Opinie o Vigor Media Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat pracodawcy Vigor Media Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Vigor Media Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vigor Media Sp. z o.o. w Katowice

Nie polecam
Kandydat

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie... Firma to chyba za duże słowo. Po pierwsze trafić do nich to jest cud - sąsiedzi z góry i z dołu, kiedy zadzwoniłem do drzwi sądząc, że to tam firma, nawet nie wiedzieli o ich istnieniu! Rozmowa trwała ok. 2 godziny... Widać było, że Panu zależy na znalezieniu pracownika, ale w mojej ocenie jakiegoś jelenia, który nie potrafi zanalizować co się kryje za słowem "sprzedaż powierzchni reklamowych". Oczywiście padał szereg obietnic o premiach od ilości sprzedanej powierzchni, darmowych produktach, które zostawiają tu inne firmy etc. Kiedy zadałam pytanie o to czy w ramach obowiązków leży kolportaż materiałów promocyjnych (dosłownie: roznoszenie ulotek i rozklejanie plakatów, umówmy się...) to Pan wymijająco stwierdził, że do każdy ma swój obszar itd. Czy krótko mówiąc tak, będziecie biegać po mieście z ulotkami, więc jeżeli macie ambicje i wykształcenie i nie na tym Wam zależy to odradzam pójście na rozmowę. Krótko rzecz ujmując - biuro wyglądało jak opuszczone 10 lat temu mieszkanie, a praca polega na sprzedawaniu powierzchni reklamowych. Z kulturą ma to tyle "wspólnego", że reklamy dotyczą wydarzeń kulturalnych.

Pytanie Nowy wpis

Czy pracownicy w Vigor Media Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Justyna

Cześć, chciałabym poznać aktualną sytuację firmy Vigor Media i zatrudnienia w tym miejscu. Czy pandemia koronawirusa wpłynęła jakoś na zatrudnienie w firmie? Czy pomimo tej trudnej sytuacji nadal pojawiają się nowe oferty?

Angelika Nowy wpis
@Justyna

Byłam wczoraj na rozmowie i jestem z niej zadowolona.

Nie polecam

Kandydat 2
@Nie polecam

Z ciebie jest taki kandydat jak z koziej (usunięte przez administratora) trąbka jak też byłam na rozmowie ale widac ty byłaś w innej firmie najwyraźnieja.Ja jestem bardzo zadowolona z warunków pracy.Skoro ty nie umiałaś trafic do firmy w 21 wieku to znaczy ,że masz problem z myśleniem jak widać .Druga sprawa skoro jesteś taka dobra,to czemu nie masz pracy i jej szukasz - widać, że twoje kwalifikacje i doświadczenie są na bardzo niskim pozionie, a twoje wykszałcenie jest tyle warate co najwyżej na roznoszenie ulotek.Śmieszna jesteś i tyle

knandydat 3
@Nie polecam

Pozamykali knajpy i nie mozesz odnanleźć się w tej rzeczywisętości ,że twoje kwalifikjacje to jedno wielkie nie porozumienie.Czyszczenie kibli z g... i mocz.. i sali z poimyj to nie wystarcza obecnenej sytuacji na pracę .

Kandydat edyta
@Nie polecam

Ja byłam na rozmowie kwalifikjacyjbnej i niestey mnie nie przyjeli.choć byłam na drugim etapie rekrutacji.Bardzo chciałam pracować i mi sie nie udało.Życze sześcia kolejnym osbą

Zainteresowany Nowy wpis
@knandydat 3

Odnoszę osobiste wrażenie, że na komentarze odpisuje ta sama osoba. Czy można zgłosić gdzieś ten fakt? Oczywiście ze względu na wprowadzanie zamieszania i absurdalnie wulgarny język.

hrhhe Nowy wpis
@Zainteresowany

tak, odpisuje pracodawca.

Stefan

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać? Warto pamiętać, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!

Rozmowa kwalifikacyjna
Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Vigor Media Sp. z o.o. na stanowisko Zatrudnimy w dziale reklamy i marketingu.Bez doświadczenia? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Krzysiek
Kandydat

Miałem wysłać zgłoszenie, ale czytam te opinie i łapię się za głowę, czy ktoś wie coś więcej z plusów pracy w Vigor media czy są same minusy?

g976
Kandydat

(usunięte przez administratora)firma wykorzystująca pracowników, opis stanowiska niezgodny z faktycznymi zadaniami - SPRZEDAŻ OBNOŚNA!!!

Kandydat 2
@g976

(usunięte przez administratora)kandydatko też byłam na rozmowie i myślę że byłyśmy w dwóch różnych firmach. (usunięte przez administratora)

r
Kandydat

Niestety opinia negatywna. Już sama rozmowa kwalifikacyjna jest nieprofesjonalna, brak konkretów, a to biuro to dwupokojowe maleńkie mieszkanie. Nie wyobrażam sobie pracować w takich warunkach.

xx
Kandydat

Nie polecam. Byłam w firmie na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko grafika. Zostały mi pokazane przykładowe realizacje firmy, wytłumaczono na czym polega praca. Nie jest to moja estetyka, ale jako młoda osoba bez doświadczenia nie zamierzałam wybrzydzać, cieszył mnie sam fakt potencjalnej możliwości nabrania doświadczenia w zawodzie. Pan przeprowadzający rozmowę przedstawił się jako osoba, która chętnie współpracuje ze studentami w ramach praktyk czy stażów, jednak wyraził obawę co do mojej ewentualnej dyspozycyjności jako, że studiuję dziennie. Padło stwierdzenie, że gdybym nie studiowała to pracę dostałabym z marszu. Koniec końców zostałam poproszona o przygotowanie 2 projektów próbnych. Generalnie po rozmowie byłam nastawiona pozytywnie. Projekty oddałam w terminie, poświęciłam kilka dni na ich przygotowanie, Pan kierownik odpisał, że zapozna się i da znać po czym kontakt z agencją się urwał. Wysłałam kilka maili, żeby o sobie przypomnieć. Żadnej odpowiedzi jednak się nie doczekałam. Po kilku dniach dotarło do mnie, że brzydko mówiąc zostałam olana. Rozumiem, że projekty mogły nie spełniać oczekiwać agencji albo, że w międzyczasie zatrudniono inną osobę, jednak myślę, w dobrym tonie byłoby poinformowanie mnie o tym, wystarczyłaby krótka wiadomość. Niestety, wyszły ogromne braki w kulturze osobistej. Wyraziłam swoje rozczarowanie postawą Pana kierownika już w bezpośrednim mailu do niego, ale to oczywiście także pozostało bez odpowiedzi. Radzę omijać tę firmę szerokim łukiem!

Sandra
@xx

(usunięte przez administratora) Brakło argumentów żeby odpisać jakim złym pracownikiem byłam :)

Firma
@xx

Dostała Pani od nas odpowiedź zwrotną wiec nie rozumiemy skąd ten hejt. Gdyby Pani tą energię i czas wykorzystała na swój rozwój osobisty, a nie na hejt w naszą stronę Pani projekty były by znacznie ciekawsze i zawierały by o wiele mniej błędów.

Jaki jest wkład kierownictwa Vigor Media Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Były stażysta
@Pytanie

Żaden, szef jest mało kulturalnym człowiekiem, który nie zapewnia nawet chwili prywatności (jak wyszłam z nowo poznaną koleżanka na przysłowiowego dymka, to poszedł za nami, a później ją oddelegował do pizzeri niedaleko by kupiła dla wszystkich pizze, z czego jak wróciła, to mnie akurat gdzieś wysłał i jakoś tak się zdarzyło, że brakło już tego placka akurat dla mnie), prawdopodobnie nie polubił mnie przez to, że nie bałam się powiedzieć własnej opinii, więc potrafił mnie przy ludziach upokarzać (jak np. Rozkazy w stylu "zrób mi kawę", gdzie byłam na całkowicie innym stanowisku niż jego asystentka - powiedział tak gdy chłopak który przyszedł na rozmowe kwalifikacyjną się ze mną przywitał, jesteśmy starymi znajomymi i spotkaliśmy się tam przypadkowo). Firma nie zapewnia tez wystarczającej ilości sprzętu, zdarzało się, że ktoś miał coś ważniejszego do zrobienia na komputerze, więc szef kazał mi odstąpić mój, a następnie pod koniec dnia cmokał i komentował, jak to mało pracuje i jak mało zrobiłam (możliwość wykonania pracy tylko na komputerze). Dodatkowo nie ma stałej ekipy, ponieważ szef zatrudnia samych stażystów, którzy są opłacani przez kogoś innego, nie poznałam jeszcze osoby, która by tam została. Za moich czasów tylko jeden pracownik posiadał umowę (zlecenie oczywiście), a było nas łącznie ponad 10. O przerwie możesz zapomnieć bo ci chodzi szef i co chwile pokazuje swoje niezadowolenie, a dodatkowo biuro to zwykle mieszkanie z dwoma pokojami (przejściowymi) z toaletą na korytarzu z której prawdopodobnie korzysta też jakiś mężczyzna mieszkający na tym samym piętrze. Brak klimatyzacji, co na poddaszu generuje okropne upały, brak zgody na krótkie spodnie, przynajmniej ja musiałam być w długich zawsze, a wiatraki 2 na 2 pokoje, małe, które nie wyrabiają. Dodatkowo w przypadku mojej pracy szef nigdy nie był zadowolony, bardzo często gdy coś zrobiłam to mówił mi, że to mu nie pasuje, przedstawiał mi całą swoją koncepcję, a gdy zrobiłam według jego wizji to stwierdzał, że to jednak nie to i mam wymyślić coś całkowicie innego. Oczywiście nie obyło się bez komentarzy jak to mało pracuje i mało zrobiłam. Współpraca w tej firmie, z perspektywy czasu przyniosła mi tylko dobre historie do opowiedzenia przy piwie, oraz świetną koleżankę

@Były stażysta

Klaudia, z tego co pamiętam cały czas byłaś jak to mówisz na dymku albo na chorobowym ( Twoja kadencja trwała raptem aż 3 tygodnie ). Nie robiłaś nic w firmie, oprócz przeszkadzania innym w wykonywaniu swoich zadań. Więc miałaś cały czas wolny dla siebie, a Twoja kultura osobista jest na niskim poziomie. Komentarz z Twojej strony jest niestosowny i obraźliwy. Ps. Sama chodziłaś i prosiłaś się, aby przyjęli Cię do pracy. Bo jak się później chwaliłaś: żadna firma nie chciała Cię zatrudnić przez wiele miesięcy. ( co mnie wcale nie dziwiło)

Dominik

A mnie się wydaje, że jeśli ktoś nie pracuje w firmie to nie powinien wypowiadać opinii o pracy w firmie. Firma jest jak najbardziej dobrym choć wymagającym pracodawcą.

X
@Dominik

Ja nie wydałam opinii o pracy w firmie, a po prostu swoje odczucia po "rozmowie" telefonicznej. Po takiej rozmowie, w której przysłowiowy przyszły pracodawca, podnosi głos, dogaduje czy cokolwiek innego, nie miałabym nawet ochoty pracować z kimś takim. Pan, z którym rozmawiałam pokazał po prostu jaki jest niekulturalny. Praca z kimś takim to po prostu katorga i tyle.

Mila
@X

Katorga to mało powiedziane. Dobrze zrobiłaś i przynajmniej zaoszczędziłaś zdrowie i cenny czas.

X

Wydaje mi się, że osoby, które nie polecają powyższej firmy mają rację. Wysłałam CV do firmy, ponieważ mieli interesujący opis stanowiska, a niestety dopiero później przeczytałam dane opinie. Podczas rozmowy telefonicznej z jakimś Panem (być może kierownikiem/szefem), odniosłam się do powyższych opinii, a Pan zaczął być bardzo nie miły i opryskliwy, zaczął dogadywać. Po zapytaniu o tym, jakie obowiązki obowiązują na pięknie opisanym ogłoszeniu i jak to wygląda w rzeczywistości, Pan powiedział, że nie udzieli mi takich informacji, ponieważ on nie udziela ich telefonicznie, a ja mam dalej wierzyć tylko w opinie. Po bardzo nie miłej rozmowie, ponieważ Pan zaczął po czasie nawet podnosić głos, uważam - teraz już w 100%, że opinie, które są tutaj opisywane mają w sobie ziarenko prawdy. Nie chcę nawet nie wiedzieć, jak sytuacja wyglądałaby gdybym była na miejscu i zadała to samo pytanie.

Mila
@X

Negatywne opinie są opiniami ludzi, którzy mieli styczność z tym miejscem i są jak najbardziej prawdziwe. Zachwalające o "dobrej" i "wymagającej" firmie piszą oni sami, żeby ludzie dalej tam wysyłali CV i o zgrozo niestety dalej to robią nieświadomi co to za miejsce...

Niestety

Nie polecam niestety nikomu. Mam wrażenie, że część pozytywnych opinii wystawili sami pracownicy. To aż dziwne patrząc na liczbę zaznaczeń opinii jako pomocne bądź nie. Zaskakujące, że jest tyle "kliknięć w dół" przy negatywnych opiniach (44!), a firmy które zatrudniają ponad 100 pracowników i są naprawdę rozpoznawalne na rynku takim zainteresowaniem się nie cieszą, zastanawiające :) Tym, którzy jednak zdecydują się na pracę życzę samych sukcesów!

aga95

"Promocja wydarzeń kulturalnych" to tak jak ujęto wyżej sprzedawanie powierzchni reklamowych na plakatach, broszurkach i kalendarzach. W praktyce chodzenie po kilka godzin dziennie po wybranym terenie zupełnie na własną rękę i proponowanie reklamy (czy może raczej jak "uczy" firma: narzucanie reklamy). Opis pracy zupełnie nieadekwatny z realiami. Nie ma znaczenia żadna kategoria wybranego stanowiska, bo każdy ma robić to samo. Wynagrodzenie zależy od widzimisię ludzi, którzy wykupili reklamę, tego czy zapłacą w terminie itp.

Kamil
@aga95

Skoro praca w firmie Vigor Media rzeczywiście wygląda tak, jak to przedstawiłaś, to chciałbym wiedzieć, na podstawie jakiej umowy zatrudnia pracodawca? Przypuszczam, że nasze zarobki uzależnione są od efektów pracy (sprzedanych reklam), dlatego ciekawi mnie, czy możemy liczyć na gwarantowaną podstawę.

@Kamil

umowa-zlecenie.

Justyna
@aga95

A mogłabyś odpowiedzieć co do tej podstawy, o którą pyta Kamil? Ile ona wynosi w Vigor Media? Twoje informacje są bardzo pomocne!

@Justyna

Podpisuje się umowę, która mówi o tym, że za wykonanie plakatu czy kalendarza z określonymi wymaganiami typu wielkość powierzchni reklamowej która ma być sprzedana otrzyma się wynagrodzenie. Tylko nawet po podpisaniu umowy z klientem trzeba czekać na jego zaliczkę (przy podpisaniu umowy klient nic nie płaci). Jeśli pomimo zadeklarowania się i podpisania umowy po kilku dniach np. klient się rozmyśli albo będzie zwlekać z zaliczką, wtedy może być problem z wynagrodzeniem. Ja nie miałam takiej sytuacji bo każdy klient końcowo zapłacił więc nie mogę powiedzieć jak to wtedy jest dokładnie, ale była sytuacja, że ktoś zwlekał z płatnością i wtedy moja wypłata była opóźniona, byłam traktowana jakby to była moja wina, że ktoś pomimo próśb i swojej umowy nie dał pieniędzy. W praktyce - ma się umowę-zlecenie, ale jeśli coś pójdzie "nie tak", to na pieniądze raczej nie można liczyć. Pozdrawiam, Aga

Daria

Jeśli ktos nie interesuje się tym co firma robi to z całą pewnością trzeba zmienić pracę bo firma jest dobra ale dobrych pracowników.

Ona
@Daria

Hahahahah

Op

Nie polecam nikomu tej ''firmy ''. Stanowisko nieadekwatne do opisu pracy, zamiast pracować przy prawdziwych wydarzeniach kulturalnych tak naprawdę szukasz tylko reklamodawców na plakatach albo kalendarzach, ewentualnie sezonowo sprzedajesz bilety. Wynagrodzenie jest bardzo bardzo niskie, złe traktowanie młodych pracowników , którzy są główną siłą roboczą w tej firmie, bardzo duża rotacja, brak szkoleń ( w tej firmie jest duży nacisk na codzienną sprzedaż ) ,w terenie jesteś zdany tylko na siebie . Reasumując szkoda czasu moi drodzy :)

Henry

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Jeśli ktoś tego nie zauważa to może lepiej zmienić ją?

PRAWDA
@Henry

W 100% się zgadza.

Mariusz
@PRAWDA

A Ty wypowiadasz się jako osoba pracująca w Vigor Media, czy piszesz z jakiejś innej perspektywy? Warto zawsze napisać coś więcej o pracy w danym miejscu. Rzeczowe i merytoryczne opinie są bardzo ważne na forum! Jakie kwestie należałoby podjąć, mówiąc o pracy w Vigor Media w Katowicach?

Prawda

Drogi Pracowniku Firmy. Dziewczyna napisała prawdę. Ja też idą na rozmowę myślałam, że będę pracować przy spektaklach teatralnych i promocji wydarzeń kulturalnych. A tu niespodzianka! Moja praca ma polegać na sprzedaży powierzchni reklamowych i biletów do teatru, na terenie całego Śląska. Nie było o tym ani słowa w ogłoszeniu!(usunięte przez administratora)

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Katowice.

Pracownik firmy

Pracuję w firmie Vigor Media od 8 miesięcy. Pracuję 8 godzin dziennie na (usunięte przez administratora) od poniedziałku do piątku. Czasem nawet krócej. Jeśli mam coś ważnego do załatwienia to nie ma problemu, żeby wyjść z pracy chwilę wcześniej. Jeszcze nigdy nie zdarzyło się abym musiała zostać po godzinach. Firma posiada swój unikalny klimat, którego nie znajdziemy nigdzie indziej. Polecam wszystkim pracę w tej firmie. Dodatkowo do podstawy otrzymuje się atrakcyjne premie oraz wiele benefitów tj. wejściówki na imprezy kulturalne oraz pakiety rodzinne do spędzenia wolnego czasu w atrakcyjnych miejscach. Pracując w firmie bardzo dużo się nauczyłam i zdobyłam cenne doświadczenie. Jeśli stawiasz na swój rozwój zawodowy, dobre zarobki i niespotykaną atmosferę to ta praca jest właśnie dla Ciebie.

Angie

A na jakie stanowisko Pani apkikowała? Czy na promotora kultury? Bardzo prosze o odlowiedź

Zostaw merytoryczną opinię o Vigor Media Sp. z o.o. - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Vigor Media Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 48 ocen.
Vigor Media Sp. z o.o.