Opinie o Aforti Collections S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Aforti Collections S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Aforti Collections S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Konwojenci i firmy inkasujące

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aforti Collections S.A. w Warszawa

Hmmmm

Jakie to ciekawe że wszystkie pozytywne opinie pojawiają się dziś 16go o tych samy godz. między 8 a 11..... Tak nagle kilka osób w tym samym czasie odczuło nieprzepartą chęć pochwalenia firmy... Akurat jak dają ogłoszenie o pracę...

@Hmmmm

Kilka negatywnych opinii tez zniknęło… to ciekawe….

Inspektor

Czy Aforti współpracuje z terenowymi?

On
@Inspektor

tak, współpracuje, jeśli chcesz rozpocząć współpracę to skontaktuj się bezpośrednio z firmą

Zainteresowana

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia po okresie próbnym u negocjatora telefonicznego? Jaki jest przedział? Chodzi mi o osoby z doświadczeniem w branży.

HR
@Zainteresowana

Każda umowa jest indywidualnie negocjowana. Podstawa wynagrodzenia jest uzaleniona od przebiegu współpracy w trakcie trwania umowy na czas próbny, chodzi przede wszystkim o zaangażowanie, o wartości jakie pracownik wnosi do firmy, o to co udało mu się osiągnąć. Dokładamy starań, aby zaproponowane warunki były satysfakcjonujące dla obu stron. Zależy nam na długofalowej współpracy.

Esg

Możecie coś napisać jak obecnie wygląda praca na call center? Bo jest ogłoszenie do windykacji telefonicznej - warto wysyłać?

@Esg

Też jestem ciekawa, właśnie zastanawiam się nad aplikacją.

Beata
@Esg

chyba najlepiej złożyć cv, a jak zaproszą to o wszystko co Cie interesuje się wypytać, zawsze z pierwszej ręki masz odpowiedź i wtedy decydujesz czy praca jest dla Ciebie czy nie

Biały
@Beata

wiecie jaka umowa obowiązuje na okresie próbnym?

On
@Biały

z tego co się orientuję to umowa o pracę ale jak zależy Ci na zleceniu to chyba tez można

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Aforti Collections S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Lublinianka

Czytając aktualności na stronie internetowej, poczułam wielką potrzebę spróbowania swoich sił w tej firmie. Powiedzcie mi proszę, czy wasze średnie zarobki (podstawa + premia) liczone od początku roku, przekroczyły trzy koła na rękę czy nie. Pytam o pracowników na call center.

Hahaha
@Lublinianka

Tu do średniej krajowej dojdziesz jak przepracujesz 3 lata i wszystkie wypłaty połączysz. Odradzam szczerze . Na szczęście juz od dawna to historia dla mnie. Szukaj dalej pracy

Zdziwiony
@Hahaha

Dawno i nie prawda... ale ciągle tu zaglądam... dobre

BB
@Lublinianka

Zatrudniane są osoby z różnym stażem w windykacji, począwszy od osób bez doświadczenia, więc i stawki sa różne. Najlepiej jak sama się o tym przekonasz, idź, przedstaw swoje doświadczenie i swoje warunki zatrudnienia. Może akurat ciebie szukają. BTW naprawdę uważasz, że dowiesz się na tym forum takich informacji...

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Aforti Collections S.A.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Odpowiedź

jak zostajesz dłużej jednego dnia to kolejnego sobie te godziny odbierasz, wszystko do dogadania z przełożonym

Esg

Możesz coś więcej o tych zwolnieniach pracowników? Chodzi o CC?

master

Zdecydowana większość "kierowników" również nad sobą ma przełożonych, którzy ich rozliczają. A kierownicy są po to, by kierowali zespołem. Z założenia :)

Zzz

Ja mam miłe wspomnienia :)

Śliczna

A jak dla mnie to najlepszy pracodawca, u którego miałam okazje pracować.

List do M

"osobom które wyrabiają premie" - wszyscy pracownicy wyrabiają premie (mniejsze lub większe), kilka osób też wyrabia cel co miesiąc i nie podszywaj się za te osoby. Może warto zacząć wyrabiać bonus a następnie cel, wtedy żali nie będziesz wypisywać na go worku. Zazdrość to brzydka cecha

Irena
@List do M

Ale to chyba nie jest odpowiednie miejsce na dyskusje o takim charakterze. Lepiej jest się skupić na innych kwestiach. Mnie na przykład interesuje to, jak w chwili obecnej zarabia się w firmie Aforti Collections. Czy Wasze pensje są wyższe niż jeszcze kilka miesięcy temu?

Daria

Dla tej firmy nie ma ratunku. Brak szacunku do ludzi mści się dokładnie w taki sposób.

Zaraza

No jak tam? Maseczki wy moje. Jeszcze ktoś ma żądania, żeby żądać zarobków 3500 zł netto? Czy już się uspokoiliście?

Bart
@Zaraza

Alpikuje tam, tam się zarabia 3500zł? :> Zarobki z 2013 roku.

Tututu

Cześć, na Olx jest ogłoszenie na Spec. Ds. Windykacji polubownej, możecie pracownicy coś więcej opowiedzieć o tym stanowisku, to jest na call center czy coś innego? W treści jest info że chodzi chyba o wsparcie zarządzania zespołem windykacji telefonicznej i terenowej. Pls o więcej szczegółów, dzięki

Ciągła rotacja
@Tututu

Z całego serca, obiektywnie i bez hejtu ..odradzam!! Chyba, że aktualnie nie masz żadnej pracy. Ale nawet, jeżeli tam zaczniesz pracować, to szukaj intensywnie czegoś innego, bo miło to w tej firmie jest tylko do pierwszej wypłaty.

Czy Aforti Collections S.A. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Aaaa

Co prawda już nie pracuje w Aforti jakiś czas, ale raczej nadal są tam nastawieni na umowy o pracę od początku. Zlecenia raczej na wyraźne życzenie pracownika, np. studentom chyba bardziej pasuje taka umowa.

Virus

dlaczego w firmie aforti collections w Lublinie nie jest zachowana odleglosc miedzy biurkami pracownikow 1,5 metra? aforti collections nie obowiązują obostrzenia sanepidu podczas pandemii?

AFORTI
@Virus

AFORTI Collections, podobnie inne spółki z Grupy AFORTI, stosuje wszystkie obostrzenia sanitarne, które musi przestrzegać pracodawca. Obecnie w biurze AFORTI Collections w formie stacjonarnej pracuje ok. 70 proc. załogi. Pozostała część zespołu pracuje w formie zdalnej. Zastosowano to ograniczenie, aby była możliwość zachowania odpowiedniego dystansu społecznego. Ponadto AFORTI Collections dokłada wszelkich starań, aby miejsce pracy było czyste i higieniczne, a pracownicy mieli stały dostęp do środków czystości.

Poroże kupisz dziś drożej

Trzeba być kompletnym cajmerem, żeby tyrać na tych egoistów za stawki jakie oferują. Zero klasy, zero charyzmy. Ujadający ratlerek. Chociaż on wzbudza więcej sympatii. Przynajmniej jest zabawny. Tu nawet pośmiać się nie ma z czego. W nagrodę wyjazd do Kazimierza, zwiedzanie wąwozu i darmowy spacer.

Irena
@Poroże kupisz dziś drożej

Na jakim stanowisku pracowałeś w Aforti? Piszę w czasie przeszłym, bo po Twojej wypowiedzi domyślam się, że już tam nie robisz? Pojawiło się ogłoszenie na specjalistę ds. Inwestycji i Rozwoju. Coś wiesz o tej posadzie?

Do Ireny
@Irena

"robiłam" w Lublinie ale już nie robię. Jeżeli nie przekonują cie wypowiedzi innych, to koniecznie aplikuj. Z pewnością zarobisz miliony. Wszyscy tam zarabiają miliony, tylko ubierają się w lumpeksie, żeby nie wzbudzać zazdrości..

Jelenie są w cenie

Pracownikom zabrania się wychodzic w parach na przerwy żeby nie mogli się że sobą komunikować! . Nie wolno na przerwie wyjsc do sklepu. Zwalniani są ciągle pracownicy..stres i rotacja jest na porzadku dziennym. ... Nie polecam tego pracodawcy! Zero szacunku do ludzi. Pracownicy swojego czasu pracowali bez ważnych badań....? Nie podejmuj tu pracy!

RN

Czy Zarząd jeszcze wierzy w tę firmę? Czy już im przeszło?

Bronisław
@RN

Czemu uważasz, że przełożeni mieliby nie wierzyć w działalność i rozwój firmy. Widać, że się rozwija bo szuka nowych pracowników. Na stronie https://aforticollections.pl/kariera/ oferuje pracę dla zmotywowanych i ambitnych osób i gwarantuje szkolenia i rozwój zawodowy. Co o tym sądzisz?

Hahaha
@Bronisław

Najważniejszym wyróżnikiem Aforti Collections S.A. i źródłem przewagi konkurencyjnej są ludzie – kompetentni, słuchający Klientów, aktywnie poszukujący najlepszych rozwiązań, zaangażowani i gotowi do przekraczania oczekiwań. Wierzymy, że ludzie są najważniejsi w organizacji. Dzięki nim rośniemy, rozwijamy się  i osiągamy sukcesy. Szczególnie staramy się zapewnić pracownikom nieustanny rozwój ich kompetencji. Dbamy o przyjazne i partnerskie stosunki w pracy oraz doceniamy wiedzę i doświadczenie.TO CHYBA OD NIEDAWNA BO JESZCZE JAKIES 6 MC TEMU NIE PRZESZKADZALO TAM NIKOMU CO SIE DZIAŁO? JAK TRAKTOWANO PRACOWNIKOW?!!!!!!!! Dawaliście na to przyzwolenie? A W RZECZYWISTOŚCI NIGDY TAM NIE BĘDZIE PRZYJAZNEJ ATMOSFERY PRACY! NIE POLECAM TEGO MIEJSCA! Chyba że nie szkoda Ci własnego zdrowia i czasu! Nie masz ambicji? Zero perspektyw rozwoju. Tyle że na łeb nie pada ;)

Konrado

Tak się cicho zrobiło na forum, jest jakiś powód tego?

Iskierka
@Konrado

Cicho....., bo do ogniska niema komu dorzucić.

Tusia
@Konrado

Poczytaj sobie o Life Belt, bo to jest ta sama firma. Znaczy ludzie Ci sami. Tylko nazwę zmieniono.

Magdalena

Czytajac poniższae wpisy widzę że dwie osoby hejtuja a że w ostatnim roku tylko dwie odeszły ostatnio z firmy to wiadomo kto ale czemu pracowały 3 lata? To chyba tyle aby coś więcej o nich nie pisać. Teraz przynajmniej ktoś się stara coś zmienić... A co do zarobków nie są może najwyższe ale jak się chce to można zrobić i premie po 600 700 zł msc Aby nie było ze zachwalam czy zachecam - pracuje już długo i teraz po odejściu jednej osoby się przynajmniej robi normalnie....

Bronisław
@Magdalena

Czy oprócz przyznawanych cyklicznie premii, można tu liczyć na inne dodatki do wynagrodzenia typu bony święta, prywatna opieka medyczna?

xyz
@Bronisław

Hehehe oto komentarz typu "pytam i odpowiem sama sobie" Niedlugo pojawi sie pewnie odp "tak, mamy na kazda gwiazdke bony, do tego karty multisport i pakiet medyczny luxmedu, czyli bardzo fajne zaplecze socjalne" Nie, nie fajne, bo to standard w każdym miejscu pracy. Poza bonami na 100 zł, bo są poniżej standardu. Wiadomo kto i po co zadaje tu takie pytania....... przynęta na nowych pracownikow.

Łubu dubu....niech żyje naaaam

Zmiany już są! Jakie to każdy widzi. Każdy z nas mogłoby zostać lepszym liderem w ciemno. Bleeee.....

Zostaw merytoryczną opinię o Aforti Collections S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Aforti Collections S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Aforti Collections S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aforti Collections S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aforti Collections S.A.
2.5/5 Na podstawie 56 ocen.
  • Tytusa Chałubińskiego 8
    00-613 Warszawa