Opinie o USKI POLSKA w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie USKI POLSKA, jak również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie USKI POLSKA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o USKI POLSKA w Kraków

Iza. Nowy wpis

Rzetelny pracodawca. Polecam USKI Polska!

Praca Nowy wpis

Praca bardzo rozwojowa warunki godne.

Marcin. Nowy wpis

Polecam USKI! Firma z potencjałem, stwarzająca możliwości rozwoju i dająca perspektywy na przyszłość.

Basia. Nowy wpis

Praca w fajnym zespole z ciekawymi, pomocnymi ludźmi.

Konsultant
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Spotkanie w grupie- sensownie uzasadnione. Na pytanie sąsiada z mojej prawicy, czy może podjąć pracę bez wyższego wykształcenia?- odpowiedź prowadzącego: nie ma znaczenia ilość dyplomów (nie brakuje oszołomów z dyplomami) tylko liczą się inne wartości (jakie?- trzeba było to usłyszeć)- i w tym momencie poczułem, że praca w takiej kulturze to jest to! Poza tym na spotkaniu rekrutacyjnym nie było bzdurnych testów na kwalifikacje, inteligencje i coś tam jeszcze, z którymi zetknąłem się u innych pracodawców. Rozmowa trwała ponad godzinę ale upłynęła bardzo szybko. Myślałem, że rozmawiamy z konsultantem szkoły, a na koniec dowiedziałem się, że to dyrektor regionalny- świetny gość. Uzgodniliśmy termin szkolenia. Gdzie tak jest? USKI (żeby nie słodzić) podam skrót; TBG

Pytania

Trudne pytania? Nie wiem co napisać. Spotkanie przebiegło płynnie. Gdybym miał odpowiedzieć? "ile chcę zarabiać?"- trudne pytanie, ale trzeba się z tym zmierzyć. Szczerze? zaniżyłem swoje oczekiwania:)

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Justyna.

Polecam pracodawcę USKI Polska.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Czy w USKI POLSKA możliwa jest praca na podstawie B2B?

Paweł.

Dobra atmosfera pracy. Jasne i respektowane, ustalone wcześniej zasady współpracy i rozliczeń. Polecam!

Maja.

Polecam USKI Polska jako partnera do współpracy / pracy.

Współpraca godna polecenia

Gosia.

Rzetelna firma, dobry pracodawca i partner. Polecam!

Wioletta.

Polecam pracodawcę.

Oliwia.

USKI to miejsce w którym można "zakotwiczyć" na dłużej. Polecam!

@Oliwia.

Co jest Twoim zdaniem największym plusem pracy w USKI? Możesz napisać ile realnie można tu zarobić na początku współpracy z firmą? I na jakiej umowie jest się zatrudnionym na początku? : )

Karolina.

Dobra atmosfera pracy, szkolenia podnoszące kwalifikacje. Polecam!

Irek.

Dobre warunki pracy i płacy. Polecam!

@Irek.

Hmmm, nie napisałeś zbyt wiele na ten temat... Fajnie, że masz swoje zdanie, ale może jednak jakoś je uargumentujesz? :) Co konkretnie sprawiło że dobrze oceniasz pracę w USKI? Jaka panuje tam atmosfera? Ile można zarobić? :)

Maciej

Podoba mi się to, że można pracować w wakacje. Właściwie obojętnie gdzie jestem w Polsce czy zagranicą, mogę robić lekcje online z zainteresowanymi klientami. Cieszę się, że szkoła przygotowała kontakty zainteresowanych na okres wakacyjny. Polecam pracę w USKI

@Maciej

A ile płacą w USKI za godzinę? I czy trzeba mieć jakieś specjalne certyfikaty oprócz studiów aby podjąć tu pracę? Opowiesz mi o tym? :)

Iza.

Dobre warunki pracy, wypłata na czas.

Kinga.

Rzetelny pracodawca. Polecam!

@Kinga.

Napiszesz coś więcej? Twoja wypowiedź niewiele mówi, a szkoda :D Może powiesz coś o warunkach zatrudnienia w Uski? Ile tu można zarobić i jaka atmosfera panuje w pracy?

Sebastian.

Polecam, USKI Polska to dobry wybór!

współpraca

Współpraca wzorowa.

Dorota.

Solidny i wypłacalny partner i pracodawca. Polecam USKI Polska!

Zostaw merytoryczną opinię o USKI POLSKA - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

USKI POLSKA