Linia 2 Studio Graficzne Izabela Polak

Opinie o Linia 2 Studio Graficzne Izabela Polak

wolny człowiek

Cóż można dodać, niestety łamią nagminnie przepisy pracy. Nienormowany czas pracy, nie płacenie za nadgodziny. Człowiek jest od wszystkiego.

Ostrzegam, mobbing, mobbing, mobbing...

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Linia 2 Studio Graficzne Izabela Polak - Gdynia

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Linia 2 Studio Graficzne Izabela Polak