Opinie o Aforti Collections S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Aforti Collections S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Aforti Collections S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Konwojenci i firmy inkasujące

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aforti Collections S.A. w Warszawa

Jak długo trwa proces awansu w Aforti Collections S.A.?

W.

To zależy od stanowiska i wielkości zespołu, w jakim się pracuje.

Zofia
@W.

Czy to będzie bardzo czasochłonne jeśli by się poprosiło o opis do każdego z zespołów?

Lublinpracownik

Nie polecam ponieważ : -średnio profesjonalna firma -zarobki naj. kraj, -premia bardzo ciężko wyrobić bo słabe sprawy na których każą pracować, najgorsze jakieś faktury tp, -nikt tam nie nawiązuje relacji, pracownicy między sobą wydają się skłóceni, -atmosfera grobowa, -brak szkolenia podpisujesz tylko dok nawet brak szkolenia z bhp, -sala do pracy jest tak mała że ciężko się oddychało, gdy było więcej osób, -dojazd katastrofa, a już nie wspomnę o tym gdzie znajduje się firma bo każdy przeważnie nie mógł trafić -brak zapewnia bezpieczeństwa pracy, -menager miły ale niedojrzały w dzień umówionej wizyty twierdzi że nie dojedzie bo coś tam, a więc można przecież dojechać na inną godzinę ponieważ Pani kierownik tez nie było, więc ktoś powinien być w biurze..... -Pracownik może pracować zdalnie tylko i wyłącznie jeśli spełnia kryteria 100%, natomiast kierownictwo pracuje sobie zdalnie kiedy wszyscy pracują stacjonarnie i połowa pracowników co jest bez sensu bo kierownictwo niczym się nie interesuje. ????Na koniec do dziś brak odpowiedzi gdzie jest moje wynagrodzenie? Pomimo wysyłanych pytań brak odpowiedzi..... ???????? Zasiłek dla bezrobotnych wynosi więcej niż wypłata w tej pracy tragedia :/ Świetnie było by napisać więcej o wynagrodzeniu, ale każą podpisywać dok za nawet pracownik z pracownikiem nie może rozmawiać o tym ile zarabia....

@Lublinpracownik

co ty człowieku pierd....isz, pracuje fakt bardzo krótko w ale - normalne rozmowy w sali - praca zdalna nie problem, trzeba tylko uprzedzić (pisze z lapa pracowniczego w domy) - kasa na czas - odniesienie lokalizacji? zajeło mi 5 minut - szkolenie ponad tydz zdalnie - czas w pracy mi zapiernicza jak oszalały nie wiem kiedy 8h mija Moze to ty nie dorosłeś do normalnej pracy??

Hanna
@pracownik

A to o najniższej krajowej to prawda? :P Czy jednak firma trochę więcej proponuje?

@pracownik

Kolejny gamoń z windykacji wydzwaniający po nawet nie wie kim i próbujący wyłudzić dane? Pie*dolę to ja ludzi którzy tam pracują. Stado matołów nie wiedzących nawet do kogo dzwoni. Wiecie, że nachalne wyłudzanie danych i nękanie tel lub mail jest karalne? Ogarnijcie doopy!

Nowy w branży

Proszę Państwa Szukam pracy jako Młodszy Wyłudzacz. Do tej pory pracowałem nad zobowiązaniami przedawnionymi, stosowałem manipulacje, żeby wyłudzić ich spłatę. Chciałbym się też rozwijać w zakresie zastraszania klientów i wyłudzania zobowiązań spornych. Miałem szkolenia z zakresu wprowadzania w błąd oraz składania gróźb. Nie umiem jeszcze myśleć logicznie ani nie jestem zbyt kulturalny. Ale to może będzie zaletą a nie wadą. Czy macie Państwo jakiś interesujący wakat? Pozdrawiam

@Nowy w branży

a to kiedy dług sie przedawnia, bo mam nadzieje ze wiesz młodszy wyłudzaczu ze nawet po 12 latach dług dalej moze byc aktywny, wystarczy by wierzyciel co 4 lata wystapil do sadu o reegzekucje

Buuu
@lbn30

Widzę doświadczenie w wyłudzeniach i odwracaniu kota ogonem. Będziesz moim mentorem? :D

@Buuu

Raczej ze strony dłużn ika, bo sam myślałem ze długi się przedawniają, ale komornik mnie uświadomił

uważać na nich
@lbn30

(usunięte przez administratora). Wierzytelności się przedawniają. To, że można (w pewnych okolicznościach) przerwać bieg przedawnienia nie oznacza, że to reguła i dotyczy wszystkich wierzytelnośći. To odstępstwo od reguły. I żeby było jasne - przedawnienie nie powstało, żeby unikać wierzytelności tylko, żeby g**no-wierzyciele nie nękali przez całe życie albo wiecznie nie trzeba było trzymać dowodów płatności czy niespełnienia usługi przez wierzyciela. (usunięte przez administratora) idzie do sądu gdy może wygrać, a gdy nie może to tylko nęka. (usunięte przez administratora)

@uważać na nich

misiu kolorowy, puki prawa w naszym pięknym mlekiem i inflacją płynącym nie zmienisz to takie podmioty będą istnieć. Do likwidacji w prawie Polskim powinno według mnie pójść od razu - dług naturalny Bo większość tych firm bazuje na tym pojęciu jeśli egzekucja była nieskuteczna I możesz wrzeszczeć na nich krzyczeć, ale oni do zmian prawnych będą istnieć

n
@lbn30

Czyli przyznajesz, że to patologia tylko taka legalna patologia. :) Dziękuję.

i po aforti
@lbn30

Misiu-pysiu, to że legalne nie oznacza, że uczciwe, moralne czy społecznie korzystne. * Chamskie zachowania też nie są (w większości) penalizowane i nie oznacza to, że powinniśmy je akceptować. * Wyłudzenia od osób starszych metodą na gary czy inne kołdry też niby są legalne ale nie oznacza to, że powinniśmy je akceptować. * Nieuczciwość, naciąganie prawa czy wyzyskiwanie obszarów nieskodyfikowanych też niby mogą legalne ale nie oznacza to, że powinniśmy wszystkie je akceptować.

Uważaj na nich!

Ich jedynym narzędziem pracy jest nękanie ludzi, których dane dostaną od swojego klienta. Nie są w stanie ani podjąć żadnej merytorycznej dyskusji, udzielić żadnych odpowiedzi, podjąć żadnych decyzji. Ich jedyna praca to nękanie i ew. wyciągnięcie zobowiązania do zapłaty, czyli uznania zobowiązania spornego, żeby potem móc się tym posługiwać. Niczego nie podpisuj, na nic się nie zgadzaj. To biznes krętacki, z którym państewko z tektury nie może sobie poradzić, bo jak zawsze jest nieudolne a lobby prawnicze zarabiające na tych krętactwa dość silne. Wobec mnie byli impertynenccy i nachalni to ja zacząłem być wobec nich. Ale było zdziwienie. Nie ma sensu być uczciwym ani kulturalnym wobec krętaczy, którzy próbują ci wmówić nieprawdę. Nie udzielaj im żadnych swoich danych - ani PESEL, ani daty urodzenia ani niczego innego. Nie negocjuj - oni nie są umocowani do tego. Chcą za to wyciągnąć od ciebie uznanie długu, np. w formie prośby o rozłożenie na raty. Jeśli chcesz płacić na raty (i uznajesz dług) to płać, ale nigdy niczego im nie podpisuj. Płatności rozłożone samowolnie na raty muszą uznać. Więc jeśli chcesz to sobie tak spłacaj nie dogadują się z nimi.

Nękany
@Uważaj na nich!

To prawda. Nękają telefonami, emailami i sms'ami, kiedy sami nie mają nic do zaoferowania poza wyłudzeniem więcej informacji osobistych i "należności" sowich klientów, których w żaden sposób nie weryfikują. Ba, nawet nie wiedzą za co jest naliczona ta należność z perspektywy ich klienta. Na nic się nie godzić, nie podawać im informacji!

@Uważaj na nich!

tak jest, tylko potem nie pi....l i nie dzwon jesli ci przyjdzie wezwanie z EPU czy nakaz egzekucji

sdf
@lbn30

(usunięte przez administratora) że wydzwanianie po dwa razy w tygodniu przez kilka miesięcy pomaga w uniknięciu jakiś wezwań z EPU. Raczej to wydzwanianie właśnie pozwala tej cudacznej firmie w uniknięciu rozstrzygnięcia sądowemu lub uniknięciu kosztów. Oni nękają a nie realizują jakiekolwiek działania prawne.

nihilnovi
@sdf

To nie rób sobie długów na pseudo kwoty to i wydzwaniać do ciebie nie będą a EPU - czyli elektroniczne postępowanie upominawcze odbywa w Lublinie VI wydział ds Cywilnych. Jest to nie mniej ,nie więcej E-sąd czyli nawet na sprawę cię nie wezwą. Dowalą ci koszty sądowe + ew koszty komornika to dopiero się człowiek budzi. Nękanie byś miał jak by wydzwaniali do ciebie świąteki piątek czy niedziela,( idz na policje to cie wyśmieją) i przede wszystkim pretensje do wierzyciela i do siebie. Bo to ty masz długi a nie firma

oni to krętacze
@nihilnovi

Pitolisz pan. Za każdym razem jak pajacom z firm windykacyjnych wytknie się jakieś nieprawidłowości to albo lecą formułką, że dług jeszcze nieprzedawniony albo żeby nie robić długów. A co z "długami" wymyślonymi - SPORNYMI? Co z chamstwem? Co z nękaniem ludzi, żeby uznali dług tylko dla świętego spokoju? Co z klauzulami abuzywnymi i wmawianiem ludziom, że są dłużni, gdy sąd by to bez problemu oddalił. Co z relacjami ludzi, że już zapłacili a pajace wciąż dzwonią? Te firmy są nie dość, że chamskie to jeszcze głupie.

nihilnovi
@oni to krętacze

1 ) do póki prawa nie zmienisz w Polsce odnośnie istnienia takich firm to będą one istnieć 2) ja miałem przejscia z Vindixem(to to dopiero (usunięte przez administratora) karteczka z notatnika zostawione pod drzwiami 3) dług do windykacyjnych firm jest przekazywany przez wierzyciela pierwotnego, wiec ja sprawdziłem to wysłżo że nie m am długów i przesłąć do vindixa ze 4 razy wysyłałem to pismo. 4) Nie wszystkie długi są sporne, jak ma wierzyciel pierwotny(np operator) odzyskać kasę za nieplacone faktury jeśli dł się miga. Jak ma bank odzyskać pożyczke, co do komornika mają wysylać??

firmy wyłudzeniowe
@nihilnovi

Domyślam się, że lobby ciężko pracuje, żeby istniała taka ujnia prawna pozwalająca na instytucjonalne, masowe nękanie. XD Prócz zbioru manipulacji pozostało jedynie "że to legalne". Do czasu.

uważać na nich
@nihilnovi

> "Jak ma bank odzyskać pożyczke, co do komornika mają wysylać??" Tak, urwa, geniuszu. Instytucja komornika właśnie po to powstała. Tylko komornik pracuje na tytułach egzekucyjnych a nie rekordach w bazie przekazanych z pokrętnym uzasadnieniem. I komornik nie będzie wydzwaniał czy nękał. Takim wydzwanianiem i nękaniem zajmują się wyłącznie g**no-firemki. Nie używaj krętaczu słowa "dłużnik" w kontekście wierzytelności spornych czy zgoła bezpodstawnych. Bo nim nie jest.

nihil novi
@uważać na nich

przeczytaj 1 punkt nie zmienisz tego puki prawo sie w kraju nie zmieni no to niech ci pójdzie sprawa do komornika który narzuci swoje opłąty i koszty postępowania które zwielokrotnią dług i co wtedy geniuszu z 10 tyś pożyczki zrobi si się 15 u komornika( koszt zastępstwa procesowego to ponad 3000 pln przy kwotach powyzej 10 tyss) Bank też musi płacić za wprowadzenie sprawy na drogę procesową Masz dosyć kontaktów od windykacji, to na czarną liste, Jest popyt na takie usługi jest podaż, oczywiśćie nie mówie o pseudo realnych długach z okresu 10 lat + jak to na przykłąd niektóre firmy skupują ze stron

@Uważaj na nich!

Właśnie do mnie dzwonili, w sobotnie południe. Pani niekulturalna, nękająca. Nie interesują jej moje dobrowolne spłaty, których dokonuję od kilku miesięcy. Nie dawała dojść do słowa, nie interesowało jej to, że wcześniej rozłożono mi dług na spłaty częściowe. Ogólnie w porównaniu do Intrum, czy Alektum to krawężnik i (usunięte przez administratora)

Dorota
@Nękany

Sorki. A co Twoim zdaniem mieliby ci mieć do zaoferowania?

rita
@Uważaj na nich!

wyludzacze !!! na uslugach (usunięte przez administratora)...w tej firmie sprawdza tepy i ograniczony zatrudniony , bo zeby zarobic musi sie wykazac,,,niewazne jest dla nich czy slusznie czy nie zadaja pieniedzy ...zeby sie wykazac i zarobic na tych ktorzy nie potrafia sie obronic , nie analizuja sprawy i dokumentow tylko wzywaja do ZAPLATY CO WCZESNIEJ BYLO OPLACONE , moze nie jest to walka z wiatrakami ,najlepiej kiedy rozstrzygnie sad,,,

rita
@Nękany

rozwiazalam umowe z Vektra , ci zadaja mimo braku umowy odemnie pieniedzy, nie przeanalizowali ze jednak , zakonczone sa uslugi tv ,nie korzystam z ich mediow a mimo to zadaja platnosci , mimo ze zostalo wszystko uregulowane ,,,

bez kłamstw proszę
@nihil novi

> Masz dosyć kontaktów od windykacji, to na czarną liste, W tym zdaniu po prostu kłamiesz. W reszcie postu manipulujesz myląc egzekucję komorniczą z pato-windykacją. > Jest popyt na takie usługi jest podaż Brednia piętrowa. Można by sparafrazować: "jest popyt rynkowy na (usunięte przez administratora) jest też podaż usług (usunięte przez administratora) Cała ta pato-windykacja odbywa się na zasadzie przekazywania danych osobowych z jednej firmy do drugiej żeby ta druga wyłudziła kasę pod jakimiś pozorami. Nawet nie ma szczegółów, nie potrafi uzasadnić rzekomych roszczeń prócz zdawkowych ogólnikowych tekstów. To pato-branża, pato-pracownicy, pato-prawniczy i pato-biznes na który przyzwala państwo z dykty i słomy.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Aforti Collections S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Aforti Collections S.A.

Aforti Collections to ogólnopolska firma windykacyjna specjalizująca się w zarządzaniu należnościami z wykorzystaniem szerokiego wachlarza narzędzi windykacyjnych. Spółka zajmuje się również nabywaniem oraz serwisowaniem portfeli wierzytelności. Wyznacznikiem naszej działalności jest skuteczność. Dzięki niej udaje się nam wyjść naprzeciw oczekiwaniom zróżnicowanej grupy Klientów, co w konsekwencji daje nam znaczącą przewagę nad innymi podmiotami działającymi w tym samym obszarze. Nieustannie się rozwijamy i poszukujemy nowych rozwiązań zwiększających efektywność procesu odzyskiwania należności. Oferujemy kompleksową obsługę naszych Klientów pod względem windykacyjnym, prawnym i finansowym. Odpowiednio zaplanowane działania windykacyjne prowadzimy ze wsparciem najnowszych rozwiązań informatycznych i nowoczesnych technologii. Proces windykacji długów przeprowadzamy indywidualnie i konsekwentnie, jednocześnie dbając o jak najlepsze kontakty handlowe pomiędzy wierzycielem a dłużnikiem. Szukamy rozwiązań, nie problemów.

HR
@Aforti Collections S.A.

osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu rekrutacja@aforticollections.pl

HR
@HR

zachęcamy również do obserwowania portali pracowniczych pracuj.pl oraz olx gdzie zamieszczamy aktualne oferty pracy

Aplikant
@HR

Jak długo czeka się na odpowiedź po złożeniu cv?

Mały Ujek
@Aforti Collections S.A.

Dzień dobry, Ile państwo płacicie za zastraszenie klienta? A jaki procent od wyłudzonej płatności? Jestem zainteresowany, zrobiłem internetowe kursy dzwonienia i pitolenia, umiem szybko zmieniać temat rozmowy, umiem krzyczeć na rozmówcę. Umiem też grozić - na razie tylko trochę, ale się uczę. Chciałbym rozwijać się w tej dziedzinie. Czy zapewniacie państwo szkolenia zawodowe? Widzę się niczym wielcy krętacze, Gawrony i inne Pętactwo, z branży wyłudzeniowej ze złotych lat polskiej hochsztaplerki. Oczami wyobraźni widzę te przedawnione zobowiązania, tych wrobionych biedaków pod jakimś pretekstem, te sprowokowane uznania długów, te przelewy od ludzi, którzy już mają dosyć telefonów choć nie wiedzą nawet o co chodzi. Eh, rozmarzyłem się. Czekam na odpowiedź i pozdrawiam. Myślę, że możemy wiele razem osiągnąć.

Ogólnopolska firma oszukańcza
@Aforti Collections S.A.

Tego typu firmy kierują się myślą, że one mogą zatruwać życie innym ale inni nie będą tego robić im. Udowodnij im, że się (usunięte przez administratora) mylą.

walcz
@Aforti Collections S.A.

Nękają także w sprawach, w których sąd może oddalić powództwo. Nie poddawaj się, po prostu samodzielnie wyjaśnij czy oni mają do czegokolwiek podstawy: https://portal-dluznika.pl/2020/07/08/sprawa-z-aforti-collections/ Nie wierz im na słowo, nie przejmuj się impertynencją i chamską stanowczością. Takie triki stosują wobec nieświadomych swoich praw, żeby im wmówić istnienie zobowiązania albo jego niepodważalność.

firma wyłudzeniowa
@Aforti Collections S.A.

Aforti Collections to ogólnopolska firma wyłudzeniowa, która pozoruje swoje działania na prawne i związane z windykacją. Jednak windykacja jest rozumiana w sposób poza-prawny i (usunięte przez administratora), nie wiąże się z windykacją metodami prawnymi lecz za pomocą (usunięte przez administratora)ludzi. Nawet po kilkadziesiąt razy. W ten sposób firma omija koszty sądowe oraz reprezentacji prawnej oraz nie naraża się na odrzucenie pozwu. To toksycznie rozumiana optymalizacja - koszt weryfikacji czy roszczenie jest zasadne jest przerzucone na osobę nękaną. Jeśli ofiara nękania się złamie to czysty zysk (prócz kosztu telefonów). W przypadku przegranej sądowej koszty byłyby większe. Więc jeśli firma wyłudzeniowa nie ponosi kosztu weryfikacji zasadności roszczenia to może sobie pozwolić na szeroki front - wydzwaniać do wszystkich, których dane posiada. Kto zapłaci ten daje czysty zysk. Kto nie zapłaci to dalej nic nie robią. Uważam to za (usunięte przez administratora).

Nie wierz na słowo

Uporczywe nękanie dłużnika jest karalne z art. 190a Kodeksu karnego. Ta firma robi to jednak (na zlecenie) bardziej perfidnie, bo windykowane zobowiązanie jest (było w moim przypadku) sporne, niepotwierdzone wyrokiem. W dodatku dochodzone za niezwrócony router w okresie, gdy zgodnie z umową jeszcze jako klient mogłem zwrócić ów router (180 dni). Ktoś sobie wymyślił, że jeśli docisną klienta i będą nękać to uwierzy, że już po ptakach i albo zapłaci albo ze strachu nie zrobi już nic i tym samym minie okres na zwrot sprzętu. I tym samym kary umowne dopiero wtedy zyskają podstawę umowną. Nękanie zgłaszać do prokuratury. Jak zostaną zasypani to ruszą się i każdego zawiadomienia nie będą mogli umorzyć, co te geniusze umieją najlepiej. Zawiadomienie udokumentować przesłanymi emailami, SMS-ami, datami i godzinami połączeń telefonicznych oraz kopiami wezwań papierowych.

Uważaj

Aforti Collections i jej klient Vectra stosują bardzo brudne zagrywki, żeby wyłudzić kasę od klienta. Między innymi nie informują o przysługującym prawie do zwrotu sprzętu (routera lub innego) po zakończeniu umowy za to jeszcze w przysługującym terminie nękają wiadomościami i wydzwaniają, żeby wyrobić u klienta przekonanie, że już się należy kara umowna i jest ona niepodważalna. W mojej ocenie to (usunięte przez administratora) biznesowa i klasyczny wręcz model (usunięte przez administratora) - doprowadzenie do przekonania niezgodnego z rzeczywistością i wykorzystanie na szkodę klienta.

Uwaga na propozycje rozłożenia na raty. Chodzi o wyciągnięcie uznania długu. Może się okazać, że zyskasz nieznaczny rabat a uznasz dług, który by został w całości odrzucony w sądzie. Windykacji należy unikać. To co robi branża w Polsce to zwykła (usunięte przez administratora) a często i łamanie prawa. Że już nie wspomnę o zwykłej nachalności i wmawianiu niepodważalności zobowiązań.

Nie masz obowiązków żadnych

Uwaga: * NIE masz obowiązku podawać miernotom ze (usunięte przez administratora) Collections żadnych swoich danych. Wręcz należy potraktować to jako zagrożenie bezpieczeństwa danych. * NIE masz w ogóle obowiązku rozmawiać z miernotami ze (usunięte przez administratora) Collections, * NIE masz obowiązku rozmawiać z miernotami ze (usunięte przez administratora) Collections w sposób KULTURALNY. Na nich działa tylko siła i impertynencja, bo sami się tylko tym posługują w procesie nękania. Wręcz polecam skrajne chamstwo, bo to realnie jedyny środek, by zaprzestali. Z nękania zrobili sobie model biznesowy (wszak nic innego nie włożyli do procesu "windykacji"), więc zaprzestaną nękania tylko wtedy gdy będzie to zbyt kosztowne. Bardziej kosztowne dla (usunięte przez administratora) Collections i jej pracowników niż dla ofiary nękania. Rób tak, by firmie nie opłacało się kontynuować nękania a pracownicy już sami nie chcieli do ciebie dzwonić. * uległość czy kultura jest tylko zachętą do dalszego nękania w logice firm wyłudzeniowych. Unikaj tego. Taka brutalna i smutna prawda.

Dyrektorzy mają małe ale długi

Uporczywe nękanie dłużnika jest karalne z art. 190a Kodeksu karnego. Aforti nęka ws. zobowiązań spornych, wygenerowanych przez swoich klientów. Windykowane zobowiązanie jest NIEpotwierdzone wyrokiem. Model biznesowy opiera się na nękaniu klienta dotąd aż ten zapłaci zmęczony lub przestraszony. Dla mnie to zwykłe (usunięte przez administratora) Nękanie zgłaszać do prokuratury. Jak zostaną zasypani to ruszą się i każdego zawiadomienia nie będą mogli umorzyć, co te geniusze umieją najlepiej. Zawiadomienie udokumentować przesłanymi emailami, SMS-ami, datami i godzinami połączeń telefonicznych oraz kopiami wezwań papierowych.

XL
@Dyrektorzy mają małe ale długi

Skoro ktoś Cie nęka czemu tego mie zgłaszasz do odpowiednich instytucji? Tylko piszesz tu? Aaaaa może dług jest zasadny... i nie wiesz jak uniknąć odpowiedzialności? No tak, lepiej być pasożytem społecznym czekajacym tylko na to aż dług się przedawni.

Uwaga na pajaców!
@XL

Jeśli dług jest zasadny to dlaczego nie złożą pozwu tylko wydzwaniają jakieś roszczeniowe babska co tydzień?! Mam dość pitolenia i sugestii tych miernot, że może zasadny, może wyegzekwują, może legalnie. A wszystko od roku sprowadza się do wydzwaniania, bo krętacze prawnicy wyinterpretowali, że to nie jest karalne. Nawet jeśli nie jest karalne w państwie z dykty i słomy (jeszcze zobaczymy) to nadal narusza elementarne zasady kultury prawnej, biznesowej i zwykłej osobistej. Nie dawajcie się zastraszać tym kanaliom!

Były

Hej, jak tam w firemce się dzieje? Opiszcie proszę pracownicy jak nastroje, warunki pracy obecnie...

neee
@Były

coraz gorzej

ostrzegam

To firma nękająco-wyłudzająca, nie wiadomo dlaczego nazywana "windykacyjną". Z dochodzeniem roszczeń, czyli prawidłową i legalną windykacją sensu stricto, nie mają nic wspólnego. Ich zestawem narzędzi jest nękanie różnymi kanałami (SMS, email, telefon), ale nie są ani upoważnieni ani w ogóle nie posiadają kompetencji do działań innych takich jak przedstawienie dowodów czy dochodzenie sądowne. Windykacja to dochodzenie roszczeń a nie wydzwanianie niczym roszczeniowa nastolatka. W przypadku odrzucenia roszczeń nie działają tak jak powinno być to w dochodzeniu roszczeń, czyli dalszy etap sądowy, tylko kontynuują wydzwanianie. To nękanie. A ich działanie dowodzi, że celem jest przymuszenie czy zmęczenie nękanego a nie dochodzenie czegokolwiek. Tym sposobem unikają kosztów sądowych oraz przede wszystkim ewentualnego odrzucenia pozwu. Czym marnują czas i nerwy nękanego a do tego odbierają mu prawo do rozpatrzenia sprawy w sposób obiektywny. Moim zdaniem to zwykłe (usunięte przez administratora) a oni są zwykłymi oszustami, którzy swoją działalność maskują naciąganym nazewnictwem. Wg. KRS prezesem jest Sytek Klaudiusz Tomasz.

Wszędzie indziej lepiej

Dobre strony: * dobrze, że nie mam z nimi już nic wspólnego, * dobrze, że prokuratura może się nimi zająć, * dobrze, że mogę o tym zapomnieć. Cokolwiek wspólnego z tą firmą uważam za traumę i zniewagę dla rozumu i godności człowieka.

o co chodzi

Model biznesowy Aforti Collections: * nękają klientów swoich klientów, by ci zapłacili wygenerowane długi. Metodę generowania przedstawię w drugim akapicie. * obsługują zobowiązania sporne, czyli takie, które nie są potwierdzone wyrokiem, są wątpliwe moralnie i mogą zostać odrzucone przez sąd. * obsługa takiego zobowiązania polega na nękaniu - słaniu wiadomości SMS, mailowych, wydzwanianiu, straszeniu rzekomą windykacją terenową z nadzieją, że klient się złamie i wpłaci im te pieniądze. To metody polegające na wyłudzeniu a nie zarobieniu uczciwie. Metoda generowania długów na przykładzie Vectry - wpisanie do umowy kar umownych a następnie takie prowadzenie klienta, by zarobić jeśli wpadnie w pułapkę: * w umowie wpisuje kary umowne, w tym przypadku za niezwrócony sprzęt po wygaśnięciu umowy. Sprzęt nie jest wartościowy, po dłuższej umowie można go nazwać elektro-złomem, bo nikt go nie chce - ani odkupić ani klient nie ma z niego żadnego pożytku (nie może wykorzystać do czegokolwiek innego) ani sama Vectra niezbyt chce odebrać. Vectra jak widać woli kasę za niego, co swoimi działaniami dowodzi. * VECTRA nie potrafi rzeczowo i kulturalnie przypomnieć o zwrocie sprzętu i dlatego uważam, że celowo zastawia na własnego klienta pułapkę, by ten zapomniał. * Ale gdy minie termin zwrotu to wtedy już potrafi przypomnieć i śle nawet po kilka wiadomości tygodniowo. Tylko wtedy to już z żądaniem kary umownej. Czyli przypomnieć o karze umownej potrafi (i to bardzo nachalnie, wręcz nękać), ale przypomnieć o zwrocie sprzętu dla rozwiązania polubownego - nie. Ci geniusze by wyłudzić 200 zł potrafią zrazić do siebie klienta tak, że nigdy więcej nie wróci i nie da zarobić złotówki. Zamiast załatwić sprawę rzeczowo i z kulturą biznesową. Dlatego właśnie nazywam to n.ękaniem.

dzobo25@wp.pl
@o co chodzi

u kazdego operatora usług stacjonarnych masz karę umowną za: 1) zerwanie umowy przed czasem 2) brak zwrotu sprzętu ,,Dzierżawionego``( patrz router/dekoder) Więc nie pie.....l ze to wina firmy, tylko klienta bo w umowie masz kwestie sprzętu opisaną. Większość operatorów tylko dzierżawi sprzęt użytkownikowi, i zanim masz sprawe oddaną do windykacji to sam operator wysyła ci informacje. Zawsze tez jest tak ze jeśli oddasz to po terminie 14 dni od zamkniecia umowy, ale przed przekazaniem do windykacji to operator moze ci to anulować. Z zerwaniem umowy jest inaczej, bo jeśli klient nie płaci to kara genruje się proporcjonalnie do okresu zakończenia umowy, czyli jest mniejsza niz startowa. Nie płacisz to sorry masz problemy.

Aforti nęka
@dzobo25@wp.pl

Najpierw proszę odpowiadać na temat - mowa nie o zerwaniu przed czasem. Tylko o tym, że "przypominać" o karze umownej to potrafi po kilka razy tygodniowo ale o zwrocie sprzętu nie potrafiła ani razu. Dlatego uważam, że to celowe generowanie długu klientom. Uważam też, że VECTRA nie jest zainteresowana zwrotem sprzętu i kara umowna jest po prostu dla niej lepsza zamiast stary już sprzęt. Firmy windykacyjne (jak Aforti Collections) służą potem jako wykonawca nękania, by wygenerować przychód na poziomie żenujących 200 zł. Dla 200 zł robić taką patologię prawną i biznesową to myślenie krótkoterminowe jakiś błyskotliwych inaczej dyrektorów, którzy myślą wyłącznie w kategoriach planu kwartalnego lub rocznego a nie długoterminowych relacji z klientem. Klient tak potraktowany nigdy już nie wróci i nie da sobie wmówić, że to jego wina. Pańskie wynurzenia traktuję jako nieudolną i wulgarną, prostacką próbę ratowania wizerunku obu tych firm, bo mleko się wylało i wydało się, że obie firmy po prostu żerują na klientach, gdy ci zapomnieli o tak drobnej sprawie. Zamiast rozwiązać sprawę polubownie to wolą nękać o 200zł. No chyba, że przypominać o karze umownej potrafią ale już o zwrocie sprzętu - nie. Ale to uznaję nie za przypadek lecz za celowe działanie.

Nie, dziękuję

Praca polegająca na (usunięte przez administratora)ludzi. Wolę pracę w kanalizacji. :D

Srorti Collections

Aforti Collections to firma windykująca długi sporne, czyli nie potwierdzone wyrokiem sądowym. Realizuje to za pomocą nękania i przedstawiania "ofert".

Lublinpracownik

CIEKAWE DLA CZEGO USUWAJĄ NEGATYWNE OPINIE??? NA SZCZĘŚCIE JUŻ NIE PRACUJE I NIE POLECAM ZAROBKI TRAGICZNE, A DO TEGO NIE ZWRACAJĄ KOSZTÓW. TRAGEDIA!!!!!!!!!

Poznań_pracownik
@Lublinpracownik

też nie polecam! biuro znajduje się w mieszkaniu !żeby pracować zdalnie trzeba robić wytyczne nie do spełnienia! przełożona zatrudniona raczej po znajomości lub rodzina. za mloda osoba na to stanowisko , brak podejścia do ludzi , podstawowej wiedzy, szkolenie marne .

Afortis Ułomki

Banda kretynów nie znających przepisów prawa. Gdy zadeklarowałem wpłatę 50 PLN idioci nadal wypisywali i wydzwaniali. Nie znają podstaw prawnej wpisania do BIG i KRD. Gdy im zadałem pytanie gdzie znajdą frajera który przyjdzie jako windykacja terenowa stwierdzili że może będzie przechodził obok

jurysta
@Afortis Ułomki

krd to big(usunięte przez administratora)

Aplikant

Pojawiły się ogłoszenia o pracę. Jak wygląda rekrutacja? Ktoś coś?

M.
@Aplikant

Rekrutacja odbywa się w formie stacjonarnej lub zdalnej w zależności od preferencji kandydata.

@Aplikant

Jestem po rozmowie. Pani jak do mnie dzwoniła to proponowała spotkanie w biurze lub online. Wybrałem online i teraz czekam na odpowiedź. Fajna sprawa, nie trzeba wychodzić z domu, mniej stresu.

Były kandydat
@Paweł

Nie wiem czy wiesz, ale wszystkie firmy obecnie tak robią przy rekrutacji, żaden to chwalebny wyjątek, a norma w dzisiejszych czasach... To czym tu się chwalić...

E.
@Były kandydat

nie we wszystkich fimach jest to norma, jak jestem zapraszana na rozmowę to albo jest zdalna albo w biurze, nie moge sobie wybrać, więc jak jest opcja wyboru to jest to w porządku

RR
@Paweł

Ja bym wybrał rozmowę w siedzibie, można się zorientowac z kim będzie się współpracować. Zdalnie to nie to samo.

RB
@RR

Koniecznie spotkaj się w siedzibie, wtedy zobaczysz jak ubierają się zwykli pracownicy i jakie mają wyrazy twarzy w tej pracy. Wtedy odpowiedz sobie na pytanie, czy chcesz wyglądać tak jak oni i mieć taki sam wyraz twarzy.

Hahaha
@RB

O i to jest bardzo dobra rada!!!

L.K.
@Paweł

A czy pracować można zdalnie czy tylko w biurze, czy coś na ten temat się dowiedziałeś?

Arek

W jakiej wysokości otrzymaliście premie świąteczne w tym roku?

Dawid
@Arek

W ramach premii świątecznej otrzymaliśmy po jajku. Stalowym prętem.

Zostaw merytoryczną opinię o Aforti Collections S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Aforti Collections S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Aforti Collections S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aforti Collections S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aforti Collections S.A.
2.5/5 Na podstawie 56 ocen.
  • Tytusa Chałubińskiego 8
    00-613 Warszawa