IQFM Acermann

Kraków

IQFM Acermann

Opinie o IQFM Acermann

ABC123

IQFM Acermann. Pracowałem w IQFM i mogę szczerze polecić tego pracodawcę. Pensja na czas + premie, elastyczne godziny pracy. Generalnie widać profesjonalne podejście do pracy i celów, Układy w firmie w relacjach partnerskich. Pozdrawiam.

Zostaw opinię o IQFM Acermann - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IQFM Acermann