Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego

Kraków

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 55 ocen.

Opinie o Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego

Weronika
użytkownik zarejestrowany

@Criss a na jakie stanowisko aplikowałeś w Uniwersyteckiej Szkole Kształcenia Indywidualnego? Aktualnie widzę, że mają ofertę pracy na stanowiska: DYREKTOR REGIONALNY, KONSULTANT OŚWIATOWY, TRENER / OPIEKUN DYDAKTYCZNY (http://www.uski.edu.pl/praca.html). Czy to było któreś z tych stanowisk? Podzieliłbyś się z osobami, które chcą pracować tam jak wyglądała rozmowa i jak najlepiej się do niej przygotować?

Criss

Zawsze są zadowoleni i niezadowoleni. Trudno wszystkim dogodzić, zwykle przeważają ci niezadowoleni bo mamy dużo marud i malkontentów w kraju a ci zadowoleni nie wchodzą na strony i nie dzielą się tym z innymi aż tak często. Opinie z forum trzeba sobie zawsze podzielić przez 100 i decydowac samemu. ja byłem na rozmowach i szkoleniu i było bardzo ok. Pracy nie podjąłem bo dostałem inną propozycję, z której skorzystałem

sayyes

Widzę, że GoWork uważa najstarsze opinie o USKI za najważniejsze, ale mnie interesują na początek te najnowsze, a nie te na siedem lat wstecz! Szukam pracy teraz, a nie w przeszłości.

Weronika
użytkownik zarejestrowany

Miło czytać takie dobre opinie. Podsumowując polecacie kurs i najlepiej zapisać się jak najszybciej? ;)

Kasia

Uczyłam się na kursie w 6 klasie, bardzo mi pomógł choć i tak nie miałam kłopotów w nauce i rodzice zastanawiali się czy mnie zapisać. Później w gimnazjum jak było dużo więcej nauki powiedzieli, że to była mądra decyzja. W liceum stosuje mapy mysli, techniki pamięciowe i potrafię bardzo duzo zapamiętać z lekcji. Im wczesniej się zapiszecie, tym więcej korzyści później. Oczywiście trzeba kurs realizować.

ptysio_zoo

Przystąpiłem do kursu błyskawicznego czytania i technik zapamiętywania za pomocą platformy e-learningowej. Uczę się w liceum i dzięki temu siedząc przy komputerze 2 godziny tygodniowo odrabianie lekcji czy nauka na sprawdziany zajmują mi 80% mniej czasu! Co do szkoły polecam ponad 16 lat na rynku dostałem prywatnego trenera który jest tak naprawdę na każde moje zawołanie, nie wiem czy to zależy od wykupionego kursu, ale lepiej dopytajcie czy też dostaniecie.

Karol

Duża dowolność jeśli chodzi o zarządzanie czasem i poziom zaangażowania. Może być traktowana jako główne, zasadnicze źródło dochodu, jak również jako zajęcie dodatkowe, np. weekendowe. Jasne zasady wynagradzania - ile zrobisz, tyle zarobisz.

Jerzy

Widzę że na forum wypowiadają sie też uczestnicy zajęc a to jest forum dla pracowników. Ja pracowałem w USKI przez 10 lat. Jesli ktoś lubi rozmawiać z ludźmi i pomagać im, to ta szkoła jest dobrym miejscem do pracy. Można zarobić a przede wszystkim pomóc dzieciakom. Pracując przez tyle lat, kilkakrotnie trafiałem do rodzin, w których albo sam kiedyś zapisałem brata lub siostrę albo zapisał ktoś innych. Ani razu nie trafiłem na zła opinię na temat szkoły. Czasem jak ktoś kursu nie konczył to mówił, że to jego jakieś zaniedbania a nie ze strony szkoły. To mnie bardzo utwierdzało w tym, ze robię pożyteczną rzecz. Dziś jestem już na emeryturze ale bardzo polecam pracę w tej szkole

nauczyciel

Witam, jedno mnie zastanawia, skoro firma jest e-leaerningowa, to czemu nie przyjmują wpłat za kursy przelewem internetowym ( jest wtedy wplata czarno na białym kto i ile wpłacił), tylko wysyłaja przedstawicieli w teren? Dość dziwne.

rodzic 78

Fajna sprawa, dla syna ten kurs to była super przygoda a przy tym wiele skorzystał i wykorzystuje to teraz w szkole. Polecam !

oj

nie wiem co robić, nie wiemy czy podpisywać pomóżcie

Daniel
@oj 13.07.2016, 14:08
nie wiem co robić, nie wiemy czy podpisywać pomóżcie

Witam. Zapisałem 2 lata temu syna na kurs (właściwe to żona). Ja byłem sceptykiem ponieważ czytałem te opinie zanim przyszedł do nas do domu ich przedstawiciel. Przedstawił ofert w miare przejżyście ale i tak mnie nie przekonał ponieważ znam syna i wiedziłem, że ma słomiany zapał. Ponieważ żona się uparła wiec zapisaliśmy syna na ten kurs. Dzisiaj czyta dużo szybciej i wie jak się uczyć. Już z nim nie trzeba siedzieć przy odrabianiu lekcji. Polecam ten kurs, chociaż nie wierzyłem, że coś da.

ooo

polecacie tą szkołę bo podpisalem dzis i niewiem czy niewyzucilem pieniendzy w błoto? pozdrawiam

Julek

Firma jest na rynku kilkanaście lat więc chyba można mówić o ciągłości. Jak ktos chce uderzyć, zawsze znajdzie się kij, poza tym narzekactwo u nas kwitnie, niestety. Sprawdź, zaangażuj się, popracuj a potem gadaj a najlepiej podpisz się imieniem i nazwiskiem jeżeli nie masz nic do ukrycia. Ja pracuję już naście lat i jest ok, oczywiście jeśli ktoś lubi tego typu pracę, gdzie trzeba spotykać się z ludźmi i przekazywać im informacje o ogromnych mozliwościach.

Niezadowolona

Nie polecam tego kursu :p , jakby to było z kimś to ok ale przez internet to szybko można się znudzić i będę rezygnować z tego :( Strata pieniędzy !

halszka

Witam Dziś byłam na rozmowie kwalifikacyjnej,trochę pytań było z mojej strony co i jak ale pan stwierdził,że za dużo przerywam,w końcu to ja mam pracować i mam prawo wiedzieć, do czwartku dać odpowiedź,zaczynam się bać to co czytam.halszka

Toki

Właśnie wyszedł ode mnie pracownik USKI. To serio jest wyrzucanie pieniedzy w błoto? Odpowiedzcie proszę, mam 14 dni na rezygnację, więc niech ktoś mi odpowie.

Stary
@Toki 02.12.2014, 18:36
Właśnie wyszedł ode mnie pracownik USKI. To serio jest wyrzucanie pieniedzy w błoto? Odpowiedzcie proszę, mam 14 dni na rezygna...

Zajrzyj na stronę www.uski.edu.pl. Tam są uczniowie, którzy kurs skończyli. Podani z imienia i nazwiska oraz zdjęcie a więc nie anonimowi jak na większości forów. Jesteś zapewne rozsądny to możesz sobie porównać opinie z forum gdzie każdy może każdego opluć i dane ze strony gdzie, żeby je opublikować, muszą miec zgodę samych absolwentów. Oczywiście zawsze możesz zrezygnowac w ciągu 14 dni. USKI daje taką możliwość, żeby nie było niepotrzebnych nieporozumień.

Tom
@Stary 02.12.2014, 21:15
Zajrzyj na stronę www.uski.edu.pl. Tam są uczniowie, którzy kurs skończyli. Podani z imienia i nazwiska oraz zdjęcie a więc nie...

Witam.Co do odstąpienia w ciągu 14 dni od umowy podpisanej z USKI EDU w Krakowie na kurs szybkiego czytania to mam wielkie obawy.Otóż odstąpiłem od umowy w ciągu 14 dni od podpisania,mija miesiąc a zwrotu wpłaconej zaliczki brak.Wezwanie do zapłaty nie skutkuje więc prawdopodobnie będę się posiłkował firmą windykacyjną albo sądem.Coś mi to wygląda na oszustwo.Pozdrawiam.

Zbyszek
użytkownik zarejestrowany

Witam, pracuje ktos może jako Konsultant Oświatowy - Przedstawiciel Handlowy w uniwersyteckiej szkole kształcenia indywidualnego? Co ciekawe w wymaganiach mają gotowość do pracy min. 4 dni w tygodniu (praca głównie popołudniami), więc jestem ciekawy jak to dokładniej wygląda? Ile godzin orientacyjnie zajmuje Wam praca?

Vana

„Rozmowa kwalifikacyjna” to porażka. Jak można poważnie traktować pseudo prezesa, który na spotkanie przychodzi w rozpiętej koszuli i z łańcuchem na szyi – od razu stracił w moich oczach cały szacunek, a nawet nie stracił tylko nigdy nie zyskał. Praca wygląda tak, że wszystkie koszty działalności firmy są przerzucane na tak zwanych pracowników – to pracownik ponosi koszty telefonów (i na dodatek ma korzystać z prywatnego numeru), dojazdów, paliwa i wszelkich innych a jak się uda coś sprzedać to wielmożny pan podzieli się zyskiem i to tak małym procentem zysku, że szkoda czasu na taką „pracę”. Warunki zatrudnienia omawiane bardzo oględnie i naokoło tematu aby tylko nic więcej nie powiedzieć, po okresie próbnym umowa o współpracę (i tu dochodzą kolejne koszty – ZUS, ewentualny VAT, podatki, koszty księgowej jeśli się samemu nie potrafi rozliczać firmy) a na okresie próbnym to się nie dowiedziałam na jakich zasadach prawnych to się odbywa pomimo kilkakrotnie zadawanego tego pytania przez różne osoby. Przed okresem próbnym trzeba przejść dwudniowe szkolenie, które pomoże nam sprzedawać kursy, z opowieści właściciela wynikało, że tematyka szkolenia będzie żenująca. W necie przeczytałam, że to szkolenie jest płatne, nie wiem nie dotarłam do tego momentu. Na pytanie o możliwość konsultacji umowy z prawnikiem pan prezesik cicho coś burknął i nie wracał do tematu. W końcu stwierdziłam, że szkoda czasu na dalsze rozmowy z nimi i wyszłam ze spotkania. Na szczęście jestem w takiej sytuacji, że mogę sobie pozwolić na rezygnację z pracy w czymś takim ale gdybym nie miała wyjścia to wolałabym każdą inną pracę np. sprzątaczka, grabienie liści itp. Reasumując jeśli ma się chwilę wolnego czasu i chce się zobaczyć jak się szuka naiwnych to można udać się na spotkanie w celach obserwacyjnych ;)

Pracownik
@Vana 27.03.2014, 00:28
„Rozmowa kwalifikacyjna” to porażka. Jak można poważnie traktować pseudo prezesa, który na spotkanie przychodzi w rozpiętej kos...

A ja pracuję i jest w porządku. Jeżeli ktoś lubi prace z ludźmi, pokazywanie możliwości jakie dają rozwiązania edukacyjne oraz ma chęci do rozwoju osobistego, to warto. Jeżeli ktos woli co innego to ma prawo wybrać co innego. Po co zaraz tyle zajadłości Dziewczyno, po prostu Tobie się to nie spodobało i już. Co do szkoleń to sa one na bardzo wysokim poziomie i to tez się tyczy kursów prowadzonych przez USKI. Oczywiście jak ktos nie pracuje - myślę tu o Pracownikach a także o Kursantach to efektów nie ma ale to chyba akurat zrozumiałe dla wszystkich. Przy grabieniu lisci tez te liście trzeba grabić a nie patrzeć na nie. Więcej otwartości na ludzi Dziewczyno, rozpieta koszula nie świadczy o człowieku.

Vana
@Pracownik 02.04.2014, 11:57
A ja pracuję i jest w porządku. Jeżeli ktoś lubi prace z ludźmi, pokazywanie możliwości jakie dają rozwiązania edukacyjne oraz...

Wbrew pozorom rozpięta koszula bardzo świadczy o człowieku, są sytuacje, które wymagają odpowiedniego stroju - czy widziałeś prezydenta w rozpiętej koszuli ? czy jak jedziesz do potencjalnego klienta to ubierasz się w klapki i dziurawy dres ? A poza tym przyczepiłeś się do nieszczęsnego grabienia liści a tak naprawdę chodzi o całą resztę - brak jasności co do umowy, płatne szkolenia, 100 % pokrywanie kosztów działalności przez pracowników przy minimalnym procencie z zysku i wiele innych o czym nie chce mi się już nawet pisać. Ale fajnie, że są takie osoby jak Ty - marzenie każdego pracodawcy. Jak założę własną firmę to też się do Ciebie zgłoszę bo zawsze lepiej jak ktoś inny przejmie moje koszty ;) Radzę Ci skontaktować się z jakimś prawnikiem, może Ci wytłumaczy na czym polega przekręt.

gggggg

(usunięte przez administratora)Tylko kasę zbierają! 3200 zł?!?!? Niepojęta rzecz! - Płatność w domu?!?!?- niepoważne!!! (usunięte przez administratora)

Pasjonat

Szanowni Państwo uważnie czytajcie umowy o pracę (o współpracę, itp.) nie tylko z w/w firmą. Zabierzcie umowę do domu sprawdźcie przeanalizujcie punkt po punkcie najlepiej z kimś, skorzystajcie z porady prawnej (lepiej zapłacić 50 zł za poradę niż stracić 5 000 zł lub więcej).(usunięte przez administratora)

nauczyciel

Byłam dziś na rozmowie kwalifikacyjnej, pan prowadzący mało kulturalny, sam nie umiał zaprezentować swojej firmy. Ogólnie takiej masakry nigdy nie doświadczyłam, 7 osób zaproszonych na rozmowę do wynajętego na jeden dzień pokoju. Prowadzący kazał na forum pytać co chcemy wiedzieć o firmie a jeśli chodziło o jakieś pytanie, które nie było po jego myśli to w sposób chamski odpowiadał. NIE POLECAM.

masakra

Absolutnie nie polecam tej szkoly ! Ostrzegam przed zapisywaniem sie do niej. (usunięte przez administratora)

?

artykuł w necie "Nasza Czytelniczka słono zapłaci za kurs szybkiego czytania" , od 2010r nic się nie zmieniło :((

Jòzef

anonim - 2013-06-22 18:43:25 @Frykas dobrze mówisz lepiej się zastanowić i poszperac po necie, ale faktycznie Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego to chyba to samo.Chyba USKI jest potrzebna większości z was. Nie rozumiecie co czytacie. Trochę ćwiczeń i będzie lepiej. Może też wam pomoże w formułowaniu zdań no z tym jeszcze gorzej. Przeczytajcie na ich stronie, są na rynku od 2002. A ta Unijna SKI od kiedy?

Frykas

Coś mnie się widzi, że ta szkółka to dawna "Unijna Szkoła Kształcenia Indywidualnego". Skrót ten sam i właściciele też. Były pogłoski, że firma upadła, bo wcześniej też robili dobre numery. Nie płacili pracownikom, a sami klienci też czuli się oszukani. Lepiej 10 razy przeczytać, niż potem bulić.

Józef

Po co walczyć, masz 14 dni na złożenie rezygnacji, w umowie jest to zapisane więc czasu na zastanowienie i sprawdzenie jest dużo, no chyba że ktoś nie umie przeczytać 1 strony umowy przez 2 tygodnie a jak się ktoś nie uczy na kursie to efektów nie ma, tak jest nawet na Oxfordzie. Moje dzieciaczki skończyły ich 2 różne kursy - efekty, możecie sprawdzić na ich stronie - ponad 1000 uczniów z ogromnymi osiągnięciami. No ale jak się nie chce to do łopatki, mnóstwo osób jest potrzebnych a żadna praca nie hańbi

dadzia

jak z nimi walczyć mój tata wczoraj podpisał

Nie Ważne .

Była u nas ta pani z tej szkoły proponowała nam to wszystko . Wszystko było dobrze dopóki moi rodzice nie odmówili . Wtedy się zdenerwowała i wyszła od nas cała rozczeńsiona .

Ewelina

ja niestety nadal walacze z ta szkola, suzkam jakiegoś konatku z ludźmi ktorych równiez oszukali, czekam na jakies wiadomosci na adres ewelinka11121@02.pl

król
@Ewelina 21.02.2012, 15:02
ja niestety nadal walacze z ta szkola, suzkam jakiegoś konatku z ludźmi ktorych równiez oszukali, czekam na jakies wiadomosci n...

Pani Ewelino w tej placówce na kurs przyjmują nawet dzieci z orzeczeniem o umiarkowanym upośledzeniu umysłowym niby kwalifikowane przez psychologa ale do dnia dzisiejszego brak opinii psychologa.Prawdą jest ,że ta placówka ma zakaz używania w nazwie słowa Uniwersytecka Szkoła a dalej używa.

zawiedziona

zgodze się...banda oszustów...mnie wogóle nie poinformowali o jakimś wniosku kredytowym ktory pani S wypelnila...zdecydowanie odradzam

Naleczowianin

Firma USKI jest w 100% wiarygodna właśnie jestem po kursie i jestem naprawdę zadowolony, kurs jest wart wszystkich pieniędzy. Jeszcze raz polecam. Strona firmy :www.uski.edu.pl pod tym adresem zawarte są wszystkie informacje POLECAM i dziękuję

sura

perła - 2010-05-17 08:15:50 ostrożnie z nimi Może jakieś konkrety? Moja koleżanka korzysta z ich usług i bardzo cwali sobie ich program. Szczególnie opieka dydaktyczna jest na wysokim poziomie.

mx3

opiscie o tej szkole czy to faktycznie pieniadze wtzucone w bloto

malina

Jak oszukani?

!!!!!

uwaga!!! zostaliśmy przez nich oszukani

perła

ostrożnie z nimi

Zostaw opinię o Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego