Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Krowodrzy Marcin Godyń

Kraków

Opinie o Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Krowodrzy Marcin Godyń

pokrzywdzona

Mr Godyn to kwintesencja wrednosci złosliwosci i indolencji prawniczej, subiektywnie traktowanie interesantów , i zastraszanie na granicy prawa a raczej łamanie tego prawa ..wykorzystywanie swoje władzy do pastwienia sie nad bezrobotna uczennica domaganie sie od niej kosztów sadowych straszenie licytacja ,,mieszkania .zero negocjacjiNie zostawie tego bez echa bede pisac wszedzie na tego pana skargo donosy zazalenia...ktois w koncu sie nim zajmie... Zycze mu aby fala zwrotna powróciła do niego z podwojna siła ..aby łzy ludzkie do których nagminnie doprowadza wykorzystujac swoja pozycje zalały go po czupek perkatego nosa...

Zbuntowana

Znajomość prawa zerowa u tego toto. Spodobało mi się nazywanie tego czegoś toto:) kupiłam od poprzednika. Specjalnie błednie poucza gdzie skargę wysłać żeby terminy przekraczać. Toto nie wie ze taki termin można przywrócić. Otóż informuje toto że jestem prawnikiem i skargę mimo jego pouczeń złożę do właściwego sądu. Będe je składać do skutku a jeśli nie przyniesie efektu to pomocna okaże się tv. Aferę rozkręce na całą Polskę. Dosyć już komornikokracji!!!!!!

Klient

Typowe dla tego pana, tym panem powinien się zająć prokurator

Godynslayer
@Klient 03.08.2015, 21:16
Typowe dla tego pana, tym panem powinien się zająć prokurator

Dokładnie zajmie się nim prokurator. Zamierzam tego dopilnować. 5 miesięcy po zawieszeniu egzekucji ściągnął mi 23 tys zł. W chwili gdy dług już nie istnieje.

sasza

nierzetelność, zła wola,błąd za błędem.dwa dni temu pojawiło się to przed naszymi drzwiami. mimo że żona informowała toto, że poszukiwany nie zamieszkuje ani też nie jest zameldowany pod wskazanym adresem, toto zostawiło wezwanie w którym straszy iż wyważy drzwi naszego mieszkania. mamy się zgłosić do toto z pełnomocnictwem podpisanym przez kogoś kto nie mieszka u nas ani też nie jest zameldowanym.rozumię przez to że toto zatrudniło nas jako pracowników komórnika. pewnie komórnik nie jest a raczej nie wie jak ustalić fakt meldunku i zleca nam przez to wezwanie ustalenie danych których wskutek niekompetencji nie jest sam w stanie wykonać.piszę toto bo nazwisko toto poznałem dopiero przez wezwanie(zlecenie pracy dla nas). co do faktu że pan komórnik nie umie ustalić właściwego miejsca zameldowania ani też pobytu załączam adres stron, gdzie potwierdza się w opinii, brak umiejętności tego pana do wykonywania pracy komornika sądowego tj.www.gworek.pl/opinie_firma.803216. acha składam też skargę na pana godynia do właściwego sądu rejonowego.Boże chroń Polskę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Krowodrzy Marcin Godyń - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Krowodrzy Marcin Godyń