Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego

Polecamy.

Tak1Nie
Nikos
 Opinia

Również polecamy firmę jak i kursy. Świetna sprawa.

Tak1Nie
Wiarygodni
 Opinia

KURS E-LEARNINGOWY EMS to przykład jak gra może uczyć. Zapisaliśmy dziecko i nie żałujemy. 5/5 ocena nasza.

Tak2Nie
Andziakkk
 Opinia

Córka robi druga wyspę kursu EMS. Kurs kupiliśmy dla małej spontanicznie, za namową mamy jej najlepszej przyjaciółki. Obawialiśmy się o skuteczność kursu, ale już widać pozytywne efekty u naszej Lenki + bardzo chętnie robi zadania. Kurs przypomina grę. Będę polecać tą formę nauki. Pozdrawiam, Andzia

Tak3Nie
Rodzic
 Opinia

Bardzo polecam,gdyż moja 15 letnia córka znacznie szybciej i lepiej się uczy, a jednocześnie zaczęła dużo czytać (2-3 książki miesięcznie). Zarówno corka, jak i my jako rodzice jesteśmy bardzo zadowoleni zwłaszcza, że gdy chodziła na korepetycje to poprawiała się tylko z jednego przedmiotu, a tu widzimy poprawę w prawie w każdym przedmiotem.

Tak6Nie
Rodzice
 Opinia

Długo szukaliśmy pomocy dla dziecka wreszcie się udało świetna sprawa edukacji. E-learning genialna spraw.

Tak5Nie
Sanok

Polecam , warto zainwestować

Tak6Nie
Polecamy
 Opinia

Zainwestowaliśmy w 2 kursu e-learningowe dla dzieci i szczerze polecamy.

RZ
 Opinia

Polecam e-learningowe kursy ESG kupiłem dla 15-letniego dziecka EMS dla 9 latki to zdumiewające jakie efekty i jak zaawansowane są platformy. Wsparcie dydaktyczne również robić świetną robotę patrzeć na stronę motywacji.

kosmos
 Opinia

Nic dodać nic ująć komentarze 100% odzwierciedlają nasze odczucia po spotkaniu ze specjalistą tej firmy. Efekty więcej niż zadowalające.

Good
 Opinia

5/5 ocena adekwatna firma ogólnopolska zajmująca się prywatną edukacją platformy e-learningowe, które są tak rozwinięte, że można mówić o grach edukacyjnych. Świetna robota.

Tomyśl
 Opinia

Usłyszeliśmy o firmie z reklamy. Skontaktowała się z nami profesjonalna osoba Dyrektor, który umówił ze specjalistą spotkanie. Jesteśmy w szoku jak bardzo efektywnie i łatwo mogliśmy pomóc dziecku. Warta usługa swojej ceny.

Podkarpackie.
 Opinia

Warto zainwestować pomoc dydaktyczna i efekty powyżej oczekiwań.

Rewelacja nauka
 Opinia

Zapisaliśmy dziecko na e-learningowy kurs dla dzieci EMS. Efekty przez zabawę a cały kurs to nic innego jak gra komputerowa tylko edukacyjna. Wreszcie dziecko grając uczy się!

Tak10Nie
Warto
 Opinia

Po spotkaniu z profesjonalnym człowiekiem, który zdiagnozował problemy u dziecka, które my jako rodzice widzieliśmy, ale bagatelizowaliśmy, obecnie dziecko realizuje 4 cześć kursu a efekty zaskoczyły co najważniejsze dziecko i nauczycieli.

Mazowieckie
 Opinia

Tańsze niż korepetycje a daje efekty jak korepetycje z każdego przedmiotu ścisłego jak i humanistycznego. Zdecydowaliśmy się i polecamy.

Tak13Nie
Michalbudysss
 Opinia

Wykupiliśmy synowi dostęp do ich gry edukacyjnej Mapa skarbów. Jako programista oceniam wykonanie bardzo wysoko pod względem zaawansowania. Świetnie, ze polska firma tworzy taką jakość

EMS
 Opinia

Zapisaliśmy 9-letnie dziecko na kurs e-learningowa mapa skarbów, gra edukacyjna lektor animacje plus opieka trenera. Rewelacyjne efekty.

Fifo
 Opinia

Wielka zaleta płynąca z korzystania z platformy e-learningowej właśnie otworzyła firma druga platformę dla młodszych dzieci.

Tak10Nie
Ok
 Opinia

Dwie platformy e-learningowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Firma godna polecenia. Produkty najwyższej jakości.

Tomaczyk
 Opinia

Innowacja, innowacja i jeszcze raz innowacja platforma e-learningowa dla dziecka naszego, które ma 10 lat jest po 100 kroc czymś lepszym niż gra komputerowa kolejna a efekty zadziwiają!

Wspaniałe
 Opinia

Zapisaliśmy i w skrócie naprawdę warto odmieniło to podejście dziecka do nauki a czerwony pasek pojawił się po ukończeniu kursu pierwszy raz w karierze dziecka!

Polecamy
 Opinia

Zaangażowanie to klucz, aby efekty były, motywacje daje opieka dydaktyczna dla nas jako rodziców naprawdę warto i pomogło dziecku.

Karol
 Opinia

5/5 ocena mówi sama za siebie warto zainwestować pieniądze w edukacje. Jeszcze w tych czasach, które są niepewne.

Tak12Nie
Świętokrzyskie

Polecamy.

Łosiu
 Opinia

szkola swietna dla sportowcow; ucza szybko sie uczyc i material z lekcji przyswajam juz w trakcie, mam zdecydowanie wiecej czasu. pozdro!

SPnr29
 Opinia

Bardzo cieakawa reklama w intrnecie. Na pewno świetna inicjatywa a i efekty zważywszy na funkcjonowanie firmy od prawie 18 lat i ponad 50 tysięcy absolwentów robi wrażenie.

Tak9Nie1
Gdańsk

Również polecamy.

Opinia

Fakty proste firma działająca od 17 lat największe zaplecze i pełen profesjonalizm.

Adusia
 Opinia

Super szkoła. U mnie był problem z motywacją i już rozwiązany #lifechanging

Tak9Nie2

Zostaw opinię o Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego