Witman
 Problem

Wpis dotyczy Biura Obsługi Klienta Oddział II - ul. Reja 41 Szukałem merytorycznej pomocy pod nr. tel. 71 3284088 wew. 22 o godzinie 11,30. Inspektor nie dopuszczał mnie do głosu, nie pozwalając przedstawić konkretnej sytuacji. Na nagranej rozmowie słychać jak mówi, że słuchał mnie nie będzie i mogę go nawet do Sądu podać. Dla mnie to (usunięte przez administratora) i nie powinien obsługiwać interesantów. Moja sprawa jest poważna, bo dotyczy zadymienia w mieszkaniu ( dodam, że ja mam ogrzewanie gazowe) więc problem leży w przewodach kominowych. Nikt nie jest zaintresowany natychmiastową interwencja. Ani PZM, ani Gmina, ani Straż Miejska. Dym piecze w oczy, powoduje wymioty, włącza się czujnik dymu, ale dla "zarządzających" to za mało. Może musi ktoś się "przekręcić", żeby sprawa kogoś zainteresowała. Witold Mańczyński - Roentgena 7m1

Iwona Nowy wpis

Cześć wszystkim. Czy obecnie ta firma ma jakieś wolne oferty pracy na stanowiska typowo administracyjne, wiecie coś? W internecie nie mogę nic znaleźć na ten temat. Jeśli tutaj ktoś ma jakąś informację, to proszę o komentarz. Z góry dziękuję – pozdrawiam.

Dhehe Nowy wpis
@Iwona

Tak aktualnie są poszukiwane administratorki:)

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Czy w firmie Prywatny Zarząd Mieszkaniami Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Witman
 Problem

Terry
@Witman

Zarządca do zmiany i to natychmiast. Na co jeszcze czekacie, aż stanie się nieszczęście.

Bogdan
@Witman

Masakra, skrajna nieodpowiedzialność. PZM z Ul. REJA zarządzał naszą wspólnotą i zmieniliśmy ich na inną firmę. Mamy spokój i polecam, zróbcie to samo.

Krystek
@Witman

Proponuję Panu wypowiedzieć im umowę w trybie natychmiastowym, powód to rażące zaniedbanie obowiązków zarządcy i narażenie życia i zdrowia mieszkańców. Nie zawracać sobie głowy i prosić o pomoc.

Rentgena 7 Nowy wpis
@Witman

Sąsiedzie dlaczego nie piszesz ze wszystko jest ok wykonane zostało szlamowanie i sprawdzone przez Pinb a PZM zrobił wszystko prawidłowo od razu jak zgłoszony został problem. A ja jako jedyny w pionie mam piec na węgiel. I ja i Ty sąsiedzie wszystkie tematy musimy zgłaszać do Gminy Wrocław chyba że się wykupimy to wtedy do PZM. Dziękuję Pani M. I Panu P., za załatwienie tematu pozytywnie

mlotko
Użytkownicy czekają na odpowiedź 88 dni.
Kandydat

Na jakie wynagrodzenie może liczyć inspektor ds budowlanych z PZM?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kasik
Klient

Zarządca naszego budynku to PZM przy ul. Otwartej 3-5. Od czasu kiedy zajmują się nami nie ma problemu ze sprzątaniem, odśnieżaniem chodnika. Wszystko można załatwić przez telefon. Oddzwonią, wyślą info o opłatach internetem. Jesteśmy zadowoleni i polecamy innym im budynkom panie tam pracujące i tą firmę.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Prywatny Zarząd Mieszkaniami Sp. z o.o.?

ja
@Pytanie

od razu

Wanda
Klient

Dobry zarządcą budynków. Zajmują się naszą wspólnotą od 2 miesięcy i nie mamy powodu do narzekania. Mili ludzie, zaangażowanie i dobra atmosfera. Prywatny Zarząd przy ulicy Otwartej 3-5 we Wrocławiu to według naszych mieszkańców był dobry wybór. Nie

Maciej Kraszewskiego
Klient

Nasza wspólnotą zleciła zarządzanie PZM, jest dobrze. Ludzie grzeczni, reagują na nasze sprawy bez problemu. Nasz administrator ma biura przy ul. Otwartej 5,ale to chyba inna firma niż ta z REJA.

GMela
Klient

Nasz nowy zarządca PZM przy ul. Otwartej 3 zaskakuje ????budynek sprzątany, nowa tablica informacyjna, sprawy budynku są załatwiane szybko i sprawnie. Miły kontakt z administratorem przez telefon (pandemia i nie ma kontaktu bezpośrednio). Dobrze wybraliśmy. Oby tak dalej. ????

Władek Gryzma
Klient

No i proszę długo było trzeba... Takich macie podwykonawców że nawet nie pilnujecie kogo... Firma usługi budowlane Krzysztof Józwina nawet szef ma wszystko w (usunięte przez administratora) że pracownik młody chodził pijany po dachu bez zabezpieczeń i spadł do świetlika w wzeszlym tygodniu. Wszczycy hleja w tej firmie już nie raz widać było. A już nie spomne o pracowniku nie jakim Rambo tak na niego wołają nie miły Pan wulgarny i agresywny. Proszę coś zrobić z tą firmą inaczej nikt nie podpisze żadnych prac z tą firmą pozdrawiam Włodek

Jerzy
Klient

Byliśmy zmuszeni zlecić zarządzanie naszym budynkiem (poprzedni wypowiedział nam umowę). Spośród kilkunastu zarządców, wybraliśmy PZM ul Otwarta. Pierwszy kontakt z nowym zarządcą i miłe zaskoczenie. Kultura, cierpliwe, merytoryczne udzielanie informacji, dokumenty przygotowane od ręki. I wszystko w miłej, ciepłej atmosferze. Panie tam pracujące to 100% kobiecości w kobiecie. Dobrze wybraliśmy. Polecamy

Ile jest zmian w Prywatny Zarząd Mieszkaniami Sp. z o.o.?

Karolina
@Pytanie

O jakie zmiany pytasz ? Tam ciągle tak samo czyli dobrze :) nawet korona niczego nie zmieniła.

Ela
Klient

Zleciliśmy zarządzanie naszą wspólnotą mieszkaniową temu Zarządcy przy ul. Otwartej 3-5 we Wrocławiu. Jesteśmy zadowoleni. Profesjonalna firma, dobrze zorganizowana, sprawy budynku są załatwiane szybko, rzeczowo tłumaczą zagadnienia a szczególnie poniesione koszty budynku. Chyba najlepsi z jakim zarządcą mi dane było dotychczas współpracować. Polecam ????

Grażyna

Zleciliśmy zarządzanie PZM Spółka Zoo przy ul. Otwartej 3. Jak na razie to najlepszy zarządcą z jakim miałam do czynienia. Mili pracownicy, sympatyczna atmosfera. Zawsze załatwią sprawę szybko, bez zbędnych problemów, fachowo. Polecam tą firmę i oby tak dalej.

zainteresowany

@Kasia Czy jest możliwość stażu w tej firmie? Jak z szansami pracy dla studenta na niepełny etat?

Julia

Pozytywnie oceniam tą firmę. Na rynku zarządców wyróznia ich profesjonalizm i rzeczowe podejście do klienta.

Wacław 67

Bardzo dobra firma. Dzisiaj załatwiłem u nich na ulicy Otwartej sprawę po kupnie mieszkania. Wesoła przyjazna atmosfera. Pomogli wypełnić druki. Myślę, że w porównaniu z innymi zarządcą i a mam lokale u innych, Ci wydają mi się najbardziej przyjaźni lokatorów.

Beata
@Wacław 67

@Wacław 67 Cieszy mnie Twoje zadowolenie z Prywatny Zarząd Mieszkaniami. A jak jest z pracą w tym miejscu? Szukają kogoś teraz?

Kasia

Naszym budynkiem zarządza ta firma. Biura firmy mieszczą się na ul. Otwartej 3-5. Jesteśmy zadowoleni. Można przyjść i wszystko załatwić bez problemu. Pracownicy kulturalni i życzliwi. Polecam????

Stefan

Jest bardzo dobrze. Wysokie zarobki, wspaniała atmosfera. Serce jakie wkłada zarząd firmy w jej utrzymanie zachęca do poświęceń.

Zostaw merytoryczną opinię o Prywatny Zarząd Mieszkaniami Sp. z o.o. - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Prywatny Zarząd Mieszkaniami Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Mikołaja Sępa-Szarzyńskiego 62-66
    50-334 Wrocław
  • NIP: 8981872843 KRS: 0000011918
Prywatny Zarząd Mieszkaniami Sp. z o.o.