Opinie o ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat firmie ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Jakie wartości są cenione w ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o.?

Karolina Nowy wpis

Miałam okazję być zaproszona na rozmowę o współprace dla oddziału firmy mieszczącej się w CH Zielone Arkady w Bydgoszczy. Firma sama złożyła mi propozycję współpracy z prośba o przygotowanie oferty oraz przybycie na rozmowę z prezentacją siebie i realizacji usług. Pani Barbara z którą korespondowałam mailowo i która przywitała mnie w firmie to niezwykle profesjonalna osoba. Opinię negatywną wystawiam po spotkaniu z "Panią Przełożoną" na którą czekałam 15 minut w salce konferencyjnej, mimo dopasowania się do wyznaczonej mi godziny spotkania oraz brak szacunku w okazywanych gestach przez owa Panią. Pani ta nie miała pojęcia jak się nazywam, kilkukrotnie podkreślając ten fakt i zadając mi ogólne pytania, z oczekiwaniem precyzyjnej odpowiedzi. Na prośby i próby uzyskania szczegółów dla dopasowania odpowiedzi spełniającej oczekiwania, owa Pani odpowiadała spojrzeniem i uśmiechem w stronę koleżanki. Nie polecam współpracy.

Dawid Nowy wpis

ECE Projektmanagement Polska rozwija, realizuje oraz zarządza centrami handlowymi, a także innymi nieruchomościami: biurowcami, obiektami transportu publicznego oraz obiektami przemysłowymi. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/ece-projektmanagement-polska-sp-z-o-o,23370 można znaleźć oferty rekrutacyjne na stanowiska: recepcjonistka, księgowy i księgowy do spraw należności. Proszę Was o więcej postów i informacji o firmie.

Barnaba

Może najpierw trzeba pokazać jakie umiejętności kandydat posiada i dopiero rozmawiać o kwotach?

Emka Nowy wpis
@Barnaba

Czyli nie wiesz?

Pracownik Biurowy
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Pani dyrektor traktowala mnie z wyższością.Co krok pokazwywala jak dużo od niej zalezy ,jak dużą ma władzę jako dyrektor galerii Łódzkiej.Pytania latwe i malo wysublimowane.Dziwiło mnie podejście tej pani do kandydata.Doszedłem do wniosku że najlepiej jej potakiwać i chwalić jej geniusz.Pomoglo

Pytania

Twoje wady i zalety

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Emka

Orientujecie się może jaki poziom wynagrodzenia jest przewidywany na stanowisku asystenckim?

Agnieszka

@Belzebup, to jak teraz jest w tym oddziale firmy ECE Projektmanagement Polska, z którym współpracujesz? Czy oprócz terminowego wynagrodzenia są jeszcze jakieś plusy, które mogą zachęcać do podjęcia zatrudnienia w tej firmie? Czy możesz liczyć na premie lub podwyżki? Zachęcam Cię do kilku słów w tej kwestii.

Belzebup

Niby jest kasa na czas, ale praca z niektórymi dyrektorami to katorga. Była jednak taka, co co chwile coś wymyślała, a potem zapominała, zmieniała, nie mogła sie zdecydować, mówiła nieprawdę, mataczyła, straszna kombinatorka, ciągle dostawała szału o byle drobiazgi, strasznie źle traktowała ludzi i współpracowników, a bardzo łasa na komplementy, jak jej tylko ktoś powiedział miłe słówko, to od razu w skowronkach. Podejrzwam problemy natury psychicznej. Monika P. dzięki bogu odeszła z katowic...

Posiadasz bieżące informacje na temat wynagrodzenia w ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o.? Twoja opinia może być bardzo pomocna.

inżynier

No a jak wygląda sytuacja dzisiaj w ECE........ ? warto aplikować?

Agnieszka

@Mlody, to znakomicie, że jesteś zadowolony. Może powiesz kilka słów więcej na temat warunków pracy, benefitów, które oferuje ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o.? Atmosfera również dla wielu pracowników jest ważnym aspektem, dlatego dobrze, że oceniasz ją tak wysoko. A na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Czy w całej firmie warunki, atmosfera przedstawiają się podobnie?

ialaoap

Pewnie, że nie jest źle @Dariusz, bo każdy zna swój zakres obowiązków a to się przekłada odpowiendio na zarobki, jak od początku jest wszystko wyjaśnione.

Mlody

Po różnych perypetiach trafiłem do właściwej firmy :) Bardzo warunki pracy i płacy. Atmosfera na 6 :)

jestem z ECE

Bogata firma niemiecka z dużymi tradycjami.Niestety niektórzy dyrektorzy galerii handlowych nie dorośli i w podlegających im galeriach robią za bogów.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Przeskok 2
    00-032 Warszawa
  • NIP: 5261788751 KRS: 0000022645
ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o.