Opinie o Teatr GROTESKA w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Teatr GROTESKA. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Teatr GROTESKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obiekty kultury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teatr GROTESKA w Kraków

Basia

Groteska to teatr kukiełek gdzie dyrektor to wysłużona kukła a za sznurki ciągnie zastępca, która jest jeszcze gorsza.Czują się bezkarni bo po szopkach znajomości się rozrosły. Pora na zmiany.

@Zzis

I co, zmieniło się coś od tego czasu, gdy zmienił się dyrektor? Jeśli tak, to co? Już kilka miesięcy minęło... Czekam na odpowiedź, bo zastanawiam się nad złożeniem CV. :D

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Teatr GROTESKA?

Zajrzałem na to forum gdyż na stronie pojawiła się informacja, że ogłaszają nabór na portiernię. Pracował tam ktoś jako portier? Ew był na rozmowie. O godzinach dokładnych coś można wiedzieć, bo tam niestety nie napisali aż tak szczegółowo? Dziękuję bardzo.

Zdzichu

Na jakiej stronie jest to ogłoszenie? Znalazłem jedno ale stare, nie aktualne.

Zxy Nowy wpis

Jesli jestes emerytem, to ta praca jest dla ciebie. W teatrze najlepiej wynagradzani są emeryci. Za poprzedniego dyrektora otrzymali bardzo duże podwyżki (większośc z nich była na liscie poparcia dla ówczesnego dyrektora, i tak okazał im swoją wdzęczność za lojalkę).

Julita Nowy wpis
@Zxy

Mój dziadek szuka pracy, jest emerytem. Chętnie by się tu przyjął. W takim razie, możesz podać widełki, ile jest się w stanie tu zarobić? :) Od razu już dziękuję za odpowiedź.

Basia

Celt
@Basia

Tam zastępczynie zawsze były najgorsze, poprzedniczka tez była nie lepsza...

Grani
@Celt

Tak. Zastępczyni to specyficzna osoba. Jak z kimś rozmawia, to nawet rąk z kieszeni nie wyciąga. Ma swoje emeryckie koleżanki - z nimi się dogaduje.

@Grani

Specyficzna bo ciężko się dogadać? Prze to atmosfera jest kiepska? Jak trzeba podjąć jakieś decyzje dotyczące pracowników to tylko ona decyduje a nie dyrektor?

Zzis

Jest nowy dyrektor. Są w nim pokładane wielkie nadzieje. Podobno był audyt. Oby zmieniło się na lepsze.

@Zzis

Czy można liczyć w Teatr GROTESKA na prywatną opiekę medyczną?

Mirk

Tam by się regularna opieka psychologa i psychiatry przydała, ale nie - nie ma żadnej prywatnej opieki zdrowotnej.

kask
@Mirk

Skoro kilkanaście osób ląduje na L4 u psychiatry i nie jest w stanie wrócić do Teatru to chyba jest coś na rzeczy. Ale było szkolenie mobbingowe... szkoda że osoba która używa (usunięte przez administratora) była szkolona wraz z podwławdnymi...

Roman
@kask

O rany, aż mi oczy oczy wyszły z orbit jak to przeczytałem, serio! Co tam się takiego dzieje? Moim marzeniem od dziecka była praca w teatrze, ale po Waszych opiniach chyba już nie chcę pracować w tym miejscu. Czym ten (usunięte przez administratora) się objawia? Do jakiego zachowania dopuszcza się szefostwo, że aż tyle osób ląduje na L4?

Artur
@kask

Bo to prawda

Szymon
@Artur

To szkoda nerwów i zdrowia na taką pracę. Jeżeli tyle osób ma zastrzeżenia co do zachowania przełożonego to powinniście to zgłosić. Nie wiem na co czekacie?

Krn
@Szymon

Dyrektor ma plecy w urzędzie miasta i mediach państwowych, większość byłych pracowników woli zapomnieć o tym miejscu i nie babrać się w bagnie.

Magdalena
@Krn

Ciężko się to czyta :( A jak stawka? Wynagrodziła chociaż te warunki czy też srednio?

Krn
@Magdalena

Wynagrodzenia są na żenująco niskim poziomie, jak to w instytucji miejskiej. Naprawdę nie ma się o co szarpać.

Zosia
@Krn

Wynagrodzenia kiepskie, chyba że się ma dobre układy. Wiem, że są działy w teatrze, gdzie różnica w wynagrodzeniu na tym samym stanowisku wynosi ponad 1000 złotych.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Teatr GROTESKA? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Zik

Krakowska prasa wyłożyła właśnie na światło dzienne trwający od lat mobbing ze strony dyrektora teatru. Czas świętej krowy najwidoczniej i tu się kończy :-]

@Zik

Poważnie piszesz? A jakiś namiar czy cokolwiek? Bo prasy w Krakowie to raczej pełno jest przecież

Ci ja
@Ilona

Wrzuć w wyszukiwarkę temat "Mobbing Groteska" i będziesz mieć listę wyników z aktualnymi artykułami

Zik
@Ilona

Wrzuciłem wcześniej link, ale został usunięty. Lokalna redakcja Gazety Wyborczej wzięła się za temat, wejdź na ich stronę. Skróty z artykułu publikował też Onet.

Zasmucona
@Zik

Nie tylko że strony dyrektora. Od kilku lat można rzec, że że strony dyrekcji

@Zik

Jasne dzięki. A wobec tego coś się zacznie zmieniać w takim razie? Bo z tego co widzę głośno zaczyna być

Mili

Szkoda że w tych artykułach prasowych nie mówią o Z-cy Dyrektora (Wajda). Jej podejście do pracowników jest jeszcze gorsze. Do kobiet szczególnie. To jest dramat.

Dobrosław
@Mili

To jest prawda.

@Mili

Zgadzam się w 100% dyrektor obrywa teraz za wszystko (fakt nie jest święty) ale teraz jest kukiełką w rękach p. dyrektor

Czym w Teatr GROTESKA zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

***

Zniechęcają.

Gosia

Zniechęceją. Promowani są tylko emeryci. Ktoś napisał o tym teatrze, że to: skansen.

@Gosia

Skoro tak to ile osób w sumie jest tu zatrudnionych i jak to wygląda w rozkładzie właśnie na wiek pracowników?

Griz
@Ilona

Na prawie wszystkich kierowniczych stanowiskach w teatrze są emeryci.

@Griz

No tak a co z pozostałymi stanowiskami? I ile tu osób tak naprawdę jest?

Boluś

Większość pracowników to emeryci na etacie pamiętający (usunięte przez administratora) polityczny. Atmosfera kiepska, hasło przewodnie: cel uświęca środki.

Szymon
@Boluś

Aktorzy to emeryci? Bo może chodzi ci o obsługę administracyjną w teatrze? Prócz słabej atmosfery masz jeszcze jakieś zastrzeżenia? Bo chyba polityka nie ma tu nic do rzeczy, co?

Alfi
@Szymon

Bolusiowi raczej nie chodziło o zespół aktorski, a raczej o pracowników administracji i produkcji.

Helena
@Alfi

czy to coś złego ze to emeryci ? mają doświadczenie i chcą dorobić, jak dobrze wykonują swoją pracę administracyjną to chyba nie powinno być z tym dla nikogo problemu ?

Krakus

Żenada (usunięte przez administratora) ,kompromitacja dyrektorstwa na tak prostackim poziomie z głowa zawieszona w chmurach z wielkimi plecami w urzędzie miasta bo nawet nie kryją się z tym mówiąc ze wszystkie sprawy z mobbingiem wygrywają.Protekcja i druga bagatela mam nadzieje że ktoś walcu zainterweniuje i rozwali ten cały cyrk a nie Teatr Groteska!

Celt
@Krakus

Zgadza się, na kpinę zakrawa fakt, że jeszcze nikt w Urzędzie Miasta nie przyjrzał się sytuacji kadrowej w Grotesce. No, ale kto im będzie Paradę Smoków wtedy robił? Żenada...

Artur
@Krakus

Bo to prawda

Lu

Teatr Groteska szuka osoby sprzątającej, warto aplikować? Jakie warunki pracy? Proszę o opinie.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Teatr GROTESKA?

Miat

Liderzy z zewnątrz szybko ulegają wymianie na innych liderów

Roman

praca na krótki okres później wylot

Nowa

Jak obecna sytuacja? Możecie coś napisać? Sporo nowych etatów. Tyle osób odeszlo czy poszerzają zespół?

***
@Nowa

Przychodzą i często odchodzą. Nie polecam.

Gabi

Jak nastroje po tak długim przestoju? Bardzo zmieni się praca?

Dik

Można odnieść wrażenie, że to druga Bagatela i wiele innych instytucji kultury funkcjonuje na podobnym poziomie

Miat

Nie polecam pracy w marketingu tej instytucji. Zarobki kiepskie, załoga zmienia się regularnie, jak w Wiośnie i ciężko zadowolić dyrektora

Karol

Czy jest jakiś poważny powód, że od dawna nikt nie pisze? Z zasady jak jest dobrze to wówczas nie ma powodów do pisania

Agata

@groteska a jak wyglądały warunki pracy, które firma mogła zaoferować? To jednak najważniejsze informacje, na które liczą potencjalni pracownicy. Proces rekrutacji i jego odbiór mogą być bardzo subiektywne, praca często wygląda zupełnie inaczej, niż wrażenie jakie mamy po pierwszym dniu w firmie.

gość

Ale wiadomo czy wypłata jest w pełni terminowa? W końcu wynagrodzenie na czas jest bardzo ważne, ale pewnie nie ma na razie rotacji wśród pracowników.

groteska

Rozmowę kwalifikacyjną przeprowadziły cztery osoby na raz - z naciskiem na słowo "na raz", gdyż nie wiadomo było do kogo mówić i komu odpowiadać, a jak już zaczynało się odpowiadać, jedna z pań wchodziła w słowo, nie pozwalając skończyć, gdyż już miała swoją teorię na temat kandydata, komentowała i kpiła. Kultury i szacunku zabrakło. Rekruterzy nie byli przygotowani do rozmowy, którą przeprowadzili w sposób nieprofesjonalny: nie wiedzieli o czym kandydatowi powiedzieć, kilka osób zadawało te same pytania... Zdecydowanie zła, negatywna atmosfera dla kandydata, który musi zmierzyć się z grupą sympatyzujących ze sobą osób.

Groteska

Zostaw merytoryczną opinię o Teatr GROTESKA - Kraków

• Jak się pracuje w Teatr GROTESKA?

Zobacz opinie na temat firmy Teatr GROTESKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teatr GROTESKA?

Teatr GROTESKA