Opinie o Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego w Kraków

Seweryn - Strzelin.

Polecam USKI!. Szeroka oferta kursów poprawiających metodykę i efektywność uczenia się. Polecam z własnego doświadczenia. Jak dzieci podrosną, również zapiszę je do USKI!

Michał ze Szczecina

Potencjał, który kurs uruchomił w moim synu zadziwił nie tylko mnie, ale i jego nauczycieli w podstawówce. Z tym tylko, że sukces przypisali sobie. I niech tak zostanie;)

Anita

Dobry kurs: skuteczne i atrakcyjne metody, dopasowane do mojego zakręconego czasowo dziecka. Właściwie kurs rósł wraz z synem. To, że trudności były stopniowane mocno go motywowało. Żal, że w październiku kończy się opieka, a na początku wydawało mi się, że kurs powinien być krótszy.

jędrek

polecam. zwiększyłem kilkukrotnie tempo czytanie i stopień zrozumienia. ćwiczyłem dwa razy w tygodniu po 20 min . więcej dodawać ie muszę

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa przez telefon - umówienie na rozmowę na żywo - wyjście w teren - szkolenie - praca w terenie

Ogólne sprzedażowe, pytanie o dostępność zawodową. Praca w elastycznym wymiarze duży plus! Wysokie zarobki prowizyjne!

logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Rafał małopolska

Polecam wszystkie kursy jakie oferuje szkoła USKI. Moje dzieci wypróbowały 2 z nich. Jest super w nauce.

Kasia- Gliwice

Syn jest bardzo zadowolony z proponowanej formy kursu.W jego przypadku dostęp do platformy i możliwość ćwiczeń w dowolnych dniach bardzo mu odpowiada ze względu na treningi piłki nożnej na które dodatkowo uczęszcza.

Amber Szczecin

Kurs, który bawi i uczy! Syn koncertowo zdał do 4 klasy i co ważne - nie obawia się zmiany, która go czeka. Jestem przekonana, że kurs podniósł mu samoocenę, a umiejętności, które pozyskał rzeczywiście robią wrażenie, szczególnie piękna praca z podręcznikiem.

@ rodzic

Po zapisaniu syna na kurs odbyły się konsultacje ze swoim trenerem . Syn jest zadowolony i chętnie zaczął wykonywać ćwiczenia . Polecam wszystkim rodzicom.

Dagmara - Bolesławiec.

Polecam USKI! Pomimo zaskoczenia pierwszą informacją o spotkaniu w szkole i niepewnością co z tym dalej zrobić, zdecydowałam wraz z synem umówić się na pierwszą, próbną lekcję. Nie żałuję! Część moich wątpliwości rozwiała się już w czasie pierwszej rozmowy telefonicznej. Uzyskałam odpowiedzi na te najbardziej nurtujące mnie na tym etapie pytania. Reszta wyjaśniła się w czasie pierwszej lekcji. Cztery miesiące kursu za nami :-) Polecam!!!

Ida

Od pół roku kibicuję córce. Co ciekawe, jej zapał nie słabnie, a nawet wydaje się coraz bardziej wkręcona w kurs. Myślę, że powód tego zaangażowania jest jeden - wszystko co dzieje się na kursie niesamowicie usprawnia moje dziecko we wszelkich obszarach szkolnych.

Matylda - Wrocław.

Zapisałam córkę bazując na poleceniu znajomej ze Śląska. Strzał w 10! Teraz ja też polecam i będę polecać te kursy. Warto zainwestować trochę pieniędzy rodzica, trochę czasu dziecka i rozwiązać wszystkie dręczące nas problemy związane ze szkołą.

Operator

Poszukiwaliśmy od dłuższego czasu i w końcu trafiliśmy. Kurs, który uczy uczenia się! W przypadku naszego szóstoklasisty to był strzał w dziesiątkę. Podziękowania i pozdrowienia dla autorów pomysłu!

Janusz małopolska

Polecam kursy w USKI - moja opinia po zapisie córki pozytywna.

Renata

Wiecie może jak często firma szuka konsultantów oświatowych/przedstawicieli? Mogę wypatrywać w najbliższym czasie takiej oferty pracy, czy zespół macie stały bez rotacji?:) Co ciekawego warto wiedzieć o pracy w firmie przed aplikowaniem/rozmową kwalifikacyjną? Jak warunki, wynagrodzenie, atmosfera?:)

Lucyna - Zgorzelec.

Będąc w połowie kursu, a dokładnie nie ja tylko moje dziecko, mogę jak najbardziej zaopiniować go pozytywnie! Polecam!!!

Roman

Syn po kursie czyta dwie książki w tygodniu. Wcześniej nie można było go wołami zaciągnąc do czytania.

Rega

Trochę zwlekałam z zapisaniem syna na kurs, bo sprawdzałam i szukałam opinii. Dzisiaj sama mogę zaopiniować. Syn właśnie kończy ostatni moduł kursu i stwierdza, że to czego się nauczył w USKI zapewniło mu zdobycie tytułu laureata w olimpiadzie przedmiotowej, a to nie lada osiągnięcie, ponieważ otwiera przed nim drzwi do wymarzonej szkoły. I właśnie to spełnione marzenie mego syna niech będzie moją opinią.

Rodzic z Bochni

Zapisałam syna na kurs 3 miesiące temu. Już dzisiaj mogę napisać wszystkim niezdecydowanym rodzicom - korzystajcie z nowoczesnych metod nauki . Mamy XXI wiek, a w szkole publicznej nic się nie zmieniło od wielu lat.

Venus

Niesamowite metody i w konsekwencji super efekt. Kurs spełnił nasze oczekiwania, bo mamy w końcu pewną siebie i samodzielną uczennicę.

Absolwent

Bardzo pozytywne zaskoczenie: że można inaczej, że można ciekawiej i przede wszystkim, że można skuteczniej. USKI rzeczywiście uczy uczenia się. Pozdrowienia dla dydaktyki!

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego - Kraków

• Jak się pracuje w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 27 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego?

Kandydaci do pracy w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego