Opinie o Centrum Nauki Experyment w Gdyni w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Centrum Nauki Experyment w Gdyni. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Centrum Nauki Experyment w Gdyni o rekrutacji.

Branże: Obiekty kultury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Nauki Experyment w Gdyni w Gdynia

Klijetka

Witam kierownictwo Experymetu. Czy nikt nie widzi jakiego zboczonego pracwnika ochrony w czapce.macie zatrudnione obmacuje po pośladkach przy kasowaniu biletu i wyrywa telefony z rak . Przy wyjsciu wulgarne odzywku suko kasuj bilet bo nie wyjdziesz.. Straszne traktowanie kobiet przez ochronę. To placówka Publiczna skandal takie zachowanie

Jom

Experyment nie zatrudnia ochrony, jest to firma zewnętrzna

Olga

hej hej, szukają kasjerki z tego co wyczytałam na ich stronie. W sumie mało tam napisali o tym co oferują w zamian za pracę, a szkoda. Od maja w ogóle nikogo nie znaleźli? A może ludzie odchodzą po okresie próbnym z jakiegoś powodu? Pisaliście tu o minimalnej krajowej + premie na święta. No a jak z podwyżkami? Dałoby radę po okresie próbnym negocjować stawkę?

Marika

Czyli jednak dobra atmosfera jest tak? Same sprzeczne opinie, nie wiadomo naprawdę, czego się spodziewać, może człowiek sam musi po prostu się odważyć i na własne oczy zobaczyć. A długo trzeba czekać na odpowiedź po wysłaniu CV?

Ewa Nowy wpis

Dzień dobry, interesuje mnie oferta pracy w Księgowości, niestety teraz doczytałam, że jest to umowa na zastępstwo. Wiecie może na jaki okres potrzebują pracownika, i czy jeśli mi się uda dostać stanowisko, to również będa obowiązywały mnie benefity typu nagrody uznaniowe?

Jak się pracuje z ludźmi z Centrum Nauki Experyment w Gdyni?

Hej, a mogłabym się od ciebie dowiedzieć coś więcej o ścieżce kariery i tych nagrodach uznaniowych? Firma szuka do was Młodszej Specjalistki w zakresie zadań administracyjno-prawnych i zastanawiam się jakby to było, gdybym dostała stanowisko :)

Pracownik Nowy wpis

Premie uznaniowe co 3 miesiące i dwa razy w roku bony plus wczasy pod gruszą tyle informacji mogę udzielić

Grażyna G. Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Dzień dobry, jak się pracuje aktualnie w dziale kasy/ rezerwacja? Warto aplikować?

Olga

@Olga

Ludzie cały czas odchodzą, bo z pracownikami tego nie działu nie da się wytrzymać.

Ciekawy
@Kasia

Powiesz co się dzieje że nie da się wytrzymać? Atmosefra nie za ciekawa bo ludzie się nie dogadują? Czy jakieś problemy z przełożonym i on wprowadza nerwowy nastrój?

@Kasia

Osoby na tym dziale to jacyś długoletni pracownicy skoro tak już piszesz? Nie wiem o co może chodzić z tymi relacjami, bo jeszcze mnie tam nie było ale jak teraz jest jakieś wdrożenie na stanowisko to zapoznam się z każdym na spokojnie? Jak to teraz wygląda?

Mario
@Ciekawy

Siedzi dwójka osób po czterdziestce, którzy się chyba nie pogodzili z tym, że pracują nadal za kasą i próbują się rządzić. W tym dziale jest chyba najgorzej przez to właśnie, kierowniczka potrafi przyczepić się do wszystkiego, a ta dwójka nawet do gości/klientów jest chamska (śmianie się do telefonu, odpowiadanie na odwal, (usunięte przez administratora)). (usunięte przez administratora)

@Mario

A o jakim dziale mówisz? Kas?

@Mario

Chyba masz nieaktualne informacje pracowałam w tym dziale nie jest źle są trzy osoby po 40 i dwie młode od niedawna atmosfera jest fajna odeszłam bo zmieniłam miejsce zamieszkania a jeśli chodzi o pracę edukatorów to ona pozostawia wieje pytań i odpowiedzi dział kas jak najbardziej polecam

Marika

Aplikowałeś na stanowisko Kasjer / Kasjerka oferowane przez firmę Centrum Nauki Experyment w Gdyni? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Edyta

A co z działem księgowości? Warto tam aplikować? To już kolejne ogłoszenie w tym roku do tego działu....

Ksiegowa
@Edyta

Byłam, nie polecam. Tylko (usunięte przez administratora) i przymilasy mają szanse na przetrwanie w tym dziale.

@Ksiegowa

Dzięki, w takim razie nie wysyłam C.V.

Gr
@Edyta

Warto.Zespół jest super! I szefowa i zastępca są bardzo fajne ludzi.Rekrutacja ponowna bo dziewczyna zdecydowała się wyjechać za granice. Ogólnie w dziale bardzo ciepła atmosfera.

@Gr

Fajna szefowa? dobry żart. Jeśli się nie przymilasz to non stop jesteś na celowniku. Jak ma dobry humor to jeszcze przeżyjesz, ale jak jest zły to bez kija nie podchodź. Kobieta myśli że jest profesjonalna a cały czas kieruje się emocjami. Nie nadaje się do pracy z ludźmi a tym bardziej do kierowania zespołem

zniesmaczony kandydat
@123235896

czy można to gdzieś zgłosić?

@zniesmaczony kandydat

Do kogo jak kierownictwo ma wtyki w rządzie? Jakby PIP przyszedł to na pierwszy rzut oka wszystko wygląda cacy, a jak sie wejdzie głębiej to nawet w dokumentacji jest bałagan.

Hej ludzie. Szukają edukatora. Wymagają języka angielskiego. Zastanawiam się jak dużo gości jest zagranicznych? Weryfikują język na rozmowie kwalifikacyjnej ?

BS

Na rozmowie kwalifikacyjnej masz krótko opowiedzieć luźno po angielsku np. o swojej ulubionej książce albo o miejscu, jakie ostatnio odwiedziłaś/eś w wakacje. Zdarzają się goście zagraniczni, ale to na pewno mniej niż 1% odwiedzających. Tak czy inaczej, płacą najniższą krajową, zupełnie nieadekwatnie do oczekiwań i obowiązków, jakie Ci narzucają. Nie ma po co się tam pchać.

Klaudka
@BS

Naprawdę płacą najniższą? Daj znać, czy to jest aktualne info. No i czy do tego dochodzą jakiekolwiek premie i dodatki czy naprawdę nic? Czasem dobra premia może zrobić wypłatę, że tak to ujmę.

Agnes
@Klaudka

Tak, najniższą. Opłaca się tylko ze statusem studenta, bo nie odprowadzają od ciebie podatków i dostajesz więcej do kieszeni. W przyszłym roku ogólnie podniesie się płaca minimalna, może to coś zmieni.

@Agnes

Ostatnio jak się podnosiła minimalna to się nic nie zmieniło. Nie zdziwię się swoją drogą, jak zaraz będą cięcia etatów (wiadomo, że Edukatorzy pójdą pierwsi).

@Klaudka

Nie ma żadnych premii, ani dodatków. Najśmieszniejsze to jest jak pracownicy na UOP dostają dodatek od dyrektoreczki, a Ci na zleceniu tylko siedzą i słuchają. Ale dostanie umowy o pracę w tym miejscu obecnie graniczy z cudem, chyba że popracujesz rok i będziesz codziennie się przylizywać kierowniczkom.

Klijetka

Centrum Nauki Experyment
@Klijetka

Dzień dobry, dziękujemy za informację o zdarzeniu. Każde zgłoszenie naszych gości, dotyczące niedogodności podczas wizyty, traktujemy bardzo poważnie. Jest to pierwsze tego rodzaju zgłoszenie, jednakże opisana przez Panią sytuacja nie powinna mieć miejsca nawet w sporadycznych przypadkach. Dlatego będziemy wyjaśniać to zdarzenie wewnątrz firmy, a także z firmą zewnętrzną, zapewniającą ochronę w Centrum Nauki Experyment. Raz jeszcze dziękujemy za sygnał i przepraszamy za zaistniałą sytuację. W przypadku złożenia oficjalnej skargi, prosimy o skierowanie jej na adres e-mail instytucji - biuro@experyment.gdynia.pl

Kultura
@Centrum Nauki Experyment

Czy kierownictwo Experymentu widzi, jak jego pracownicy są pomiatani przez klientów? Takie Panie, jak ta z wpisu powyzej sprawiają, że nie chce się tam przychodzić. Wiele razy byłam świadkiem ( i niestety moje dziecko tez), kiedy obsługa po raz setny tlumaczy rozhisteryzowanej mamusi, że skanowanie biletu przy wyjściu, to nakaz odgórny i nic na to nie poradzi. Żałosne jest to, że inni, normalni odwiedzający muszą takie sceny oglądać, dzieci także. Kierownictwo nie robi nic, żeby tę sytuację rozwiązać . Nie można dawać przyzwolenia na chamstwo. Experyment to idealne miejsce dla ludzi beż kultury? Jakie to smutne.

TOM
@Klijetka

Myślę ze nie jest to prawda. Albo konkurencja albo była pracownica pisze takie teksty. Ja jestem tam kilka razy w miesiącu i pracownicy są ok. Jest to fajne miejsce .Pozdrawiam

@Klijetka

Pierwszą wiadomość napisałaś 12.12 o 7.00 rano jako ,,klient" potem o 9.30 jako ,,klientka". Już Policja Cię szuka. Pomyliłaś Experyment z Bodegą . Pracownicy całego Experymentu w tym również ochrony są ok. Ciężko pracują aby bawić nas i nasze dzieci. Chwała im za to. Dużo Zdrowia Wszystkim Życzmy. Tobie życzymy abyś odzyskała rozum .

@Anna

Dokładnie bardzo konfliktową kobietą była zwolnili ją bo nikt nie chciał z nią pracować i teraz się mści nawet nie wie gdzie durny komentarz dodać bo przecież CNE nie jest tej Pani pracodawcą masakra nie którzy ludzie wstydu nie mają.

@Anna

I czy ty odpisujesz sama sobie? Nisko upadłaś, naprawdę.

@pracownik

Anny są tu dwie z tego co widzę A Pani Teresa przesadza z tym wszystkim.

Jom

Experyment nie zatrudnia ochrony, jest to firma zewnętrzna

Łukasz

Firma prowadzi teraz nabór na młodszego specjalistę do działu wydarzeń i programów naukowych. Napisali że na tym stanowisku jest wprowadzony system równoważny czasu pracy. To znaczy że mogą go wydłużyć nawet do 12 godzin a innego dnia skrócić? Jak często się tu tak pracuje? Ktoś wie z doświadczenia?

m
@Łukasz

w expie wybiera się w grafiku godziny w jakich chce sie pracować i jest to 5 lub 10, innej opcji nie ma (na 5 godz patrzą średnio)

@m

To nieprawda, w dziale, o którym jest mowa powyżej pracuje się 8 godzin dziennie. W sporadycznych przypadkach godziny są wydłużane (np. podczas wydarzeń), ale wtedy odbiera się to innego dnia.

Anula
@.

Hej:) Korzystając z okazji, wiesz może coś na temat pracy młodszego specjalisty ds projektów? Dosłownie w tamtym tygodniu ruszyła rekrutacja, trochę biję się z myślami, czy warto aplikować? Wynagrodzenie jest konkurencyjne, jak tam atmosfera?

Ze starej ekipy wszyscy awansowali i pracują w urzędzie miasta w Gdyni a na kasach same nowe pyski.

Monia
@Anna

To spoko, że jest możliwość awansu, a powiesz po jakim czasie można u nich awansować i czym trzeba się wykazać? Za tym awansem przynajmniej idzie sowita podwyżka?

ciekawa

Hej, jakieś opinie na temat pracy w laboratoriach?

pawlak_a

Jaki jest system przerw na stanowisku Edukator przy 10 godzinnym czasie pracy?

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Centrum Nauki Experyment w Gdyni? 16 kwietnia na portalu Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Kasjer. Ktoś z Was aplikował?

SIE ROBI

zarobki średnie, dużo dodatków

@SIE ROBI

A możesz doprecyzować co dla Ciebie oznaczają te średnie zarobki? Skro jest sporo dodatków to one rekompensują w jakiś sposób Twoim zdaniem średnią pensje? I co to w ogóle za dodatki?

Asia
@Ewa

Minimalna krajowa + premie świąteczne, 13ki i na przykład na koniec wakacji.

@Asia

Żadnych 13 pensji nie ma umowa o pracę najniższa krajowa na początek bony dwa razy w roku i 4 premie to wszystko i do tego wczasy pod grusza przy wykorzystaniu urlopu dwu tygodniowego

@Anna

A w jakiej kwocie są te bony na święta? 4 premie, czyli są kwartalne? Każdy te premie dostaje czy trzeba spełniać jakieś wymogi pracownicze by je uzyskać?

@Ewa

Premie każdy bony 350 zł

Weronika

Widzę na stronie że można tu odbyć praktyki studenckie. Fajnie że można się czegoś nauczyć, ale czy przy okazji można coś dorobić do budżetu studenckiego ;/ ? Czy takie praktyki są całkowicie bezpłatne?

Wszystko na początku wydaje się fajne, przyjemne, dużo możliwości, a potem się okazuje, że to wszystko bzdura. Zaczynając od pani wice dyrektorki W, która ma problem o to, że ktoś nosi kolczyk, a kończąc na pani A, która wszystkie swoje informacje naukowe bierze z filmików z żółtymi napisami i nikt nie wie w sumie co tak naprawdę ona robi. Jakby, dosłownie. Kobieta nawet grafiku nie potrafi włączyć. Z nauką to miejsce nie ma nic związane, jeśli ktoś chce coś zrobić, to pewnie jest taka możliwość, ale tylko jak ma kontakty albo przełożona ma dobry dzień. Dodatkowo dyrektorka to żona jakiegoś kołcza u którego Obajtek zdobył wiedzę. Cyrk na kółkach. Przejdźmy jeszcze do kwestii umów. Tak jak na uop nie ma zbytnio problemów, to umowa zlecenie (oczywiście o cechach umowy o pracę) jest podpisywana co miesiąc. Także spoko, możesz nie wiedzieć czy będziesz miał się z czego utrzymać (ach właśnie, pozdrawiam również wszystkich zwolnionych w trakcie lockdownu). Co do praktyk studenckich, czy wolontariatu to możecie oczekiwać bezsensownych zadań, chodzenia po wystawie (tak jak edukatorzy) i godzin mycia naczyń. Ale to nie wszystko! Na wystawie nie ma monitoringu, dwa stanowiska są zupełnie nieaktualne z obecną wiedzą naukową (tłumaczenia istnienia ich to kasa z Uni), niektóre stanowiska ledwo co spełniają zasady BHP, a w trakcie wakacji bywają omdlenia zarówno pracowników jak i gości bo nie ma również klimatyzacji, czy dostępu do świeżego powietrza (naprawdę, są otwierane drzwi ewakuacyjne, żeby wywietrzyć wystawę). Są oczywiście plusy. Na uopie wczasy pod gruszą, bony Sodexo, a tak poza tym to całkiem przyjemny system przerw, wyjazdy również nie są złe bo jest się z milszym działem niż kierownictwem wystawy. Także, drodzy kandydaci! Wybierzcie jak chcecie, ale nie dajcie się zwieść, że to miejsce ma cokolwiek z nauką wspólnego. P.S. Jeśli któryś z byłych pracowników jeszcze tu zagląda, to w razie problemów z psychiką nie polecam zgłaszać się do szpitala na Srebrzysku, bo wieść miejska niesie, że pewna przełożona niedługo zasili tam kadrę szkolną (btw ciekawe czy będzie im polecać sport na depresję).

