Opinie o Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego w Kraków

Renata

Mogę prosić o informację odnośnie pracy jako konsultant oświatowy? Wg info ze strony to pracuje się głównie popołudniami lub w weekendy, jak dokładnie wypadają te godziny pracy? Trzeba mieć również gotowość do użytkowania własnego samochodu - zwracają koszty za paliwo i eksploatacje? Po czasie można otrzymać samochód służbowy od firmy? Taka opcja byłaby dla mnie najlepsza.

Eryk

Mój syn płynnie czyta! Gdy rozpoczynał kurs było to dramatyczne dukanie. Przed nim czwarta klasa i myślę, że to co pozyskał na kursie właśnie teraz zaprocentuje.

Honorata z Ustki

Kurs, który w pełni spełnił nasze oczekiwania. Syn potrzebował około miesiąca aby się zorganizować i wejść w tryb regularnych zajęć, ale potem poszło już z górki.

Sylwia - Długołęka.

Szybki dostęp do ćwiczeń po spotkaniu. Można szybko działać, co jest bardzo istotne, jeśli chodzi o zaangażowanie i chęci dziecka. Ćwiczenia ciekawe i przynoszące oczekiwane efekty. Polecam!

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa przez telefon - umówienie na rozmowę na żywo - wyjście w teren - szkolenie - praca w terenie

Ogólne sprzedażowe, pytanie o dostępność zawodową. Praca w elastycznym wymiarze duży plus! Wysokie zarobki prowizyjne!

Marta małopolska

Pomimo wakacji syn ćwiczy w wolnych chwilach. W razie pytań kontaktuje się ze swoją trenerką. Polecam te kursy.

Stefan małopolska

Zapisaliśmy syna na kurs skutecznej nauki. Jesteśmy zadowoleni z wyników i jakości kontaktów z nauczycielką . Polecamy !!!

Po spotkaniu

Jesteśmy trzy dni po spotkaniu z przedstawicielem i już mamy dostęp oraz kurs a pierwsza rata dopiero do zapłacenia za prawie dwa miesiące. Bardzo kulturalna osoba była u nas i pokazała coś o czym tylko słyszeliśmy. W sumie byliśmy dość ciekawi ale sceptyczni ale efekty ćwiczeń nas przekonały. Jeśli jedna lekcja daje takie efekty to co dopiero cały kurs

Absolwentka

Cieszę się że mogłam uczestniczyć w kursie. Wszystko było bardzo proste w realizacji a jak nie byłam czegoś pewna to zawsze była pani trenerka. W siódmej klasie musiałam uczyć się po 2 - 3 h dziennie żeby mieć czwórki. Teraz jestem w liceum i uczę się nawet mniej bo szybciej czytam i dużo więcej zapamiętuje. Wystarczyło przez rok posiedzieć dwa razy w tygodniu po 0,5 h

Janek

Prawie rok roku temu córka zaczęła kurs USKI i teraz widzimy, że było warto. Siódmą klasę skończyła z wyróżnieniem a historia, która była problemem zakończona z czwórką. Od kwietnia mogła też korzystać z dodatkowych i bezpłatnych warszyatów z matematyki i angielskiego. Zrezygnowaliśmy zupełnie z dodatkowego angielskiego, który miała wcześniej

Klaudiusz - Wrocław.

Polecam kursy USKI! Ciekawe i skuteczne!

Margot Dąbie

Dzięki kursowi moja córka w końcu rozumie co czyta i w dodatku robi to szybko. Czyli stało się coś co jeszcze rok temu było było tylko pobożnym życzeniem.

Bardzo atrakcyjna forma kursu, w przypadku mego dziecka strzał w dziesiątkę. Syn świetnie dogaduje się z trenerką i co najważniejsze chętnie zasiada do ćwiczeń.

mama z małopolski

Polecam kursy w USKI. Czas poświęcony na ćwiczenia jest mniejszy niż monotonna nauka w szkole i w domu.

Rowerzysta

Podchodziłem sceptycznie zapisując syna na kurs. Nie byłem pewien czy będzie ćwiczył itd. Dziś polecam każdemu ta szkole i kursu które maja.

Kasia-Brzeg

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.Córka chętnie siada do ćwiczeń i z dużym zaciekawieniem realizuje kurs.Dodatkowo trenerka ją świetnie motywuje do działania.

Shyduck

Jesteśmy po lekcji próbnej i mam bardzo mieszane uczucia. Cena za kurs zwala z nóg. Sposób płatności najbardziej wzbudził moje obawy. Jeśli byli by tacy dobrzy to nie prosili by o zapłatę z góry tak dużych sum. I jeszcze ta propozycja kredytowania. Ewidentne wiązanie na siłę na stałe. Raczej się nie zdecyduję.

Regina z Włocławka.

Polecam Mapę Skarbów. W przypadku mojego 5-klasisty dała bardzo pozytywne efekty. Co ważne dzieciak chętnie do tego siadał. Bardziej była to zabawa niż nauka. Polecam!

Jarek z Koszalina

Dołączam do zadowolonych. W przypadku mego syna kurs okazał się niesamowicie pomocny. Była tragedia z czytaniem a jest ok i to w ciągu 4 miesięcy!

Gosia

Jeden z niewielu kursów, który się sprawdził w przypadku mojego dziecka!

rodzic z małopolski

Zapisałam syna na jeden z kursów w USKI . Wszystko to, co przekazała Pani na pierwszym spotkaniu zrealizowane w trakcie nauki zwłaszcza kontakt z nauczycielem o który miałam największe obawy. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego - Kraków

• Jak się pracuje w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 27 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego?

Kandydaci do pracy w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego