Opinie o Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego, i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego w Kraków

Olix

Beznadziejna szkoła. 4 tysiące płaci się za beznadziejny kurs . Nie polecam

rodzic - podkarpacie
Klient

Zdecydowaliśmy się na kurs e-learningowy nie żałujemy - efekty więcej niż zadowalające.

Tito- krakow

Dobrze zainwestowane pieniądze, polecam

Nowy Targ Nowy wpis
Klient

Z własnego doświadczenia polecam kursy wszystkim uczniom i rodzicom zwłaszcza teraz po zdalnym nauczaniu.

Arek - Lądek Zdrój. Nowy wpis
Klient

Polecam kursy proponowane przez USKI.

Beata - Nowa Ruda. Nowy wpis
Klient

Polecam kurs dla starszych dzieci E-lerningowy Zawrót Głowy. Realizowany z dobrym skutkiem przez moją córkę. Ja też trochę podejrzałam co tam jest. Ciekawe, fajne rzeczy. Myślę, że wielu dorosłym też by się przydało, np. w pracy. W mojej na pewno. Może też się zapiszę.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Czy firma Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Trener/Dydaktyk
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rekrutacja składa się z kilku etapów. TEST, rozmowa z dyr. ds Dydaktyki z tego co zrozumiałam i na końcu rozmowa z Prezesem. Niestety, nie udało mi się dostać pracy, ale będę startować znowu przy kolejnej rekrutacji. Dla osób ceniących stanowisko dydaktyka, perspektywa pracy znacznie lepsza niż w szkole publicznej. Obowiązki: wsparcie uczniów on-line, opieka nad uczniami i ich postępami, kontakt z uczniem czy rodzicem drogą telefoniczną. Fakt, trzeba się podszkolić z innowacyjnych technik nauczania, ale firma zapewnia szkolenia i materiały. Grafik elastyczny

Pytania

- brak pytań stricte o znajomość języka angielskiego (nie jest bardzo potrzebna) - scenki z rozmową z rodzicem, dzieckiem - jak zmotywować dziecko do nauki, jeśli napotkało na pierwsze trudności - pytania o obsługę komputera i programów komputerowych - ważne - pytania o doświadczenie w pracy z dziećmi - pytania testu dydaktycznego

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jacek - Ząbkowice Śląskie.
Klient

Polecam programy USKI Polska!

Smart
Klient

Przydatne umiejętności, które przekładają się na łatwiejszą naukę

Kamil - Dierżoniów.
Klient

E-learningowa Mapa Skarbów - strzał w 10!!! Dziecko zachwycone, siada chętniej niż do swoich gier. Widać, że świetnie się przy tym bawi, a dodatkowo uczy i rozwija. Niestresująca i bardzo fajnie pomyślana edukacja XXI wieku. Polecam!

Krzysztof
Klient

Witam, czytam opinie o USKI i muszę stwierdzić, że ja też popieram kursy, które oferuje szkoła z Krakowa. Piszę to na podstawie mojej córki, która ukończyła taki kurs i jesteśmy zadowoleni i ja i moja córka. Polecam wszystkim rodzicom i uczniom

Ryszard - Świdnica.
Klient

Polecam kurs dla starszych dzieci. Wpłynął przede wszystkim na czytanie. Płynność, szybkość, rozumienie. Poprawiła się ortografia. Pojawiła się chęć sięgnięcia po książkę. Wyraźnie też polepszyło się myślenie. Zadania "z haczykiem", które kiedyś stanowiły spory kłopot, dziś nie stanowią problemu.

Darek - Świebodzice.
Klient

Mam podobne odczucia. Córka pracowała z kursem USKI i bardzo przydało się jej to w liceum, a teraz przydaje na studiach. Ja z żoną traktowałem temat bardziej zabawowo, jako gimnastykę umysłu. Po czasie okazuje się, że też sporo wynieśliśmy z tej zabawy i przydaje się to w pracy oraz w codziennym życiu. Polecam starszym, młodszym i sporo starszym :-)

Staszek - Wałbrzych.
Klient

Bardzo wydajne metody uczenia się. Fajne ćwiczenia rozwijające pamięć. Proste i skuteczne. Przydają się nie tylko dziecku, jako rodzic też sporo wyniosłem z tej nauki. Polecam!

Tomek Łańcut
Klient

Super szkoła , super kurs. Ja polecam.

Helena
Klient

Kurs bardzo się przydał, zarówno w sferze naukowej - córka pozyskała niesamowitą biegłość w procesie uczenia się, jak i w sferze emocjonalnej - potrafi się wyciszyć i skoncentrować (z tym był największy problem). Z niedowiarka wątpiącego w swe możliwości, stała się świadomą swej wiedzy i umiejętności osóbką. Wizja egzaminu ósmoklasisty nie jest już straszna, ani dla niej, ani dla nas rodziców.

Heniu - Przemków.
Klient

Jako rodzic jestem w pełni zadowolony z USKI. Opinia mojego syna jest podobna. Przede wszystkim ruszyło czytanie i zmniejszył się problem z dysortografią. W perspektywie matury i studiów to było dla nas najważniejsze.

Iga - Lubań.
Klient

Dla młodszych dzieci też są fajne rozwiązania. Polecam kurs ze smokami.

Franciszek
Klient

SUper że można robić kurs w wakacje. Wystarczy parę razy w tygodniu a już są efekty po lipcu. Wygoda i super efekty

tata
Klient

Witam, wychowuję sam syna, który namówił mnie do napisania opinii, co niniejszym czynię. Syn jest zadowolony z kursu - ćwiczy kiedy chce kiedy ma na to ochotę - może dlatego nie muszę go pilnować osobiście co mi najbardziej odpowiada. Polecam wszystkim zapracowanym rodzicom.

Joanna
Klient

Potwierdzam, świetny program dla starszych uczniów! Nie wypowiadam się w sprawie młodszych, bo nie wiem. Mój aktualny licealista (właściwie od września) półtora roku temu rozpoczął przygodę z USKI i najoględniej mówiąc, jest bardzo zadowolony!

Gabrysia - Trzebnica.
Klient

Polecam programy dla starszych dzieci. Mój syn realizował taki program na przełomie szkoły podstawowej i technikum. Zaproponowane rozwiązania okazały się proste i skuteczne. Dodatkowo przydały się w zmaganiach z dysleksją i dysortografią. Polecam!

cudmama
Klient

Dopisuję się do pozytywnych opinii; kurs jest dopasowany indywidualnie do każdego ucznia. Mam dwoje dzieci, bardzo różnych i każde jest prowadzone inaczej. Na mocny efekt nie trzeba było długo czekać, szczególnie u syna dyslektyka. Proces wchodzenia w normalne czytanie zajął mu 3 miesiące, a dukał sobie do tej pory przez 7 lat i jakoby było to jego winą, bo za mało czytał. A ja się pytam, jak można dużo czytać, gdy właściwie nie umie się czytać? Cała seria, jak się okazało, genialnych w swej prostocie ćwiczeń spowodowała CUD, jak to określiła Pani od polskiego. No niech będzie, że cuda się zdarzają. Pozdrawiam i polecam USKI.

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego
4.8/5 Na podstawie 1342 ocen.
Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego