Opinie o Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego w Kraków

Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego
5 839 808 5 1
Suwałki.Kora Nowy wpis

spotkanie profesjonalne z którego wynieśliśmy dużo merytorycznej wiedzy na temat uczenia się i technik skutecznej nauki. Jesteśmy osobami, które przed podjęciem decyzji sprawdzają firmę jak i towary i usługi w tym przypadku wszystko było na tak. Obecnie po ukończeniu kursu przez dziecko nie żałujemy a wręcz przeciwnie chwalimy i polecamy.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Jadwiga.Sz Nowy wpis

Odpowiedz na motywacje, problemy w nauce, pamięć, ale co najważniejsze oceny w przypadku mojego dziecka poprawa średniej ze wszystkich przedmiotów z 3,40 na 4,80!

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
mirko Nowy wpis

Zaskakujące techniki nauczania. Firma z wieloletnim doświadczeniem i profesjonalizmem. Obsługa wzorowa.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Zakopane Nowy wpis

Firma przekonała nas profesjonalizmem, indywidualnym podejściem do klienta i oczywiście towarem. Kurs po prostu strzał w 10! Plus duży za ogólnopolskie działanie dzięki temu może skorzystać siostra znad morza.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Ranking
  1. pracuj.pl 3 013 744
  2. olx.pl 2 878 655
  3. GoWork.pl 2 767 679
  4. linkedin.com 2 492 494
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
opinia

nie zważywszy na problemy w nauce chcieliśmy po prostu pomóc dziecku, dowiedzieliśmy się o szkole i to jakie efekty przyniósł kurs było odpowiedzią na wszystkie problemy w nauce. Co ważniejsze dziecko chodziło na 3 rożnego rodzaju korepetycje a kurs był odpowiedzią na problemy z tymi przedmiotami, teraz jedna inwestycja uwolniła nas od ciągłej inwestycji w korepetycje, które efekty dawały na kartkówkę i szło w zapomnienie.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Natalia

Największym problemem mojej córki od zawsze była niska samoocena i brak wiary w siebie. Nie podejmowała wyzwań z obawy, że nie podoła. Bardziej obawiała się porażki, niż chciała osiągać jakiekolwiek sukcesy. Potencjału nigdy jej nie brakowało, możliwości miała ogromne. Nie można jej tylko było przekonać, że tak właśnie jest, Przekonać, że może, da radę, potrafi. Niespełna rok pracy z USKI Polska sprawił, że mam "inne" dziecko. Chcące, szukające, podejmujące kolejne wyzwania. Zgłasza się do konkursów, występów, uwierzyła w siebie. Dziękuję i polecam!

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Konkurs

Ogólnopolski Konkurs Polska Niepodległa hotel najwyższych standardów w samym centrum Krakowa, organizacja nagrody dla ponad 70 uczestników z całej Polski, obiad również dla wszystkich jak i wycieczka, nie spotkałem się z taką organizacją jako koordynator jestem pełen podziwu i dziękuje szkole USKI POLSKA.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Ostrów Świętokrzyski

Współpraca przy realizacji kursu z firmą wzorowa, rezultaty zaskoczyły nas rodziców a dziecku pomogły. Polecamy

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Gosiak

Nie ma chyba lepszej odpowiedzi na opinie jak podziękowanie własnego dziecka za pomoc w nauce, największą nagrodę właśnie odebrałam. Kurs rewelacja, opieka dydaktyczna wzorowa

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Magda

Dobra inwestycja!!! Kurs EZG sprawił, że moja córka poprawiła oceny, chętniej bierze się za naukę i zaczęła czytać. To efekty po 6 m-cach pracy. Nie "wisi" też ciągle na mnie oczekując, iż będę razem z nią (lub za nią) odrabiać lekcje i się uczyć. Dziecko wreszcie poważnie, odpowiedzialnie i samodzielnie podchodzi do edukacji, a ja mam spokój. Bezcenne!!!

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
gigas

Zarówno kurs ESG jak i EMS to odpowiedz na problemy w 100% w nauce.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
ultrasoniccc

wykorzytuję techniki na studiach i szczerze to pomaga, szczególnie w okresie sesji

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
niedziela

Lepszego scenariusza nie mogliśmy sobie wypisać. Dziecko miało ogromne problemy w nauce dzięki realizacji kursu EZG stopnie poprawiły się do stopnia czerwonego paska a nauka to nie katorga dla nas i dziecka.

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
Karik

Nie mogę się doczekać konkursu historycznego!! Do zob w Krakowie i dzięki USKI

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
mistrz

Bez ściem i rozpisywania się kursy e-learningowe zaawansowane i pierwszy raz spotkaliśmy się z taką obsługą po prostu wow. Opinie bronią się same :)

Pomocna?
Tak4Nie1
Zgłoś
Ilona

Gratulujemy osiągnięcia Orły Edukacji, nie mogło być inaczej! Polecamy

Pomocna?
Tak7Nie1
Zgłoś
tynkier

super lekcje, polecanko

Pomocna?
Tak4Nie1
Zgłoś
strzezow

Dziecko zapisaliśmy na korepetycje z 2 przedmiotów po roku bez rewelacji. Średnio podchodziliśmy do tematu kolejnej inwestycji w edukacje, ale zaryzykowaliśmy i owe ryzyko się opłaciło. Teraz bez korepetycji radzi sobie świetnie i to bez znaczenia na przedmiot.

Pomocna?
Tak8Nie1
Zgłoś
Marta

Mój dyslektyk w końcu odnalazł się w szkole. Już nie wysłuchuję od nauczycieli, że zdolny leń i żeby wziął się do roboty. Słyszę tylko: zdolny, świetnie wykorzystuje swoje możliwości, ogarnął się w końcu, dobrze, że zrozumiał itp. itd. Wszyscy rodzice i nauczyciele dyslektyków, u mojego syna nie nastąpiło cudowne przemienienie, zaistniał tylko taki drobiazg: nauczył się czytać w klasie siódmej!!! Potrzeba mu było tylko 3 miesięcy treningu, aby ,,zdarzył się cud". REWELACJA!!!

Pomocna?
Tak5Nie1
Zgłoś
koala

Obecnie ciężko doprosić się, aby edukacja dawała spokojne zaplecze na przyszłość dzieciom naszym. Skorzystaliśmy i nie żałujemy to wyższy poziom dla dziecka i lepszy start w przyszłości.

Pomocna?
Tak6Nie1
Zgłoś
Kłoda

Trener na czas wspiera pomaga w realizacji kursu jeśli miałam potrzebę kontaktowałam się i miałam streszczane postępy dziecka w realizacji kursu, ale tak naprawdę efekty sprawiały największa motywacje dla dziecka i uśmiech na mojej twarzy :)

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś
Matylda

Dołączam się do grona zadowolonych. Problemy szkolne syna poszły w zapomnienie. Potrzebował roku aby stać się samodzielnym. W końcu umie się uczyć. Ja zyskałam spokój i czas. Wydane pieniądze traktuję jako sensowną inwestycję w całą rodzinę. Młodszy dorasta do swojego kursu.

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Kohl

Szczerze to kupiłem ten kurs i nie mogłem się do tego zabrać. Myślałem, że realizacja to kupa czasu, ale po telefonie od opiekunki zacząłem robić zadania i poświęcałem 10 min dziennie 3-4 razy w tygodniu. Ogarnąłem połowę kursu a i tak mega efekty. Na pewno będę robił dalej, polecam

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś
Opinia

U mnie krótko 5/5 pomogło dzieciom w nauce i pozbyło stresu jeśli chodzi o szkole i uczenie się.

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Mmmm

Obecnie w szkołach nauka daje dużo powodów do niezadowolenia, stad zdecydowaliśmy się pomóc dziecku w inny sposób, platforma kursu EMS gra edukacyjna, która robi robotę. Efekty zauważalne po miesiącu czasu.

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś
Mikoszewo

Definicja inteligentnej nauki na miarę 21 wieku. Dzieci wyeliminowały problemy w nauce my jako rodzice jesteśmy szczęśliwi.

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś
matters

jak dla mnie super - rzadko się spotyka obsługę klienta na takim poziomie. nie mam się do czego przyczepić. pozdrowienia

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś
iamlusia

Fajny kurs ale wbudowane gry jeszcze bardziej spoko uzaleznilam sie od frazoskopu hahah

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś
Foch

Różnica w stopniach motywacji i co najważniejsze podejściu dziecka do nauki po ukończeniu kursu zmieniona 180 stopni po prostu dziękuje.

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
Michał Rzeszów

Jestem pozytywnie nastawiony do szkoły Uski. Syn skończył kurs 2 miesiące temu ( zajęło mu to 9 miesięcy ) , ale efekty widać w szkole . Jest teraz w 7 klasie i to co najbardziej mu pomogło to szybsze czytanie, zapamiętuje szybciej i mniej się stresuje w szkole. Ja polecam

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś

Zostaw opinię o Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego - Kraków

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego