Opinie o Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego w Kraków

Regina z Włocławka.

Polecam Mapę Skarbów. W przypadku mojego 5-klasisty dała bardzo pozytywne efekty. Co ważne dzieciak chętnie do tego siadał. Bardziej była to zabawa niż nauka. Polecam!

Jarek z Koszalina

Dołączam do zadowolonych. W przypadku mego syna kurs okazał się niesamowicie pomocny. Była tragedia z czytaniem a jest ok i to w ciągu 4 miesięcy!

Gosia

Jeden z niewielu kursów, który się sprawdził w przypadku mojego dziecka!

rodzic z małopolski

Zapisałam syna na jeden z kursów w USKI . Wszystko to, co przekazała Pani na pierwszym spotkaniu zrealizowane w trakcie nauki zwłaszcza kontakt z nauczycielem o który miałam największe obawy. Polecam

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa przez telefon - umówienie na rozmowę na żywo - wyjście w teren - szkolenie - praca w terenie

Ogólne sprzedażowe, pytanie o dostępność zawodową. Praca w elastycznym wymiarze duży plus! Wysokie zarobki prowizyjne!

Bożena Grybów

Mój syn ukończył taki kurs W USKI. Dopiero teraz zdecydowałam się napisać o tym. Syn dostał świadectwo z paskiem a wcześniej miał średnią ok. 3. Dlatego piszę o tym i namawiam do korzystania z tych ćwiczeń zawartych w tym kursie. Mam 8-letnią córkę i na pewno też zapiszę ją na taki kurs - podobno mają teraz rozszerzoną ofertę o te młodsze dzieci. Pozdrawiam

michał Rzeszów

jeśli dziecko poświęci 20 min dwa razy w tygodniu to każdy uczeń i rodzic będzie zadowolony. ja też polecam

Rodzic z Oławy.

Efekty bardziej niż zadowalające, koszt do przyjęcia, zaangażowanie i chęci dziecka bezcenne i niespotykane! Polecam!

Województwo lubuskie

Pomimo wakacji córka ćwiczy i ma super wyniki. Aż nie mogę się doczekać jak rozpocznie się rok szkolny

Matylda

Dziki kursowi moje dziecko przeszło przez 4 klasę spacerkiem, a bardzo obawialiśmy się nowego etapu edukacyjnego, bo wcześniej były poważne problemy. Szczególnie podobało mi się bardzo przyjazne podejście trenerki, która potrafiła skłonić syna do rozmowy o swych szkolnych kłopotach.

Dominik z Kołobrzegu

Jesteśmy bardzo zadowoleni z kursu! Spełnił nasze oczekiwania, bo usamodzielnił naszego syna, a mnie i żonie dał to czego nam brakowało od lat - SPOKÓJ. Bez żadnego żalu porzuciliśmy role domowych i społecznych nauczycieli. Czas, który był poświęcany na wspólną walkę z podręcznikami i ćwiczeniami, przeznaczamy teraz na swoje pasje. Rodzina nam się naprawiła!

Romek - Strzelin.

Polecam kursy USKI. Działają, przynoszą oczekiwane efekty i nie rujnują kieszeni. Tańsze niż korepetycje i dużo bardziej wszechstronne!

Teo z Gdańska

Z pełnym przekonaniem polecam. Ich metody naprawdę działają. Kibicuję córce i już od dawna przestałem się dziwić, gdy mówi, że po kolacji przeczyta sobie lekturę, bo jutro sprawdzian ze znajomości.

Ewelina

Dzięki USKI zrozumiałam problem swego syna. Okazało się, że dysleksja to nie wyrok, a moje dziecko uwierzyło w siebie. Metody początkowo wydawały mi się dziwne, potem interesujące, aż w konsekwencji dały rewelacyjny efekt.

Zakupiliśmy kurs elerningowy dla naszsgo dziecka, jesteśmy bardzo zadowoleni.Córka chętnie ćwiczy i realizuje kurs, gdy tylko napotyka trudność za kazdym razem jest do dyspozycji trenerka, która zawsze pomaga! Widzimy niesamowite rezultaty. Serdecznie polecam!

Krystyna

Witam, kilka miesięcy temu zapisałam syna na kurs szybkiej nauki. Dzisiaj śmiało mogę polecić kursy , które oferuje szkoła z Krakowa. Kto jest nie przekonany do końca proponuję samemu zapisać własne dziecko i zobaczyć efekty ćwiczeń. Opieka właściwa , obsługa komputerowa bardzo łatwa. Polecam wszystkim zainteresowanym rodzicom.

Kaja - Dzierżoniów.

Fajny pomysł na usprawnienie procesu uczenia się. Działa i nie męczy. Fajnie się to robi i szybko widać efekty. Polecam!

Basia- Śląsk

Super metody uczenia.U mojej córki kurs sprawdził się znakomicie.Wszystko co było mówione na lekcji próbnej miało odzwierciedlenie później w trakcie kursu.Bardzo polecam.

zadowolony z woj. lubelskiego

Witam wszystkich którzy czytają opinie o USKI . Polecam z całego serca . Szkoła ma wiele kursów i każdy może dopasować kurs dla swojego ucznia.

Uczennica

Kurs to ogromna strata pieniędzy , jest wiele aplikacji które są darmowe a mają lepsza szatę graficzną , ciekawsze sposoby na naukę oraz dzięki którym efekty widać szybciej. W tym przypadku- jest to robienie tych samych zadań w kółko (może się bardzo szybko znudzić) , trenerzy wcale nie motywują tak jak było obiecane oraz co najważniejsze moim zdaniem , pomimo niezadowolenia z kursu nie da się zrezygnować! NIE POLECAM! Proszę nie dać się zwieźć obietnicom na pierwszej godzinie ,,próbnej”

Darek Opole

Super program.Dla mnie rewelacja.Jestem w połowie kursu ESSN.Dodatkowo jak się zapisywałem wybrałem dodatkowy moduł z matematyki

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego - Kraków

• Jak się pracuje w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 27 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego?

Kandydaci do pracy w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego