Opinie o Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego w Kraków

Tamara - Kamienna Góra.

Polecam kursy USKI. W przypadku mojego dziecka przyniosło to oczekiwane efekty i patrząc globalnie, wcale nie było drogie.

Tomek - Zgorzelec.

Polecam USKI! Skuteczne i ciekawe kursy uczące jak się uczyć. Jak się uczyć szybko i skutecznie!

Zainteresowała mnie oferta w zakładce praca na Konsultanta oświatowego. Praca w sam raz na dorobienie. W ofercie nadmieniono, że konieczna jest gotowość do używania swojego samochodu. Tak zastanawiam się jak wygląda ta praca. Myślałam, że to praca zdalna, ale jeżeli potrzebne auto to chyba raczej niekoniecznie. Czy wchodzą w grę wyjazdy do klientów?

Staszek - Jelenia Góra.

Pół roku pracy, efekty więcej niż dobre. Dodatkowo od pewnego czasu pojawiły się takie zdalne zajęcia w grupach prowadzone przez nauczycieli jako dodatek do kursów. Strzał w 10! Dobry dobór tematów i bardzo dobre prowadzenie. Wartość dodana, na którą w ogóle nie liczyliśmy. Polecam!

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa przez telefon - umówienie na rozmowę na żywo - wyjście w teren - szkolenie - praca w terenie

Ogólne sprzedażowe, pytanie o dostępność zawodową. Praca w elastycznym wymiarze duży plus! Wysokie zarobki prowizyjne!

Tomek- Rybnik

Bardzo polecam.Na kurs zapisałem się w ubiegłym roku i od początku byłem pod wrażeniem poznanych technik uczenia.Teraz jako maturzysta mogłem ze spokojem podejść do egzaminów.Mega przydatne przy powtarzaniu do matury okazało się oczywiście czytanie selektywne w połączeniu z mnemotechnikami.

Kalina

Wielkie dzięki za super kurs! Właśnie dzisiaj mój nastolatek wykonał systemową powtórkę z polskiego. Miło było patrzeć na metodyczną pracę. Jutro relaks, a pojutrze wyścigi ósmoklasistów. W domu spokój.

Alicja

Świetny kurs. Przerobiliśmy temat na starszym synu. Teraz zapisaliśmy młodszego, na nieco inny, bo dla czwartoklasisty, ale widzimy, że pracuje z zapałem, nawet w weekendy.

rodzic z Tarnowa

Ostatnio / 3 m-ce temu / kurs w USKI rozpoczął mój syn. Na wywiadówce Pani wychowawczyni stwierdziła, że syn nagle zaczął się uczyć i przynosi do domu coraz lepsze oceny. Ja nie pilnuję go bo ma swojego trenera z USKI. Polecam rodzicom takie kursy.

Natalia

Świetne metody. Efekt bardziej niż zadowalający - córka już po kilku miesiącach zajęć stała się samodzielna naukowo. Bardzo polecam tym, którzy chcą się wyzwolić od domowej edukacji.

Jan

Niby na początku jest okej za darmo.Ale później się okazuje się , że podpisujesz umowę na 24 miesiące

Pomorzanin

Zbliża się koniec roku szkolnego i dzisiaj doceniam kurs USKI. Syn świetnie finiszuje. Obawialiśmy się, że siódma klasa będzie porażką a tu szykuje się pasek na świadectwie. Uważam, że metody USKI zarówno uczą jak i usamodzielniają.

Lilianna

Bardzo skuteczne metody! Forma kursu atrakcyjna, a przede wszystkim wygodna. Polecam!

Zbigniew

Jestem bardzo zadowolony. Widzę niesamowitą poprawę u córki. U siebie też widzę poprawę, bo kurs uczy również rodzica jak ma reagować w trudnych sytuacjach. To co mogę poradzić, to cierpliwość, u nas nawyki zaczęły się pojawiać po 2-3 miesiącach.

Norbert - Kamienna Góra.

Polecam USKI! Doświadczenia moje i mojego syna jednoznacznie wskazują, że warto. Polecam tutaj, polecam znajomym, rodzinie. Jeśli doczekam i będę miał wnuki, też poślę je do tej szkoły.

Właśnie wszedłem na opinie. Syn ćwiczy od 7 miesięcy i chciałem napisać ze faktycznie kurs pomaga w nauce. Jeśli tylko dziecko poświęci „ minimum „ to efekty będą super. Czasami rodzice myślą ze wystarczy zapłacić i nie trzeba nic robić bo samo do głowy wejdzie ( bez komentarza )

Dorota

Nie polecam Wykupiliśmy kurs po prezentacji przedstawiciela, która zrobiła na nas wrażenie, córka bardzo chciała bo ma problemy w nauce spowodowane dysleksją. Miała być pomoc trenera do motywowania i objaśniania a skończyło się jedynie na kila komentarzach do jej pracy na platformie. Tragedia, kurs jest nie czytelny ja sama nie rozumiem czasem poleceń, córka jest zniechęcona a poprawy w nauce nie widzę żadnej. Została nam połowa kursu a córka nie chce już nawet wchodzić na tą platformę. Wolałabym wydać kasę na lekcję nawet zdalną ale żeby był kontakt z człowiekiem a nie jakiś samodzielny kurs który nic nie daje. Dzieci są pozostawione same sobie, mogą napisać do trenera o problemie. Może lepiej by było gdyby, tak jak było zapowiadane ktoś z nią rozmawiał, zachęcał do zrobienia zadań, wytłumaczył o co w nich chodzi, co jej da zrobienie tego czy innego zadania. Jestem mocno rozczarowana, lekcja pokazowa to czysty marketing do złapania klienta a później rób sobie co chcesz z wykupionym kursem.

Rafał

Zapisałem syna na kurs w USKI Kraków 6 miesięcy temu. Efekty zaskoczyły mnie na tyle, że do tej pory poleciłem ten kurs 3 moim znajomym .Polecam też wszystkim, którzy czytają jakiekolwiek opinie o USKI

Moja córka jest już na półmetku kursu i to co zauważam, to oczywiście bardzo cenne umiejętności, które ułatwiają naukę, ale również samodzielność i wiarę w siebie, której moje dziecko w ogóle nie miało.

Marcin-Pszczyna

Syn ukończył kurs miesiąc temu.Jestem pod wrażeniem, jak świetnie wykorzystuje poznane metody w praktyce.Rewelacyjne są szczególnie techniki zapamiętywania słówek.Osobiście sam teraz zabrałem się za przerabianie tego kursu, ponieważ po skończeniu przez syna jest dalej dostęp do platformy :-)

Kursant

Ukończyłem kurs - wyniki są po prostu rewelacyjne. Pozdrawiam Panią Trenerkę Justynę. Tomasz.K

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego - Kraków

• Jak się pracuje w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 27 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego?

Kandydaci do pracy w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego