Opinie o Centrum Nauki Experyment w Gdyni w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Centrum Nauki Experyment w Gdyni, jak również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Centrum Nauki Experyment w Gdyni o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Nauki Experyment w Gdyni w Gdynia

Anna Nowy wpis

Cześć wszystkim. W starszych wpisach była informacja o tym, że pracodawca nie zadbał wystarczająco o środki zabezpieczenia przed koronawirusem dla swoich pracowników. Chciałbym się dowiedzieć, jak jest obecnie i czy coś się zmieniło na lepsze. Możecie napisać? Byłoby naprawdę super. Dzięki.

Pracownik Nowy wpis

Żadnych środków ostrożnosci przeciw Covid, pracownicy bez masek, brak środków antybakteryjnych, klamki i biurka nie są dezynfekowane, experyment nie zakupił płynu do dezynfekcji, przynajmniej tak twierdzą sprzątaczki. Przełożone pracują tu chyba za karę, wiecznie naburmuszone i pełne gorzkich żali. Nie polecam.

Hanka Nowy wpis

Jak nastroje w pracy? Czy firma zadbała o pracowników i wprowadziła jakieś obostrzenia na czas pandemii?

byly pracownik

Pracowlame w CN Experyment przez ponad rok czasu. Pani E. kierownik jednostki nie ukrywa ze jest przyjaciolka i sasiadka osoby ktorej zawdziecza prace. Moge napisac bardzo duzo ale nie che wchodzic w szczegoly by mnie nie "zdemaskowala". Co mnie najbardziej oburzylo? to ze wystawiala na rozmowy kfalifikacyjne koleznaki(np. z ksiegowosci) ktore udawaly zainteresowane praca by przeswietlily innych kandydatow. Sama atmosfera pracy bardzo przyjemna - mili ludzie w wiekszosci wiedzacy o wadach kierowniczki, za plecami zawsze sie z niej smialismy, bardzo trzeba uwazac gdy przychodzi maz kierowniczki z dziewczynkami -"moja mama jest tu szefem" to standardowe zdanie. W momencie gdy dostalem informacje o nie przedluzeniu umowy "sam rozumiesz, ze nie dam Ci stalego kontraktu" przestala sie do mnie odzywac. Pamietam jak rozmawiala w moj ostatni dzien z kolega ktory stal obok mnie mowiac muo mnie w 3 osobie.

vvv Nowy wpis
@byly pracownik

pani E. od ponad roku dyrektorem nie jest...musiało to być dawno temu

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś na stanowisko Opiekun ekspozycji - Edukator oferowane przez firmę Centrum Nauki Experyment w Gdyni? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Lena
Klient

Miejsce ciekawe i warte odwiedzenia. A pani edukator Marysia jest przesympatyczna ogromne podziękowania dla niej ????????????

Paulina

@były pracownik serio takie dziwne praktyki są podczas rozmowy? to nieprofesjonalne... Szef nie zwraca na to uwagi?

Malwina

Jaka rozmowa kwalifikacyjna.. taka sama praca. Instytucja mocniej skostniała i sformalizowana niż urząd. Płaca totalna porażka.. chaos organizacyjny..nikt nie jest decyzyjny... Na własne oczy widziałam podcinanie skrzydeł najlepszym pracownikom z zapałem..wytrzymują lizodupcy bez własnego zdania.

Dominika
@Malwina

To fakt!!! Na własne oczy widziałam to podcinanie skrzydeł. Nie możesz za daleko polecieć, bo zostaniesz doprowadzony do parteru. A Twoje zdanie jest nic nie warte !!! Liczą się tylko Ci co podlizują się przełożonym. Jeśli tego nie potrafisz, to nie miejsce dla Ciebie!!!

Ryszard
@Dominika

Chcecie przez to powiedzieć, że osoby ambitne, które chcą się rozwijać, mogą pod tym kątem być zahamowane przez osoby decydujące w firmie Cne Experyment? Czemu tak się dzieje?

Matylda

Specjalista w dziale wydarzeń i programów naukowych - jak wygląda praca na tym stanowisku? Na jakie zarobki można liczyć?

Marek

@Malwina Mam wrażenie, że pomyliłaś firmy albo konkurencja zainspirowała do tak niezgodnego z rzeczywistością wpisu!!

Łukasz

Jak wyglada proces rektutacji w tej firmie ? Jakieś rady?

aleksandre8921

Ostatnio miałam możliwość stawienia się na rozmowę kwalifikacyjną, mowie stawienia się bo już zapraszając na rozmowę Pani zrobiła z zaproszenia wezwanie z jedynym możliwym terminem. Niestety tak jak piszą poprzednicy wymagania jak najwyższe a stawki jak najniższe - umowa zlecenie 14,70 brutto. Panie nie miały za wiele do powiedzenia, oprócz wymaganej dyspozycyjności i stawki nie potrafiły nawet dobrze zadać pytania o doświadczenie czy kompetencje, jakby znalazły się tam z przypadku, a pracownik miał sam w sposób szybki dokonać prezentacji własnej osoby. Sprawiały wrażenie niezadowolonych księżniczek, które siedzą tam za karę z obrażonymi minami i rekrutują plebs z ulicy, który wezwały....Miejsce zajmujące się kulturą i edukacją z personelem , który powinien się sam edukować w zakresie kultury, nie polecam...

Patrycja

Rozmowa o prace na stanowisko Edukator, rozmowa przebiegła w bardzo miłej atmosferze, Panie miały bardzo dużo wymagań: prowadzenie zajęć edukacyjnych, animacja na wystawie, wymyślanie oferty warsztatów a za to wszystko zaproponowały zapłatę 15 zł brutto za godzinę, niestety strata czasu. Taka kwota bardzo mocno odbiega o stawek rynkowym za wykonanie pracy.

Ewa

Jest dokładnie tak jak napisała poprzedniczka. Rozmowa na księgowa odbyła się w ekspresowym tempie, panie wchodzą w słowo i wymagania maja ogromne najlepiej za jak najniższa stawkę i z duzym doświadczeniem, wiec nierealne . Panie tworzą tak niesympatyczna atmosferę ze odechciewa się tam pracy po 5 minutach rozmowy. Oferta została ponownie wznowiona wiec proponuje zmienić osoby rekrutujące lub ich myślenie ????

Heniek

Wszystko zależy jaka praca ma być wykonana i na w jakim wymiarze. Może firma nie jest ideałem ale nie jest źle.

Jak powiedziałem Pani dyrektor, że praca za 1700zł w Gdyni mnie nie interesuje, bo za to się nie utrzymam to się na mnie obraziła. Najlepiej to na staż za 970zł w mieście, w którym wynajęcie pokoju kosztuje 900zł :) bóg wie jakie wymagania, praca w weekendy po 12h i 10zł/h. Kosmici

anonymous

To państwowa instytucja, nie spodziewajcie się wybujałych procesów rekrutacji i warunków jak w Google. W porównaniu do konkurencji naprawdę całe lata świetlne do przodu i bardzo nowoczesne miejsce pracy. Można także poznać świetnych ludzi.

mrok

Omijać, omijać, oooooomijać

Edta

Brałam udział w rozmowie kwalifikacyjnej, która trwała dosłownie 15 minut. Nie wierze, że w tak krótkim czasie można byłoby właściwie ocenić kandydata i stworzyć jego profil kompetencji. Była to rekrutacja do Centrum Experyment w Gdyni. Dwie Panie (dyrektor i jej zastępczyni), przeprowadzały rekrutacje w starym PRLowskim stylu. Nie padły żadne szczegółowe pytania dotyczące moich kompetencji. Nie padło nawet standardowe pytanie: „Co może nam Pani powiedzieć o sobie?”. Panie szybko chciały zakończyć rozmowę. Śpieszyły się, ponaglały i „wchodziły w słowo”. Były bardzo niezadowolone, kiedy okazało się, że i ja mam kilka pytań dotyczących stanowiska pracy. Z trudem na nie odpowiadały, robiąc notatki typu: "ona miała pytania". Notowały moje wypowiedzi na skrawkach papieru, wyrwanego z zeszytu. To było bardzo żenujące. Dodam tylko, że kandydaci z którymi miałam możliwość podyskutowania na temat tej rekrutacji, również przejawiali negatywne opinie na temat tej rozmowy. Gdybym miała podsumować rozmowę napisałabym: bardzo niski poziom kultury osobistej, brak przygotowania, brak kreatywności, niechlujstwo. Moim zdaniem ta rozmowa była kompromitacją.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Nauki Experyment w Gdyni - Gdynia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Centrum Nauki Experyment w Gdyni
2.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Al. Zwycięstwa 96/98