Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Informatyczne COMPASS S.A.

Kraków

Opinie o Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Informatyczne COMPASS S.A.

com

No dobrze, że się kształtują i rozwijają @eoaoa. To znaczy, że z firmą jest coraz lepiej. Podobno nawet warunki zatrudnienia lepsze, bo zapewniają teraz szkolenia.

Danek

Stanowczo nie polecam. Sami pracownicy są super i z nimi wspólpraca jest świetna. Natomiast kierownictwo m.in. w dziale fotogrametrii pozostawia bardzo wiele do życzenia. Opóźnienia z wypłatami pensji, teraz już 2-3 miesieczne. Traktowanie studenta (lub ogólnie pracownika na umowe zlecenie) jak śmiecia. Brak szacunku dla pracowników tymczasowych (głównie studentów) i zarobki na poziomie max 8 zł/h. Nie warto tracić nerwów na tę firmę.

Firma, jakich większość w Krakowie. W dziale geodezji jest paru dobrych specjalistów i bardzo sympatycznych ludzi ale praca niepewna i to najlepiej za darmo. Pensje (umowa zlecenie) słabe i z opóźnieniami. Praktykują (usunięte przez moderatora) studentów. Nie jest to jednak firma na mojej czarnej liście, w razie oferty stałej pracy można się zastanowić ewentualnie.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Informatyczne COMPASS S.A. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Informatyczne COMPASS S.A.