Opinie o Kancelarie Kredytowe w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kancelarie Kredytowe. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kancelarie Kredytowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Konwojenci i firmy inkasujące

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelarie Kredytowe w Gliwice

Czytam w komentarzach o rozwoju, o możliwości rozwinięcia swoich skrzydeł... Czy to oznacza, że w tej firmie nie ma problemu z awansem na wyższe stanowiska? Dopytuję tak, bo chętnie podjąłbym pracę w takim miejscu, w którym da się progresować. Poza tym, ile tak około się tutaj zarabia na start? :) Napiszcie.

Marek Nowy wpis

Polecam, wszystko jak należy

Helga Nowy wpis

Firma się rozwija, ludzie generalnie są zadowoleni czegóż można więcej oczekiwać?

Klaudia Janicka Nowy wpis

Prezes jest bardzo wymagający ale też sprawiedliwy. Można tutaj rozwinąć swoje skrzydła, cały czas coś się dzieje - niekiedy ciężko nadążyć ;) ale bardzo polecam. Pracuję tutaj od pół roku i zamierzam zostać dłużej.

Doradca Klienta

Kpina.

Co mogę wnieść do firmy za najniższą krajową. Odpowiedziałam że buty.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Sandra

Dla mnie współpraca przebiega bez problemów. Jest wymagająco ale też bardzo rozwojowo dlatego polecam sprawdzić samemu. Ja się spełniam.

Kuba

Mam zamiar aplikować i szukam opinii pracowników!

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić najnowszy stan firmy Kancelarie Kredytowe?

stan tj?

Waldi

Pewnie ta cisza na forum to efekt zadowolenia pracowników! Prowadzą rekrutację, może ktoś wie?

Weronika

Dobra atmosfera, ciekawi ludzie i rozwojowa firma. Współpraca przebiega lepiej niż sobie wyobrażałam

Natalia

@Pinia o co chodzi? Kancelarie Kredytowe pomagają dłużnikom wyjść z kryzysowych sytuacji lub wybrać odpowiedni kredyt i takie informacje są zawarte na ich profilu na facebooku. A ja nie jestem związana z firmą tylko wchodząc na ich profil się tego dowiedziałam i taką informacją podzieliłam.

Natalia

Śledzicie profil na facebooku firmy Kancelarie Kredytowe? Można tam się dowiedzieć wielu historii, w których udało się pomóc dłużnikom. Interesują Was takie posty?

Pinia
@Natalia

Co to jest za bzdurka? Jaka do licha pomoc? Wyrobnicy siedzą i klikają na portalach?

Barbara

Oddłużyli mnie, więc mogę polecić. Miałam potężne długi i w końcu tutaj mi pomogli jestem bardzo wdzięczna

@Barbara

a jakie oplaty sa

Natalia

@Barbara dobrze słyszeć o kolejnej zadowolonej osobie z usług Kancelarii Kredytowych. Szkoda tylko, że nie wiemy jak się pracuje w tym miejscu, bo mało osób wypowiada się o pracy w kancelarii. Forum głównie miało służyć szukaniu informacji o firmie jako pracodawcy, a jednak takich informacji tu brak. Może jednak ktoś z pracowników podzieliłby się aktualnymi informacjami o pracy tam?

Natalia

@Anonimowo jako klient czy jako pracownik dostałeś dofinansowanie do paczek dla dzieci? Mam wrażenie, że jako klient, ale chciałam się upewnić. Czyli to w ramach pomocy od Kancelarii Kredytowych te paczki?

Natalia

Widzę, że klienci są zadowoleni z pracy Kancelarii Kredytowych, a jak się tam pracuje. Dawno żaden pracownik nie wyrażał swojej opinii o współpracy z tą firmą. Coś się zmieniło od czasu ostatnich wpisów?

Zadowolony

Odzyskali dla mnie sporo pieniędzy / fajna obsługa :)

Adrian

Jestem pozytywnie zaskoczony jak szybko zrealizowali moją sprawę. Nikt mi nie potrafił załatwić kredytu a tu 2 dni i kasa na koncie polecam

Polecam

Cały mój proces kredytowy przeprowadzony został z należytą starannością. Jestem zadowolony

Natalia

@Zdecydowanie odradzam co masz na myśli pisząc parafiremka? Z tego co widzę klienci są zadowoleni z usług Kancelarii Kredytowej. A czemu pracownicy nie są? Możecie wyjaśnić?

Na czarno

Jak tam jest z wynagrodzeniami i premiami? Wszystko ok?

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelarie Kredytowe - Gliwice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kancelarie Kredytowe?

Kandydaci do pracy w Kancelarie Kredytowe napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kancelarie Kredytowe