Leroy Merlin Kraków Bonarka

Adres: Generała Henryka Kamieńskiego 11, 30-644 Kraków

Leroy Merlin Kraków Bonarka

Opinie o Leroy Merlin Kraków Bonarka

Filtruj opinie po kryteriach:

Irek
 Opinia

Podpowiedzcie jak przebiega w firmie rekrutacja? Czy aktualnie kogoś potrzebuje firma?

Czarna
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

parę pytaniek mam: Ile zarabia koordynatora sprzedaży? jakie godziny pracy mniej więcej? Czy duzo obowiązków czy praca w weekendy?

Opinia

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Leroy Merlin Kraków Bonarka? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

anonymous
 Opinia

Jakie zarobki aktualnie (doradca)?

gall
@anonymous 12.02.2018 00:38

300 zł więcej od minimalnej krajowej ;)

były szczęśliwy pracownik
 Opinia

Witam odradzam nie wiedzą co to motywacja a zwalniają w sposób absurdalny wlacznie z kierownictwem ODRADZAM !!! Już z 5 os jest chętna założyć sprawę .

ll
@były szczęśliwy pracownik 10.01.2017 19:50

To fakt

tytan
 Opinia

Pracuję dopiero 3 miesiące ale ogólnie jest w porządku. Przestrzegany czas pracy , wypłaty na czas atmosfera raczej dobra , ludzie sympatyczni. Kasa to kokosów nie ma , bo na początek 1900 zl brutto i śmieszne egzaminy po 3 miesiącach. Trochę kierownicy bawią się w sklep i robią jakieś akcje jak w przedszkolu ale jest ogolnie ok. Nikt cie nie oszukuje , wiesz za ile pracujesz i po ile godzin , nadgodziny są systematycznie oddawane.

Heydrich
 Opinia

1900-2000 brutto dla doradcy handlowego na starcie. Socjal jest ok, dodatki i premie też ujdą. Warunki pracy - coraz gorsze, bo zwalniają ludzi a jednocześnie dokładają obowiązków. Dyrektor nie znający pojęcia motywacja pozytywna - kierownicy różni, ale większość do (usunięte przez moderatora)Generalnie najlepiej w tej robocie się migać od roboty, raczej nikt tego nie zobaczy. Starania się nie zobaczy nikt tym bardziej, a już napewno nie doceni bo podwyżki są raz na rok - a i to tylko dla szczęśliwców. System jest taki, że możesz pracować ciężko i sumiennie cały rok, ale w kwietniu - kiedy to te podwyżki rozdają - może się okazać że na twój dział idzie suma 200 złotych. I weź te 200 złotych rozdziel pomiędzy 5 pracowników. Jak tylko ty sumiennie pracowałeś, niczym nikomu nie podpadłeś i nie jesteś najkrótszy stażem - to może skapnie Ci te 200. Ale szanse na to raczej małe. Ogólnie praca dla studentów zaocznych - ludziom poważnie podchodzącym do życia - stanowczo odradzam. Strata czasu.

Pomocna?

Zostaw opinię o Leroy Merlin Kraków Bonarka - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leroy Merlin Kraków Bonarka

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.