Opinie o Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego w Kraków

Kaśka Gdańsk

Kurs rzeczywiście działa! Nie liczyłam na cuda, tylko na pomoc w usamodzielnieniu syna,. Chciałam aby nabył nawyków i systematyczności. Jak patrzę na efekty, to jednak stwierdzam, że stał się cud.

Korzystający

Nie polecam, korzystam kolejny tydzień i moje wrażenia są złe. Ćwiczenia nudne i wcale nie wciągające tak jak przedstawiali to pracownicy tego uniwersytetu.(usunięte przez administratora)

Inka

Jak to rzekło moje czternastoletnie dziecię: kurs dał niesamowitego kopa! Osobiście widzę, że w dzienniku elektronicznym dzieją się same dobre rzeczy. A istotne jest i to, że w tej chwili nie musimy kombinować z korepetycjami, ani logistycznie, ani finansowo.

Na stronie firmy jest informacja że szukają trenera-dydaktyka. Napisali że dają umowę zlecenie lub umowę o pracę. Można sobie wybrać czy na okresie próbnym jest ta pierwsza? Godziny pracy można ustawić elastycznie np. mniej niż cały etat?

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa przez telefon - umówienie na rozmowę na żywo - wyjście w teren - szkolenie - praca w terenie

Ogólne sprzedażowe, pytanie o dostępność zawodową. Praca w elastycznym wymiarze duży plus! Wysokie zarobki prowizyjne!

Margo

Mam dziecko na kursie od pół roku (3 klasa podstawówki) i obserwuję niesamowitą zmianę jeżeli chodzi o samodzielność córki. Zaczęła świetnie czytać, już nie marudzi, a przede wszystkim rozumie czytane treści. Matematyka też nie jest już problemem. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, szczególnie dlatego, że początkowo byłam raczej sceptyczna formą kursu online dla dziecka ośmioletniego. POLECAM!

Estera

Córka właśnie skończyła kurs. Świetna rzecz. Ciągle słyszałam od nauczycieli, że moja córka ma problemy, jak się okazało był tylko jeden - dziecko nie umiało się uczyć. A teraz umie! Gorąco polecam!

W przypadku konsultanta oświatowego wymagana jest gotowość do użytkowania własnego samochodu. Jaki mają system rozliczania kosztów jego używania? A jeśli nie mają, to ile wynoszą zarobki na tym stanowisku i czy się to kalkuluje?

Ewa małopolska

Z wielką obawą zapisałam syna na kurs w USKI - myślałam, że pierwsze spotkanie z konsultantem tej szkoły wygląda bardziej kolorowo niż później. Moje obawy rozwiały się już po 2 miesiącach kursu. Polecam wszystkim niedowiarkom.

Bożena -Bielsko-Biała

Syn jest w I klasie technikum.O kursie dowiedzieliśmy się od mojej dobrej znajomej, której córka uczestniczy w programie od USKI.Bardzo zachwalała kurs i trenerki dlatego bez wahania zapisaliśmy również naszego chłopaka i mogę potwierdzić- super sprawa!

You

Dobre rozwiązanie i skuteczne w nauce. Dla nas ok!

Gaba

Cześć, jestem pod wrażeniem jak klienci chwalą szkołę i kadrę, ale czy ktoś z pracowników może napisać jak praca tutaj wygląda z jego perspektywy? Kiedyś była taka oferta do pracy w sekretariacie, wtedy nie zaaplikowałam, ale trochę się pozmieniało i chciałabym spróbować. Niestety nie ma chyba już takiej oferty, ale może znajdzie się wolny etat? Pracuje ktoś z was w sekretariacie i podzieli się widełkami, zdradzi jak wygląda atmosfera? Czy umowa o pracę jest od razu? To praca na pełen etat, czy jakiś niestadardowy wymiar godzin jest?

Spotkanie

Właśnie jesteśmy po spotkaniu. To ile dowiedzieliśmy się na temat nauki i pomocy Dziecku jest rewolucją! Wszystko internetowo plus wsparcie trenera dydaktyka. Dziękuję i pozdrawiam Dorota K - Rzeszów

Marta małopolska

Popieram korzystanie z kursów w USKI, doświadczyłem to na przykładzie moich dzieci.

Lidka

Zapisaliśmy córkę na kurs w akcie desperacji i w poczuciu winy, że nie potrafimy pomoc własnemu dziecku. Tamte uczucia należą już na szczęście do przeszłości, ponieważ stało się tak jak nam obiecano. Moja córka nareszcie umie się uczyć i robi to z chęcią.

Danka

Uważam, że szkoła jak najbardziej godna polecenia. Moja córka jest już dawno po kursie, a umiejętności, które z niego wyniosła cały czas procentują.

na stronie firmy znalazłam ofertę pracy na stanowisko trenera/dydaktyka. firma oferuje umowę o pracę lub umowę zlecenie. od czego to zależy, jaką formę zatrudnienia się otrzyma? można samemu o niej zadecydować? :) na jak długo te umowy są zawierane? napiszcie, bo jestem już o krok od złożenia cv w to miejsce.

Lustrzana

Polecam trenerów USKI - super podejście do nauczania i pomocne Panie ????

Hanna

Tak sobie przeglądam opinie o USKI bo wczoraj zapisałam do nich syna na kurs. Trochę potrzebuję wsparcia dla swej decyzji i na szczęście w większości znajduję je.

Maxim

Popieram kursy w USKI. Nie ma drugiej szkoły, która tak szybko dostosowuje swoje kursy do dzisiejszych wymogów uczniów.

Polecam. Dla mojego Dziecka kurs jest rewelacyjny.

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego - Kraków

• Jak się pracuje w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 27 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego?

Kandydaci do pracy w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego