Opinie o Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego w Kraków

Jaką umowę proponują konsultantom oświatowym? Zastanawia mnie to, bo na stronie firmy w ogłoszeniu piszą, że trzeba być dyspozycyjnym min 4 dni w tygodniu. To jakieś B2B tu dają czy co? Może ktoś się orientuje w temacie?

Witek ze Szczecina

Od około roku śledzimy poczynania naszej córki w kursie, który przypomina swą formą grę edukacyjną. Córka się świetnie bawi a efekty są imponujące. Poprzez zabawę do nauki - chyba to najwłaściwszy sposób by zachęcić dziecko do zdobywania wiedzy. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy.

Sława

Jestem mamą dziecka dysfunkcyjnego (dysleksja i do tego ADHD) i z pełną odpowiedzialnością stwierdzam, że gdyby nie kurs, nadal tkwilibyśmy w stanie niewiedzy i bezradności. USKI pomaga nie tylko synowi, ale również nam, jego rodzicom.

Magda - Jelenia Góra.

Świetny pomysł na edukację! Sprawną edukację. Szybką, skuteczną i nowoczesną. na miarę XXI wieku. Polecam!

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa przez telefon - umówienie na rozmowę na żywo - wyjście w teren - szkolenie - praca w terenie

Ogólne sprzedażowe, pytanie o dostępność zawodową. Praca w elastycznym wymiarze duży plus! Wysokie zarobki prowizyjne!

Karolinax

Reklama super! Skorzystaliśmy widząc formularz na fb. Genialna forma nauki!

Znajdę tu pracownika jakiegoś? Dużo opinii od klientów, a chciałabym wiedzieć czy opłaca się zatrudnić jako Trener u nich. Ile godzin pracy jest przewidziane w miesiącu, to praca na cały etat? Na stronie nie wspominają nic o benefitach, znalazłabym tam jakieś? No i niby jest szkolenie na początek. Ono jest płatne?

KF

Tak, potwierdzam żałuję tej decyzji. Warunkiem kupienia kursu była opowieść o tym jak nauczyciel będzie motywował. Moja córka już mnie prawie nienawidzi za ten kurs na który nas namówiła. Znam swoje dziecko i dlatego obietnicą mobilizacji przez trenera zmotywowała mnie do zapłaty za ten kurs. Teraz w domu są tylko awantury o niego. Sam kurs jest kłopotliwy w wykonaniu. Czasami córka prosi mnie o pomoc by go rozwiązać i mam z tym problem bo jeśli ktoś tego nie przerabia od początku to nie ogarnie. Pani Karolina niestety nie służy mojemu dziecku pomocą.

@KF

A czy próbowaliście skontaktować się z trenerem i porozmawiać o swoich problemach?

@KF

Moje dziecko Pani Karolina bardzo wspiera i jestem jej bardzo wdzięczna za pomoc jaka okazuje mojemu synowi. Gdyby w polskiej szkole pracowali tak fajni pedagodzy jak w USKI to wiele by się zmieniło.

Andrzej - Wałbrzych.
@KF

Może problemem jest to, że w/w pani Karolina nie czyta w myślach? Powinna się przecież domyślać, że jest problem! Skoro nie utrzymuje się kontaktu z trenerem, nie inicjuje tego kontaktu i nie informuje trenera o problemach, kłopotach, wątpliwościach, pytaniach, również tych problemach związanych z motywacją, to raczej nie oczekiwałbym cudu. Trener X, Y, Z, żaden trener nie zmieni się w Ducha Świętego i nie spenetruje telepatycznie głowy żadnego ucznia, ani rodzica. Komunikujmy, czego nam potrzeba, zamiast tylko narzekać i czekać na cud!!! Moje dziecko nie miało żadnych problemów z otrzymaniem pomocy od pani Karoliny, jeśli tylko artykułowało gdzie tkwi problem. Ja również takich problemów nie miałem. Komunikacja!!! Pozdrawiam, polecam USKI i życzę sukcesów w realizacji ich kursów!

rodzic ucznia

również nie polecam! chodzi właśnie o kontakt z opiekunem. W ankiecie o dziecku wypełniłam, że moje dziecko ma trudności w nawiązywaniu kontaktów i kontakty muszą być po stronie trenera. Na palcach u jednej ręki policzyłabym ile ich było. Pieniądze duże i dlatego mi tak szkoda że efektów brak. Kończymy kurs i ja wcale nie widzę poprawy w nauce...... wolałabym wydać te pieniądze na korepetycje niż na wirtualne lekcje bez widocznych efektów

Potwierdzam. Kontaktu z trenerem brak a gierki w nim zawarte można pobrać za darmo. U mnie z przyczyn technicznych kurs rzadko kiedy działa, więc dziecko nie ma go jak robić i nie ma możliwości zrezygnować i odzyskać choć część kosztów. Złodziejstwo i (usunięte przez administratora) Szczerze idradzam

Odradzam. Na lekcji pokazowej mówią co innego. Później jak się okazuje jest gorzej. Trener w ogóle się nie interesuje.

Janos

O szkole dowiedziałem się od córki , zapisałem i dobrze zrobiłem bo od tej pory nie interesuje mnie nauka córki - ma bardzo dobre oceny, jest samodzielna. Polecam

Gaja Koszalin

Wszyscy straszyli siódmą klasą, no i stało się. W zeszłym roku przeżywaliśmy dramat. Z bardzo dobrej uczennicy jaką zawsze była moja córka pozostało tylko wspomnienie. Dwa zagrożenia na pierwszy semestr wywołały alarm, zaczęliśmy szukać pomocy. Było kilka pomysłów, ale najskuteczniejszym okazał się kurs USKI. Niesamowite metody dające fantastyczne efekty.

Student

Robiłem kurs USKI równolegle ze studiami podyplomowymi. Kurs okazał się bardzo, ale to bardzo pomocny.

Danka - Kobierzyce.

Profesjonalizm w każdym momencie. Od informacji w internecie, poprzez kontakt telefoniczny, bezpłatną lekcję próbną, aż po realizację kursu. Polecam bo warto wybierać najlepszych!

Też widziałam, tak jak ktoś wcześniej ofertę pracy dla konsultanta oświatowego. Na Kraków oferują tylko uop, a na jaki czas dają tę pierwszą, obowiązuje okres próbny? Czy pracując on-line trzeba co jakiś czas pojawiać się w siedzibie?

Kalisz

Zdecydowanie najciekawsza propozycja na rynku. Umawiałem się z kilkoma innymi szkołami uczenia i odbyliśmy nawet ze 4 próbne spotkania ale to z USKI było najciekawsze a oferta najpełniejsza za stosunkowo niewielką cenę

Grażyna - Milicz.

Bardzo przemyślane rozwiązania edukacyjne. Widać dużą praktykę i doświadczenie. Zarówno autorów jak i prowadzących. Polecam!

Stefania

Pierwszych 5 lat nauki mój syn pobierał w UK i powiem tak, ze gdyby nie USKI to zakończyłby edukację na 5 klasie. Nie chcę się tu rozpisywać o różnicach w systemach edukacyjnych, ale faktem jest, że moje dziecko było samo ze swymi problemami. To, że nie umiał czytać po polsku było konsekwencją jakoby lenistwa - mojego i mego syna. Niespełna pół roku kursu i czyta świetnie.

Magdalena

Wielkie uznanie dla metod USKI. Córka weszła w szkołę średnią z dużymi zaległościami (covid, zdalne nauczanie, awersja do przedmiotów ścisłych). Jest teraz w 2 kl. LO i właściwie to zupełnie inna dziewczyna - pewna siebie i samodzielna. Byłam cierpliwym świadkiem tej metamorfozy i jestem niezmiernie wdzięczna USKI za tę przemianę.

Amelia - Świebodzice.

Fajne pomysły na usprawnienie czytania i w ogóle zachęcenie do tego by zacząć czytać. Fajne, ponieważ działające bez przymusu, co w tym przypadku jest bardzo istotne. Polecam!

Halina Jastrzębie-Zdrój

Super program.Jestem pod wrażeniem tego jak chętnie syn siada do wykonywania ćwiczeń.Oby tak dalej.

Sława

Z perspektywy roku mogę stwierdzić, że kurs dał memu dziecku niesamowitą samodzielność, chociaż gdy zapisywałam syna, głównym celem było zrobienie porządku z czytaniem. Zmieniło się również moje wyobrażenie o procesie uczenia się. I co najważniejsze, wyszłam z roli domowego pseudonauczyciela, a stałam się znowu fajną mamą.

Aldona

Kurs porwał moja córkę od pierwszego ćwiczenia. Widzę niesamowite efekty. Umiejętności, które córka pozyskała wyzwoliły w niej pewność siebie, której zawsze jej brakowało - my rodzice, nie potrafiliśmy temu zaradzić - a tu stało się.

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego - Kraków

• Jak się pracuje w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 27 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego?

Kandydaci do pracy w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego