Opinie o TZF Polfa w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie TZF Polfa, jak również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TZF Polfa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TZF Polfa w Warszawa

Pan Kier

Od jakiegoś czasu w firmie jest coraz gorzej. Niestety winę za styl pracy i atmosferę jaka teraz panuje w firmie ponosi wysokie kierownictwo; Prezes i jego bezpośredni współpracownicy czyli Dyrektorzy. J. K. pościągał "wybitnych fachowców" z pewnej firmy co mieści się pod Łodzią ale o robocie to oni wiedzą niewiele. "Bawią się" tabelkami, wykresami, planami, zestawieniami itp a do roboty są Polfiacy. Wysokie kierownictwo nie interesuje się jakim kosztem odbywa się praca, że ludzie są wyczerpani pracą ponad siły, nerwowi. W firmie liczą się teraz ludzie którzy potrafią być bezwzględni dla swoich podwładnych (ich metody ocierają się o mobbing) - takich teraz potrzebuje Polfa !

Kostek

Niskie płace, brak szacunku dla długoletnich pracowników.

Paola

Ciekawe że tak dużo osób nie atakowało poprzedniego prezesa ok wiadomo że Polfa jest w warszawie może prezes powinien nie inwestować w firmę tylko jak poprzednicy szukać innej lokalizacji... lemingi z warszawy znajdą pracę sobie...w ratuszu...

Paola

Najwięcej krzyczą ci co niezgadzaja się z polityką obecnego prezesa a nikt ich na siłę nie trzyma...

Chce być nowy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.
Kandydat

Cześć czy firma oferuje obecnie pracę na stanowisku Operator luv Pracownik Produkcji ? Ile można zarobić na tym stanowisku? Obecnie zarabiam około 4000 brutto plus premie. Chciałbym aplikować bo słyszałem że jako operator mogę zarobić w firmie więcej?.

Nowak

Czemu Związki nic nie robią ? Nowi kierownicy łamią prawo pracy a nikt z tym nic nie robi...mobbing zastraszanie, praca w dni wolne od pracy

@Nowak

A zgłaszałeś to do związków?

@Polfiasz

Przecież łatwiej na forum opowiadać bajki niż spróbować rozwiązać ewentualny problem ????

@Pracownik

A co związki zawodowe mogą w Polfie Tarchomin? Chyba nic.

@Jerzy

Najlepiej tak powiedzieć i problem dusić w sobie. Niesłyszalem, żeby ktoś się zgłosił do związków z jakąś sprawą i został odprawiony z kwitkiem. Oczywiście patrząc globalnie związki w porównaniu z tym co było kiedyś, mało mogą. Ale jednostkowo zawsze próbują pomóc i znaleźć wyjście z sytuacji. Jeśli sprawa dotyczy kompetencji związków i jesteś ich członkiem.

@Pracownik

Dlatego na działach trzeba wprowadzić monitoring tak się pracuje na działach że nie którzy traktują pracę w polfie jako miejsce odpoczynku od pracy na roli...

bunc Nowy wpis
@Marek

heheh .. niestety to prawda.. dlatego to tak wszystko wygląda

Jola Nowy wpis
@bunc

Dlatego tak jest do puki rządzi grupa a ze szkoły układy od lat i kolega kolegę popierał...

@Paola

Brawo, takie podejście będzie docenione przez miłościwie panującego. Rozumowanie słoika ściągniętego do Polfy przez obecną ekipę. Jak firma ma mieć dobrą kondycje kiedy pozbywa się ludzi z doświadczeniem, znających bardzo dobrze firmę a zatrudnia przypadkowe osoby. W teorii może i są dobrzy ale praktykę zdobywają na żywym organizmie, nie ponosząc żadnej odpowiedzialności za negatywne skutki podejmowanych decyzji. Oni maja władzę i wielką kasę a frajera się znajdzie i udupi - warszawski bruk przyjmie na swoje łono każdego którego pozbędą się z Polfy.

@Pan Kier

To wielkie doświadczenie ludzi polegało na tym, że Polfa Tarchomin zawsze miała straty i jako jedynej firmy farmaceutycznej nikt jej nie chciał kupić. Sensowni ludzie zawsze stąd odchodzili bo nie chcieli zgnuśnieć.

@Paola

Co tam jeszcze robisz ? Dlaczego gnuśniejesz ? Może brak zainteresowania potencjalnych kupców spowodowany był wielkim terenem, ponad 70 hektarów ? Budynki rozrzucone w znacznej odległości od siebie, w tym wiele wyłączonych z eksploatacji, niszczejących .

Maslana

Już są pierwsze zgniłe owoce polityki szwagrów. Ciekawe kiedy King się zorientuje co się dzieje...

@Pan Kier

Jak ktoś się orientuje to wie że w firmie jest dużo inwestycji..które przynoszą firmie zyski ale są tacy co potrafią tylko marudzić...budynek D 31 powstanie dział ampułki...wiosna ruszy nowa liofilizacja a na kilku są prowadzone modernizację..

@Paola

Paola.. juz nawet smieszy mnie to podejscie Twoje do tego co chyba niby a nie zrobia mlode wilki naszej firmy.. ble ble .. bajki ...inne firmy farm. maja sie dobrze ale u nas niestety trzeba krowe dojna zurzyc i dalej .. spierdzielic inne firmy.. mamy nadzieje ze sie kiedys za nich wezma .. polfiaki wiedza dokladniw o kogo chodzi..

@Aga

Przecież według Was Polfa nigdy nie miała się dobrze. Wszystko jedno kto był akurat u władzy. Zresztą typowy "polfiak" wie tyle o świecie, ile mu powie drugi. A sam nigdy nigdzie indziej nie pracował.

@Aga

Już nie powtarzaj się z tymi młodymi wilkami nikt cię nie trzyma na siłę...jak takim fachowcem jesteś ...może nie widzisz życia poza TZF .....życie ci uratowało...

@Paola

Jestem tego samego zdania. Najwięcej narzekają Ci, którzy pracują tu bardzo długo i przyzwyczaili się do stagnacji, nie chcą się rozwijać. Pamiętają dawne lata i chcieliby żeby było jak kiedyś. Wystarczyło przychodzić do pracy, a efekty były mało istotne. Od razu muszę dodać, że powyższe nie dotyczy wszystkich "starych polfiaków". Jest dużo wartościowych ludzi z doświadczeniem i takich szanuję.

bunc Nowy wpis

której wiosny?

Maria
@Pan Kier

A związki trzymają się dzielnie. Żenada.

@Maria

Tak, siedzą sobie cichutko i udają, że nic się nie dzieje. A czystki trwają, do odejścia zmuszani są kolejni pracownicy z doświadczeniem. Nowi co przychodzą do firmy niby znają GMP ale to nic bo przecież najważniejsza jest ekonomia. Jakby co to znajdą kogoś z "tarchominiaków" na kogo zwalą winę za niedopilnowanie. JK pomodli się i będzie cacy.

@Pan Kier

Popieram to co pan napisal..pdo tzw. dobrowolne..smieszne.. przeciez nawet kierwownicy mowili ze tak trzeba bo i tak potem zwolnia ..szantaz i zastraszenie...to prawda.. zmieni sie wladza pisu to i oni poleca ale mam nadzieje ze nie bezkarnie..a najgorsze jest ze prezes zwalnia ludzi i nakazuje modlitwe do Boga .. nie wiem o co i po co..zenada i drwina..

JK
@Aga

Jeśli czuje się Pani skrzywdzona, zapraszam do kadr i bardzo przepraszam. PDO powinno być dobrowolne. Jeśli podpisała Pani porozumienie to skąd mamy wiedzieć że się Pani nie zgadza? Możliwe jest przywrócenie Pani do pracy, ale trzeba się liczyć ze zwrotem odprawy. Pozdrawiam

M

W punkt

Ala
@Pan Kier

Możesz powiedzieć co bierzesz zmień dostawcę bo piszesz jak by to był (usunięte przez administratora)...jakoś grupowo nikt się nie zwalnia...słabe zarobki są czy źle zarządzana firma ....ale gdzie pracują ponad siły...

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w TZF Polfa? Chętnie zatrudniają?

Wiecie czy TZF Polfa udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

@Pytanie

Tak. Jeśli masz pracę zdalną to Polfa daje Ci narzędzia pracy.

Halina
Klient

Dlaczego polska firma farmaceutyczna jest w takich rękach ?; Dowiadujemy się ,my ,którzy kupujemy leki ,teraz zamiast Polfa Tarchomin sprzedano mnie i nie tylko mnie z firmy obcej PolFarnex SA.

@Halina

Pani Halino, nie do końca rozumiem wpis. Chodzi o to, że w aptece wydano Pani lek na receptę firmy Polfarmex zamiast leku Polfy Tarchomin?

@Halina

Przyjdzie inna władza i powstanie osiedle...bo to nie miejsce dla firmy...i wtedy wszyscy będą zadowoleni...

Ms

Jak z wzf☹️

Aga

Przykro patrzec jak mlode wilki i kolesie spod trzepaka niszcza ten zaklad ..tylko hajs..sprzedac ziemie i zlom ..zero planow na rozwoj..swoje wziasc i (usunięte przez administratora) do innej firmy..nastepna rozwalic a zwalac jest latwo wszystko na kowid..a to PDO .. zastraszenie i szantaz..zal..

@Aga

Aga, długo pracujesz w tej firmie? Po wpisie można by sądzić, że długo. Czy wg Ciebie wcześniej było lepiej, bo nie było żadnych zmian? Przecież właśnie brak zmian spowodował to, że jesteśmy tu gdzie jesteśmy. Dobrze, że przynajmniej próbują iść do przodu. Oczywiście nie wszystkie decyzje będą trafne ale stagnacja już była i nic dobrego nie przyniosła. Pozdrawiam serdecznie,

@Pracownik

A znasz takie przyslowie ze lepsze jest wrogiem dobrego..a tak serio nie oszukujmy sie wszyscy sa zastraszeni przez tzw, gore i robia wszystko co oni chca ..nie wazne czy to jest dla dobra zakladu..to jest tragedia co sie teraz robi w naszym zakladzie..i Ty i tzw. gora o tym wie... kazdy sie boi o swoj stolek i tyle..przykre bo dla nas ten zaklad to cos wiecej niz hajs..

@Aga

Nikt nie szanuje dobrego, starego z doswiadczeniem pracownika... inne firmy nas lykaja..z lepsza pensja i szacunkiem..dla tych mlodych wilkow to jest bez znaczenia ale nam zalezalo na naszej firmie ...a nie tylko hajs..strasznie przykro jak zaklad z takimi tradycjami zanika...a jaszcze pan preezes imie Boga w te dziwna historie wtraca..na prawde straszne..

@Aga

Fakt, że ludzie się obawiają ale tylko dlatego, że znaczna część pracuje tu od kilkunastu, kilkudziesięciu lat i nie wyobrażają sobie życia poza Polfą. Chciałbym pracować tak jak kiedyś ale jestem pewny, że nie byłoby możliwe w obecnej sytuacji gospodarczej. Musimy ewoluować. Nie możemy siedzieć i czekać na mannę z nieba. Też mam znacznie więcej zajęć niż kiedyś i nie mam pewności co do mojej przyszłości w firmie ale już nie ma takich firm na rynku, w których masz pewność pracy do emki.

@Pracownik

O czym Ty mowisz.. dla mnie i moich znajomych to proste.. nie owijajmy welne w bawelne .. to nie uzdrowiciele nasza firma rzadza tylko ...pasozyty zeby hajs zdobyc i tyle .. mam nadzieje ze kiedys prokuratura sie wezmie za tych pociotkow i ich decyzje.. bo mi zalezy na tymzakladzie.. a zaklad to ludzie prosze pana .. ich szacunek i milosc dla zakladu.. szkoda bo te wilczki spod trzepaka tego nie zro zrou mija..

@Aga

Aga skoro jak to ujęłaś nie owijacie to co stoi na przeszkodzie żeby zgłosić Wasze pomysły górze? Mamy swoich przedstawicieli w zarządzie. Jeśli obawiasz się jakichkolwiek represji to zgłoś pomysły na "uzdrowienie" anonimowo. Może faktycznie są na plus i zostaną wykorzystane. Najłatwiej jest krytykować. Tak jak pisałem uważam, że nie wszystkie decyzje były pozytywne ale bez decyzji już dawno bylibyśmy pod wodą. Pasożyty były są i będą wszędzie. Trzeba robić swoje najlepiej jak się umie. Z czasem wychodzi kto jest kim. Szanuję to o czym piszesz "... szacunek i miłość ..." ale to niestety nie wystarczy. W naszej sytuacji trzeba na chłodno podejmować decyzje.

@Pracownik

Kochany pracowniku.. nie omieszam braku szacunku..ale na prawde...nie oklamujmy siebie ( bo na prawde zwyklych tzw. roboli nie trzeba)Ci na gorze maja w nosie nas i ewentualnie nasze dobre pomysly...my dostaniemy uscik reki a na gorze grube pieniadze...to jest tragedia co sie teraz dzieje w naszym zakladzie...co nie ktorych powinno sie na taczkach wywiesc ..

@Aga

Uważaj że bys ty nie trafiła na tą taczkę...w sieci nie jesteś anonimowa i wtedy pokażesz jakie masz dowody tych pomówień....

@Paola

Ja prezesem byłem oczarowany na pierwszym spotkaniu.\ Był przygotowany, znał nasze leki, nie przekręcał ich nazw, wiedział w jakim oddziale są produkowane. Na początku podkreślił, że "my produkujemy jakość a nie ilość" - nie możemy sobie pozwolić na ilość zapominając o jakości. Z upływem miesięcy od tego spotkania i jak pojawiali się "nowi wybitni specjaliści" w TZF, których, ściągał wiadomo z jakiej firmy słowo jakość się jakby zacierało. Wspomniani wybitni specjaliści stawiali na ilość i to było ich priorytetem za wszelką cenę (braku odpowiedniej ilości operatorów). O jakość (GMP) musieli zadbać kierownik i mistrzowie w oddziale pomimo braku odpowiednich osób. W razie wpadki podczas kontroli to przecież oni byli winni wszystkiego. Nie wiem Paola pracujesz w firmie ale jak nie wiesz wszystkiego co się w niej działo na przestrzeni wielu lat to nie mędrkuj i nie krytykuj tych co się nie zgadzają z prezesem. A ty się ze wszystkim zgadzasz ? Odpowiedz proszę czy w trudnej sytuacji w jakiej była i jeszcze jest TZF to potrzebne były takie inwestycje jak PATIO przy dawnej bibliotece, czy remont parteru w biurowcu, dodatkowe samochody służbowe dla wszystkich kierowników z wyjątkiem produkcji (no jeden przodownik dostał) i wiele innych drobnych. Zapewne jako orędowniczka "dojnej" zmiany zgadzasz się ze wszystkim co powie i zrobi miłościwie panujący.

Mlode wilki tzw. SZWAGRY I POCIOTKI ROZWALĄTEN ZAKLAD

@Paola

O czm Ty piszesz...chyba nie wiesz co to jest zaszczucie i falsz w pracy..prawda i szczerosc to bajka czlowieczku z dziwnymi idealami..

Kostek

Niskie płace, brak szacunku dla długoletnich pracowników.

Marta
@Kostek

Jeżeli zarabiasz mało a posiadasz wysokie kwalifikacje to bez problemy znajdziesz lepsza prace. Sporo osób zdobyło w Polfie doświadczenie i albo zostało albo zaczęli pracować w innych firmach. Firma płaci jak każda inna. Były tez nagrody, chyba dla wszystkich.

@Marta

Zgoda, można szukać nowej pracy. Doświadczenie ? Na to nikt nie zwraca uwagi jeśli nie masz znajomych co pomogą cię wcisnąć do firmy. Jeśli przekroczyłeś "odpowiedni wiek" życia to zapomnij, że znajdziesz firmę z ogłoszenia.

PanKier
@Kostek

Tak, długoletnich z doświadczeniem pozbywa się przy najbliższej okazji wszystkim możliwymi sposobami, głównie przez zastraszenie. Przyjęcia są cały czas ale tylko dla swoich i na wysokie stanowiska; Jak nie ma odpowiedniego stanowiska to je szybko w regulaminie zrobią aby odpowiednio wysoką kasę dać. Takie pensje miesięczne mają, że ja przez pół roku tyle nie zarabiałem, a stanowisko nie najgorsze było. No ale ja nie należę do tej opcji politycznej.

Jolanta
@PanKier

Super, że tak żywo tu dyskutujecie, ale muszę Wam na moment przerwać. Znalazłam parę bardzo ciekawych ofert pracy od firmy TZF Polfa. Planują zatrudnić (oczywiście między innymi), Przedstawiciela Medycznego. Podobno wymagają minimum rocznego doświadczenia w pracy na tym stanowisku. A co z wykształceniem? Trzeba posiadać kierunkowe, by dostać pracę?

@Kostek

Wiesz nie c nie stoi na przeszkodzie poszukać innej pracy...jak taki fachowiec jesteś ...powodzenia...

@Kostek

Zgadzam się że firma za nic ma pracowników którzy przepracowali po kilkanaście lat albo więcej...i są kilka przed emerytura...????

Tomek
@Marek

Jest zawsze PDO na dobrych warunkach. Gdzie indziej firmy dają po 6 czy 9 dodatkowych pensji? I tak jest co rok.

Czy TZF Polfa ma ściśle ustalone godziny pracy?

Prawie emeryt
@Pytanie

Tak. Do oporu

Mateusz

To Polska firma prawda ?

@Mateusz

Witam, Taką informację spokojnie można sobie sprawdzić w internecie. Tak to Polska firma :)

TadeoS

Warto aplikować do działu technicznego na elektryka lub automatyka? Jak zarobki i warunki pracy?

@TadeoS

Warto, na automatyka polecam, ludzie w zespole ok. Różnorodność urządzeń, dużo możesz sie nauczyć, sporo pracy. Co do zarobków musisz dobrze sie sprzedać z tym to różnie bywa.

TadeoS
@Polfiasz

Ale pieniądz jednak marny jak na automatyka w takiej firmie w stolicy.

Zeus
@TadeoS

Nie polecam. Pracowałem tam. Bałagan organizacyjny jest przeogromny. Dodatkowo przerost zatrudnienia ludzi którzy czekają tylko do emerytury i nic nie robią. Pochłonie cię niemoc totalnego bałaganu no i do tego marny zarobek.

GeneralnieNiePolecam
@TadeoS

Generalnie nie polecam. Pensja niska, przerost zatrudnienia a jednocześnie brak rąk do pracy - ci co są to albo czekają na wcześniejszą emeryturę, albo są starej daty i nie ogarniają nowoczesnej technologii, albo stosują spychologię. Brak szkoleń, co podpatrzysz to twoje, brak wyposażenia. Z plusów to można trafić na miłych i pomocnych ludzi.

@TadeoS

Nie polecam. Cichy mobbing. Stare baby na produkcji. Trzeba posiadać uprawnienia G1, G2, G3 co jest równowartość prawie miesięcznej pensji (szkolenia+egzaminy). Na każdym kroku widać "skrobanie d.py o szkło". Może być tak że po okresie próbnym będzie: "murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść"

Polfa Tarchomin
@Jerzy

Nasza firma finansuje wiele rodzajów szkoleń. Dotyczy to również szkoleń dających uprawnienia energetyczne - pracownicy mają opłacone zarówno szkolenie jak i egzamin. Pracownicy mogą podnosić swoje kwalifikacje na kosz firmy na różnych kursach oraz np. uzyskać dofinansowanie do studiów.

@Polfa Tarchomin

Lepiej pochwal się jakie są zarobki na stanowiskach w dziale utrzymania ruchu.

@Polfa Tarchomin

Znowu szukasz elektromechanika i mechanika w dziale utrzymania ruchu. Coś Ci pracownicy padają jak muchy. Wymagania dla elektromechanika. Uprawnienia grupy G1 do 1 KV, G2 i G3.

Mz
Kandydat

Witam. Czy w Tzf jest takie stanowisko jak Technik-konserwator? "slusarka i wszelkie inne naprawy pilne w tak zwanym systemie help desk. Jestem z tej drugiej Polfy, ktora niedlugo odejdzie w otchlan. :( Nie widze nigdzie ogloszen. Dotarlem do tego forum i zwracam sie z pytaniem. Pozdrawiam

Hej

Witajcie. Na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku Operator urządzeń.

@Hej

ok 3200 brutto

Sadur55
@Pracownik

Przecież to śmieszny pieniądz i to nie tylko w Warszawie. To już we Wrocławiu można zarobić trochę więcej.

@Hej

@Polfa Tarchomin. Lepiej pochwal się jakie są zarobki na stanowiskach w dziale utrzymania ruchu.

saxsax

Czytam to wszystko i nie mogę uwierzyć że ktoś komu nie pasuje praca jeszcze tam jest - powiem szczerze chyba nigdy nie pracowaliście gdzie indziej a zwłaszcza w prywatnej firmie czy gdzieś za granicą to widać po waszych wpisach Ludzie wszędzie są podobni narzekają na pracę bałagan i stosunki międzyludzkie - zapraszam do korpo gdzie teraz jestem docenicie wtedy pracę na państwówce

Może jakieś konkrety? Jestem ciekaw o co chodzi z tym transportem ????

Paula123

Witam. Moze orientuje sie ktos, jak wyglada sprawa dotyczaca warunkow pracy i płacy na stanowisku laboranta? Z gory dziekuje!

Dzasa

Hej, czy mozecie wyrazić jakaś opinie na temat pracy na stanowisku specjalisty ds magazynowych? Zarobki itp

Eliza

Pracujecie w maseczkach czy nie jest to wymagane ?

Zostaw merytoryczną opinię o TZF Polfa - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

TZF Polfa