BeMM Architekci

Opinie o BeMM Architekci

Oszukani
@admin 20.07.2016 18:00
Witam! Czy ktoś ma jakieś nowe info na temat BeMM Architekci, bo jakoś zapadła cisza. Czekamy na newsy od pracujących....

Byliśmy podwykonawcami w jednym projekcie. Projekt zrobiony prawidłowo i do tej pory nie widzieliśmy pieniędzy... Właściciel po otrzymaniu faktury wprost powiedział że jej nie zapłaci (wiemy, że inni podwykonawcy mieli ten sam problem). To krętacz i naciągacz. Straszy też podwykonawców konsekwencjami za niedotrzymanie terminow, których on sam nie dotrzymuje. Bardzo trudna "współpraca". Chce mieć podwykonawcę na każde skinienie. Odradzam.

Zostaw opinię o BeMM Architekci - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BeMM Architekci