Opinie o Gdyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Gdyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa, jak również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gdyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gdyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Gdynia

Jolanta Nowy wpis

GSM robi nabór na kilka stanowisk, konserwatora-murarza i elektryka, a z administracyjnych stanowisk: na inspektorów ds. rozliczeń i ds. technicznych https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/inspektor-do-spraw-technicznych-administracja-osiedla.,praca.gov.pl502e30a2288602828a11c7157a621459,gdynia Pytanie o to ostatnie: czy pensja 3,7 tys. brutto zgadza się i ile lat doświadczenia w sprawach technicznych spółdzielczych da szansę na pracę?

Karol Nowy wpis

Czy wiecie gdzie można wysylac cv ?

XYZ Nowy wpis
Klient

Dlaczego tutaj wypowiadają się tylko pracownicy Gdynskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Gdyni. Jeśli już nawet się wypowiedzieli to jak mówi przysłowie:jaka praca taka praca: W pandemii trochę mniej to widać,ale jak nie było pandemi i Panie ze spółdzielni i administracji w ciągu godzin pracy mozna było wielokrotnie spotkać na zakupach.Teraz jest okres zimowy.Praktycznie tak jak dzisiaj sypie bez przerwy śnieg,ale Pani ktora sprząta blok bez przerwy odsnieża,bo co powiedzą paniusie na cieplych posadkach.Trochę więcej życzliwości,a żyło by się lepiej.Po co na posadce siedzi kierownik administracji jak nigdy nie mozna z Nim porozmawiać-kolejny czyjś przydupas.Gorszej spóldzielni nie widziałam.Potrafią tylko podwyższać czynsz.

Kate Nowy wpis

@anonymous ani jednej pozytywnej rzeczy tu nie znajdujesz?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gdyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko KONSERWATOR ELEKTRYK/ADMINISTRACJA OSIEDLA.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
anonymous

Uciekać jak najdalej od tej firmy Brak podwyżek Za wysługę płacą od zera Zła atmosfera w pracy Nie ma plusów ta praca

Administrator

Czy jesteś zadowolony z warunków pracy w firmie Gdyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa w mieście Gdynia? Dodaj komentarz o tym pracodawcy, niech wszyscy dowiedzą się jak jest naprawdę.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Gdyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa - Gdynia

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Gdyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa
1/5 Na podstawie 1 ocen.
Gdyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa