Opinie o Royal Canin Sp. z.o.o w Niepołomice Grabska 10

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Royal Canin Sp. z.o.o. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Royal Canin Sp. z.o.o o rekrutacji.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - produkcja paszy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Royal Canin Sp. z.o.o w Niepołomice Grabska 10

Ciekawy

Czy firma zatrudnia pracownikow tylko przez agencje i przez strone internetowa grupy Mars?

Alex
@Ciekawy

Tylko przez agencje, jak jesteś dobry to kiedyś dostaniesz umowę

Edward
@Alex

Nie ma innej możliwości? Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy daje więcej możliwości i większe benefity.. Napisz czy jest to tylko umowa zlecenie , czy można liczyć na bardziej stabilne i długoterminowe zatrudnienie. Takie informacje są bardzo ważne dla osób króre zdecydują się na taką formę zatrudnienia.

...
@Edward

znam osoby które przez pośrednika pracują po kilka lat czekając na wakat w Royal

Edward
@...

Myślisz, że warto, jest tyle czekać, aby otrzymać zatrudnienie bezpośrednio przez firmę Royal Canin? Nie mam zbyt dużej wiedzy o warunkach zatrudnienia, więc może wiesz, jak one wyglądają w przypadku, gdy otrzymamy już propozycję zatrudnienia bezpośrednio przez firmę?

poprostu_ja

Nie narzekajcie. Firma ok. Można sobie dorobić na boku, tylko trzeba umieć korzystać z "akcji promocyjnych".

Jp
@poprostu_ja

Z jakich akcji o czym ty mówisz. Firma tnie ile się da wiec nie wiem o jakim dorabianiu mowisz

Niepowiem
@Jp

Bony sodexo

PPJ
@Jp

Dlatego jest napisane "trzeba umieć", wtedy nie trzeba pytać :P

Kita

Kiedyś firma z zasadami, kulturą i fantastycznymi zmotywowanymi ludźmi dzisiaj przeciwieństwo tego. Przykre, że tak zepsuto tą firmę. Zamiast Royal Canin powinni ją nazwać „Zmiana” Szczerze odradzam pracy tutaj. Zarobki może dobre i pakiet socjalny ale atmosfera i organizacja na fatalnym poziomie. Moje sugestie dla Royal Canin Sp. z.o.o: Szanujcie ludzi!!! Bo to oni tworzą firmę. Przestańcie skupiać się na projektach, pdp i tym podobnych tylko na dbaniu o klienta bo mam wrażenie że firma zapomniała że to dzięki klientom istniejemy!!! możemy mieć super biura, piękne pdp, ekstra imprezę firmową ale jak nie będziemy mieć klienta to i tak pójdziemy na dno. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Słuchać ludzi!

Pi

Ej, ej... ona ma być na swoim miejscu, (usunięte przez administratora) mnie stara... ale rozum i serce (reklama) zrozumie hehehehhe. Ludzie, zwłaszcza męskie szmaty z biorą!!! Jesteście KORWY co za MOJA zmianie mał zaliczacie :P (pozdrowienia dla najlepszej )

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Royal Canin Sp. z.o.o.

Cześć czy ktoś z Was ma jakieś informacje dotyczące tego jak się pracuje w dziale Vet? Pytam bo aktualnie jest ogłoszenie na lubelskie/ świętokrzyskie. Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś odpowiedział kilkoma słowami na kilka kluczowych kwesti: - jak atmosfera - na jaka podstawę netto można liczyć - jakiej wysokości są premie - czy premie są uzależnione od sprzedaży czy od zadań jakościowych - jakie auto Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź.

werka

ktoś ma jakieś informacje o stażu w Royal Canin ? Jakie mniej więcej pieniądze, jakie perspektywy zatrudnienia, jakie zadania do wykonania? Każda informacja będzie przydatna :)

werka

Gonzo

I komu teraz "Fafik" będzie lizac tyłek jak muł bagienny poszedł na planiste ?

Taki tam
@Gonzo

Ej sorry ale to nie jest miłe ...

@Taki tam

Haha, nie miłe ale prawdziwe! Nie będzie już oceny Wybitny za.... nie będę pisać co

„muł bagienny”
@Gonzo

Bardzo dojrzałe panowie gonzo i cobra, myśle, że powinniście przemyśleć co piszecie i jak obrażacie innych. Wasze wypowiedzi są nie odpowiedzialne i godzą w dobre imię firmy i współpracowników.

@„muł bagienny”

Przepraszam, ale w ktorych komentarzach kogos obrazam. Komentarz Gonzo mnie rozbawil i przyznalem racje. Jezeli przyznanie komus racji jest obrazą to najmocniej przepraszam.

@„muł bagienny”

Druga rzecz to jak zwykle sprawa wyolbrzymiana a takze moralizowanie innych, ktore jest normą bo swojego zdania mieć nie wolno i trzeba przytakiwać. Hmm obronca uciśniony?Nie widze w tych wypowiedziach zeby godzic imie firmy. Dobre imię firma zaczeła tracić gdy osoby (pracownik fizyczny), ktore miały wypadek w pracy dostawały propozycję pracy zdalnej i nie zglaszania wypadku (przekwalifikowanie wypadku na wypadek nie wykluczajacy mozliwosci pracy wewnatrzzakladowo). Dziwnym zbiegiem okolicznosci osoby ktore go zgłosily w niedlugim czasie tracili pracę, co dało do myslenia.

Xxx

Co się dzieje w tej firmie?

Xxx

Co się dzieje w tej firmie?

Dżery

50 zł na mikołaja :d Dla potulnych baranków. Praca w tej firmie co czyste korzyści.

Jc
@Dżery

Dobrym przykładem jest avp i różnica między produkcja a biurami. Co, ze ci co tyrają na 4brygady są gorsi od biur w każdym już aspekcie? Ale cóż, wszyscy na produkcji sapią, ze to avp to śmieszna jalomuzna dla nich a nikt nic nie robi by się chociaż dowiedzieć skad wynika ta różnica.

zza pleców
@Jc

Ci w biurach myślą, że złapali USA z Marsem za nogi.( patrząc na to z boku aż ręce opadają ) Nie dziwne, że produkcje traktują jak jaskiniowców. Jedna z dewiz Royala jest WZAJEMNOŚĆ. Wszystko jednak wygląda ładnie tylko na obrazkach. Żal mi nowych pracowników za to jak są traktowani. A jeszcze bardziej tych pracujących już kilka lat - są już tak zaprogramowani, ze nie widzą innych perspektyw, bo Royal jest przecież premium. A chłopaki, którzy przyszli w wieku około 20-23 lat pracują na 4 brygady i 90 % z nich nie może sobie znaleźć kobiety - zwyczajnie nie mają czasu i siły, zresztą - która będzie czekać na co drugi weekend ... iii urlop na żądanie kończy się poważną rozmową z kierownikiem. Natomiast planowany dostaniesz albo nie. Bo nie ma ludzi , bo nie ma tego, tamtego. Bo nie ma normy etc. Pytanie dlaczego...

Mąkawskorupce

Nieprzerywalna produkcja - słowa jakby od ówczesnych dowódców za Odry. O.K teraz liczy się klient. Lecz kosztem taniej siły roboczej... A wypadek w pracy, błąd, stworzenie zagrożenia = zwolnienie. Która firma zatrudniająca tak wielu pracowników tak postępuje? W której firmie nie było wypadków? Jeszcze jedno - karę pieniężną można dostać za złe zachowanie na parkingu. Także swoiste zasady obowiązują zaraz po przekroczeniu szlabanu. A Polaczki i tak to akceptują i wszystko podpisują. Żal... Ocknijcie się . Swoją drogą współczuję wszystkim specjalistą do tego srego tamtego i lalkowatym CO. Bo opinie mają gorsze niż najupierdliwszy Policjant służbista na rejonie.

Chętny

Jak wygląda praca przedstawiciela ds. Sprzedaży? Jest wsparcie w realizacji zadań? Plany ilościowe do zrealizowania? Sklepy w obsłudze to tylko zoologiczne czy także spożywczo-przemysłowe? Towar dla klienta jedzie przez dystrybutora czy bezpośrednio z firmy? Jeszcze pytanie odnośnie technicznych rzeczy, jakie auto oferuje firma i czy można użytkować je prywatnie?

ano
@Chętny

Xxx 22.09.2018 09:35 @Puma 18.09.2018 20:53 wynagrodzenie bardzo przyzwoite, tak samo social i wszelkiego rodzaju dodatki. Atmosfera zależy od zespołu. Vet czy Zoologia? Jaki rejon ? Targety ciężko osiągalne, zmienił się trend na rynku i konsumenci chcą karm wysoko mięsnych, jest nagonka na zboża a do tego RC nie podaje dokładnych składów co konsumentom się nie podoba. Do tego rozjechana polityka cenowa. Co do samochodu to Golfy, można użytkować prywatnie Co do sklepów to tylko zoologiczne albo weterynarze (o ile dział Vet)

Chętny
@ano

Dzięki za info. Teren pracy to wschodnia część mazowieckiego oraz lubelskie. Odnośnie działu nie jest napisane czy vet zoologia. Właśnie zaaplikowałem więc czekam na informacje.

