Opinie o Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego w Kraków

Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego
5 839 808 5 1
Suwałki.Kora Nowy wpis

spotkanie profesjonalne z którego wynieśliśmy dużo merytorycznej wiedzy na temat uczenia się i technik skutecznej nauki. Jesteśmy osobami, które przed podjęciem decyzji sprawdzają firmę jak i towary i usługi w tym przypadku wszystko było na tak. Obecnie po ukończeniu kursu przez dziecko nie żałujemy a wręcz przeciwnie chwalimy i polecamy.

TakNie
Jadwiga.Sz Nowy wpis

Odpowiedz na motywacje, problemy w nauce, pamięć, ale co najważniejsze oceny w przypadku mojego dziecka poprawa średniej ze wszystkich przedmiotów z 3,40 na 4,80!

mirko Nowy wpis

Zaskakujące techniki nauczania. Firma z wieloletnim doświadczeniem i profesjonalizmem. Obsługa wzorowa.

Zakopane Nowy wpis

Firma przekonała nas profesjonalizmem, indywidualnym podejściem do klienta i oczywiście towarem. Kurs po prostu strzał w 10! Plus duży za ogólnopolskie działanie dzięki temu może skorzystać siostra znad morza.

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
opinia

nie zważywszy na problemy w nauce chcieliśmy po prostu pomóc dziecku, dowiedzieliśmy się o szkole i to jakie efekty przyniósł kurs było odpowiedzią na wszystkie problemy w nauce. Co ważniejsze dziecko chodziło na 3 rożnego rodzaju korepetycje a kurs był odpowiedzią na problemy z tymi przedmiotami, teraz jedna inwestycja uwolniła nas od ciągłej inwestycji w korepetycje, które efekty dawały na kartkówkę i szło w zapomnienie.

Natalia

Największym problemem mojej córki od zawsze była niska samoocena i brak wiary w siebie. Nie podejmowała wyzwań z obawy, że nie podoła. Bardziej obawiała się porażki, niż chciała osiągać jakiekolwiek sukcesy. Potencjału nigdy jej nie brakowało, możliwości miała ogromne. Nie można jej tylko było przekonać, że tak właśnie jest, Przekonać, że może, da radę, potrafi. Niespełna rok pracy z USKI Polska sprawił, że mam "inne" dziecko. Chcące, szukające, podejmujące kolejne wyzwania. Zgłasza się do konkursów, występów, uwierzyła w siebie. Dziękuję i polecam!

Konkurs

Ogólnopolski Konkurs Polska Niepodległa hotel najwyższych standardów w samym centrum Krakowa, organizacja nagrody dla ponad 70 uczestników z całej Polski, obiad również dla wszystkich jak i wycieczka, nie spotkałem się z taką organizacją jako koordynator jestem pełen podziwu i dziękuje szkole USKI POLSKA.

Ostrów Świętokrzyski

Współpraca przy realizacji kursu z firmą wzorowa, rezultaty zaskoczyły nas rodziców a dziecku pomogły. Polecamy

Gosiak

Nie ma chyba lepszej odpowiedzi na opinie jak podziękowanie własnego dziecka za pomoc w nauce, największą nagrodę właśnie odebrałam. Kurs rewelacja, opieka dydaktyczna wzorowa

Magda

Dobra inwestycja!!! Kurs EZG sprawił, że moja córka poprawiła oceny, chętniej bierze się za naukę i zaczęła czytać. To efekty po 6 m-cach pracy. Nie "wisi" też ciągle na mnie oczekując, iż będę razem z nią (lub za nią) odrabiać lekcje i się uczyć. Dziecko wreszcie poważnie, odpowiedzialnie i samodzielnie podchodzi do edukacji, a ja mam spokój. Bezcenne!!!

Tak4Nie
gigas

Zarówno kurs ESG jak i EMS to odpowiedz na problemy w 100% w nauce.

ultrasoniccc

wykorzytuję techniki na studiach i szczerze to pomaga, szczególnie w okresie sesji

niedziela

Lepszego scenariusza nie mogliśmy sobie wypisać. Dziecko miało ogromne problemy w nauce dzięki realizacji kursu EZG stopnie poprawiły się do stopnia czerwonego paska a nauka to nie katorga dla nas i dziecka.

