Aforti Collections S.A.

Adres: Tytusa Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa

NIP: 7010620699 REGON: 365362973 KRS: 0000639964

Aforti Collections S.A.

Opinie o Aforti Collections S.A.

Weronika

Co wiecie na temat pracy na stanowisku Specjalisty ds. Klientów Strategicznych? Czy warunki zatrudnienia na nim są satysfakcjonujące? Obecnie Aforti Collections S.A. potrzebuje kandydata na nie i prawdopodobnie, ktoś będzie poszukiwał cennych wskazówek na tym forum. Więcej informacji znajduje się na stronie firmy: http://aforticollections.pl/kariera/

Były (na szczęście) pracownik.

Firma, tak jak cały holding :) to nieporozumienie i śmiech. Owszem może i są ludzie, którzy znają się na tym co robią, ale nie znajdziesz ich na stanowiskach menadżerskich. (usunięte przez administratora). Obieca wszystko w myśl zasady przyświecającej każdemu z handlu - nikt ci tyle nie da ile ja ci obiecam. Gadać długo i bez sensu potrafi tylko niczego to nie wnosi. Inwestowanie w ludzi, transparentność i rozwój - powtarzane do znudzenia we wszystkich możliwych odmianach, tylko mówi jedno robi drugie, bo decyzje za niego podejmuje ktoś inny, a smycz jest krótka, zresztą jak dla wszystkich w "holdingu". Oczekują, że ludzie będą pracować za grosze a jeśli ci się nie podoba, to droga wolna, bo przecież "nie ma ludzi niezastąpionych". Chyba że akurat nie mają cię kim zastąpić, będą zwodzić do momentu aż będą mieli. Odradzam jako pracodawcę lub w jakiejkolwiek innej formie współpracy.

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda praca w firmie Aforti Collections S.A. w mieście Warszawa? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe opinie od użytkowników na temat Aforti Collections S.A.. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Zostaw opinię o Aforti Collections S.A. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aforti Collections S.A.