Opinie o Kancelarie Kredytowe w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kancelarie Kredytowe. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kancelarie Kredytowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Konwojenci i firmy inkasujące

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelarie Kredytowe w Gliwice

Warto sprawdzić wkład spółek

Ewentualna odpowiedzialność spółki z o.o. za swoje zobowiązania nie dotyka bezpośrednio sfery majątkowej jej wspólników. Mogą oni jedynie „stracić" wniesione do spółki wkłady czy ewentualnie inne świadczenia, których spółka nie będzie mogła im zwrócić (dopłaty, pożyczki wspólników).

Matylda

Faktycznie imponujące.

Kancelarie Kredytowe zostały mi polecone przez znajomą, która ma kredyt we frankach. ( sprawa jest już w drugiej instancji rozpatrywana) Mnie też dotyka ten problem więc byłam na spotkaniu z Panią Izą , bardzo miła i profesjonalna kobieta. Profesjonalna obsługa, jeśli czegoś nie rozumiałam zostało mi to tak przedstawione że w końcu wiem na czym stoję. Dokumenty trafiły do analizy i czekam na odpowiedź w jaki sposób będę mogła odzyskać swoje pieniądze.

Frankowicz
@Marta

No to chyba słabo to wygląda.

Fikcja

Każdy punk agencyjny ma w ofercie wiele banków. Nic wielkiego. Nazwa "Kancelaria" ma nadać tej śmiesznej firemce powagi. Jednak ani z kancelarią i z powagą to nie ma nic wspólnego. Zadzwońcie, zadajcie kilka pytań to zobaczycie co to za śmieszny bajzel.

Doradca Klienta

Kpina.

Co mogę wnieść do firmy za najniższą krajową. Odpowiedziałam że buty.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.

Normalny klient sprawdza ofertę we wszystkich bankach tak aby miał porównanie. W Kancelariach Kredytowych można to sprawdzić nie uprawiając pielgrzymek po bankach. Ja szanuje mój czas więc proszę o znalezienie najtańszego kredytu, a w banku nikt mi nie da najtańszej opcji. O czym się przekonałem już nie raz.

Marlena

Zastanawiałam się nad podjęciem pracy w owej firmie i zostałam zaproszona na ostatni trzeci etap. Zarobki spełniają moje oczekiwania, atmosfera w siedzibie firmy zachęcająca aby zostać dłużej... Osoby zarządzające firmą otwarte i nastawione na rozwój pracownika, a co uważam za duży plus.

Justyna

Firmy tego typu mają średnią opinię na rynku pracy. Ja osobiście pracowałam w tego typu firmach z różnym sutkiem, od jakiegoś czasu współpracuję z Kancelariami Kredytowymi i jestem zadowolona z moich zarobków.

Michał K

Przeszedłem pełne wdrożenie w tej firmie i ze względów prywatnych musiałem odejść dość szybko, ale mogę napisać ocenę. Bo naprawdę było fachowo i profesjonalnie. Szczególnie, że mają bardzo dobre produkty. Mnie przekonują najbardziej usługi prawne w których odzyskują kasę z kredytów we frankach albo pomagają w upadłościach konsumenckich. Prawników mają z najwyższej półki. Jedyny minus to brak samochodu firmowego na początek. Poza tym polecam.

Bytom
@Michał K

Brak czego? Samochodu??????? Ciesz się jak krzesło dostaniesz. Rudy jedzie na zimnych kontakach z Panoramy Firm. Wyrobnicy siedzą w google i tylko kopiuj wklej.

Prawda
@Bytom

No i rudy panikuje. Jak zatrzeć ślady płacenia na lewo? Nie ma jedności w ekipie...

RB
@Prawda

Dobrze wiedzieć co się dzieje u rudego. Dziękuję i powodzenie. Kto ma wiedzieć ten wie :)

Wynagrodzenie

Płacą wspaniale. Wysokie podstawy i rekordowe premie. Kadrami zajmuje się profesjonalistka jakich mało. Wszystko na legalu. Zdecydowanie polecam. Wypłaty na poziomie 6000 netto. Zatrudniają światowej klasy profesjonalistów.

Jan

Uwaga, to wielkie oszustwo - najpierw firma prowadzona przez brata mechanika samochodowego, którą to zarządzał pan P. , po wykryciu wyłudzeń prze jeden z banków, zmiana nazwy i rejestracja nowej firmy. Pracownicy uczeni jak kombinować i oszukiwać - śliska spraw ... nie polecam. KOmbinatorzy

Ciekawy
@Jan

Napisz coś więcej!!!!!!

rf

3-letnie doświadczenie to nie duży wymóg, trzeba pamiętać o zarobkach jakie dają w zamian.

Wojt

Ja byłem na razie tylko na pierwszej rozmowie rekrutacyjnej, ale z opinii które uzyskałem od pracowników to atmosfera i pieniądze super. Do tego firma cały czas inwestuje i się rozwija co jest nie bez znaczenia jeśli zakłada się tu długo pracować. Na mnie prezes i jego kierowniczka wywarli bardzod dobre wrażenie dlatego mam nadzieje, że niedługo będę mógł tutaj podzielić się wrażeniami z pierwszych tygodni pracy :)))

obcy

Widzę, że PB i jego robotnicy na prowizji dwoją się i troją, żeby jakieś pozytywne komentarze się tu pojawiły...

Iza

Z tego co zdążyłam się zorientować po rozmowie i szybkiej analizie rynku to wprowadzili sporo nowych produktów. Do tego wynagrodzenie na początek wydaje się bardziej niż dobre!!! Może uda mi się tu dostać pracę :)))

Kasper

Ze swojej strony bardzo rekomenduję, a w szczególności zarządzających, przede wszystkim Pana Piotra którego miałem przyjemność poznać osobiście. Co do powyższych komentarzy to jeśli prowadził wiele firm to tylko można mu zazdrościć, a z tego co widać otwiera kolejna i nie trzeba być omnibusem żeby widzieć, że odnosi spore sukcesy. Otrzymałem niesamowitą pomoc od Pana Piotra, dlatego wiem, że wszystko robi z sercem. Pomimo tego że jest prezesem paru firm jest bardzo miły i rzadko spotyka się tak dobrych ludzi!

Iza

Zdecydowanie polecam! Bardzo dobre produkty i wspaniali ludzie. Mają kilka spółek w różnych branżach i rzeczywiście się rozwijają. Chyba dobrze, że są na tym forum negatywne komentarze, bo wszystkim się nie dogodzi, a podejrzewam że są to osoby, które nie dostały tam pracy lub które nie sprawdziły się na okresie próbnym ;)

Jaro

Osobiście w 100% polecam i produkty i pracę!! Wspierająca i przyjazna atmosfera, stale rozwijająca się firma

jorgi

z daleka od tej firmy!!!

Karol

Bardzo pozytywna rozmowa i mimo tego, że się nie dostałem otrzymałem bardzo konkretne informacje

Sabina

Mi się wydaje, że za nic nie robienie nawet w mc donald's nie płacą. Ja tutaj otrzymałam kwotę znacznie powyżej średniej, w dobrych miesiącach ponad 6000 zł, a możliwości są jeszcze większe

bartosz

zgadzam się z przedmówcą, normalny człowiek idzie do banku

Porady
@bartosz

Nawet jak przyjdzie chodzić od banku do banku to polecam wybierać banki. Pseudo pożyczek, obligacji i propozycji super % jest wiele. Ale słyszymy jak to się kończy. Osobiście odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelarie Kredytowe - Gliwice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kancelarie Kredytowe?

Kandydaci do pracy w Kancelarie Kredytowe napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kancelarie Kredytowe
3.2/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Kredytowa 2
    00-062 Gliwice