Opinie o Jit Solutions Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Jit Solutions Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jit Solutions Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jit Solutions Sp. z o.o. w Gdynia

baner wywiady
CAND
Kandydat

Cały proces rekrutacyjny z początku sprawiał wrażenie normalnego, standardowego. Po rozmowie poinformowano mnie, w jakim terminie mogę się spodziewać feedbacku. Po upływie tego czasu- zero wiadomości. Tydzień później otrzymałxm od rekruterki telefon, na który nie mogłxm odpowiedzieć w danym momencie. Pomimo oddzwonienia- brak kontaktu od ponad miesiąca, zero feedbacku, totalnie mnie zignorowano. Potraktowano mnie jak backuopwego kandydata. Słaby standard rekrutacji, nie polecam.

Weronika
@CAND

W sumie to słabo, ale widocznie ona pierwsza strzeliła focha. :( Ale ogólnie to jak czułaś się po rozmowie? Wierzyłaś, że Ci coś zaproponują czy właśnie sama byłaś niepewna?

Były pracownik Nowy wpis
Były pracownik

(usunięte przez administratora) w kwestii projektu (inny niż na rekrutacji).

Weronika Nowy wpis
@Były pracownik

Trudno zrozumieć, można się tylko domyślać. Mimo wszystko opiszesz przebieg tego całego projektu? W czym rzecz? jak obecnie są one realizowane?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jak długo trwa proces awansu w Jit Solutions Sp. z o.o.?

Kandydat
Kandydat

Po rozmowach również technicznej brak feedbacku. Zapytałem sam czy jestem przyjęty czy nie. Informacja ze są nowe ustalenia z klientem i moja kandydatura będzie prezentowana. Brak dalszej odpowiedzi przez dwa tygodnie. Nie polecam

Stefan Nowy wpis
@Kandydat

Opowiesz, jak przebiegała rozmowa rekrutacyjna? Najbardziej to ciekawi mnie, czy rekruterzy w jakiś sposób sprawdzali Twoją wiedzę i umiejętności, które mogłyby przydać się na stanowisku. Weź coś opowiedz :D

kandydat
Kandydat

Nie polecam brać udziału w procesie rekrutacji. Po wstępnym feedbacku - kontakt się urwał, zero odpowiedzi. Słaby standard jeśli chodzi o rekrutacje.

Weronika
@kandydat

To czekaj, wyjaśnisz co oznacza wstępny feedback, że nagle coś się urwało?

Kandydat
Kandydat
@Weronika

Była odpowiedz o pozytywnym przejściu rozmowy technicznej, moja kandydatura miała zostać wysłana do klienta. I cisza.

Weronika
@Kandydat

I kiedy to było? Dawno, że nie ma sensu czekać?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Jit Solutions Sp. z o.o. na stanowisko Spedytor Międzynarodowy FTL bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Pytanie
 Pytanie

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Jit Solutions Sp. z o.o.? 5 czerwca na portalu Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Spedytor. Ktoś z Was aplikował?

Dev
Kandydat

Nie polecam, firma rekrutuje na zasadzie losowanych pytań. Rekruter nie zna projektu i jego problemów aby dobrze zrekrutować pracownika.

Weronika
@Dev

A jakie pytania Ci dali, że Ci tak nie podeszły?

CAND
Kandydat

Cały proces rekrutacyjny z początku sprawiał wrażenie normalnego, standardowego. Po rozmowie poinformowano mnie, w jakim terminie mogę się spodziewać feedbacku. Po upływie tego czasu- zero wiadomości. Tydzień później otrzymałxm od rekruterki telefon, na który nie mogłxm odpowiedzieć w danym momencie. Pomimo oddzwonienia- brak kontaktu od ponad miesiąca, zero feedbacku, totalnie mnie zignorowano. Potraktowano mnie jak backuopwego kandydata. Słaby standard rekrutacji, nie polecam.

Weronika
@CAND

W sumie to słabo, ale widocznie ona pierwsza strzeliła focha. :( Ale ogólnie to jak czułaś się po rozmowie? Wierzyłaś, że Ci coś zaproponują czy właśnie sama byłaś niepewna?

Pytanie
 Pytanie

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Jit Solutions Sp. z o.o.? Chodzi o pracę jako Specjalista Ds. Windykacji, takie ogłoszenie jest na Pracuj.pl 10 grudnia.

Pytanie
Kandydat
 Pytanie

Czy coś się zmieniło w firmie? Czy polecacie na początek drogi w IT?

Pytanie
 Pytanie

Jakie wartości są cenione w Jit Solutions Sp. z o.o.?

Pytanie
 Pytanie

Czy w Jit Solutions Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

marian
Były pracownik
@Pytanie

Oczywiście, że tak, szkolenia są bardzo szerokie, zarówno jeżeli chodzi o wewnętrznych trenerów jak i możliwości zapraszania trenerów z zewnątrz.

Pytanie
 Pytanie

Na jakie benefity można liczyć w Jit Solutions Sp. z o.o.?

Mike
Pracownik

Jesteś zwykłym tchórzem rzucając takie oskarżenia i nie podając swoich danych osobowych. To bardzo krzywdzący komentarz i powinien być od razu zdjęty.

TańcząceImadło
Pracownik
@Pytanie

To może ja odpowiem na pytanie. W JIT możesz liczyć na praktycznie wszystkie oferowane obecnie na rynku benefity - karty sportowe / opieka medyczna / ubezpieczenie / nauka j. angielskiego / imprezy integracyjne / szkolenia / eventy sportowe / prezenty na urodziny, na dzień kobiet czy dzień chłopaka. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie :)

RBB

Wyznania expracownika (usunięte przez administratora) W firmie mało jest seniorów, zaś osoby ze stanowisk kierowniczych, odstawiają niefajne sytuacje. W niektórych działach naprawdę bywa koszmarnie pod względem stresu i nazwijmy to "upolitycznienia firmy". Historie o tym, że w wielu przypadkach juniorzy i midzi mają znacznie większą odpowiedzialność, to niestety prawda. Pieniądze nie są złe (acz też nie jakieś super fantastyczne, ot stawki mniej więcej rynkowe), ale jeżeli macie inną opcję, to polecałbym raczej tę drugą opcję. Co do pracowników, to z tego co mi wiadomo, dużo znajomych osób zostało usuniętych po ostatniej fali zwolnień.

Konkurencja

Również nie polecam. JIT to zwykły pośrednik. Lepiej zatrudnić się bezpośrednio u ich klientów (na przykład w Nordei). W JIT jak skończy Ci się projekt u klienta to jesteś zwalniany. Sam fakt, ze w lutym i marcu zwolnili łącznie ponad 20 osób. Nawet osoby, które były w firmie ponad 2, 3 lata...

7
Pracownik
@Konkurencja

(usunięte przez administratora) wypisujesz. Ani nie jest prawdą, że zwolnili ponad 20 osób ani to, że jak się kończy projekt to jesteś zwalniany. No ale Twój nick wszystko zdradza :-)

4
Jk
@Pracownik

Poniższe komentarze potwierdzają sytuacje w jit

ABCDE
@Konkurencja

Zwolnienie aż 20 osób nie miało miejsca. Jak kończy się projekt to są projekty wewnętrzne rozwijane w czasie 'spoczynku' i przeważnie jest to bardzo krótki czas - mniej więcej w przeciągu 2 tygodni osoba dostaje nowy projekt u klienta

3
Jk
@ABCDE

Chyba firma zapomniała jak to zwolniła tyle osób... poczytajcie sobie niżej komentarze to może Wam się przypomni....

2
ABCDE
@Jk

Dlaczego napisałeś nieprawdę? Dlatego, że też jesteś z konkurencji? :-)

anonim

(usunięte przez administratora)

Programmer

To jest hejt, czy wręcz nawet mowa nienawiści - ten wpis kompletnie nic nie wnosi, tylko źle świadczy o autorze. Takie komentarze sobie darujmy.

1
obserwator

Fajne te komentarze, takie nie za dojrzałe :) Wnioskuję, że firma wiele traci żegnając się z takimi pracownikami :)

2
Efik
@Programmer

Do Którego wpisu konkretnie się odnosisz? Gdzie tu hejt i nowa nienawiści. Nie używaj słów których znaczenia nie znasz. Warto czasem otworzyć słownik wyrazów obcych

Marcin
@Efik

@Efik, zauważ, że pod opinia, pod którą dodałeś swój komentarz została usunięta przez administratora, więc tego do czego odnosi się @Programmer już tutaj nie widać. Miał rację, dlatego też właśnie zostało to usunięte przez administratora. Myślę, że @Programmer rozumie te słowa, ale tutaj polecałbym troszkę więcej logicznego myślenia i zastanowienia, czy na pewno to co piszemy jest sensowne. Pozdrawiam.

chris

(usunięte przez administratora)na rozmowę o podwyżce czeka się ok 1.5 miesiąca (!), obiecują podwyżkę a następnie po spełnieniu wszystkich oczekiwań zasłaniają się równością płac, wiekiem pracownika (!) i oferują niższą podwyżkę niż wcześniej uzgodniona, jeśli... spełni się kolejne wymagania i poczeka kolejne pół roku. Ogólnie ściema. Firma od około roku mocno stawia na osoby niedoświadczone, wpychając je klientom jako midów. O ile kiedy zatrudniałem się, w każdym zespole przeważali seniorzy i midzi, obecnie jest to jeden senior, mid a reszta to juniorzy lub stażyści. Rewelacja z ostatniej chwili - firma nie chciała wypuścić pracownika, starając się zasabotować jego ofertę (brawo!) u nowego pracodawcy, a kiedy się nie udało i się zwolnił, zwolnili z dnia na dzień jego narzeczoną :) Jedyna rzecz na jaką nie można narzekać to projekty (bo są często ciekawe) i w większości bardzo fajni ludzie w zespołach. Podsumowując, firma ma dobry PR i branding - ale im więcej mówi o 'human factor of IT', tym mniej o to dba.

5
Wawka
@chris

Słyszałem plotki, że nie pozwolą przejść do klienta bo w końcu trzeba ich utrzymać przez b2b.

1
ktoś
@Wawka

Do klienta można przejść, jeżeli dojdzie do porozumienia pomiędzy klientem a JITem. Takich transferów było sporo pomiędzy różnymi klientami. W samych umowach jest zapis o zakazie konkurencji (przynajmniej na b2b)

1
William
 Rekomendacja

Pracuję już jakiś czas w tej firmie i mam naprawdę pozytywne odczucia. Mój projekt jest fajnie prowadzony, mam przyjemność współpracować z fajnymi i zdolnymi osobami. Podoba mi się też struktura organizacyjna, która zamiast namnażania stanowisk promuje osoby, które w naturalny sposób przebijają się ze swoimi opiniami i rozwiązaniami. Osoby pracowite z ambicjami mogą tutaj naprawdę rozwinąć skrzydła.

3
Kandydat
 Pytanie

Dowiedziałem się ze firma zwolniła bardzo dużo osób w lutym i w marcu. Czy w ostatnim czasie też firma zwolnieniła kolejnych pracowników?

Zatrudnialiśmy ich

Gdy przeczytałem informacje o zatrudnianiu nowych, (usunięte przez administratora) pracowników, to nagle wszystko zrozumiałem. Zrozumiałem, czemu były w projekcie problemy z najmniejszymi zmianami, wycieki pamięci i zabugowana aplikacja, a przejęty kod był po prostu do wyrzucenia i tak zagmatwany po roku, że nie dało się go rozwijać bez przepisania kodu. Zdecydowanie odradzam tą firmę, jesteśmy zmuszeni sami teraz pisać aplikację od początku, bo ta doszła do momentu, gdzie nie da się jej ani rozwijać, ani naprawić w rozsądnym czasie. (usunięte przez administratora)

11
X
@Zatrudnialiśmy ich

Nie zaprzeczam, nie potwierdzam, ale taki komentarz "jako firma" może dodać każdy - bez info o tym jaka to firma taki komentarz nic nie wnosi bo nie ma żadnego potwierdzenia

1
haha
@X

Niby jak chcesz się dowiedzieć jaka to firma? Facet / babka ma pewnie swojego szefa, jakby ktokolwiek cokolwiek napisał to by pewnie miał duże problemy u siebie w pracy... Jego / jej wypowiedź się zgadza z tym, co można przeczytać poniżej, zwłaszcza o delegowaniu juniorów jako midów i seniorów

1
KtosTam
@haha

Delegowanie juniorow jako seniorow? Watpie, klient ma wglad w dokumentacje oferowanego do projektu pracownika wiec widzi ile lat ma dosw. Miedzy juniorem a midem moze rzeczywiscie byc niewielka roznica, ale to inny temat

1
Ktos Inny
@KtosTam

Możesz mieć juniora z 3letnim doświadczeniem i seniora z 3letnim doświadczeniem. Widziałem wielu juniorów z 10letnim stażem, bo klepali całą karierę ten sam kod. Bierzesz kogoś słabego, i twierdzisz, że jest midem. Inna sprawa, że zwykle firmy jak biorą takich pracowników, to dlatego, że nie mają pracowników albo kompetencji. Więc jak mają sprawdzić ich poziom?

Pytanie
 Pytanie

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Jit Solutions Sp. z o.o.?

Z
@Pytanie

W tej kwestii firma idzie pracownikowi bardzo na rękę - sam wybierasz co wolisz - B2B / UoP / etc

1
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Jit Solutions Sp. z o.o. - Gdynia

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Jit Solutions Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Jit Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Jit Solutions Sp. z o.o.?

  Kandydaci do pracy w Jit Solutions Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jit Solutions Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 49 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Al. Zwycięstwa 96/98
  81-451 Gdynia
 • NIP: 9581635531 KRS: 0000363948
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
Jit Solutions Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii