Opinie o Biuro Projektów Piotr Wolarek w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Biuro Projektów Piotr Wolarek. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Biuro Projektów Piotr Wolarek o rekrutacji.


Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Projektów Piotr Wolarek w Kraków

Dominik Nowy wpis
Inne

@KK Bardzo dziwna opinia, firma z opinią dobrego pracodawcy potwierdzona przez pracowników, konkurencja?

KK Nowy wpis
Były pracownik

Dla potencjalnych pracowników - mam nadzieję, że od kiedy zwolniłem się z tej firmy sporo się zmieniło, bo kiedy tam pracowałem to był obraz nędzy i rozpaczy. Śmieciowe umowy, żenujące propozycje wynagrodzenia, groźby kar finansowych za błędy w dokumentacji, naciskanie na (niepłatne) nadgodziny w kryzysowych momentach. Wszystko byłoby może do przeżycia (jako pierwsza praca po studiach), gdyby w kolejnych biurach nie okazywało się, że większość wiedzy wyciągniętej z tej pracy jest do kosza, bo masa tu skrótów myślowych/uproszczeń/współczynników "z rękawa". Branie się za tematy, na które się ma mgliste pojęcie to już osobny temat... Bardzo źle wspominam tam pracę, nie polecam.

anonim Nowy wpis

(usunięte przez administratora)

Kamil Nowy wpis

Brak dobrej atmosfery w firmie to faktycznie spory problem. Dziwne, że pracownicy nie mogli się ze sobą kontaktować i współpracować. Przecież pracodawcy powinno zależeć na integracji i pracy zespołowej, która przynosi sporo korzyści firmie. Napisz jaką umowę miałaś będąc tam na praktyce i czy po jej zakończeniu pracodawca decydował się na stałą współpracę z niektórymi absolwentami studiów?

Piotr Wolarek

Wiktor, pisząc te nieprawdy i oszczerstwa na nasz temat zapomniałeś dodać, że w 2018r. dostałeś z naszej inicjatywy podwyżkę 500zł (netto), a w 2019r. dostałeś kolejną podwyżkę 500zł (netto) tym razem na Twoją prośbę. Zapomniałeś wspomnieć, że na Twoją prośbę wypisaliśmy wszystkie niezbędne dokumenty, które potrzebowałeś do wniosku kredytowego. Powinieneś przy tym dodać, że wychodziłeś bez problemu w godzinach pracy w celu załatwienia formalności związanych z zakupem przez Ciebie mieszkania. Zapomniałeś wspomnieć, że urlop odbierałeś zgodnie z obowiązującymi przepisami, a za niewykorzystane dni wypłacony został Ci ekwiwalent. Szkoda, że nie wspomniałeś, że do pracy przychodziłeś o godz 8.10 a wychodziłeś jako pierwszy z pracowników o 16.00. Zapomniałeś również wspomnieć, że skrupulatnie zliczałeś sobie każdą minutę ponad ustawowe 8 godzin pracy i co ważne cały dodatkowy czas odebrałeś w postaci wolnych godzin. Powinieneś wspomnieć, że odszedłeś z biura na własne życzenie, a my nie robiliśmy żadnych problemów. Szkoda że nie napisałeś że jako najstarszy stażem w naszym biurze miałeś największy kontakt z nowymi pracownikami i w dużej mierze Ty wpływałeś na ich relacje z nami. Szanowni Państwo, prowadzę działalność od 20 listopada 2009r. Na swoją markę pracuję już ponad 10lat. Głównymi wartościami jakimi się kieruję to rzetelność i uczciwość. To działa, ponieważ mam poważnych i stałych kontrahentów, a każdemu mojemu pracownikowi mogę spokojnie spojrzeć w twarz. Cała moja działalność jest prowadzona w sposób transparenty i przejrzysty zgodnie z prawem. Jeżeli ktoś z Państwa posiada jakieś wątpliwości lub pytania zapraszam do biura. Odpowiem na wszystkie pytania i udostępnię wszystkie dokumenty, oczywiście zgodnie z obowiązującym prawem. Generalnie nie jestem zwolennikiem publicznych wywodów, ale w zaistniałej sytuacji, kiedy zostałem publicznie, bezpodstawnie oskarżony przez anonimowych hejterów (tak najłatwiej chować się za różnymi nikami), muszę bronić mojego dobrego imienia. Nie zamierzam więcej z nikim, prowadzić na forum publicznym dialogów. Jeżeli jakaś osoba ma pytania lub wątpliwości to proszę o kontakt, z chęcią odpowiem na wszystkie u nas w biurze.

