Opinie o Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego w Kraków

Delta

W przypadku mojego dziecka usprawnienie techniki czytania dało niesamowity efekt właściwie w każdym przedmiocie.

Michalina

Dwa razy TAK dla USKI! Mam dwoje dzieci po kursach i mocno polecam!

Marta Rybnik

Mam dwoje dzieci na kursach od USKI,każde ma inny program-dopasowany do swoich możliwości i wieku.To co pracownik szkoły przedstawiał i omawiał na lekcji próbnej,dokładnie jest realizowane na kursie.Kontakt z trenerkami wzorowy:)

Sebastian - Święta Katarzyna.

Polecam USKI! Kurs z dodatkową matematyką. Wg mnie rewelacja!

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa przez telefon - umówienie na rozmowę na żywo - wyjście w teren - szkolenie - praca w terenie

Ogólne sprzedażowe, pytanie o dostępność zawodową. Praca w elastycznym wymiarze duży plus! Wysokie zarobki prowizyjne!

Daria-Nysa

Świetnie opracowany kurs.Efekty więcej niż zadowalające.Syn realizuje program dla starszych uczniów z dodatkowym modułem angielskiego.

Irena Częstochowa

Bardzo pozytywnie jestem zaskoczona zapałem mojego syna do ćwiczeń na platformie od USKI.Ciekawie opracowany program i regularny kontakt z trenerem.Polecam.

Antoni

Po pół roku od zapisu syna, efekty są widoczne gołym okiem. WIęcej i chętniej czyta, zupełnie inaczej sie z nim rozmawia. Cieszę się że podjęliśmy decyzję o zakupie kursu

rodzic z małopolski

Witam wszystkich zainteresowanych rodziców kursami dla swoich dzieci - zapraszam do kontaktu ze szkołą USKI z Krakowa. Polecam i zachęcam do nowoczesnych metod nauki.

tata

jak czytałem opinie kilka miesięcy temu to troche mi się wierzyc nie chciało że aż takie dobre kursy macie . teraz wiem że faktycznie warto w waszej szkole uczestniczyć. oby tak dalej

zadowolonny

moja córka skończyła dwa miesiące temu kurs w uski. jestem bardzo zadowolony i chciałem ją zapisać na kurs dla dzieci starszych , czy ktoś wie kiedy się zaczyna i czy jest tak samo dobry jak kurs dla młodszych?

Jola z Chorzowa

Bardzo ciekawa forma zajęć.Córka jest zachwycona.Ja przy okazji również korzystam z dostępu do platformy.

Mirosław

Przed przystąpieniem do kursu czytałem opinie i chętnie zdecydowałem się na pierwszą darmową lekcje. Dziecko było zachwycone a ja i żona bardzo dużo dowiedzieliśmy się o możliwościach zapamiętywania. Zapisalismy i czekamy na efekty. Lekcja super

Mama ze Szczecina

Widzę dużo pozytywnych opinii, dołączam więc swoją, również pozytywną. Kurs bardzo pomógł memu synowi. Bardzo!

Dariusz

Dzień dobry bardzo się cieszę, że za cenę dużo mniejszą niż korepetycje, może uczyć się dwoje moich dzieci. Oprócz samego kursu korzystają także z bezpłatnych dodatkowych zajęć z matematyki i angielskiego. Zajęcia są popołudniami więc bez problemu zdążą wrócić ze szkoły. Polecam z całego serca

Łukasz - Kąty Wrocławskie.

Widzę w zasadzie wyłącznie pozytywne opinie, dołączam zatem. Kurs z Mapą Skarbów okazał się strzałem w 10! Syn przełamał niechęć do czytania i do nauki w ogóle. Polecam!

Sonia ze Słupska

Popieram całym sercem tę inicjatywę edukacyjną i bardzo żałuję, że mój syn dopiero w szóstej klasie rozpoczął przygodę z USKI. Efekty stosowanych metod są niesamowite.

Anna - Żywiec

Syn zadowolony i my również.Chętnie siada do ćwiczeń i ma kontakt z trenerką w dogodnym dla siebie czasie, a to jest dla niego bardzo istotne.

robercik

widzę praktycznie same pozytywne komentarze. Faktycznie kurs bardzo pomaga ( przynamniej moim dzieciom). Najbardziej w systematycznej nauce i szybkiej pamięci . Jest OK

Borys Kraków

Pomimo bliskości budynku szkoły USKI forma kursów które proponuje USKI jest fajna i przede wszystkim efektywna . Wsparcie nauczyciela motywuje mojego syna do ćwiczeń . Polecam

Jarek z Piły

Zdecydowanie najfajniejsza szkoła tego typu w Polsce. Od kwienia córka oprócz kursu ma dodatkowe zajęcia z matematyki i angielskiego i to w cenie kursu. Wcześniej za korki z matmy płacilismy aż 40 zł za lekcję. Tutaj mamy w cenie

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego - Kraków

• Jak się pracuje w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 27 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego?

Kandydaci do pracy w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego