Opinie o Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego w Kraków

Klara

Poszukiwany jest konsultant oświatowy-przedstawiciel handlowy na Podkarpackie. Fajne jest to, że można mieć umowę o pracę lub zlecenie, nie tylko B2B. Ale samochód już własny i dlatego chcę zapytać Was (pracowników, nie rodziców ;)) jak się rozlicza takie wyjazdy do wskazanych klientów? Czy po rozliczeniu paliwa i eksploatacji jest to nadal atrakcyjna finansowo praca?

Darko Stargard

Zapisałem dwoje dzieci na dwa różne kursy, bo dzieli je spora różnica wieku. Starszy syn świetnie sobie radzi i o dziwo zadowolony, a to rzadkość u niego. Młodszy, który miał duże problemy z czytaniem, złapał bakcyla przy dużym zaangażowaniu trenerki i co istotne, wszedł w czwartą klasę z super czytaniem.

Beata

Początkowo obawiałam się, że kurs to jakaś banalna gra i to zbyt łatwa dla mego syna. Jednak już po kilku tygodniach gra okazała się świetną formą nauki. Efekty też zdumiewają.

Boruta

Jako rodzic 3 dzieci mogę napisać, że USKI jest dobrą szkołą bo zmotywował do nauki poprzez ułatwiony i skrócony czas nauki. Sami spróbujcie - polecam.

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa przez telefon - umówienie na rozmowę na żywo - wyjście w teren - szkolenie - praca w terenie

Ogólne sprzedażowe, pytanie o dostępność zawodową. Praca w elastycznym wymiarze duży plus! Wysokie zarobki prowizyjne!

Maurycy Poznań

Jak tylko dziecko się zgłosiło w szkole, pomyślałem że warto zobaczyć taką próbną lekcje i nie zawiodłem się. Nie dość, że za darmo to jeszcze niesamowite efekty. Zapisaliśmy na kurs i płacimy o połowę mniej niż za korepetycje

Andrzej - Wrocław.

Dobrze pomyślane, właściwie poprowadzone i skuteczne rozwiązanie usprawniające uczenie się dziecka. Mam na myśli Krainę Smoków. Polecam USKI!

Makler

Jako rodzić wyrażam pozytywną opinię o kursie w USKI Kraków. Przez cały okres kursu syn miał kontakt ze swoim trenerem z czego jestem najbardziej zadowolony . Mam więcej czasu dla siebie. Pozdrawiam

Ina Szczecin

Chcieliśmy usamodzielnić syna, bo wspólnego odrabiania zadań domowych wszyscy mieliśmy dosyć. I stało się tak. Dzięki odpowiednio dozowanemu treningowi przez trenerkę syn (jak on to mówi) wszedł na wyższy level naukowy.

Pola

Szkoła warta polecenia. Początkowo obawiałam się, że lenistwo mego syna pokona trenerkę, a tu takie pozytywne zdziwienie! Myślę, że syn widzi bezpośredni efekt metod, które poznaje, dlatego tak niesamowicie angażuje się w treningi.

Jola Katowice

Mój syn (8 klasa) bardzo chętnie realizuje kurs od USKI. Ma bardzo dobry kontakt z panią trener i może wykonywać ćwiczenia w wygodnym dla siebie terminie.Widzę u niego ogromny zapał do wykonywania treningów na platformie.Jedyny kurs jak do tej pory (a brał udział w różnych),który go naprawdę cieszy.

Rafał z Zielonej Góry

Cieszę się z kursu przede wszystkim dlatego że dziecko nauczyło się samodzielności. Baliśmy się o to czy da radę. Niepotrzebnie bo oprócz tego, że uczy się lepiej to jeszcze robi to dużo chętnej

Borys znad morza

Zapisałem córkę gdzieś rok temu i nie żałuję. Była zawsze (i jest) bardzo zdolna ale niepoukładana. Obawialiśmy się siódmej klasy, bo przeładowana programowo, dlatego też szukaliśmy wspomagania. Kurs USKI okazał się świetnym wsparciem.

Eva

Uważam, że kurs daje bardzo dużo umiejętności. W przypadku mojego syna był wielki problem z czytaniem. Jest w szóstej klasie i nareszcie umie czytać! Nie spodziewałam się takiego efektu, bo do piątej klasy wszyscy byli bezradni, czyli my rodzice i szkoła. Szkoła ograniczała się do porad typu, żeby więcej czytał (co niczym nie skutkowało), a ja z mężem nie umieliśmy pomóc.

Jędrek

Widzę, że poszukiwana jest osoba na stanowisko trenera/dydaktyka i nie ukrywam, że chętnie spróbuję swoich sił w procesie rekrutacyjnym. Mam nieco pytań. Zaskoczyło mnie, że na tak odpowiedzialnym stanowisku firma daje wybór między umową zlecenie a umową o pracę. Może nie tyle wybór, co to właśnie oferuje. Od czego jest uzależnione to, czy dostanę pełne zatrudnienie na uop? Ile godzin w miesiącu wymagają, aby wypracować?

rodzic z małopolski

Witam, opisuję moje wrażenia po kursie na jaki zapisałam syna bo jestem zadowolona i namawiam wszystkich do nowoczesnej nauki. Wcześniej nie myślałam, że można uczyć się inaczej niż to ja i moi rodzice robili. Naprawdę polecam

Iwona Cieszyn

I dla młodszych i dla starszych uczniów USKI ma fajne rozwiązania.Ja mam dwóch synów na kursach i każdy jest zadowolony.

Sława - Oława.

Bardzo pozytywne doświadczenie i bardzo dobre efekty. Dziecko pracowało chętnie i widać, ze korzysta z wypracowanych umiejętności. Polecam Strefę Skutecznej Nauki!

Rodzic z Wielkopolski

Mam troje dzieci i wszystki już skończyły kursy USKI. Najstarsza córka prawie 20 lat temu a najmłodszy syn 2 lata temu. Co tu dużo pisać. Wszystkim kurs mocno pomógł w nauce i nie trzeba było korzystać z żadnych korepetycji. Duża oszczędność czasowa i finansowa. Polecam gorąco!

tom jasło

fajne wyniki , fajny kurs , jestem na tak

Krzysztof

Po ukończeniu kursu, syn uczy się dużo łatwiej ale też chętniej. Poprawiły się wyniki z nielubianej matematyki, łatwo pisze mu się rozprawki a wynik egzaminu ósmoklasisty był więcej niż zadowalający

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego - Kraków

• Jak się pracuje w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 27 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego?

Kandydaci do pracy w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego