Opinie o Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Krowodrzy Marcin Godyń w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Krowodrzy Marcin Godyń. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Krowodrzy Marcin Godyń na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Krowodrzy Marcin Godyń w Kraków

Kuzyn Kaczyńskiego Nowy wpis

Witam Totalnie złe traktowanie Pracowników, nawet za kubki jednorazowe chce pieniądze. Nie mówię, o traktowaniu klientów. Człowiek zepsuty już do szpiku kości, ale modlę się za niego może się jeszcze nawrócić. Na tą chwilę jak ktoś nie lubi traktowania na pograniczu prawa, to nie polecam.

pokrzywdzona

Mr Godyn to kwintesencja wrednosci złosliwosci i indolencji prawniczej, subiektywnie traktowanie interesantów , i zastraszanie na granicy prawa a raczej łamanie tego prawa ..wykorzystywanie swoje władzy do pastwienia sie nad bezrobotna uczennica domaganie sie od niej kosztów sadowych straszenie licytacja ,,mieszkania .zero negocjacjiNie zostawie tego bez echa bede pisac wszedzie na tego pana skargo donosy zazalenia...ktois w koncu sie nim zajmie... Zycze mu aby fala zwrotna powróciła do niego z podwojna siła ..aby łzy ludzkie do których nagminnie doprowadza wykorzystujac swoja pozycje zalały go po czupek perkatego nosa...

krasnal

Zgadzam się

jestem tego samego zdania

Helena Nowy wpis
@pokrzywdzona

Ty kobieto musisz obrażać bo bez obrażania innych twój dzień jest stracony - proponuję uśmiechnij się , zanuć pod nosem wtedy łatwiej żyć .

iga Nowy wpis
@Helena

to tajemnica komornik to taka osoba która sie inetersuje sprawa z której osiagnie korzysci. W moim przypadku komornik nie zrobił nic. Nie odzyskałam 5000 tys a (usunięte przez administratora) siedzi na montelupich i chroni go Dyr weizienie. Sad miał mnie informowac o miejscu pobytu ale tego nie robi.

Sylwia Nowy wpis

Czy jest jakiś darmowy posiłek pracowniczy?

Zbuntowana

Znajomość prawa zerowa u tego toto. Spodobało mi się nazywanie tego czegoś toto:) kupiłam od poprzednika. Specjalnie błednie poucza gdzie skargę wysłać żeby terminy przekraczać. Toto nie wie ze taki termin można przywrócić. Otóż informuje toto że jestem prawnikiem i skargę mimo jego pouczeń złożę do właściwego sądu. Będe je składać do skutku a jeśli nie przyniesie efektu to pomocna okaże się tv. Aferę rozkręce na całą Polskę. Dosyć już komornikokracji!!!!!!

@Zbuntowana

Zgadzam się , u mnie wysłał pouczenie , że można wnieść skargę do sądu gdzie nie mam meldunku , meldunek mam w Krakowie i mieszkanie również , adres do korespondencji tylko w innej miejscowości, jednak skargę pisze się tam gdzie ma miejsce egzekucja i meldunek stały, żenada, trzeba coś z tym zrobić, muszę iść do adwokata o poradę prawną. Tym razem tego nie zostawię, to nie pierwszy raz.

Helena
@Małgorzata

do Małgorzata - ty jesteś zapewne doktorem prawa nijakiego troszeńkę pokory i wiedzy na temat - ...a wtedy komentuj.ale nie wolno nikogo obrażać bo to świadczy o twojej kulturze osobistej.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Krowodrzy Marcin Godyń? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
sasza

nierzetelność, zła wola,błąd za błędem.dwa dni temu pojawiło się to przed naszymi drzwiami. mimo że żona informowała toto, że poszukiwany nie zamieszkuje ani też nie jest zameldowany pod wskazanym adresem, toto zostawiło wezwanie w którym straszy iż wyważy drzwi naszego mieszkania. mamy się zgłosić do toto z pełnomocnictwem podpisanym przez kogoś kto nie mieszka u nas ani też nie jest zameldowanym.rozumię przez to że toto zatrudniło nas jako pracowników komórnika. pewnie komórnik nie jest a raczej nie wie jak ustalić fakt meldunku i zleca nam przez to wezwanie ustalenie danych których wskutek niekompetencji nie jest sam w stanie wykonać.piszę toto bo nazwisko toto poznałem dopiero przez wezwanie(zlecenie pracy dla nas). co do faktu że pan komórnik nie umie ustalić właściwego miejsca zameldowania ani też pobytu załączam adres stron, gdzie potwierdza się w opinii, brak umiejętności tego pana do wykonywania pracy komornika sądowego tj.www.gworek.pl/opinie_firma.803216. acha składam też skargę na pana godynia do właściwego sądu rejonowego.Boże chroń Polskę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@sasza

Tak, do właściwego Sądu!!!!!!

Helena
@sasza

do Sasza - trzeba się było uczyć i być kimś a nie obrażać sumiennego, uczciwego Pana Komornika M. Godynia którego znam osobiście kiedy był jeszcze studentem.

Mateusz

Widzę poniżej ze są jakieś problemy, czy ten komornik normalnie działa ?

Elżbieta

Rzadko wypowiadają się tutaj pracownicy Komornik Sądowy. Bardzo mnie ciekawi, jak się pracuje w tej firmie. Jak wygląda ścieżka awansu?

Klient

Typowe dla tego pana, tym panem powinien się zająć prokurator

Godynslayer
@Klient

Dokładnie zajmie się nim prokurator. Zamierzam tego dopilnować. 5 miesięcy po zawieszeniu egzekucji ściągnął mi 23 tys zł. W chwili gdy dług już nie istnieje.

Zgadzam się

@Klient

Oczywiście , jestem na tak!!!!!!

@Klient

Oczywiście, że tak, sama też dopilnuję tego

Zostaw merytoryczną opinię o Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Krowodrzy Marcin Godyń - Kraków

• Jak się pracuje w Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Krowodrzy Marcin Godyń?

Zobacz opinie na temat firmy Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Krowodrzy Marcin Godyń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Krowodrzy Marcin Godyń

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Krowodrzy Marcin Godyń