Agnieszka

@Grażyna, niestety nie udało mi się znaleźć w sieci żadnych informacji na ten temat. Może warto po prostu wysłać swoje CV lub zapytać bezpośrednio w firmie Royal Canin? Jeżeli posiadasz pożądane doświadczenie i umiejętności być może będziesz miała możliwość negocjacji wynagrodzenia? Czy planujesz wysłać swoją aplikację?

Grażyna

Ktoś wie ile można zarobić w biurze obsługi klienta?

Agnieszka

@PoprostuJa, dlaczego według Ciebie pracownicy odchodzą po okresie próbnym? Czy wiesz jaka jest tego główna przyczyna? Obecnie pracownicy z doświadczeniem zyskują coraz bardziej na wartości. Niektórzy z nich czują zmianę i próbują w innych firmach. Podobnie jak pracownicy z mniejszym doświadczeniem. Przyczyną tego są braki wykwalifikowanych pracowników na rynku pracy.

Izydora
@Agnieszka

Ty umiesz czytać? Przecież napisał czemu odchodza

Zbigniew

Niestety dobre czasy Royala odeszły już w zapomnienie. Piszę te słowa, jako ich były pracownik z 6-letnim stażem pracy w RC. Po przejęciu RC przez korpo Mars wszystko powoli zaczęło sie pogarszać i tak trwa to do dziś. Ktoś pisał tu o legendarnych premiach. Tak to prawda, jeszcze parę lat temu premie wynosiły ok 14 tyś zł ( na rękę !). W tym roku wyniesie 2.5-3 tyś. Kiedyś każdy dostał taką samą premie nie ważne czy pracował na wózku, produkcji, w biurze, czy był managerem. Teraz korpo wprowadziło % od stanowisk jakie się zajmuje i tak Ci z produkcji stracili na tym grubo, a Ci na wyższych stołkach na tym zyskali. Druga sprawa podwyżki - kiedyś mogłeś spokojnie liczyć na przynajmniej podwyżkę inflacyjną( czyli ok 3-4%), teraz po wprowadzeniu widełek MARSowskich ludzie dostają uwaga - np 54 zł BRUTTO podwyżki, podwyżka rzędu 150 zł BRUTTO to prawdziwa rzadkość. Kiedyś Royal zajmował 3 miejsce w ankiecie Great Place to Work, a które zajmuje teraz ? bardzo odległe i samo to powinno już dać do myślenia. Kiedyś na strefie dobrze płacił MAN i Royal. Jeżeli ludzie w Royalu się w końcu nie obudzą to będą mieli problem, bo wydajność z roku na rok idzie w górę, a zadowolenie pracowników odwrotnie. Tyle z mojej strony.

@Zbigniew

Piszesz o pracownikach Royala, a co dopiero mają powiedzieć pracownicy Randstadu i Adecco? Zarobki 2400-2500 zł na rękę- niby więcej niż w innych firmach strefy tyle że w innych firmach podstawę masz za pracę od poniedziałku do piątku a tutaj masz wolne np we wtorek a pracujesz co drugi cały weekend: sobotę i niedzielę po 12 godzin i nie masz za to extra płatne tylko masz to w tej stawce. Brak premii, brak dodatków świątecznych, brak karty Multisport, zarobki niższe niż pracownicy Royala na równorzędnych stanowiskach, przejście na umowę Royala tylko jak zwolni się miejsce, czasami dopiero po dwóch latach...

@Zbigniew

Sprostowanie MAN nigdy nie płacił dobrze a za to wymagał dużo no cóż niemiecka firma ????

Agnieszka

@Hannibal Smith, Może warto po prostu zadzwonić i zapytać jakie warunki proponuje firma Royal Canin na stanowisku Przedstawiciela Handlowego? Obecnie rynek pracy jest bardzo aktywny, a firmy potrzebują pracowników. Może warto wykorzystać tę okazję i spróbować swoich sił właśnie w tej firmie?

Hannibal Smith

Trwa rekrutacja na PH. Czy ktoś wie jaką podstawę dostaje PH na starcie? Jakie auto służbowe i czy do użytku prywatnego?

Puma

Ktoś w temacie ,jakie warunki panują w Royal Canin jako przedstawiciel handlowy ?wynarodzenie,atmosfera ,targety do osiągnięcia ?

@Puma

Zostaw merytoryczną opinię o Royal Canin Sp. z.o.o - Niepołomice

• Jak się pracuje w Royal Canin Sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Royal Canin Sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Royal Canin Sp. z.o.o?

Royal Canin Sp. z.o.o
2.5/5 Na podstawie 154 ocen.

Royal Canin Sp. z.o.o