Kurier Medycyny Miesięcznik

Opinie o Kurier Medycyny Miesięcznik

Anonim

heh firmy działa pod nazwami: EEC-Marketing, EEC-Poland, Pro-Salutem, Kurier Medycyny, Pharmanta Poland, KDS Best Polska... sporo tego więcej niby każda inna spółka ale zarządzana przez jednego pazernego "prezesa" - wszystkie firmy pod jednym adresem - marconich 3. Kilka rzeczy jakie was tam spotka: -Wynagrodzenia po terminie -Codzienny opieprz -siedzenie po godzinach -praca w weekendy -brak wykwalifikowanej kadry sami stażyści, ze 2 pracowników co robią powyżej roku (firma ma ponad 10 lat) co samo mówi o rotacji i braku profesjonalizmu (rotacja np. w spółce-córce 'kds best polska' - prawnicy zmieniani co tydzien / miesiąc - dokładniej mówiąc sami co chwila odchodzą bo taka amatorka) pzdr były pracownik psedo firmy matki i spółek córek, obecnie zadowolony pracownik perspektywicznej firmy;]

tosiek
@Anonim 20.07.2014 22:18

oczywiście firmy Goodmen Poland - PESRSPETYWICZNEJ , pod lasem na Kobuza . Firma wywalacz , wywaliła smyczke , i inne skóry . ale jeszzcze dycha , w sądach

Zostaw opinię o Kurier Medycyny Miesięcznik - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kurier Medycyny Miesięcznik