Przedsiębiorstwo Geodezyjno Informatyczne Compass S.A. Liwidacyjnej

Adres: Lea 114, 30-133 Kraków

NIP: 6771754013 REGON: 351225974 KRS: 0000046733

Przedsiębiorstwo Geodezyjno Informatyczne Compass S.A. Liwidacyjnej
3 1 5 5 1

Opinie o Przedsiębiorstwo Geodezyjno Informatyczne Compass S.A. Liwidacyjnej

Filtruj opinie po kryteriach:

Monika
 Opinia

Jak w tej chwili prezentuje się rozwój firmy Przedsiębiorstwo Geodezyjno Informatyczne Compass? Wiadomo coś o nowych warunkach zatrudnienia i czy firma w ostatnim czasie postanowiła stworzyć nowe miejsca pracy? Z miłą chęcią poznamy też kwestie benefitów oraz dodatków pracowniczych, zapraszam was do nowych wpisów w tym temacie, nowe komentarze będą tu bardzo pomocne dla wielu osób!

Opinia

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Informatyczne COMPASS S.A.?

com
 Opinia

No dobrze, że się kształtują i rozwijają @eoaoa. To znaczy, że z firmą jest coraz lepiej. Podobno nawet warunki zatrudnienia lepsze, bo zapewniają teraz szkolenia.

Danek
 Opinia

Stanowczo nie polecam. Sami pracownicy są super i z nimi wspólpraca jest świetna. Natomiast kierownictwo m.in. w dziale fotogrametrii pozostawia bardzo wiele do życzenia. Opóźnienia z wypłatami pensji, teraz już 2-3 miesieczne. Traktowanie studenta (lub ogólnie pracownika na umowe zlecenie) jak śmiecia. Brak szacunku dla pracowników tymczasowych (głównie studentów) i zarobki na poziomie max 8 zł/h. Nie warto tracić nerwów na tę firmę.

Tak4Nie

Opinia

Firma, jakich większość w Krakowie. W dziale geodezji jest paru dobrych specjalistów i bardzo sympatycznych ludzi ale praca niepewna i to najlepiej za darmo. Pensje (umowa zlecenie) słabe i z opóźnieniami. Praktykują (usunięte przez moderatora) studentów. Nie jest to jednak firma na mojej czarnej liście, w razie oferty stałej pracy można się zastanowić ewentualnie.

Tak2Nie

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Geodezyjno Informatyczne Compass S.A. Liwidacyjnej - Kraków

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie