Opinie o Kancelarie Kredytowe w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kancelarie Kredytowe. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kancelarie Kredytowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Konwojenci i firmy inkasujące

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelarie Kredytowe w Gliwice

Nie wiem czy to dobre miejsce na taką opinię ale dzięki nim udało mi się wyjść ze wszystkich długów. Na pewno jeśli chodzi o kwestie finansowe będę stałym klientem!!!

Natalia

(usunięte przez administratora) co masz na myśli? Możesz wyjaśnić czym jest spowodowana taka opinia o Kancelariach Kredytowych? Na forum nie mogą zostawać niewyjaśnione kwestie. To ważne dla użytkowników.

Zdecydowanie odradzam
@Natalia

Takich parafiremek jest masa. Kpina.

Zadowolony

mają fajne niestandardowe produkty, wczoraj kolejny raz skorzystałem z ich rekomendacji i mam lokatę na ciekawy procent

Natalia

@Dominika a mogłabyś rozszerzyć swoją wypowiedź? Czemu polecasz pracę w firmie Kancelarie Kredytowe? Jakie są według Ciebie zalety tego pracodawcy? Te informacje będą przydatne osobom, które będą aplikować na stanowisko asystentki prezesa, której aktualnie ta firma szuka (http://www.kancelariekredytowe.pl/kariera-pl/kariera.html).

Dominika
@Natalia

Pracowałam tam i wszystko wspominam jak najlepiej. Zawsze wypłaty na czas, fajne premie i super atmosfera. Do tego dają możliwości do rozwoju

Doradca Klienta

Kpina.

Co mogę wnieść do firmy za najniższą krajową. Odpowiedziałam że buty.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Dominika

Polecam tą firmę

Jogi

Jako nowy pracownik mogę tylko napisać polecam. A najlepsze jest w firmie to, że największym pośmiewiskiem jest Marcin P wypisujący wszystkie te bzdury. Nie znam ale słyszałam że upośledzony bo nikt normalny nie wpisywałby komentarzy sam na nie odpowiadając z tego samego adresu IP. Niektórzy się nadają tylko do Plewienia - tacy też potrzebni

Informatyka
@Jogi

Jak to wszyscy się znają na nowych technologiach i adresach ip:) Ja na przykład słyszałem że mając dostęp do komputera na minutkę można na nim zainstalować oprogramowanie które online daje dostęp do danego komputera, wszelkich haseł itp... Śmiać się chce z amatorów. Oj śmiać się chce czytając co tworzycie i piszecie. Słyszałem też że można zgrać zdalnie wszystkie dane z dysków zewnętrznych podpiętych do takiego kompa. A co do ip to jest wyższa szkoła jazdy.

Zosia

To jest chyba fake. Piszą że są największym biurem a nigdy o nich nie słyszałam. Tylko kilka opinii i nic więcej.

Obserwator

Coś często zmieniane są "asystentki". Za dużo płacą? Co trzeba robić? Brakuje chętnych do pracy za spore pieniądze na tak wymarzonym stanowisku? W każdym ogłoszeniu pełno błędów.

Asystentka

Jak się tam pracuje? Interesuje mnie system premiowy. Opisujcie wasze doświadczenia.

Andre

Na tym forum dzieje się to co na większości. Zero merytorycznych wypowiedzi tylko jakaś dzieciarnia co nie ma co w domu robić wypisuje bzdury

Nowa

Może komuś ta opinia się przyda bo znam wszystkie szczegóły od wewnątrz. Przychodząc na rozmowę sama zasygnalizowałam najniższą krajową na początek, a prezes uznał, że zasługuje na więcej i z tego co rozmawiałam z innymi w firmie to nikt aktualnie nie zarabia najniższej krajowej. A wszyscy mają umowy o pracę z premiami. Z tego co widzę mają główną centralę w Gliwicach (nowa, baaaaadzo ładna :) i 2 oddziały w innych miastach. Do tego ponad 30 punktów franczyzowych. Do tego byłam świadkiem etapu finalizacji kamienicy, którą zakupują. Na razie tyle widzę i wiem, więc zachęcam aby każdy sprawdził sam, bo jakbym miała się sugerować jakimiś zawistnymi opiniami to bym musiała za granicę wyjechać pracować. Ja w każdym razie polecam bo tak miło jak tu jeszcze nigdzie nie zostałam przyjęta.

Dziwne
@Nowa

Przychodząc na rozmowę sama zasygnalizowałam najniższą krajową na początek,TAK WSZYSCY BŁAGAJĄ O NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ a prezes uznał, że zasługuje na więcej i z tego co rozmawiałam z innymi w firmie to nikt aktualnie nie zarabia najniższej krajowej CZYLI NIE MAJĄ W UMOWACH O PRACĘ NAJNIŻSZEJ KRAKOWEJ? A wszyscy mają umowy o pracę z premiami. BZDURA, NIE MA SYSTEMU WYNAGRADZANIA. A KASA WYPŁACANA DO RĘKI? Z tego co widzę mają główną centralę w Gliwicach GŁÓWNA??? JEDYNA!!!!! JAKIE ODDZAŁY???? PSEUDO EUROBANK W KOŹLU???? KPINA (nowa, baaaaadzo ładna :) i 2 oddziały w innych miastach. Do tego ponad 30 punktów franczyzowych. POPŁAKAŁEM SIĘ. PRZEGIĘCIE Z TAKIM ŻARCIKIEM. ZERO PUNKTÓW. NIKT NIE ZDECYDOWAŁ SIĘ NA FRANCZYZĘ LEDWO DZIAŁAJĄCEGO PUNKTU Do tego byłam świadkiem etapu finalizacji kamienicy, którą zakupują. KAMIENICĘ????? CHYBA CEGŁĘ DO KAMIENICY Na razie tyle widzę i wiem, więc zachęcam aby każdy sprawdził sam, bo jakbym miała się sugerować jakimiś zawistnymi opiniami to bym musiała za granicę wyjechać pracować. Ja w każdym razie polecam bo tak miło jak tu jeszcze nigdzie nie zostałam przyjęta

Rude Fałszywe
@Nowa

Z takim doświadczeniem to tylko rudy moźe cię "zatrudnić".

Zosia
@Dziwne

W jakich miejscowościach są te punkty franczyzowe????????

Zibi
@Zosia

W Pacanowie!

Ściema z tymi punktami.
@Zosia

Wyrobnicy rudego rozpędzili się z tymi wpisami. Jeden punkcik w Gliwicach i tyle. Kilka firemek w jednym lokalu i ot co. Jak można myśleć że ktoś zapłaci za pomysł prowadzenia punktu agencyjnego których setki w każdym mieście. No to chyba wielkie nieporozumienie.

Była pracownica

Szkoda czasu na takie bzdurne posty- z agresją - widocznie pretensje personalne- nie merytoryczne. Myli się Pan/ Pani- Była pracownica to nie Kasia- i to fakt nie podważenia. Koniec !

Riba

Taaaaa

Jak płacisz taką masz agencję turystyczną

Wesoło co?

7 faktów o współpracy z nami

7 razy lipa

Była pracownica

Fakt- większość pracodawców zatrudnia pracowników na okres próbny za płacę minimalną, Fakt- jak po tym okresie nie dostajesz podwyżki to znaczy że nie spełniasz wymagań pracodawcy, i jest tak na całym świecie. To nie oznacza że jesteś złym pracownikiem, tylko że pracodawca ma inne oczekiwania wobec pracownika na danym stanowisku, nie trzeba brać tego personalnie do siebie to pracodawca określa reguły, a pracownik jak chce pracować to się do nich stosuje Jak nie chce to zmienia pracę ma do tego prawo- wolny rynek, a jak nie chce się podporządkowywać to zakłada własną działalność i staje się pracodawcą- POLECAM

Opinia
@Była pracownica

I to właśnie jest dowód na bzdurne uzasadnienie działania firm. Nikt poza amatorami i pseudo firmami nie stosuje płacy minimalnej na okresie próbnym. Wynagrodzenie na okresie próbnym jest dostosowane do zakresu obowiązków, doświadczenia, rentowności firmy i analizy rynkowej wynagrodzeń na danych stanowiskach. Twierdzenie że jak się nie podobają warunki to się zwolnij świadczy tylko o mentalności pracodawcy. Ktoś kto godzi się na takie traktowanie to oznacza że nie jest zdolny do znalezienia lepszej pracy więc faktycznie zasługuje na takie wynagrodzenie. Ktoś udaje że płaci a ktoś udaje że pracuje. I koło jakości się zamyka. Jednak zawieranie umów o pracę z najniższą krajową i dopłacanie reszty umówionej kwoty bez oskładkowania to przestępstwo. Ale chyba w dzisiejszych czasach nikt już tak nie robi. Łatwo można wpaść w wielkie kłopoty.

Była pracownica

Opinii może być wiele, dobrych lub złych- powinny odnosić się do faktów - każdy ma do nich prawo pod warunkiem, ze nie naruszają dobrego imienia innych ludzi. Fakt- profesjonalni pracownicy, Fakt- przyjazna obsługa, Fakt- szeroka oferta produktowa- upadłości, odfrankowienia kredytów, kredyty dla klientów nawet tych w ciężkiej sytuacji Fakt- służą wsparciem, wiedzą i zaangażowaniem tak aby każdy klient był zadowolony Fakt- pracownicy zarabiają tak jak pracują

Obserwator
@Była pracownica

Fakt opinie bardzo krytyczne ale w granicach obowiązujacych przepisów. Jak dbasz tak masz.

@Obserwator

Fakt- Jak pracujesz tak masz

Dziwne
@Była pracownica

Rozumiem że jeżeli pracodawca zatrudnia mnie za płacę minimalną to oznacza że źle pacuję? Nawet jak czasem dorzuci coś bez oskładkowania to w mojej ocenie może oznaczać tylko 2 rzeczy: nie ceni pracowników i łamie prawo. Teza że pracownik otrzymujący płacę minimalną źle pracuje jest absurdalna.

Bytom

Hahaha. Ktoś tfafił w sedno.

Wanilla

Bosko. Zachęcają do inwestycji.

Rudy

Jakich specjalistów zatrudnia ta firma? Warto tam pracować? Jakich wynagrodzeń można się spodziewać? Ile mają placówek w Polsce? Zawierają umowy na najniższą krajową i płacą pod stołem? Piszcie czy warto aplikowac?

Romek

Odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelarie Kredytowe - Gliwice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kancelarie Kredytowe?

Kandydaci do pracy w Kancelarie Kredytowe napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kancelarie Kredytowe
3.2/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Kredytowa 2
    00-062 Gliwice