Opinie o AGIS NIERUCHOMOŚCI w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie AGIS NIERUCHOMOŚCI. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w AGIS NIERUCHOMOŚCI o rekrutacji.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AGIS NIERUCHOMOŚCI w Gdynia

Grażyna

Poczytałam komentarze i w sumie nie wiem, co sądzić o firmie. Jest dobrze i warto aplikować? Widziałam tu wpis o tym, że brakuje benefitów pozapłacowych, może od tamtego czasu pracodawca wdrożył już takie rozwiązanie?

Panci
@Grażyna

Tutaj ludzie nie wytrzymują i sie co chwila zwalniają. A pensja jest za maksymalnie do wykonywanych obowiązków

Ala Nowy wpis

Dzień dobry jeszcze przez jakiś tydzień ma być dostępna oferta dla Kadrowej, którą rozważam. W teorii nie widzę by pisano o tej funkcji, dodatkowo komentarze zdają się być dawne. Czy możliwe będzie określenie przedziałów płacowych?

Grażyna

Nikt
@Grażyna

Raczej nigdy nie dojdzie do tego. Mimo, że posiadają opiekę zdrowotna i tak nie dostaniesz się do lekarza bo nie opłacają faktur.

Zofia
@Nikt

Aha to wtedy jedno drugie wyklucza? A czemu nie opłacają, coś z płynnością jest nie tak?

@Nikt

Trafny Pseudonim - NIKT. Praca dobra w dobrej atmosferze, nie wymaga żadnych dopłat. Wynagrodzenie jest wypłacane zawsze na czas - akurat w tej firmie kładą duży nacisk na takie rzeczy. Zapraszam do kontaktu i zalecam aby samemu sie przekonać a nie czytać komentarzy ludzi zwolnionych. Firma ma wielu tych samych pracowników od lat.

Beata
@Robert

To jak wytłumaczysz zwolnienie 10 osób w listopadzie przez Agis? W tej firmie nie płacą na czas oraz nie wiesz kiedy zostaniesz zwolniony bez powodu. Brak płatności dla pracowników podwykonawców!

@Beata

Jest to nieprawdą odnośnie zwolnień jeśli chodzi o ilość ponieważ jest to niższa liczba spowodowana zakończeniem kontraktu na danym obiekcie. Prawdą jest fakt iż poszukujemy ludzi na kolejny obiekt. Taka jest branża. Jeśli chodzi o płatności to jest to stek bzdur wypisywany przez osoby ostatnio zwolnione, bez potwierdzenia rzeczywistego stanu.

Panci Nowy wpis
@Grażyna

Czy rozmowa rekrutacyjna w AGIS NIERUCHOMOŚCI odbywa się również w języku angielskim?

Ciekawa

Z rok temu była mowa o jakich kontraktach, które miały być podpisywane. Jakie wiec ostatecznie zostały zawarte oraz jakie efekty do dziś mogły przynieść? Opisze ktoś przy tym bieżąca sytuacje dla Przedstawicieli na stronie w zakładce z karierą widnieje poglądowa oferta, ile wynosi aktualna podstawa i jakie są zasady premiowania?

Robert Specht - Zarząd Nowy wpis
@Ciekawa

Witam serdecznie, nie bardzo rozumiem pytanie dotyczące kontraktów. Nie udzielamy takich informacji osobom postronnym. Jeśli pytanie dotyczy zatrudnienia to prosimy o kontakt bezpośredni z jednym z naszych oddziałów.

Firma AGIS NIERUCHOMOŚCI poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
Krystyna

Wiele komentarzy dotyczy wynagrodzenia, że jest nie wypłacane w terminie a nawet, że firma ma problemy finansowe. Jak na chwilę obecną wygląda sytuacja? Można liczyć, że pensja będzie na czas? W ogóle jakie zatrudnienie preferują? Umowa zlecenie o pracę? Ktoś niżej napisał "niestabilność zatrudnienia" a to ważny temat.

@Krystyna

Słyszałam że chcę ogłosić upadłość, ile w tym prawdy nie wiem...

@Gość

Plotki plotkami ale widzę że się nasiliły po usunięciu paru osób z firmy ze względu na brak kompetencji oraz tzw bicie godzin. Ja pracuje ponad 1,5 roku i nigdy nie zdarzyło się aby wynagrodzenie zostało wypłacone po terminie. Łatwo schować się z Pseudonimem i wypisywać bzdury. Zalecam bezpośredni kontakt z firmą. ;) Z ta upadłością to się zgadza - ale dotyczy to ludzi obłudnych i leniwych a na pewno nie dotyczy to tej firmy.

@Gość

To prawda. Firma jest na skraju upadłości. Wystarczy zadzwonić do kilku podwykonawców oraz firmy windykacyjnej Kaczmarczyk aby dowiedzieć się prawdy.

@Krystyna

Brak stabilności zatrudnienia, pensja nie jest płacona na czas przez Panią przelew, zatrudnienie na „patyk”

@Monika

Rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji jest domeną ludzi słabych i zdesperowanych. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu z firmą a nie wypisywanie bzdur o rzekomych zaległościach u podwykonawców. Jeżeli chodzi o firmę KACZMARSKI to sprawa jest w sądzie ponieważ firma ta bezpodstawnie naliczyła sobie koszty windykacji której nigdy firma AGIS nie zleciła. Pani Moniko (oczywiście pani się tak nie nazywa) - proszę zaprzestać pisania bzdur ponieważ bezpodstawne oczernianie firmy może zostać zgłoszone do Prokuratury.

Alicja
@Gość

slyszalas to od kogos z zarzadu czy są to jedynie plotki pracownikow ? w necie nic o tym nie slychac co piszecie o upadlosci ...

@Alicja

Ucinam wszelkie spekulacje byłych oraz zdesperowanych pracowników - żadnej upadłości nie ma a wręcz przeciwnie - podpisujemy kolejne kontrakty. Szkoda że byli zdesperowani pracownicy chowają się pod zmyślonymi Pseudonimami. Jest to mega żenujące że komuś się chce wypisywać takie bzdury - proponowałbym zabrać się do pracy.

Słyszałam że Agis chce ogłosić upadłość prawda to?

Czy ktoś z Was mógłby opisać AGIS NIERUCHOMOŚCI jako pracodawcę, odnosząc się do własnego doświadczenia?

Rupert

Pracuje od paru miesięcy i bardzo sobie chwale współpracę. Jeśli wykonujesz swoje zadania to nie ma opcji aby ktoś Tobie zwrócił uwagę. Miła atmosfera, wszyscy są dla siebie mili i trzeba przyznać że wiedzą jak zarządzać nieruchomościami. A kto pisze inaczej to napewno bez powodu już tam nie pracuje - na pewno sam się nie zwolnił ????

Nie polecam nikomu. Ciągłe zmiany osób odpowiedzialnych za administrację osiedlem. Przy każdej zmianie obiecywane było załatwienie wszystkich zaległych spraw, a nowa osoba była przedstawiana jako doświadczony administrator, który szybko poradzi sobie z każdym problemem. W ten sposób tylko przedłużany był czas kiedy Agis zarządzał nieruchomością. Administratorzy znikali czasem z dnia na dzień. Nie przeprowadzano, nie pilnowano terminów przeglądów elektrycznych, kominiarskich, ogólnobudowlanych. Osoba odpowiedzialna za osiedle po pół roku „opieki” nad osiedlem wciąż nie wiedziała gdzie znajduje się plac zabaw. Nie były sprawdzane prace wykonane w nieruchomościach, nikt nie kontrolował czy są wykonane prawidłowo, Agis opłacał faktury również za te prace, które jeszcze się nie zakończyły. Brak wglądu do finansów wspólnoty, wyciągi z konta dla zarządu jedynie w formie kopi. Wiele spraw, które naraziły wspólnotę na straty finansowe i problemy prawne z sąsiadami i deweloperem. Zamiast rozwiązywać kwestie sporne, przez działania (i niedziałania) Agis-u sprawy się komplikowały. Zaniedbania, począwszy od tych bardzo poważnych jak brak przeglądów, po nawet tak prozaiczne jak problem z wywieszeniem ulotek o segregacji odpadów czy wydrukowanie uchwał. Przy rozwiązywaniu umowy, wprowadzanie w błąd podważające procedurę składania dokumentów.

Magda

Nie polecam pracodawcy firma zalega z płatnościami za usługi. Brak benefirów, dziś nie ma firmy bez pakietu medycznego i sportowego. Integrację tylko kierownictwo nie ma się czym pochwalić. Internet kłamie da się wstawić fotki a prawda jest inna. Zarobki słabe a praca niestabilna.

Jakub

Ogólnie nie jest źle, raz czy dwa zdarzyło się że pensja nie wpłynęła przed weekenendem. Szefostwo jak się normalnie pracuje się nie czepia.

Jakub2
@Jakub

Wiecie Jakub pracuje 2 miesiące i te dwie wypłaty nie były na dzień ustalony

Iwona

Pracuję jakieś pół roku jako pracownik ochrony i bardzo sobie cenię pracę w Agis. Praca spokojna i jak są jakieś problemy to firma reaguje.

Ku przestrodze

Szczerze, nie polecam! Mała rodzinna firemka z aspiracjami korpo. Nieszanujaca pracowników, stąd duża rotacja szczególnie wsród zarządców. Ludzie nie wytrzymują presji i znerwicowani kończą na L4 lub po prostu odchodzą. Ogromne zaległości z wypłacalnością podwykonawcom i dostawcom. Bałagan w księgowości. Nierzetelna obsługa wspólnot mieszkaniowych, które z czasem same rezygnują z obsługi. NIE POLECAM

@Ku przestrodze

Firma nie płaci należności słyszałam o zaleganiu z wynagrodzeniem jestem zadowolona że to nie mój pracodawca. Dużo reklamy w necie daleko firmie do dużych firm w branży gdzie wiedzą co robią.

na pewno
@Ku przestrodze

Dlatego pewnie funkcjonują już chyba z 15 lat. Ja nigdy nie miałem żadnego problemu z pensją od nich więc nie wiem skąd to bicie piany. Znając życie ktoś dostał wypowiedzenie za spanie na służbie i teraz pewnie się mści :))

@na pewno

.... i po 15 latach schodzi na psy. A Ty skoro nie miałeś problemu z pensją może jesteś synkiem pani vice? hahaha

Czy w AGIS NIERUCHOMOŚCI jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Zazwyczaj

Generalnie tak. Jednak jeśli jest problem typu brak długopisu to raczej nikt nie leci i nie kładzie pod nos. Jak problemy są z czapy to raczej nikt się tym nie przejmuje. Jednak jeśli sprawa jest zasadna to jeszcze nie słyszałem żeby była olana

Nina5
@Zazwyczaj

Jeżeli nie słyszałaś to do laryngologa lewactwo to standard

Exit
@Nina5

Zapomnieliście że firma nie płaci wpłat na czas nie ma żadnych dodatków dla pracowników ale sami balują i kit internetowy w necie.

@Exit

Bo wypłata wynagrodzenia to dla nich problem z czapy, którym nikt sìę raczej nie przejmuje hahaha. Natomast priorytetem jest bycie medialnym, a to kosztuje.

Pefron

Firma przyjmuje na orzeczenie o niepełnosprawności na umowę o pracę dodatkowo daje zlecenie więc czas pracy dla niepełnosprawnych.nie.istniej wypłata z umowy o pracę na czas.gorzej że zleceniami wsparcie przełożonych zależy od ich humoru a generalnie nie odbierają tel więc radzę sobie sam nie polecam nawet najgorszemu wrogowi

I co z tego
@Pefron

Rozumiem że przemocą zmuszają do podpisania umowy? Jak się nie podoba to można do innej firmy iść a nie tu bić pianę z byle powodu. Popisałeś umowę oraz zlecenie to trzymaj się zasad a nie wylewaj żale na go work.

Pefron
@I co z tego

Nie nie zmuszają przemocą ale obiecywaniem złotych gór i nieszczera rozmowa kwalifikacyjna

I co z tego
@Pefron

Czyli obiecują więcej niż praca za stawkę ustaloną w umowie? No to widać dla Pana musieli zmienić sposób prowadzenia rozmowy :)

konkurencja
@Pefron

pewnie odebrali komuś kolejny obiekt do ochrony i dlatego ktoś z konkurencji atakuje. Poza tym Pefron chyba nie pracowałeś z Agis Nieruchomosci.

Ones

Nie polecam same kłopoty i kłamstwa pracowałem był to zmarnowany okres kariery zawodowej

Agis
@Ones

Jakie kłopoty i kłamstwa? Czyżby kolejny (usunięte przez administratora) nie wierzę przecież to taka super firma jest:)

Rob
@Ones

Jakie staniwisko i jakie miasto? Może więcej szczegółów skoro już się wypowiadasz to bardziej rzetelnie.

Oliwia

Czy firma Agis jest dobrym pracodawcą oceńmy. Opiszcie jak się pracuje czy wszystko ok

Jacek
@Oliwia

Jak pracujesz normalnie i wykonujesz swoje zadania tak jak należy to nikt Ci nic złego nie zrobi. Są bardzo normalni

Annia
@Oliwia

Oliwia ja pracuje i sobie chwalę. Są wieloletni pracownicy i to o czymś świadczy. Fajnie pracować w atmosferze gdzie wszyscy są na TY i nie czujesz się jak najemnik.

Normalnie
@Oliwia

Jak pracujesz i nie odstawiasz numerów to nie masz się czym przejmować. Z urlopami też nie ma problemu

Roma

Czy firma poszukuje aktualnie nowych pracowników? Jakie są wymagania i zarobki?

Jasiek

Mogę podpisać się pod wcześniejszą opinią. Wystarczy mieć chęci do pracy a będzie super bo firma jest bardzo dobra

Kamil

Firma ok, zarobki na przyzwoitym poziome, nie robią problemów z urlopami.

Zostaw merytoryczną opinię o AGIS NIERUCHOMOŚCI - Gdynia

AGIS NIERUCHOMOŚCI
3.4/5 Na podstawie 13 ocen.
  • ul. Starowiejska 49
    84-230 Gdynia