Renata
@były pracownik

Dzięki za tak wyczerpującą opinię, przemyślę to wszystko. A powiedz mi ile tam można zarobić w ogóle, opłaca się znosić te wady o których mówisz? No i co z tymi bonami - co ile się je dostaje i na jakie kwoty?

@Renata

Sodexo tak jak w każdej innej państwówce, czyli na święta. A zarobić to jest minimalna krajowa, na UOPie czasem premie uznaniowe. Można iść o podwyżkę prosić jak już trochę pracujesz, max to jakieś 25 zł brutto na godzinę.

Milena
@były pracownik

Z minimalna krajowa trochę przesada, z tego co wiem, trochę się zmieniło w tym temacie. Sama odeszłam dla lepszej pensji ale to w końcu budżetówka wiec należy spodziewać się takiej pensji a nie zarobków warszawskiej korpo. Premie uznaniowe raz na kwartał i zawsze się je dostaje, zazwyczaj jakieś 500 netto

byly pracownik
@Milena

Milena, na Edukatorze napewno nie pracowałaś, bo właśnie Edukator ma minimalną na początek nadal. Kasjerzy podobno też zresztą.

k
@Milena

trzydzieści groszy więcej niż minimalna, faktycznie o wiele więcej

Dominika
@k

no ale też padło info o premii, zawsze coś? i do dziś chyba jeszcze podwyższą, bo zazwyczaj pod koniec są te podwyżki roczne. Tu też je mają?

malta
@Dominika

Albo ci zabiorą, bo się zwalniasz w listopadzie i premia chociaż wypracowana ci się nie należy. od taki kaprys i widzimisię osoby zarządzającej.

Honorata
@malta

To ta ostatnia wypłata zawsze jest "goła"? Czy tylko w listopadzie tak wypada, że nie dają tej premii?

emilia
@były pracownik

A jak wygląda praca w Dziale wystaw i edukacji? Jak atmosfera? Też jest tak źle?

Łukasz
@emilia

Szukają teraz kogoś do tego działu że dopytujesz się o pracę? Nie znam atmosfery ale może warto spróbować żeby samej się przekonać jak jest, bo każdy opisuje subiektywnie warunki. Tobie może będą odpowiadać, nie? Jakie w ogóle stanowisko cię interesuje?

emilia
@Łukasz

Teraz nie. Jakiś czas temu nie dostałam się tam. Dziś trafiłam na tą stronę i zaczęłam się zastanawiać czy to nie opatrzność nade mną czuwała ;-) i czy warto próbować w przyszłości. Opinie tutaj nie zachęcają.

Klijet

Zatrudniają niekompletne osoby do ochrony, pan z czapka jest nie pohamowany w wulgarnych odzywkach na bramce , czuć od niego alkohol , wyzywa kobietę z ochrony przy klientach , czy nie ma zgłoszeń na takie zachowanie to placówka państwowa, Experymet nie reaguje pozwala na takie zachowanie

Dominika
@Klijet

a wiadomo na jakiej stawce obecnie może ten Pan pracować, że ma takie podejście? widziałam jak ktoś pisał o 30 grozach więcej niż najniższa, ktoś się orientuje jakie są obecnie albo co planują na kolejny rok?

Krasnal
@Klijet

Weź kobieto wyluzuj i lepiej zajmij się swoim życiem

Centrum Nauki Experyment w Gdyni poszukiwała kogoś na stanowisko Kasjer. Czy komuś udało się dostać tę pracę i mógłby powiedzieć więcej o tym, czego można się nauczyć? Zależy mi na informacjach o zakresie obowiązków.

jestem

bezpośrednia sprzedaż biletów, rezerwacje internetowe, mail, telefon,praca po 10h 8-18 równoważny system, niedziele i święta, wielozadaniowość mile widziana

Kogo to obchodzi

O tym co tam się dzieje można napisać książkę. Wizja pracy i obowiązków bardzo zachęcająca, ale niekompetencja wśród przełożonych bije rekordy. Dyrekcja i kierownicy oceniają w Tobie nie to co jest istotne. Obgadywanie i naśmiewanie za plecami na porządku dziennym. Jest "elita", którym wolno więcej, ale jak nie lubisz wchodzić w (usunięte przez administratora) to raczej do niej nie dołączysz. Nie polecam. Dziwnym trafem, ludzie pracujący tam x lat,masowo w przeciągu jednego roku się zwolnili...

Bożena
@Kogo to obchodzi

Ale jaka jest Twoja diagnoza? Skąd się tam takie osoby biorą i czemu nie zgłosicie tego gdzieś (pisanie na portalu pracowniczym raczej nie pomoże)?

Mmmm
@Bożena

A komu to zgłaszać skoro wszędzie sami krewni i znajomi królika ? Biorą się z rekrutacji, a potem to już trzeba wejść w pewne miejsca żeby zostać na stołku. Ludzie wolą odejść i słusznie... Jest mnóstwo lepszej pracy.

Centrum Nauki Experyment w Gdyni prowadzi rekrutację na stanowisko Kierownik Działu w Gdynia. Jeśli wiesz, jak wygląda ten proces, podziel się swoimi wrażeniami. Mogą to być cenne informacje dla osób, które rozważają pracę w firmie.

Sami swoi

Więcej do kierowania aniżeli pracowania. Gdzie się nie obrócisz tam kierownik i wyższa liga.

Centrum Nauki Experyment w Gdyni prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko Opiekun. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla użytkowników rozważających pracę w firmie.

Edyta

Miałam okazję przepracować tam kilkanaście miesięcy. Najniższa krajowa, sugerują umowy śmieciowe. Mnóstwo obowiązków i zero pomocy, nawet nie ma czasu wyjść na przerwę. Olewanckie traktowanie przez przełożonych.

No makeup
@Edyta

Zgadzam się z tymi obowiązkami i fatalnym wynagrodzeniem, ale przecież pracujesz w instytucji kultury to wszystko inne wynagradza. Do dziś nie wierzę jak mogłam tyle lat tam pracować.

Ona

Wszystkie opinie są negatywne, czy jest tam aż tak źle? Jest umowa o pracę, wczasy pod gruszą i 13stki ?

Gruszka
@Ona

Myślisz, że umowa o pracę i wczasy pod gruszą to najważniejsze co w życiu otrzymasz? Zastanów się, że pomimo tej umowy i tych wczasów jest ciągle rotacja… bo to o czymś świadczy.

himselfff
@Ona

Firma pełna uprzedzeń, dyskryminacja wszelkich maści. Nie polecam. Najpierw czytasz że nie mają wpływu na twój wizerunek a później się dowiadujesz że nie możesz być sobą...

No makeup
@himselfff

O tak, czepianie się wyglądu to częsta kwestia. Nigdy nie wiesz w jakim humorze i z jakim fochem ktoś z przełożonych przyjdzie

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Nauki Experyment w Gdyni - Gdynia

• Jak się pracuje w Centrum Nauki Experyment w Gdyni?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Nauki Experyment w Gdyni tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Nauki Experyment w Gdyni?

Centrum Nauki Experyment w Gdyni
2.4/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Al. Zwycięstwa 96/98
    81-451 Gdynia