Opinie o Nozbe Michał Śliwiński w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Nozbe Michał Śliwiński. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Nozbe Michał Śliwiński o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nozbe Michał Śliwiński w Gdynia

Ania Nowy wpis
Inne
 Pytanie

Faktycznie proces rekrutacyjny do firmy jest tak zły?

E.

Również mam negatywną opinię o procesie rekrutacyjnym i nie polecam. Od początku brak jasnych informacji, jak wyglądają następne etapy, tak byś wiedział czy w ogóle chcesz dalej się podejmować i poświęcać czas. Potem było czasochłonne zadanie rekrutacyjne, po którym nie było nawet prostej informacji o nieprzyjęciu i zamknięciu procesu rekrutacyjnego. Po prostu głucha cisza przez miesiąc i niesmak że zostałeś totalnie olany (ogłoszenia już nie ma) i nikomu się nie chce napisać krótkiej odmowy. Jeśli tak wygląda podejście do tego procesu, to strach pomyśleć jak wyglądają inne...

Magda
@E.

Bardzo mi przykro, że nasz proces rekrutacyjny nie spodobał się Panu/Pani. Dokładamy wszelkich starań, aby podchodzić z szacunkiem do każdej z kontaktujących się z nami osób oraz ich czasu. Wszelkie procesy staramy się na bieżąco weryfikować i usprawniać. Robimy wszystko, aby każdy kandydat, z którym nie zdecydowaliśmy się podjąć współpracy, dostał o tym informację jak najszybciej. Zapewniam również, że każdy, kto prosił o dokładniejszy feedback, otrzymał go. Na koniec chciałabym podziękować za sugestię dotyczącą zawarcia bardziej konkretnych informacji co do dalszego przebiegu rekrutacji. Weźmiemy ją sobie do serca. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w znalezieniu pracy w naprawdę świetnej firmie.

Realista
@E.

Witamy w prawdziwym świecie? Firma ma odpowiadać każdemu z 99% odrzuconych kandydatów? Wracaj wysyłać aplikacje a nie obrażasz się na świat i zamykasz w sobie. Pozdrawiam Realista

Mariusz Nowy wpis
@Realista

nie wiem jak wygląda Twój prawdziwy świat, ale widzę, że godzisz się na totalną amatorke i ignorancje w Twoim kierunku, spoko. Ja nie dostałem odpowiedzi na moje zgłoszenie rekrutacyjne, nawet po tym jak poprosiłem o feedback, zero odpowiedzi, stąd negatywna opinia.

człowiek Nowy wpis

Firma bardzo w porządku jak i proces rekrutacji. Przyjaźni ludzie, profesjonalna rekrutacja składająca się z paru etapów. Mimo, że moja rekrutacja została zakończona negatywnie otrzymałem wynagrodzenie za udział w zdaniu testowym. Polecam pozdrawiam :)

Izydor Nowy wpis
Inne

Wiecie coś o ewentualnej pracy w firmie? Interesuje mnie firma z nowymi pomysłami.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji do Nozbe Michał Śliwiński. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
Łódź
MS POS Poland Sp. z o.o.
(45 opinii)
Wyślij CV
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
(4 opinie)
Wyślij CV
logo firmy PHP Backend Developer
Warszawa
GoWork.pl
(544 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Scrum Master
Warszawa
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
(831 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Iwo
Inne

Bardzo podoba mi się coś nowego, innego. Wystarczy pokazać, że chce się pracować a praca będzie przyjemnością.

Arion

Niestety, mam bardzo negatywną opinie o rekrutacji. Zero konstruktywnej odpowiedzi... Nie polecam tej firmy.

Magda
 Rekomendacja
@Arion

Dzień dobry, Arion, przykro nam, że odniosłeś negatywne wrażenia z procesu rekrutacji. Jeśli potrzebujesz więcej feedbacku technicznego, jesteśmy zawsze otwarci - potrzebujemy jednak jasnej prośby o szczegółową listę mocnych i słabych stron przygotowanego przez Ciebie rozwiązania zadania / CV oraz odrobiny czasu. Otrzymujemy bardzo wiele zgłoszeń, każde dokładnie analizujemy, ale przygotowanie spójnej, merytorycznej, ładnie napisanej informacji zwrotnej zajmuje sporo czasu. Zawsze piszemy ją jednak uczciwie na jasną prośbę kandydata, więc zapraszam do kontaktu: rekrutacja [@] nozbe.com i przepraszam za niedogodności.

