AGIS NIERUCHOMOŚCI

Gdynia

Opinie o AGIS NIERUCHOMOŚCI

bibi

Fatalna obsługa . Umowa najmu dno!!!! Świadome zatajanie mankamentów nieruchomości a następnie wmawianie że to wasz problem . Dramat nie polecam

Gdańsk

Są O.K. teraz mają nowe miejsca pracy w ochronie.

Katarzyna Reda

Jestem klientką tej firmy jako mieszkanka wspólnoty mieszkaniowej. Panie księgowe są zawsze uśmiechnięte i panuje tam bardzo przyjazna atmosfera więc chyba o czymś to świadczy ale są to tak otwarte babeczki że pewnie szczerze odpowiedzą na każde pytanie.

Ksiegowa

Czy ktoś może coś powiedzieć na temat pracy w księgowości bo właśnie pojawiła się oferta i zastanawiam się czy wysyłać cv.

fokot
użytkownik zarejestrowany

Kamilos, teraz mają rekrutację, stanowisko to Property Manager - Zarządca Nieruchomości, poszukują do Gdańska i na podlaskie. Oczekuja tu państwowej licencji Zarządcy Nieruchomości (mile widziane), czy min. dwuletniego doświadczenia w zakresie zarządzania / administrowania ,znajomość zakresu pracy property managera.

Kamilos

Były dwie rekrutacje na pracuj.pl i mój kumpel poszedł na technika w gdańsku budynek usługowy, warunki bardzo dobre.

oddział Warszawa AGIS

Praca na budynkach komercyjnych super, mamy zgraną załogę i spoko warunki JEST OK nie można się nudzić!

Kama

Firma z dobrym pozytywnym klimatem! Klient jest najważniejszy ale pracownik też, jest bardzo ok.

peter

Dla mnie bardzo dobry

Zostaw opinię o AGIS NIERUCHOMOŚCI - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AGIS NIERUCHOMOŚCI