Opinie o USKI POLSKA w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy USKI POLSKA. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie USKI POLSKA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o USKI POLSKA w Kraków

Patryk.

Polecam USKI jako ciekawe i rozwijające miejsce pracy!

Klaudia.

Polecam USKI! Szczególnie ze względu na ludzi i atmosferę!

Możliwości rozwoju i zarabiania pieniędzy. Polecam USKI!

Marta.

Polecam USKI. Szczególnie jeśli chodzi o Zespół. Fajni ludzie, z którymi chce się pracować.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Zuzia.

Kontakt z ludźmi, możliwość uczenia się nowych rzeczy, doskonalenia się oraz brak nudy, zawsze coś się dzieje. Polecam!

Wojtek

Przyjazna atmosfera,fajna praca jak ktoś lubi kontakt z ludźmi.A co najważniejsze świetne zarobki.

Konrad.

Polecam pracodawcę! Solidna firma, życzliwi ludzie.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w USKI POLSKA?

Klaudia.

Wysokie standardy pracy i płacy. Polecam!

Magdalena.

Przyjazne miejsce, przyjaźni ludzie. Polecam!

Beata.

Warto spróbować, warto zacząć i warto zostać na dłużej. Polecam USKI!

Wojtek

Doskonała współpraca- polecam firmę.Wsparcie od samego początku i na każdym etapie.

Natalia.

Rzetelny i uczciwy pracodawca. Polecam!

Współpraca na najwyższym poziomie.Polecam pracodawcę.Firma godna zaufania.

Marta.

Polecam USKI! Rzetelna firma!

Kornel.

Polecam USKI jako firmę i jako partnera. Pełna profeska i rzetelność.

VS

Staż w firmie 2 letni wsparcie, premię, super atmosfera w zespole.

Eryk

Profesjonalne podejście zarówno do współpracy jak i produktu. Człowiek sprzedaje coś co po prostu działa i ma wpływ na współczesne realia.

Małgosia.

Polecam. Elastyczny czas pracy. Możliwość dogadania się w każdej kwestii. Dobre zarobki.

Czesiek.

Polecam USKI. Firma, miejsce przyjazne również dla starszych ludzi, którzy muszą dopracować lub chcą dorobić do emerytury.

@Czesiek.

A które stanowiska tutaj są dedykowane tym właśnie osobom?

@Paulina

Konsultant oświatowy. Praca w elastycznych godzinach i elastycznym wymiarze czasu pracy.

@Czesiek.

A czym konkretnie taki konsultant tutaj się zajmuje? Co należy do jego obowiązków tak właściwie?

@Paulina

Praca z potencjalnymi klientami. Kwalifikacje uczniów na programy edukacyjne.

@Czesiek.

Czyli samemu się ustala dostępność jeśli chodzi o czas czy jak to wygląda?;)

@Czesiek.

Miałam na myśli troszkę więcej szczegółów z tej pracy z potencjalnymi klientami. Są jakieś rutynowe procedury?

@Monika

Dogadujesz się z przełożonym kiedy chcesz (możesz) pracować i tak pracujesz. Jeśli zachodzą jakieś zmiany, korygujecie na bieżąco.

Czesiek
@Paulina

Tak. Są procedury i pewne ramy pracy, które poznajesz , i których uczysz się na szkoleniach. Oprócz tego jest też spore pole do rozwijania własnej inwencji i wprowadzania własnych pomysłów, po to aby te ramy później wypełnić.

@Czesiek

Czyli jednak rozwojowe stanowisko jakby nie patrzeć. I faktycznie to osoby starsze sprawdzają się głównie na tego typu stanowisku? Ile pracuje aktualnie na nim osoba o najdłuższym stażu, po nim można otrzymać jakiś awans?

Czesiek
@Paulina

Na tego typu stanowisku sprawdzają się osoby zaangażowane i pracowite. W każdym wieku. Nie chodziło mi o to, ze osoby starsze są preferowane, bardziej o to, ze nie ma żadnych ograniczeń w kwestii metryki. Są w firmie osoby z kilkunastoletnim stażem pracy. Ścieżka kariery jest jak najbardziej rozwojowa.

@Czesiek

Ok, dzięki jak widać w zły sposób to odebrałam. ;) No to spoko, że taka dowolność jest, pytanie tylko czy serio dobrze się czymś takim zarządza? Ludzie tu nie różnicują się ze względu na cokolwiek?

Bu
@Czesiek.

Rotacja jest duża,kto nie ma wyjścia tu pracuje. I nikt poza tym. Pieniądze są normalne,Piza tym ZYS,paliwo,samochód też kosztuje.

@Bu

Kto chce pracować, to pracuje. I zarabia. Kto chce tylko przychodzić / bywać w pracy, ten nie zarabia i nie pracuje. Rotacja jest taka jak wszędzie i nie przypominam sobie ludzi, którzy pracowaliby "za karę" bo nie "mieli wyjścia".

Zostaw merytoryczną opinię o USKI POLSKA - Kraków

• Jak się pracuje w USKI POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy USKI POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 265.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w USKI POLSKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 265, z czego 254 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy USKI POLSKA?

Kandydaci do pracy w USKI POLSKA napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

USKI POLSKA