł na rękę- niby więcej niż w innych firmach strefy tyle że w innych firmach podstawę masz za pracę od poniedziałku do piątku a tutaj masz wolne np we wtorek a pracujesz co drugi cały weekend: sobotę i niedzielę po 12 godzin i nie masz za to extra płatne tylko masz to w tej stawce. Brak premii, brak dodatków świątecznych, brak karty Multisport, zarobki niższe niż pracownicy Royala na równorzędnych stanowiskach, przejście na umowę Royala tylko jak zwolni się miejsce, czasami dopiero po dwóch latach...

Tak16Nie

anonymous
@Zbigniew

Sprostowanie MAN nigdy nie płacił dobrze a za to wymagał dużo no cóż niemiecka firma ????

Agnieszka

@Hannibal Smith, Może warto po prostu zadzwonić i zapytać jakie warunki proponuje firma Royal Canin na stanowisku Przedstawiciela Handlowego? Obecnie rynek pracy jest bardzo aktywny, a firmy potrzebują pracowników. Może warto wykorzystać tę okazję i spróbować swoich sił właśnie w tej firmie?

Hannibal Smith

Trwa rekrutacja na PH. Czy ktoś wie jaką podstawę dostaje PH na starcie? Jakie auto służbowe i czy do użytku prywatnego?

Puma

Ktoś w temacie ,jakie warunki panują w Royal Canin jako przedstawiciel handlowy ?wynarodzenie,atmosfera ,targety do osiągnięcia ?

@Puma

Agnieszka

@Puma, Czy zapoznałaś się z komentarzami na forum? Niektóre zawierają cenne informacje na temat firmy Royal Canin. To bardzo aktywny wątek. Dobrym pomysłem może też być zapytanie bezpośrednio firmy. Obecnie działy rekrutacji wspierają potencjalnych kandydatów na przykład odpowiadając na pytania jeszcze przed procesem rekrutacji. Czy wcześniej pracowałeś jako Przedstawiciel Handlowy?

Jacek S

czy Royal Canin dobrze płaci? ile operator - ale nie przez Adecco zarobi? bo jak czytam to jest dość duża rozbieżność. dzięki

PoprostuJa
@Jacek S

Rzadko kiedy Royal oferuje stanowisko na umowie o pracę bezpośrednio u nich. W większości jest to praca przez agencję. I zdecydowana większość po okresie na jaki może być umowa z posrednikiem, po prostu żegna się z firmą.

Agnieszka

@Jacek S, obecnie na rynku pracy jest bardzo duże zapotrzebowanie. Doceniani są szczególnie pracownicy z doświadczeniem i posiadający konkretne umiejętności. Coraz więcej firm zaczyna ujawniać zarobki jeszcze przed właściwym etapem rekrutacji. Może warto mieć to na uwadze i po prostu zadzwonić do firmy Royal Canin i zapytać o stawki?

Agnieszka

@Johny, rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy dla firmy Royal Canin. Czy możesz napisać skąd według Ciebie biorą się niektóre negatywne opinie na forum? Czy pracownik ma wpływ na kształt ustalanego grafiku? Takie informacje są zawsze poszukiwane przez potencjalnych pracowników.

nick

Bardzo proszę o odpowiedz na temat systemu pracy i godzin na produkcji w firmie Royal Canin. Przeczytałem tutaj na forum, że pracuje się po 12 godzin. Może ktoś dokładnie napisać ile dni pod rząd?

dog
@nick

Jeśli polskie prawo by na to pozwalało pracowalibyśmy w tej psiarni 365 dni po 12 godz.

dog
@nick

A ogólnie to od 18:00-6:00 sob. 12h i nd 12- następnie od 22-6:00 pon. 8 i wt 8. potem czwartek juz na 14 i pt tak samo . 2 takie weekendy w robocie z tym że jeden na dniówki. O jakimkolwiek życiu rodzinnym zapomnij. Także w jednym tyg. stajesz się zombiakiem - modlisz się po tym żeby w całości wrócić do domu i Cieszysz się z premii którą dostaną lalusie z biura ( Twoim kosztem ) Ty o jakimkolwiek dodatku zapomnij. a i masz bicz za sobą ..

Johny
@dog

Byczku nie narzekaj przynajmniej masz co drugi weekend wolny jeden po popołudniowej zmianie a drugi po nocnej z tym że ten po nocnej kończysz we wtorek czyli sobota niedziela i poniedziałek masz wolny. Ludzie znowu tak nie dramatyzujcie że jest tak strasznie i źle, jakby nie patrzeć w niepołomickiej strefie przemysłowej masz w czym przebiebierac więc po co się męczyć...

Johny
@dog

Nie ogarniam twojego rozumowania przecież nikt cię do tej pracy nie zmusza zastanów się

Agnieszka

@Pawełek, Twoja opinia byłaby bardziej wiarygodna, gdyby posiadała uzasadnienie. Rozwiń proszę swoją wypowiedź i napisz dlaczego tak uważasz. Posługiwanie się hasłami nie podnosi wiarygodności wypowiedzi. Może jednak udało Ci się dostrzec w firmie Royal Canin jakieś plusy?

Zostaw opinię o Royal Canin Sp. z.o.o - Niepołomice

Chcę opublikować: