Aforti Collections S.A.
1 10 25 5 1
RN Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Czy Zarząd jeszcze wierzy w tę firmę? Czy już im przeszło?

Konrado

Tak się cicho zrobiło na forum, jest jakiś powód tego?

Tak1Nie
Iskierka
@Konrado

Cicho....., bo do ogniska niema komu dorzucić.

Tak4Nie
Tusia Nowy wpis
@Konrado

Poczytaj sobie o Life Belt, bo to jest ta sama firma. Znaczy ludzie Ci sami. Tylko nazwę zmieniono.

Tak1Nie
Magdalena

Czytajac poniższae wpisy widzę że dwie osoby hejtuja a że w ostatnim roku tylko dwie odeszły ostatnio z firmy to wiadomo kto ale czemu pracowały 3 lata? To chyba tyle aby coś więcej o nich nie pisać. Teraz przynajmniej ktoś się stara coś zmienić... A co do zarobków nie są może najwyższe ale jak się chce to można zrobić i premie po 600 700 zł msc Aby nie było ze zachwalam czy zachecam - pracuje już długo i teraz po odejściu jednej osoby się przynajmniej robi normalnie....

TakNie12
Bronisław Nowy wpis
@Magdalena

Czy oprócz przyznawanych cyklicznie premii, można tu liczyć na inne dodatki do wynagrodzenia typu bony święta, prywatna opieka medyczna?

xyz Nowy wpis
@Bronisław

Hehehe oto komentarz typu "pytam i odpowiem sama sobie" Niedlugo pojawi sie pewnie odp "tak, mamy na kazda gwiazdke bony, do tego karty multisport i pakiet medyczny luxmedu, czyli bardzo fajne zaplecze socjalne" Nie, nie fajne, bo to standard w każdym miejscu pracy. Poza bonami na 100 zł, bo są poniżej standardu. Wiadomo kto i po co zadaje tu takie pytania....... przynęta na nowych pracownikow.

Łubu dubu....niech żyje naaaam

Zmiany już są! Jakie to każdy widzi. Każdy z nas mogłoby zostać lepszym liderem w ciemno. Bleeee.....

Ranking
xyz

Nikt się na to nie nabrał ;) Osoba zadająca pytanie sama sobie odpowiada.

TakNie

Jaka jest kultura pracy w Aforti Collections S.A.? Obowiązuje typowy dress code?

Jas
@Pytanie

spokojnie mozesz chodzić w czym chcesz no może poza krótkimi spodenkami:) Nie trzeba się spinac - nie wiem jak w Warszawie

J

Czytając poniższe opinie, gratuluję klientom, którzy zdecydują się na współpracę z tą firmą. Bardzo rozsądne jest zlecanie windykacji tak "świetnie zmotywowanym" pracownikom na najniższej krajowej i oskubanych z premii.

Tak49Nie1
$$$
@J

hahaha, dobe :)

Były pracownik Lublin

W związku z tym, że ta "firemka" szuka jeleni na CC w Lublinie , pragnę Was ostrzec - nie bawcie się we współpracę z tą firmą. Podstawa jaką oferują jest śmieszna, śmiesznie niska. Jeśli masz nadzieję na wyrobienie premii, zarząd Cię z tego błędu szybko wyprowadzi, narzucając takie cele finansowe, aby jak najmniej osób dostało premię, na zasadzie, że jeśli w danym miesiącu połowa ludzi ma premie po kilkaset zł brutto, w kolejnym zwiększają plan o kilkadziesiąt procent. Sprawy jakie obsługują wywołują ogromne obciążenie psychiczne - są coraz gorsze portfele chwilówek, faktur za internet; generalnie rozmowy z delikatnie mówiąc niezbyt przyjemnymi ludźmi. Grafik i zmiany to jakiś żart obecnie - z dnia na dzień dowiadujesz się, czy na drugi dzień masz na 8mą czy na 12stą - raczej nie jest to elastyczny grafik jakim sie chwalą w ogłoszeniu. Mam obecnie inną prace, za zdecydowanie lepsze pieniądze i połowa ludzi z CC oraz z innego działu wypytuje mnie o możliwośc przejścia, bo atmosfera stała się obecnie beznadziejna i nieznośna.

Tak15Nie2
gość
@Były pracownik Lublin

Dokładnie jest tak jak piszesz, ale prezeska zaraz i tak usunie te opinie. ja dodam tylko, że prezesi nie mają żadnego szacunku dla nas pracowników i czasami nawet tego nie ukrywają. Ciężko sie tu przychodzi do pracy, atmosfera jest coraz gorsza, nie wiesz co cię czeka w tej pracy. Jedyne co mnie trzyma to umowa na stałe, ale zaraz i to przestanie wystarczać

Tak13Nie
@Były pracownik Lublin

Potwierdzam to, co napisano powyżej. Trzymajcie się z daleka od tego dziwnego miejsca. Ciężki za-1-dol za śmieszne pieniądze w mało uprzejmej atmosferze.

Tak13Nie
TRAF
@Były pracownik Lublin

Portfele na których pracujesz tutaj to dopiero mix. Grafików i tak nie opanuują ...aby tylko wpłaty przypisali do ciebie i niedługo to będziemy windykować paragony McDonalda.... genialnie!

Tak7Nie
Weronika
@gość

A jak wygląda kwestia wynagrodzenia w firmie,sama podstawa, czy są też premie?

TakNie11
$$$
@Weronika

Podstawa - śmiesznie niska w porównaniu do innych firm windykacyjnych w Lublinie i firm call center. Premie rzekomo jest, ale jak wyżej ludzie pisali, co miesiąc jest kombinowanie żeby zwiększyć plan, żeby mniej osób dostało premie i dostali mniejsze. Do tego problemy z przypisaniem wpłat do twojej realizacji, dziwne akcje ze znikaniem już zaksięgowanych wpłat i tym samym zmniejsza się nagle twoja premia. Nowa liderka dużo mówi, dużo się chwali, ale kompletnie nie ogarnia tematu, nie zna się na windykacji, na zarządzaniu; dziwne ruch zarządu, żeby osobe w tak młodym wieku i bez doświadczenia robić kierownikiem :) przynajmniej luxmed jest. W tę firmę nawet zarząd juz nie wierzy, bo normalnie te opinie powyższe juz by usuneli

Tak4Nie
Były pracownik Lublin

Bardzo dziękuję Wam za odzew, w końcu zaczynacie pracownicy głośno i na zewnątrz opowiadać o warunkach pracy w tej firmie. Pozdrawiam i zachęcam do poszukiwania innej pracy. W Aforti nie ma czego szukać, póki nie zmieni się zarząd. Odwagi - naprawdę większość z Was z CC to niesamowici profesjonaliści i ludzie ciężkiej pracy, bez problemy znajdziecie pracę, trzeba się tylko zdecydować!!! Trzymam kciuki :)

Tak8Nie
Adaś

Ciekawe kiedy łysego z Poznania pozbędą się, koleś który umie tylko szczekać.

Tak8Nie

Aktualny pracownik
@Adaś

ciekawe że Aforti Collections w Poznaniu nic nie ma ..... chyba komuś spółki się pomyliły

Weronika

Co wiecie na temat pracy na stanowisku Specjalisty ds. Klientów Strategicznych? Czy warunki zatrudnienia na nim są satysfakcjonujące? Obecnie Aforti Collections S.A. potrzebuje kandydata na nie i prawdopodobnie, ktoś będzie poszukiwał cennych wskazówek na tym forum. Więcej informacji znajduje się na stronie firmy: http://aforticollections.pl/kariera/

Tak2Nie6

Były (na szczęście) pracownik.

Firma, tak jak cały holding :) to nieporozumienie i śmiech. Owszem może i są ludzie, którzy znają się na tym co robią, ale nie znajdziesz ich na stanowiskach menadżerskich. (usunięte przez administratora). Obieca wszystko w myśl zasady przyświecającej każdemu z handlu - nikt ci tyle nie da ile ja ci obiecam. Gadać długo i bez sensu potrafi tylko niczego to nie wnosi. Inwestowanie w ludzi, transparentność i rozwój - powtarzane do znudzenia we wszystkich możliwych odmianach, tylko mówi jedno robi drugie, bo decyzje za niego podejmuje ktoś inny, a smycz jest krótka, zresztą jak dla wszystkich w "holdingu". Oczekują, że ludzie będą pracować za grosze a jeśli ci się nie podoba, to droga wolna, bo przecież "nie ma ludzi niezastąpionych". Chyba że akurat nie mają cię kim zastąpić, będą zwodzić do momentu aż będą mieli. Odradzam jako pracodawcę lub w jakiejkolwiek innej formie współpracy.

Tak20Nie1

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda praca w firmie Aforti Collections S.A. w mieście Warszawa? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe opinie od użytkowników na temat Aforti Collections S.A.. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Zostaw opinię o Aforti Collections S.A. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie