Opinie o Royal Canin Sp. z.o.o w Niepołomice Grabska 10

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Royal Canin Sp. z.o.o, a także Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Royal Canin Sp. z.o.o o rekrutacji.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - produkcja paszy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Royal Canin Sp. z.o.o w Niepołomice Grabska 10

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Nie polecam

Nie polecam. (usunięte przez administratora) ze strony pracowników -obgadywanie za plecami -nieprzyjemny zapach karmy -po dwunastkach weekendowych nie masz na nic siły

Rzodkiewka

Jak wygląda tam system pracy? Weekendy też? Nadgodziny można brać? Co jest fajnego w pracy na produkcji, a co nie?

Pytanie Nowy wpis

Czy w Royal Canin Sp. z.o.o są szkolenia zewnętrzne?

@Rzodkiewka

3 zmiany 4 brygady co drugi weekend 2x12h tak to po 8h (zawsze masz czas na odpoczynek między zestawami), swiezyne na nadgodziny nie wezmą, jeśli masz udt to cię dadzą na magazyn, jeśli ogarniasz i radzisz sobie z „sytuacjami” to na produkcje, na magazynie załapiesz prace w tydzień i nikt cię nie goni, na pakowalni szkolenie trwa dłużej ale jeśli po tygodniu nie będziesz lukratywny to niektórzy będą krzywo patrzeć na ciebie plus jest taki, ze szybciej umowę możesz dostać gdyż na magazynie nie ma takiej rotacji.Na ostatnie pytanie ciężko odpowiedzieć gdyż jest subiektywne - atmosfera. Mam nadzieje, ze pomogłem.

@Bb

Pomogłes, chromole tako robote :)

Maciej
@Bb

Wspominasz o pracy w magazynie. Żeby aplikować trzeba mieć koniecznie uprawnienia na wózki widłowe, czy wystarczy, że zrobi się je już podczas zatrudnienia?

@Maciej

Myśle, ze to ci odpowiedzą w agencji pracy. Bo ten stan rzeczy się zmienia.

lukratywny
@Bb

poczytaj słownik zanim zaczniesz uzywacz słów których nie rozumiesz głąbie

@lukratywny

synonimy: (1.1) dochodowy, korzystny, opłacalny W każdym zakładzie tak jest, pracodawcy chcą mieć ogarniętych pracowników. Btw. Głąby to ciebie robiły. Obraziłem cię gdzieś? Jesteś śmieć, nie potrafisz pomoc a krytykujesz czyjaś wypowiedz. Żal mi takich ludzi jak ty. Zakompleksiony i nie dowartościowany, szukasz zaczepki, pewnie tez nie kochany. Powyzywać się w sieci może ci to pomoże, (usunięte przez administratora)

Michal
@Bb

Możesz dokładniej opisać jak wyglądaj zmiany dzieki

Willy
Klient
@Bb

Wiecej szacunku do drugiego człowieka:) pozdrawiam serdecznie.

Mirosław Nowy wpis
@Willy

Sugerujesz ze firmie brakuje tego wśród ludzi? A konkretnie pracodawcy do pracowników czy ogólnie współpracownicy wobec siebie?

Sebastian Nowy wpis
@Willy

Witam mam pytanie czy wybrano 12 najlepszych pracowników co 1kwietnia wyjechali do Ameryki na szkolenia bo kolega sie chwali że wyjedza

Katarzyna Nowy wpis
@Sebastian

Hej. ;) I co dowiedziałeś się już może? Bo mnie to też aż zaciekawiło, bo spoko brzmi taka inicjatywa. Raczej już po szkoleniu?

Czym w Royal Canin Sp. z.o.o zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

jurek

co 2 tydzien sobota i niedziela po 12 godzin

Jak jest z pakietem medycznym w Royal Canin Sp. z.o.o? Można dołączyć rodzinę?

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Royal Canin Sp. z.o.o.
logo firmy Magazynier- części samochodowe (VanKing)
Niepołomice
VanKing Celkar Group Sp. z o.o.
(112 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Technik – Elektromechanik (K/M)
Niepołomice
Apleona Polska sp. z o.o.
(72 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Praktykant w dziale prawnym (prawnik)
MAN Trucks Sp. z o.o.
(1790 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Szef kuchni do restauracji pracowniczej
Compass Group Poland
(113 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
M.
Kandydat

Witam, czy może ma ktoś informację jak wygląda praca na produkcji? Jakie wynagrodzenie, social, godziny pracy i czy ciężka praca?

Nie polecam

Jakie narzędzia pracy zapewnia Royal Canin Sp. z.o.o? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Zainteresowany
Kandydat

Witam, Zastanawiam się nad pracą na magazynie, mógłbym prosić o jakieś opinie na ten temat

Kandydat

Dzień dobry, zauważyłam ofertę na stanowisko Technik Analityk Laboratoryjny. Czy ktoś z Państwa orientuje się, w jakim zakresie przeprowadzane są badania, jakie mniej więcej oferowane są stawki ( widełki finansowe), czy również w laboratorium obowiązuje praca zmianowa, jakie benefity oferuje firma (dofinansowanie do wczasów, karta Multisport, system premiowania). Będę wdzięczna za odpowiedź na którekolwiek z pytań. Pozdrawiam

Jakie wartości są cenione w Royal Canin Sp. z.o.o?

Jj

Wartości takie jak wszędzie

Ola

@Bb są dwa dni po 12 h i potem jeden 8?

Jireczek
Kandydat

Czy może ktoś bliżej wyjaśnić jak wyglądają zmiany na produkcji ?

Michal
Kandydat

Jak wyglądają zmiany na produkcji?

Maciej
@Michal

Interesowałeś się pracą na produkcji w firmie Royal Canin, dlatego też chciałbym Ci teraz zadać pytanie. W wątku niestety nikt na Twój wpis nie odpowiedział, dlatego zastanawiam się, czy udało Ci się może ustalić coś poza wątkiem? Daj znać bo może jesteś teraz w posiadaniu informacji, które przydadzą się innym użytkownikom?

Majkel
Kandydat

Jakie są stawki teraz na prorukcji netto miesięcznie bez żadnych nadgodzin ? Pracuje w Marsie w Wielkiej Brytanii i jestem bardzo zadowolony ale wracam niedlugo do Polski i myślę czy nie kontynuować w tej samej firmie tylko boje się zderzenia z rzeczywistością:)

Jaka jest kultura pracy w Royal Canin Sp. z.o.o? Obowiązuje typowy dress code?

Maisie
@Pytanie

A pracujesz w Modlniczce to szczescie bo z tego co slyszalam to przyjmuja na sezon tylko jestes od wszystkiego czyli reklamacje promocje UPS Raben a i tak wszystko źle zapytasz sie źle nie zapytasz tez spychoza z jednego dzialu na drugi klita starych pracownikow idt idt

Adecco

Ludzie nie narzekajcie. Od czerwca Adecco podnosi stawki na (usunięte przez administratora)brutto, więc z dodatkiem nocnym wypłata zakręci się koło (usunięte przez administratora)na rękę. Kto tyle płaci na strefie (oprócz Mana) ?

anonymous
@Adecco

Ile w Royalu na produkcji?

Hej
@anonymous

Masz napisane przecież. Wcześniej stawki były koło 2500 na rękę, po podwyżce dostaniesz około 3000 na rękę i te 3000 już całkiem nieźle wygląda jak na zarobki na strefie :)

Zibii
@Adecco

Lepiej niż osoby na kontraktach rc

Skorpion
@Adecco

Ogólnie teraz praktycznie wszyscy ???????????????? z reguły na 1 lub 2 zmiany ocknijcie się!!

@Skorpion

Niby które firmy tyle płacą?? z chęcią się przejdę z CV, bo co ostatnio chodzę na rozmowy to wszystko kręci się wokół 2100-2300 na rękę żenada!

Jaki pracownik taka płaca

zza pleców
@Taki tam

Taki tam - nie sądzę, że kiedy zaczynałeś przygodę z pierwszą pracą - od razu dostałeś 5k do łapy. Komentarz w Twoim ascetycznym stylu jest co najmniej nie na miejscu... Pomijając kwestię, że prawdopodobnie za kilka stówek więcej tańczyłeś (czyt. "Lizałeś buty." ) swoich przełożonych i pewnie robisz to nadal. Takie historie jak Twoja są smutne, choć powszechne...

Elzbieta
@Cobra

Przyjedz do Gliwice, w ceramiksie 3200 na wstępie, a potem duuużo więcej, albo inne firmy na strefie, teraz jest rynek pracownika i można wybierać.

@Taki tam

Masz rację, nie wchodzę w tyłek lepiej niż czopek, nie chodzę z kierownikiem do kibla jak by zabrakło papieru i mowie jak się sprawy maja w przeciwieństwie pewnie do Ciebie.

@Cobra

No cóż, nie ja mam problem z kasa na start ale wiedz, ze w royalu się nie wchodzi nikomu w zad, przynajmniej na produkcji, wybacz, ze cię to uraziło ale skoro nie możesz znaleźć roboty za 3 tys to jak cię inaczej podsumować?

@zza pleców

Nie ośmieszaj się takimi spekulacjami, ale skoro tak ładnie to opisałeś wiec pewnie wiesz coś o tym, czyżby praktyka.

@Cobra

Man 3500, nidec 2500, royal 3000, pratt 2500, brembo 2500( jakiś czas temu), sopem magazyn 2400 to są najniższe stawki w tych zakładach

@Taki tam

Widać ze inteligencją nie błyszczysz, sam napisałeś jakie stawki na strefie (sprostowanie- w manie 3200, chyba ze coś sie zmieniło) wieć gdybyś się zwolnił lub Cię wywalili a do Mana byś nie chciał iść bo praca niepewna to też byś miał problem ze znalezieniem pracy za 3k na produkcji a chyba nie czytałeś od początku dyskusji, bo moje pytanie dotyczyło wpisu osoby ze wszyscy dookoła płacą po 3k i to jeszcze na jedna lub dwie zmiany.

@Cobra

Panie inteligencjo, fajnie być anonimowym

I pisze to "jakis tam" haha. Pozdrawiam

@Taki tam

Czyzby dzisiejszy komentarz był napisany po nocnej zmianie? ???? ????

@Cobra

Myślisz, ze w royalu nie wiedza kim jesteśmy, administrator gowork może udostępnić nasze IP do informatyków royala, a tam już dość łatwo namierzyć przybliżona lokalizacje, zwłaszcza gdy się korzysta z stałego łącza, wiec radzę się zastanowić na przyszłość, bo chyba praca w tej firmie Ci się nudzi. I nie sugerował bym się godzina pisania bo tym tropem można powiedzieć, ze jesteś z 3brygady

@Taki tam

No i zabłysnąłeś.... nie inteligencją a głupotą po raz kolejny ;) . W bardzo ładnym świetle przedstawiłeś firmę! Twój komentarz powiał grozą. O mnie się nie martw bo moje komentarze w porównaniu do Twoich w żadnym stopniu nie rzutują na firmę więc zastanowić to się musisz ale chyba Ty. Też mam dla Ciebie radę a mianowicie przestań się pogrążać ;)

Cobra

Ktoś się podszył pod mój nick wpisując "Grzegorz W."

@Cobra

... nie skomentuje tego ... grzesiu

@Taki tam

Pudło :D. Nie mam na imie grzesiu i nie jestem z 3 brygady. Masz rację, wiecej nie komentuj bo Ci to nie wychodzi i główkuj dalej. Pozdrawiam

Bagniak
@Taki tam

Ojojojo ale mnie nastraszyles tym ip i informatykami royala... a jeszcze ta lokalizacja, uuuu to całkowicie mnie pogrąża . będę czuł teraz wszystkich wzrok na moich plecach. Na przyszłość się nie będę zastanawiał bo już teraz mi się nudzi xd mogą mnie zwolnić.

Jc

Grzegorz w.n?

Bugas
@Adecco

Faktycznie oprócz Mana nikt tyle tu nie płaci, po 10 latach mam 3982 brutto w Manie, wszystko zależy czy masz rodzinę , jak dużą, czy masz kredyt, itd. itp. powiem tak...jak to wszystko masz , to masz (usunięte przez administratora) żeby związać koniec z końcem...no chyba, że ktoś lepiej zarabiający Cię sponsoruje w rodzinie (żona, mąż, rodzice)

Honorata
@Bugas

Słuchajcie, widziałam na stronie internetowej Royal Canin, że właśnie trwa tam rekrutacja: https://royalcanin.pl/kariera/ Możecie mi powiedzieć, jaką formę współpracy oferuje ta firma na samym początku? To dla mnie ważna kwestia, więc liczę na Wasze odpowiedzi.

Ktoś z zewnątrz

Polynt płaci więcej 5000 brutto

@anonymous

Ile chcesz wszędzie w strefie płacą tak samo do (usunięte przez administratora) brutto ZMOWA abys nie chodzil z firmy do firmy (usunięte przez administratora) a Ci co tam pracuja i tak to zrobią po godzinach pracy lub ewentualnie w wolne dni ale piszą ze maja wolne wakaty

Wózkowy

Mam udt, i chetnie bym się zatrudnił ,czy tylko przez agencję jest możliwość????

UtrzymanieRuchu

Cześć, Czego mozna się spodziewac na rozmowie rekrutacyjnej na staż w utrzymaniu ruchu? Z góry dziękuję.

Slayer

Cześć, ktoś może posiada informację jak wygląda praca biurowa - specjalista logistyki w modlniczce jeśli chodzi o atmosferę, możliwości rozwojowe (szkolenia) i wynagrodzenie? Z góry dzięki za informację

Co jaki okres czasu w Royal Canin Sp. z.o.o można ubiegać się o podwyżkę?

Kropka
@Pytanie

Podwyżka jest raz w roku przyznawana w procesie związanym z ocena. Inaczej raczej trudno dostać chyba ze zmieniasz stanowisko.

Zostaw merytoryczną opinię o Royal Canin Sp. z.o.o - Niepołomice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Royal Canin Sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Royal Canin Sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Royal Canin Sp. z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Royal Canin Sp. z.o.o
2.5/5 Na podstawie 154 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Royal Canin Sp. z.o.o