For-Net S.A.

Kraków

Opinie o For-Net S.A.

Nawet nie mozna sie wypowiedziec, bo opinie kasowane. Nie polecam pracy tam-ukladziki same, znajomi, rodzinka.. trzymaja ze soba, inni sie nie licza. Mysla, ze tego nie widac, kazdy to widzi..zal.. niektorzy sie wywyzszaja i mysla, ze sa niewiadomo kim.. a to tylko odpowiednie znajomosci. Obłida i fałszerstwo.

szczesliwej drogi juz czas :-D

Od dzisiaj w ForNecie nowa jakosc !!!! W koncu firma zrobi milowy krok do przodu !!! Trzymam kciuki !!!!

hoo

Czy ktoś wie jakich zarobków może się spodziewać przedstawiciel farmaceutyczny? Dziękuję za odpowiedź.

rodowity krakowiak

rewelacja zwolnic 11 osob powiedzieć o tym dwa dni przed koncem umowy a po 2 tyg prosić żeby pracownik został bo jednak nie chcą zwalniac ZENADA żadna szanujaca się firma tak nie robi wstyd na całej linii wspolczuje tym co zostali pewnie tez zaraz się znowu będą dowiadywać no wszyscy się wycofali nie mamy nowych klientów niestety a dlaczego???odpowiedzcie sobie sami firma już nie poizyskuje nic nowego legla w gruzach no bo kto bd chciał współpracy?ratujcie się szukajcie cos innego jak wg syrektora jest duuuzo pracy na rynku(zapomnial dodac ze lepiej płatnej)

ginący

drogi dyrektorze miejmy nadzieje ze ty polecisz kolejny jak nasi koledzy i koleżanki nic nie potrafisz dyrektorku od słuchawek w Krakowie duuuzo pracy jak to powtarzasz wiec już zacznij szukac tylko kto cie będzie chciał motywować nie potrafisz zalatwoc tym bardziej czegokolwiek wszyscy tylko smieja się z ciebie zostaną ci same matoly którymi się otaczach i polecicie gdyby nie Aleksandra myslbys kible porazka

Unhappy Ending

Nie polecam :-|

windykator

Solidnej podstawy nie oferują (tzn. im się może wydaje, że tak), ale minimalne wynagrodzenie to jak na Kraków nie jest dobrą ofertą.

ala

Marcin mistrzu motywacji może nas zmotywujesz zanim wszyscy się zwolnimy :D (usunięte przez administratora)

Malinowelole

Umowa o pracę jest podpisywana na kwotę 1950zł, a jakby tam było tak źle to by nikt nie pracował, oczywiście że nie jest to takie łatwe na początku zarabiać kokosów ale gdzie w tych czasach można wtrafic na dobrą pracę, nie oszukujmy się to jest polska.

xyz

Widze, ze fornet czesto sprawdza tutaj opinie. I szybko odpowiada na niezbyt pochlebne komentarze nt firmy... Kazdy osoba ktora sie zdeyduje pracowac w fornecie na wlasnej skorze sie przekona czy mowie prawde, czy nie... Nie polecam tam pracy, ale to jest wybor kazdego kandydata nie moja... Wgl, jezeli sie da zarabiac o wiele wiecej niz 1500zl/msc, to dziwne ze 90% obecnych pracownikow call center tyle nie zarabia...

Popieram doxyz - jakby tak polowe tego czasu zamiast na narzekanie poswiecili na prace. . .

doxyz

Jak sie komus nie chce pracowac to ma 1500... wiekszosc siedzi i narzeka i jeczy ze im zle a nic nie robia zeby bylo lepiej. Da sie zarobic wiecej niz 1500 i to znacznie, awansowac tez sie da jak ktos sie stara a jak nie to zostaje narzekanie i wylewanie zalow w necie

xyz

Jeżeli chodzi o zarobki to 1850 brutto. + premie. po 2/3 mscach jestes w stanie zarabiac max 1500zl netto. Jezeli chodzi o awanse, to firma robi wszystko abys go nie dostal. zmienia warunki zdobycia awansu, tak abys ine mogl ich osiagnac. Zebrania "motywacyjne" zawsze koncza sie mówieniem o tym, jakie sa beznadziejne wyniki i ze przez to oczywiscie beda mniejsze premie. Ogolnie nie polecam pracy w For Net, praca ogolnie nudna, caly czas robisz to samo, a i tak sa ciagle pretensje od dyrektora...

info

adaś... stanowisko od września jest już zajęte. Co do innych ofert - jedynie call center ma wolne miejsca.

Lukas

Babska takie nie miłe że aż sie nóż w kieszeni otwiera!!!!

Kasia

Agnieszka robi to co jej każe Stempak. Pewnie nie ma nic do powiedzenia wiec nic nam nie załatwi. Zresztą ona dba tylko o swoją du...

yyy

a Ania co była liderką nadal pracuje?

jojo

a pani Renata K. nadal pracuje? :)

Toni
@jojo 03.03.2015 23:04
a pani Renata K. nadal pracuje? :)

Oczywiście

Basia

Nie piszcie już nic więcej. Chyba nie chcecie aby za każdym razem przyjeżdżała z obłędem w oczach pluła jadem a potem siedziała jak zbity kundel w budzie coś mrucząc pod nosem.

@Basia 18.02.2015 19:31

Nikt nie chce by przyjeżdżała. Świetnie sobie bez niej radzimy, co już pokazaliśmy jak nie miała dla nas czasu. Pewnie w Krakowie będzie bardziej potrzebna:D

zadowolona
@Kasia 18.02.2015 22:24

Jest im tak potrzebna, że coraz częściej ją do nas wypychają. A jak już tam siedzi to mogłaby o nas zadbać, chociaż raz. Jak tak dalej się będzie starać to niedługo będziemy pracować za darmo. Co przyjedzie to jest gorzej i gorzej.

ona

O widać, że nie wiele się zmieniło w Mielcu;( Czyli nie udało się z gwiazdy windykacji zrobić człowieka i słoma z butów dalej wychodzi. Szkoda pracowników którzy muszą się z nią męczyć:(

odp

Ciekawe jak długo powyższy wpis będzie widoczny, jak zdążyliśmy zauważyć wszystkie wpisy które mogły by naświetlić jaka to firma w dziwny sposób są usuwane..... a jeśli chodzi o obsługę wcale mnie to nie dziwi, może dlatego że wszyscy doświadczeni pracownicy poodchodzili. Ciekawe dlaczego? Ktoś kto pracował bądź miał styczność z w/w firmą na pewno wie dlaczego. Szkoda że kadra zarządzająca nie widzi w tym problemu....

G.
@odp 02.02.2015 23:16

To prawda, szkoda słów.!!.

R

pozwolę sobie poruszyc kwestie obsługi klienta / dłużnika. Sama prowadziłam call centre i nie raz do takiego dzwoniłam. Z własnego doświadczenia wiem jak przebiegają rozmowy - klient sie wkurza - ok - ale telefonistka zawsze musi byc uprzejma i spokojna - taka niewdzięczna praca - takie wymogi. Jednak ostatnio trafiłam na Panią tak nieprzyjemną że krzyczała i nie dała nawet dojść do słowa. Nie wysłuchała odpowiednio, więc i nie zrozumiała nawet treści sprawy w jakiej dzwonie. Obsługa więc bardzo nieprofesjonalna i wręcz opryskliwa. Nie licząca się z rozmówcą. Również dotyczy to góry. Po prostu szkoda słów.

