ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o.

ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o.
3 6

Opinie o ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o.

Agnieszka

@Belzebup, to jak teraz jest w tym oddziale firmy ECE Projektmanagement Polska, z którym współpracujesz? Czy oprócz terminowego wynagrodzenia są jeszcze jakieś plusy, które mogą zachęcać do podjęcia zatrudnienia w tej firmie? Czy możesz liczyć na premie lub podwyżki? Zachęcam Cię do kilku słów w tej kwestii.

Belzebup

Niby jest kasa na czas, ale praca z niektórymi dyrektorami to katorga. Była jednak taka, co co chwile coś wymyślała, a potem zapominała, zmieniała, nie mogła sie zdecydować, mówiła nieprawdę, mataczyła, straszna kombinatorka, ciągle dostawała szału o byle drobiazgi, strasznie źle traktowała ludzi i współpracowników, a bardzo łasa na komplementy, jak jej tylko ktoś powiedział miłe słówko, to od razu w skowronkach. Podejrzwam problemy natury psychicznej. Monika P. dzięki bogu odeszła z katowic...

Posiadasz bieżące informacje na temat wynagrodzenia w ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o.? Twoja opinia może być bardzo pomocna.

inżynier

No a jak wygląda sytuacja dzisiaj w ECE........ ? warto aplikować?

Agnieszka

@Mlody, to znakomicie, że jesteś zadowolony. Może powiesz kilka słów więcej na temat warunków pracy, benefitów, które oferuje ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o.? Atmosfera również dla wielu pracowników jest ważnym aspektem, dlatego dobrze, że oceniasz ją tak wysoko. A na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Czy w całej firmie warunki, atmosfera przedstawiają się podobnie?

ialaoap

Pewnie, że nie jest źle @Dariusz, bo każdy zna swój zakres obowiązków a to się przekłada odpowiendio na zarobki, jak od początku jest wszystko wyjaśnione.

Mlody

Po różnych perypetiach trafiłem do właściwej firmy :) Bardzo warunki pracy i płacy. Atmosfera na 6 :)

jestem z ECE

Bogata firma niemiecka z dużymi tradycjami.Niestety niektórzy dyrektorzy galerii handlowych nie dorośli i w podlegających im galeriach robią za bogów.(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o.