E.
@Magda

Napisanie krótkiego zdania że ,,dziękujemy, ale szukamy kogoś kto lepiej radzi sobie z tym i tym" to nie są trzy godziny roboty. Szanujmy się. Proces rekrutacyjny to, nie sposób na zwerbowanie nowego członka zespołu, ale czas kiedy zaczyna się budować więź z marką. Nozbe psuje to sobie mocno na własne życzenie.

Magda
@E.

Szanowny Panie lub Pani E. - prowadziłam rekrutację, w której brał udział Pan Arion i gwarantuję, że każdy jej uczestnik i uczestniczka otrzymali odpowiedź na swoje zgłoszenia. Były to zwykle proste wiadomości, które jednak stanowiły konkretną informację zwrotną. Pan Arion oczekiwał szczegółowego, konstruktywnego feedbacku dotyczącego zadania rekrutacyjnego dla programistów. Takowe przygotowujemy zawsze na konkretną prośbę, w innym razie nie dalibyśmy rady spełnić oczekiwań wszystkich kandydatów.

Ann

Czytam właśnie artykuł na temat świetnej atmosfery w firmie i szczerze powiedziawszy, az tak różowo nie jest. Plusy oczywiście są. Znam tę firmę. Michał jest świetnym szefem, pasjonatem i zna się na rzeczy, natomiast swego czasu zdawał się niespecjalnie wiedzieć, jak traktowani są nowi pracownicy. W tym kontekście trochę groteskowo wygląda fakt, że pisze książki o efektywnym zarządzaniu zdalnym zespołem... Plusem zdecydowanie jest fakt pracy zdalnej. Pieniądze nie są również złe. Minusy - Są ludzie, którym nawet odrobina władzy szkodzi. Problemem w firmie za moich czasów była tam niejaka pani D.G., osoba wyjątkowo złośliwa i arogancka, zdecydowanie najgorsza osoba, z którą zdarzyło mi się swego czasu nieprzyjemność współpracować. Teksty o ,,nieużywaniu mózgu", agresywne komentowanie błędów oraz pozostawianie wrednych wiadomości z powodu 1 minuty spóźnienia na spotkanie na Skype (kłopoty z internetem) to tylko ,,wisienka na torcie". Pani nie znała pojęcia konstruktywnej krytyki, sama natomiast poprawnością nie grzeszyła, co tłumaczyła dysleksją. Cóż, mam nadzieję, że w chwili obecnej sytuacja się poprawiła. Ja jednak cieszę się, że już nie jestem w tak toksycznym miejscu. Nie wszystko złoto, co się świeci! Michale - życzę Twojej firmie jak najlepiej, ale warto również przyglądać się, z kim współpracujesz i jaką dana osoba wprowadza atmosferę.

Michał Śliwiński
@Ann

Dziękuję za feedback i za życzenia. Szkoda, że podczas współpracy nie było takiej informacji zwrotnej. Tak czy owak, wyciągamy wnioski, wspomniana pani D.G. już z nami nie współpracuje, oraz wprowadziliśmy już od jakiegoś czasu lepsze procesy na to, aby wyłapywać takie sytuacje, bo chcemy być coraz lepszym zespołem! Tak samo usprawniamy proces rekrutacji i wdrażania aby nowe osoby lepiej się aklimatyzowały w firmie - szczególnie ważne w zespole prowadzonym w pełni zdalnie. Pozdrawiam, przepraszam za zaistniałą sytuację oraz również życzę powodzenia!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Nozbe Michał Śliwiński - Gdynia

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Nozbe Michał Śliwiński
5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Rozewska 18
    81-055 Gdynia
  • NIP: 9580973303 REGON: 192987715
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Nozbe Michał Śliwiński
Przejdź do nowych opinii