Opinie o Teatr GROTESKA w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Teatr GROTESKA, jak również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Teatr GROTESKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teatr GROTESKA w Kraków

Krakus

Żenada (usunięte przez administratora) ,kompromitacja dyrektorstwa na tak prostackim poziomie z głowa zawieszona w chmurach z wielkimi plecami w urzędzie miasta bo nawet nie kryją się z tym mówiąc ze wszystkie sprawy z mobbingiem wygrywają.Protekcja i druga bagatela mam nadzieje że ktoś walcu zainterweniuje i rozwali ten cały cyrk a nie Teatr Groteska!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Teatr GROTESKA?

Lu Nowy wpis

Teatr Groteska szuka osoby sprzątającej, warto aplikować? Jakie warunki pracy? Proszę o opinie.

Krakus Nowy wpis

Celt Nowy wpis
@Krakus

Zgadza się, na kpinę zakrawa fakt, że jeszcze nikt w Urzędzie Miasta nie przyjrzał się sytuacji kadrowej w Grotesce. No, ale kto im będzie Paradę Smoków wtedy robił? Żenada...

Czy można liczyć w Teatr GROTESKA na prywatną opiekę medyczną?

Mirk
@Pytanie

Tam by się regularna opieka psychologa i psychiatry przydała, ale nie - nie ma żadnej prywatnej opieki zdrowotnej.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko OSOBA SPRZĄTAJĄCA w firmie Teatr GROTESKA? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Teatr GROTESKA?

Miat
@Pytanie

Liderzy z zewnątrz szybko ulegają wymianie na innych liderów

Roman
@Pytanie

praca na krótki okres później wylot

Nowa
Kandydat

Jak obecna sytuacja? Możecie coś napisać? Sporo nowych etatów. Tyle osób odeszlo czy poszerzają zespół?

***
@Nowa

Przychodzą i często odchodzą. Nie polecam.

Czy w firmie Teatr GROTESKA są regularne szkolenia pracownicze?

Gabi

Jak nastroje po tak długim przestoju? Bardzo zmieni się praca?

Dik

Można odnieść wrażenie, że to druga Bagatela i wiele innych instytucji kultury funkcjonuje na podobnym poziomie

Miat

Nie polecam pracy w marketingu tej instytucji. Zarobki kiepskie, załoga zmienia się regularnie, jak w Wiośnie i ciężko zadowolić dyrektora

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w Teatr GROTESKA? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Karol

Czy jest jakiś poważny powód, że od dawna nikt nie pisze? Z zasady jak jest dobrze to wówczas nie ma powodów do pisania

Agata

@groteska a jak wyglądały warunki pracy, które firma mogła zaoferować? To jednak najważniejsze informacje, na które liczą potencjalni pracownicy. Proces rekrutacji i jego odbiór mogą być bardzo subiektywne, praca często wygląda zupełnie inaczej, niż wrażenie jakie mamy po pierwszym dniu w firmie.

gość

Ale wiadomo czy wypłata jest w pełni terminowa? W końcu wynagrodzenie na czas jest bardzo ważne, ale pewnie nie ma na razie rotacji wśród pracowników.

groteska

Rozmowę kwalifikacyjną przeprowadziły cztery osoby na raz - z naciskiem na słowo "na raz", gdyż nie wiadomo było do kogo mówić i komu odpowiadać, a jak już zaczynało się odpowiadać, jedna z pań wchodziła w słowo, nie pozwalając skończyć, gdyż już miała swoją teorię na temat kandydata, komentowała i kpiła. Kultury i szacunku zabrakło. Rekruterzy nie byli przygotowani do rozmowy, którą przeprowadzili w sposób nieprofesjonalny: nie wiedzieli o czym kandydatowi powiedzieć, kilka osób zadawało te same pytania... Zdecydowanie zła, negatywna atmosfera dla kandydata, który musi zmierzyć się z grupą sympatyzujących ze sobą osób.

Groteska

Bunia

Jaki socjal, jakie warunki pracy? Człowieku, daj sobie spokój i trzymaj się z daleka od tego wariatkowa :)

Czarny

Wiem, bo byłem tam w środku. Nie ładuj się tam - pracy kupa a wynagrodzenie marne. Człowiek jest tam śmieciem, trybikiem w maszynie, jak w hipermarkecie. Dyrekcyjne hasło przewodnie to raczej "cel uświęca środki". Jak nie podołasz, albo stwierdzą, że z jakiegoś powodu jesteś niewygodny, to cię wymienią. Naprawdę nie warto....

Czarny

W ostatnim czasie znów była karuzela stołkowa, w tym na niektórych stanowiskach kierowniczych. Niekoniecznie na lepsze....

Mewa

[usunięte przez moderatora] Również nie polecam i odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o Teatr GROTESKA - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Teatr GROTESKA