5
Wiktor
@Piotr Wolarek

Mojej opinii jeszcze tutaj nie ma, nie wypowiadałem się do tej pory.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Biuro Projektów Piotr Wolarek? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kasjer-sprzedawca
Warszawa
D. Wiśniewski i Wspólnicy sp.j.
Wyślij CV
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
(42 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Kasia

Ogólnie nie polecam pracowac tam...

4
marcin

Pierwotnie pracowałem w biurze jako asystent projektanta, a obecnie współpracuje z biurem na trochę innych zasadach. Zarówno z pracy w biurze jak i obecnej współpracy jestem bardzo zadowolony. Podkreślić należy, że Właściciele biura są osobami uczciwymi. Nigdy nie było problemów z płatnościami. Projekty przy jakich brałem udział jako asystent oraz te przy których czasem udaje mi się współpracować są różne i ciekawe. Z każdego projektu coś nowego się dowiem i nauczę. Decyzję już dawno podjąłem i jak tylko jest możliwość to współpracuję z biurem ZBP. Ponieważ warto.

4
pavlo

W biurze pracowałem ponad rok. Okres tam spędzony oceniam bardzo pozytywnie. W biurze panuje dobra atmosfera. Szefowie są otwarci na pomoc. Wiele rzeczy tłumaczą co pozwala się dużo nauczyć (jeśli ktoś chce oczywiście :)). Projekty różne umożliwiają zdobycie wszechstronnego doświadczenia. Z płatnościami nigdy nie miałem problemów. Pieniądze wypłacane zawsze na czas zgodnie z umową. Panowie właściciele są bardzo elastyczni. Nie ma problemu żeby wyjść w ciągu dnia na uczelnię lub do urzędu. W biurze prowadzony jest ośmiogodzinny tryb pracy, który jest przestrzegany. Jeśli ktoś szuka, solidnego, rzetelnego i uczciwego biura to naprawdę polecam. Ja teraz "walczę" na budowie, ale coraz bardziej tęsknię za pracą w biurze ;). Pozdrawiam panów Piotra i Łukasza.

5
łukasz
@pavlo

Cóż wiecej powiedzieć... chyba mówimy o dwóch innych biurach... czemu dwie pozytywne opinie?(usunięte przez administratora) Pozdrawiam i zdecydowanie nie polecam biura ZBP.

4
mm

Przez przypadek natrafiłam na te opinie i całkowicie jestem zdumiona. Ostatnio pracowałam w Biurze Projektów Piotra Wolarka i Łukasza Zatorowskiego. Współpraca z oboma Panami układała się bardzo dobrze. Zasady współpracy ustalone zostały na samym początku (czas pracy, wynagrodzenie) i były przestrzegane przez cały okres naszej współpracy. Generalnie praca w biurze od godz. 8.00 do 16.00. Raz się zdarzyło, że zostałam godzinę dłużej, to w kolejny dzień wyszłam o godzinę wcześniej, co było mi w sumie na rękę. Pieniądze wypłacane na czas. Umowy transparentne. Generalnie polecam to biuro. Na plus można dodać, że w biurze są bardzo różnorodne tematy i można się sporo nauczyć.

7

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Projektów Piotr Wolarek - Kraków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Biuro Projektów Piotr Wolarek?

  Zobacz opinie na temat firmy Biuro Projektów Piotr Wolarek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Biuro Projektów Piotr Wolarek
3/5 Na podstawie 4 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Świętokrzyska 12
  30-015 Kraków
 • NIP: 9442047434 REGON: 121074803
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Biuro Projektów Piotr Wolarek
Przejdź do nowych opinii