K
@R 02.02.2015 13:30

Jak prowadziła Pani call center to dobrze Pani wie że pracownicy upodobniają się do swoich przełożonych. Wiec jak szefowa jest okazem chamstwa do tego jest opryskliwa i wiecznie naburmuszona to jakie mamy być?

fips

Może zamiast oceniać IQ co niektórych osób napisalibyście, jak jest tutaj jeśli chodzi o warunki pracy? For-net daje możliwość rozwoju pracownikom, organizuje jakieś szkolenia, kursy, czy cos w tym rodzaju? Z czasem można liczyć na awans albo dostać premię? Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi.

do alek

Nie zawsze mąż jest dobrym partnerem do robienia interesów. Zwłaszcza że ma IQ nie wiele wyższe od szympansa.

true

Za dużo tu plotek. Prawda jest taka że po "odejściu" "wartościowego" człowieka aż chce się tu pracować.

Gosia

Jest nowy dyr. operacyjny - czytaj: jeden z pracowników dostał awans

alek

Prawda że firma nie daje awansu. Oto powyższy przykład że osoby coś reprezentujące z sobą odchodzą i będą odchdzić. Pewnie to nie pierwsza i ostatnia wartościowa osoba rezygnująca z tej firmy.

ja

No i widzisz łysek cwaniakowałeś, wymądrzełeś się aż w końcu cię wy....li. Zwalniałeś innych a teraz zwolnili ciebie już dawno powinni to zrobić. To kiedy impreza o którrj poprzednicy pisali?

obserwator

widzę, że wpisy nadal są kasowane, nie rozumiem po co cokolwiek pisać jeśli za chwilę nikt tego nie przeczyta po PANIE Z SEKRETARIATY -K-ÓW skasują go.......

ola

Po co druga sala przecież była już Kalifornia.....

ja

Agnieszka słyszysz kogo wywalili? Tyle wazeliny i nieuczciwości żeby szef wszystkich szefów z zera zrobił dyrektora a tu taki żart losu:) Będzie potrzebna druga wielka sala w Mielcu i bardzo długi weekend dla świętowania porządków w For-netcie.

ja

No nareszcie ale można było czekać

monika

Nikt nie odszedł ostationio tylko dzisiaj wywalili członka. I to juz naprawde koniec. Co do piwa to musimy znaleźć naprawde duży lokal bo bedzie na pewno chętnych kilkadziesiąt osób z firmy i byłych pracowników do świętowania

rere

I dzisiaj odeszla ponoc jedna osoba wysoko postawiona. Szkoda naprawde.

ania

Ha ha. To już jest koniec i nie ma już nic jesteś już wolny możesz iść.

re
@ania 15.10.2014 12:02
Ha ha. To już jest koniec i nie ma już nic jesteś już wolny możesz iść.

re2
@re 17.10.2014 08:51
Psy szczekaja karawana jedzie dalej, nowy pakiet trafil do Mielca, a byli pracownicy wiedza wszystko najlepiej. I tak trzymac!...

Zgadzam się że karawana jedzie dalej i pewnie chcą żeby jechała szybciej i dlatego muszą zrzucič zbędny ciężar po drodze.

Nie mam z nim doczynienia bezpośrednio ale moim zdaniem to taki łysy cwaniaczek

kp

mialo byc "czyli" a nie czy , mala literowka

kp

był ktoś na rozmowie ws. mlodszego specjalisty ds. windykacji? jakie zarobki proponuja netto czy na reke?

ja

Podobno niedługo będzie jeszcze jedno wolne stanowisko:członek zarządu/dyrektor operacyjny.Można aplikować nie wymagane są żadne umiejętności poza udawaniem pracy i gadaniem o niczym.

były
@ja 10.10.2014 22:55

Juz mnie nie ma w tej firmie ale jak tego "wszechwiedzącego" członka wywalą to chętnie z wami pójdę na piwi, bo na pewno będziecie to opijać. Dajcie info jak już bedzie po.

Ania

Obecnie prowadzona jest rekrutacja na młodszego specjalistę do spraw windykacji, czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat tego stanowiska w tej firmie? Warto aplikować?

Kasia

Ja pracuje i patrzę co jakiś czas co sie dzieje na tym forum ,, u nas jest ciagle rekrutacja do działów najcześciej na windykatora a tak to cieżko sie dostać na administracje bo jest duzo cv

OBURZONA

Bardzo nie miła obsługa!!!

re ego

scigaja za nieistniejace dlugi?? jak ktos nie jest dluznikiem to przesyla potwierdzenia wplat i wyjasnia sprawe z korzyscia dla siebie a nie glupoty w internecie anonimowo pisze!

Jazbf
@re ego 12.03.2014 22:05

Potwierdzenia wpłat czego bo nie chcą powiedzieć za co jestem dłużnikiem :D i chcą moje dane.

re

wlasnie For-Net zatrudnial Handlowca w Mielcu i do call center w Krakowie to chyba az tak zle nie jest? "szczekaja" ze nie bedzie Mielca i Krakowa a karawana jedzie dalej z sukcesami :)

obiektyw

Witam. Jak (usunięte przez administratora) jest akcjonariuszem to muszę cofnąć swój wpis "o awansie nie przez znajomości", wynika z tego że awans zapewniła mu żona.

zaznajomiona

Ania Flis jest najwiekszym akcjonariuszem ForNetu dlatego tak sie maz stara:) do tego 10 lat pracowal jako dyrektor w windykacji i w kancelarii prawniczej a wiec cos tam sie zna na windykacji:) tylko tanczyc nie umie to jedyna wada :)

Krk
@zaznajomiona 21.01.2014 20:40

A co wspomniana Pani ma do Krakowa? to nie jej zasługa że Cc w Krakowie działa i dobrze się w nim dzieje...

obiektyw

Obecny odpuść sobie, gdyby nie Agnieszka i Flis to by Mielca nie było a może i nawet Krakowa. Interesuje się tym co się dzieje spotyka się z pracownikami, rozmawia i zawsze służy pomocą.Moim zdaniem to on powinien być prezesem bo zna się na rzeczy, przecież tyle lat pracował w windykacji to branże zna od podstaw. Skoro tak szybko awansował to chyba nie przez znajomości tylko rzetelną pracą. Miłego wieczoru

Hehe
@obiektyw 19.01.2014 19:48

Chyba prezesem sklepu mięsnego. Koleś nie zna sie na niczym, a w szczególności na windykacji.

zarzad i pracownicy
@Hehe 28.01.2014 14:35

Prezesa juz mamy i go bardzo kochamy :)

obecny

Co do wynagrodzenia to się zgodzę że płaci na czas a pozostałe brednie to chyba wymyśla(usunięte przez administratora)

koleżanka Szefowej :)

FOR-NET S.A. od zawsze (a historię ma ponad 10letnią) płaci ustalone w umowach o pracę wynagrodzenia (w terminie), prowizje, premie, dodatek szkoleniowy, nadgodziny, są szkolenia, konkursy, czasem imprezy, dofinansowuje się szkolenia i studia dla najlepszych. Z urlopami też nie ma problemów. Firma "stara" się dbać o pracowników. Podkreślam słowo "stara" gdyż jak widać są jeszcze pewne sprawy do poprawy. Nie mniej jednak z firmy mało kto odchodzi samemu do innej pracy, cześć osób pracuje tutaj długie lata, cześć pracowników jest zadowolona z pracy. Jednak tak jak FOR-NET S.A. "stara" się dbać o swoich pracowników to także "stara" się działać w myśl zasady, że od oceny pracowników są ich przełożeni a nie podwładni (wyrażający anonimowe opinie na goworku). Dodam także, że inną panującą zasadą, jest zasada, że o problemach należy rozmawiać oficjalnie (na linii podwładny – przełożony – nawet jak jest taka trzeba Dyrekcja, Zarząd)a nie pisać z ukrycia. Inaczej nie da się poprawić panujących relacji pomiędzy nami pracownikami. A atmosferę w firmie sami sobie tworzymy. Tyle w Nowym Roku:) Zdrowia i najlepszego dla Wszystkich!

rere

najwazniejsze ze ForNet zawsze placi na czas.. widac juz sie nikt wpisami nie przejmuje.. a kase zamiast dla goworka lepiej przeznaczyc na zabawe :)

Zostaw opinię o For-Net S.A. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie For-Net S.A.