Karik

Nie mogę się doczekać konkursu historycznego!! Do zob w Krakowie i dzięki USKI

mistrz

Bez ściem i rozpisywania się kursy e-learningowe zaawansowane i pierwszy raz spotkaliśmy się z taką obsługą po prostu wow. Opinie bronią się same :)

Tak4Nie1
Ilona

Gratulujemy osiągnięcia Orły Edukacji, nie mogło być inaczej! Polecamy

Tak7Nie1
tynkier

super lekcje, polecanko

Tak4Nie1
strzezow

Dziecko zapisaliśmy na korepetycje z 2 przedmiotów po roku bez rewelacji. Średnio podchodziliśmy do tematu kolejnej inwestycji w edukacje, ale zaryzykowaliśmy i owe ryzyko się opłaciło. Teraz bez korepetycji radzi sobie świetnie i to bez znaczenia na przedmiot.

Tak8Nie1
Marta

Mój dyslektyk w końcu odnalazł się w szkole. Już nie wysłuchuję od nauczycieli, że zdolny leń i żeby wziął się do roboty. Słyszę tylko: zdolny, świetnie wykorzystuje swoje możliwości, ogarnął się w końcu, dobrze, że zrozumiał itp. itd. Wszyscy rodzice i nauczyciele dyslektyków, u mojego syna nie nastąpiło cudowne przemienienie, zaistniał tylko taki drobiazg: nauczył się czytać w klasie siódmej!!! Potrzeba mu było tylko 3 miesięcy treningu, aby ,,zdarzył się cud". REWELACJA!!!

Tak5Nie1
koala

Obecnie ciężko doprosić się, aby edukacja dawała spokojne zaplecze na przyszłość dzieciom naszym. Skorzystaliśmy i nie żałujemy to wyższy poziom dla dziecka i lepszy start w przyszłości.

Tak6Nie1
Kłoda

Trener na czas wspiera pomaga w realizacji kursu jeśli miałam potrzebę kontaktowałam się i miałam streszczane postępy dziecka w realizacji kursu, ale tak naprawdę efekty sprawiały największa motywacje dla dziecka i uśmiech na mojej twarzy :)

Tak9Nie
Matylda

Dołączam się do grona zadowolonych. Problemy szkolne syna poszły w zapomnienie. Potrzebował roku aby stać się samodzielnym. W końcu umie się uczyć. Ja zyskałam spokój i czas. Wydane pieniądze traktuję jako sensowną inwestycję w całą rodzinę. Młodszy dorasta do swojego kursu.

Tak5Nie
Kohl

Szczerze to kupiłem ten kurs i nie mogłem się do tego zabrać. Myślałem, że realizacja to kupa czasu, ale po telefonie od opiekunki zacząłem robić zadania i poświęcałem 10 min dziennie 3-4 razy w tygodniu. Ogarnąłem połowę kursu a i tak mega efekty. Na pewno będę robił dalej, polecam

Tak7Nie
Opinia

U mnie krótko 5/5 pomogło dzieciom w nauce i pozbyło stresu jeśli chodzi o szkole i uczenie się.

Tak5Nie
Mmmm

Obecnie w szkołach nauka daje dużo powodów do niezadowolenia, stad zdecydowaliśmy się pomóc dziecku w inny sposób, platforma kursu EMS gra edukacyjna, która robi robotę. Efekty zauważalne po miesiącu czasu.

Tak7Nie
Mikoszewo

Definicja inteligentnej nauki na miarę 21 wieku. Dzieci wyeliminowały problemy w nauce my jako rodzice jesteśmy szczęśliwi.

Tak9Nie
matters

jak dla mnie super - rzadko się spotyka obsługę klienta na takim poziomie. nie mam się do czego przyczepić. pozdrowienia

Tak8Nie
iamlusia

Fajny kurs ale wbudowane gry jeszcze bardziej spoko uzaleznilam sie od frazoskopu hahah

Tak10Nie
Foch

Różnica w stopniach motywacji i co najważniejsze podejściu dziecka do nauki po ukończeniu kursu zmieniona 180 stopni po prostu dziękuje.

Michał Rzeszów

Jestem pozytywnie nastawiony do szkoły Uski. Syn skończył kurs 2 miesiące temu ( zajęło mu to 9 miesięcy ) , ale efekty widać w szkole . Jest teraz w 7 klasie i to co najbardziej mu pomogło to szybsze czytanie, zapamiętuje szybciej i mniej się stresuje w szkole. Ja polecam

Tak6Nie

Zostaw opinię o Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego - Kraków

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie