Opinie o Państwowa Galeria Sztuki w Sopot

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Państwowa Galeria Sztuki. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Państwowa Galeria Sztuki o rekrutacji.


Branże: Obiekty kultury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Państwowa Galeria Sztuki w Sopot

baner wywiady
Anonimowy_użytkownik Nowy wpis
Inne

Ostrzegam wszystkich przed firmą. Bardzo przemocowe miejsce pracy, brak szacunku do pracowników, wypraszanie ze spotkań, bardzo napięta atmosfera pracy, duże przepracowanie we wszystkich działach, brak regulaminu wynagradzania, nieprzestrzeganie zasad bhp, zła organizacja pracy, przydzielanie zadań powyżej i poniżej kompetencji, niewywiązywanie się ze zobowiązań pracodawcy w zakresie zapewnienia pracownikom bezpiecznego środowiska pracy, wielokrotne zgłaszanie nadużyć "wyżej" nie przynosi żadnych rezultatów, pracownicy zastraszeni, pojawiają się w pracy by tylko dotrwać do emerytury.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jaki jest okres rozliczeniowy w Państwowa Galeria Sztuki? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Administrator Nowy wpis

Jak wygląda praca na stanowisku Kasjer? Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w firmie Państwowa Galeria Sztuki?

Janusz Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Administrator

A jest ogłoszony gdzieś nabór na takie stanowisko, że się dopytujesz?

Janusz
Inne

Nadal tu taka słaba atmosfera i brak możliwości porozumienia się z kierownictwem? Czy od ostatnich komentarzy coś się zmieniło? Choćby kadra na wyższym stanowisku na taką, z którą można normalnie współpracować. Macie aktualne newsy?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko SPECJALISTA DS. WYSTAW I PROJEKTÓW ARTYSTYCZNYCH w firmie Państwowa Galeria Sztuki? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Nauczyciel Edukacji Wczesnoszkolnej
Mielec
Szczęśliwe Dziecko Agnieszka Jastrzębska
(48 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Nauczyciel język migowy PJM
Katowice
Szkoła Policealna GoWork
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Kulturalna

Fatalne miejsce pracy. Ciągłe awantury, konieczność znoszenia humorów kierownictwa, które zakrawa na chorobę dwubiegunową albo schizofrenię, niskie wynagrodzenie. Jedyne co się liczy to ślepe wypełnianie poleceń, nie ma żadnej możliwości by zrealizować własny projekt, coś zaproponować. Nie wolno mieć własnego zdania w jakiejkolwiek sprawie. Kierownictwo potrafi się przyczepić nawet do osobistych poglądów wyrażonych w nieformalnej rozmowie na tematy prywatne, a potem przez wiele tygodni potrafi za to szkalować daną osobę, złośliwe docinki, poniżanie. Do tego obowiązkiem jest wysłuchiwanie osobistych przeżyć kierownictwa, przygód i perypetii, powtarzanych kilkadziesiąt razy. Spróbuj nie wyrazić zachwytu, to natychmiast podpadniesz. Instytucja kultury, a zachowanie kierownictwa nie ma nic wspólnego z kulturą.

Adi

Wiem tylko z opinii osoby, która pracowała, że trudna atmosfera i niemal nieustająca od kilku lat rotacja pracowników.

Pasztet

Witam. Niestety nie mogę się zgodzić z wcześniejszą opinią. Być może w kwestii finansowej nie jest najgorzej, jednak czy to wystarczy? Brak komunikacji, sprzeczne komunikaty, "specyficzny" i nieetyczny system premiowy/motywacyjny, zrzucanie odpowiedzialności, najlepiej się nie odzywać, nie mieć własnego zdania i nie chcieć się rozwijać! Opakowanie (tj. nowy budynek - co prawda kiepski jeśli chodzi o architekturę ekspozycyjną..) może robi wrażenie, ale to tylko pozory..............

Zostaw merytoryczną opinię o Państwowa Galeria Sztuki - Sopot

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318
  3. olx.pl - praca 2 904 336
  4. Jooble 1 942 704
Państwowa Galeria Sztuki
Przejdź do nowych opinii