Teatr GROTESKA

Kraków

Teatr GROTESKA
2 6

Opinie o Teatr GROTESKA

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w Teatr GROTESKA? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Karol

Czy jest jakiś poważny powód, że od dawna nikt nie pisze? Z zasady jak jest dobrze to wówczas nie ma powodów do pisania

Agata

@groteska a jak wyglądały warunki pracy, które firma mogła zaoferować? To jednak najważniejsze informacje, na które liczą potencjalni pracownicy. Proces rekrutacji i jego odbiór mogą być bardzo subiektywne, praca często wygląda zupełnie inaczej, niż wrażenie jakie mamy po pierwszym dniu w firmie.

gość

Ale wiadomo czy wypłata jest w pełni terminowa? W końcu wynagrodzenie na czas jest bardzo ważne, ale pewnie nie ma na razie rotacji wśród pracowników.

groteska

Rozmowę kwalifikacyjną przeprowadziły cztery osoby na raz - z naciskiem na słowo "na raz", gdyż nie wiadomo było do kogo mówić i komu odpowiadać, a jak już zaczynało się odpowiadać, jedna z pań wchodziła w słowo, nie pozwalając skończyć, gdyż już miała swoją teorię na temat kandydata, komentowała i kpiła. Kultury i szacunku zabrakło. Rekruterzy nie byli przygotowani do rozmowy, którą przeprowadzili w sposób nieprofesjonalny: nie wiedzieli o czym kandydatowi powiedzieć, kilka osób zadawało te same pytania... Zdecydowanie zła, negatywna atmosfera dla kandydata, który musi zmierzyć się z grupą sympatyzujących ze sobą osób.

Groteska

Bunia

Jaki socjal, jakie warunki pracy? Człowieku, daj sobie spokój i trzymaj się z daleka od tego wariatkowa :)

Czarny

Wiem, bo byłem tam w środku. Nie ładuj się tam - pracy kupa a wynagrodzenie marne. Człowiek jest tam śmieciem, trybikiem w maszynie, jak w hipermarkecie. Dyrekcyjne hasło przewodnie to raczej "cel uświęca środki". Jak nie podołasz, albo stwierdzą, że z jakiegoś powodu jesteś niewygodny, to cię wymienią. Naprawdę nie warto....

Czarny

W ostatnim czasie znów była karuzela stołkowa, w tym na niektórych stanowiskach kierowniczych. Niekoniecznie na lepsze....

Mewa

[usunięte przez moderatora] Również nie polecam i odradzam

Bold

Zgadzam się z przedmówcą, też tam niegdyś pracowałem. Atmosfera ciężka, zarobki marne,[usunięte przez moderatora] jednym słowem groteska, taka mała korporacja w najgorszym wydaniu. Nie polecam

Stanowczo odradzam pracę w tym teatrze ze względu na Dyrektora, który ma bardzo trudny charakter i jest cholerykiem.Większość pracowników jest zastraszana i gnębiona W niektórych działach zwalania pracowników regularnie- częściej niż co 6 miesięcy.Znam też takie osoby które same odchodzą z pracy ze względu na tragiczną atmosferę. Nie oszczędza się tam wulgaryzmów i chamskiego traktowania nawet kobiet. Wymagania stawiane są na bardzo wysokim poziomie i wręcz wykonuje się wszystko w ramach grafiku Zarobki kształtują się na poziomie jałomużny!!!

Zostaw opinię o Teatr GROTESKA - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Teatr GROTESKA