Opinie o Polskie Zakłady Zbożowe Pzz W Krakowie S.A. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Polskie Zakłady Zbożowe Pzz W Krakowie S.A., lecz też Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Polskie Zakłady Zbożowe Pzz W Krakowie S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polskie Zakłady Zbożowe Pzz W Krakowie S.A. w Kraków

Nicholas

Wszystko byłoby ok, gdyby z godnoscia traktowano pracownikow . Niestety prezeska czesto zwraca się z pogarda i traktuje pracownikow fizycznych z gory . Możnaby przytoczyc mnustwo sytuacji, gdzie dało się to odczuc . Nawet glupi tlusty czwartek potrafiono kupic paczki dla administracji , ale dla produkcji juz nie było . Pani prezes za to po raz kolejny kupila sobie nowa czarna Wolge (suv audi) za pieniadze firmowe ale pracownikom krotko po tym obcieto premie . Zwalnia sie bez powodu pracownikow z wieloletnim starzem z powodu bardzo drobnych przewinien jak brak aktualnej zdolnosci do pracy . Na otwarciu nowego mlyna pracownicy musieli czekac az kierownictwo zwiedzi mlyn . Ogolnie zaklad bardzo ciezki i na prawde jest mnustwo zakładow nawet w strefie Niepolomickiej . Sa pracownicy ktorym wolno wiecej bo jakos sa powiazani towarzysko z prezeska . Pracownicy z marketingu totalnie sie opierniczaja , na 70 osob zalogi jest chyba z 7 ksiegowych , ktore kompletnie nic nie ogarniaja. Administracia rozrosnieta do granic mozliwosci a nie ma komu robic. Jeszcze niedawno na Ladnej nosilismy worki 50kilowe i nikomu to nie przeszkadzalo . Jeszcze troche i zmieniam robote bo tak dluzej nie wytrzymie a milo nie jest . W czasie kowida prezeska wchodzi do pracy bocznym wejsciem , nie widac jej kompletnie zeby chodzila po zakladzie , kazdy sie teraz musi opowiadac gdzie idzie , normalnie jak w (usunięte przez administratora).

Patryk

@Nicholas A dają jakieś premie uznaniowe? Czy ciągle sztywna stawka miesięczna?

Kasia Nowy wpis
Kandydat

Ostatnio pojawiło się ogłoszenie do księgowości w Niepołomicach, warto tam aplikować, co z atmosferą i zarobkami?

Patryk

@Nicholas A dają jakieś premie uznaniowe? Czy ciągle sztywna stawka miesięczna?

Nick
@Patryk

Premie według normy jakiej wyrobisz, a jest coraz słabiej. Magazyny zawalone, marketing nie wyrabia. W ciągu 8-9 miesięcy zwolniono około 10 osob(nie licząc biurowca). I to bez słowa przykro nam, czy taka jest sytuacja a nie inna. Będzie tylko gorzej, jak i z kasą i warunkami.

Julia
@Nick

Jak marketing ma wyrabiać, jak jedna z bab nie ma czasu na pracę bo goni za cudzymi mezami. Tym musi zajmować się w pracy. Cały zakład o tym wie. Wiemy o kogo chodzi....goni za kierowca.. Wiemy którym..... Niebawem ujawinimy..

@Julia

Który to kierowca ma takie powodzenie

Klient
@Ada

Iwon a goni za żonaty mi, cudzymi mezami. Ujawinimy niedługo co baba z marketingu wyprawia. Kolejka się ustawi......

Nick
 Rekomendacja
@Ada

Dobre kolejka się ustawi, chyba, że do tego kierowcy jak fajny.....

@Nick

No raczej...., że nie do tego starego prochna

Nicholas

Iwo
@Nicholas

W marketingu jedna z pań ciężko pracowała w trakcie godz pracy nad cudzym mężem również z tel służbowego.

Anka
Klient
@Iwo

Szczyt szczytów żeby służbowego telefonu używać do celów mających na celu uwiedzenie cudzego męża.....

Olf
@Anka

Nie ma co robić to siedzi na tel cały dzień w pracy wypisując do cudzych mężów w nadziei, że może któryś zechce ja na dłużej niż tylko na numer..... Iwo... a

@Olf

To w którym dziale macie tak dobrze ze można cudzych męźów podrywac to może się przyjmie do pzz bo też nie mam jeszcze męża a są przystojni

Rekomendacja
@Ada

W marketingu jest czas na gonienie za cudzymi mezami. Iwona W.

pytanie

@Nick a czemu pracownicy się zwalniają? Za dużo pracy czy o co chodzi?

@pytanie

Zwalniają się bo jest taka jedna natarczywa baba niejaka iwon..a W. szuka męża lub kochanka na siłę bo jej... jej nie chce...... Uderza do każdego kto ma portki......

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy kandydat na stanowisko Młodszy Księgowy/ Księgowa w firmie Polskie Zakłady Zbożowe Pzz W Krakowie S.A. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Mechanik utrzymania ruchu
Konsulat Generalny USA
(1 opinia)
Aplikuj na wiele ofert
Tomasz

Witam, chciałabym powiedzieć że ciężka firma. Byłem pracownikiem tej firmy zostałem przyjęty a następnie zwolniony praktycznie z dnia na dzień. Nikt nowego pracownika nie szkoli, radz sobie sam. W tej firmie stosują mobbing, tylko nie wiem czy niektórzy więdzą co to takiego. Działy zamiast współpracować rywalizują że sobą, aby przypodobać się dyrektorem, Prezesowi. Myślę że Prezes nawet nie wie co się dzieje w firmie, bo zawsze jest wszystko pięknie. Maszyny ciągle się psują nikt się tym nie interesuje (radz sobie sam). Są oczywiście pupile nie wiem czy to rodzina czy znajomi którym wolno więcej a czasem dużo więcej. Ciężkie traktowanie, ciągle mało i mało. Bałagan brak dostępu do wszystkiego, pełno zalegającego towaru (przynajmniej tak było). Wszędzie kurz i pył mączny. Na te czasy pensja nie rewelacyjna, no niektórzy nawet więcej w sieciówkach biorą :). Brak pozytywnej atmosfery w pracy. (usunięte przez administratora). Praca za dwóch ,brak ludzi.

Kandydat

W firmie większość ludzi to protegowani Pani Prezes, którzy mają nakaz milczenia w tym temacie. Strasznie toksyczni, fałszywi ludzie, zmowa nienawiści i pogardy wobec współpracowników, traktowanie ludzi z góry. Nic w tej firmie sie nie liczy...mozna pracowac lata i zostac potraktowany jak zero bo pojawia sie KTOŚ od prezeski komu trzeba dac prace.

gość

Firma w której pracują sami znajomi i rodzina bez kwalifikacji do zajmowanych stanowisk.Pociotki olewają procedury dopracowane przez wiele lat.Nie spełniają kryteriów zawartych w ogłoszeniu o przyjęcie do pracy.Słaba firma,fundusz socjalny już prawie nie istnieje.Praca ciężka,brak dojazdu do pracy,tylko autem.

Orvel

Nie polecam nikomu! Płaca minimalna wymagania i poszanowanie pracownika na poziomie uwłaczającym godności człowieka. Załatwienie sprawy w dziale księgowości np. prosta faktura za kurs, dla rudej niekumatej kierowniczki to problem. Ludzie odchodzą bo atmosfera w zakładzie to (usunięte przez administratora)

Iga

Czy firma zatrudnia studentów czy raczej osoby doświadczone? Pozdrawiam.

ja

Ludzie ,omijajcie tez zakład z daleka!Mało płacą ,a wymagają od ludzi mega siły i poświęcenia życia rodzinnego dla firmy.Rozbudowane świadczenia socjalne?Dla kogo?Większość pracowników to rodzina lub znajomi i krewni!Zakład przeniesiony będzie do strefy ekonomicznej w Niepołomicach gdzie nie da się dojechać niczym innym niż własny samochód.Zgadzam się z opinią,że to (usunięte przez administratora).Czas w tym zakładzie zatrzymał się w miejscu.Stare maszyny,najlepsze maszyny w tym zakładzie to ludzkie ręce.Jeżeli odpowiada Ci praca przy przeciąganiu paleciakiem ponad 1000kg samodzielnie to polecam,a jeżeli nie to też znajdzie się coś dla ciebie -jak podnoszenie i przenoszenie worków z mąką 50 kilogramowych.

ja

Praca tam to (usunięte przez administratora).I to wszystko dzieje się w europie w XXI wieku.Wciąż brak ludzi.

Halina

@Kidman czy mimo braku odpowiedzi na forum, zdecydowałeś się wysłać do Polskie Zakłady Zbożowe Pzz W Krakowie swoje cv? Odbyłeś rozmowę kwalifikacyjną? A może zacząłeś pracę w tym przedsiębiorstwie? Jeżeli masz jakieś doświadczenia, napisz nam proszę o nich. Byłaby to ważna informacja dla kolejnych, zainteresowanych realiami panującymi w tym miejscu osób.

Kidman

Dzien dobry, mogłby mi ktos powiedziec jak wyglada praca na produkcji czy jest jest ciężko, czy wynagrodzenie w miare normalne?

Wiesz coś nowego o firmie PZZ S.A. Polskie Zakłady Zbożowe? Czekamy na nowości odnośnie pracy. Twoja opinia jest ważna.

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie Zakłady Zbożowe Pzz W Krakowie S.A. - Kraków

Polskie Zakłady Zbożowe Pzz W Krakowie S.A.
2.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Ładna 27
    31-444 Kraków
  • NIP: 6750000059 KRS: 0000092108

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Polskie Zakłady Zbożowe Pzz W Krakowie S.A.