Opinie o Novitel (Działalność zakończona) w Kraków

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Novitel (Działalność zakończona). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Novitel (Działalność zakończona) o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Novitel (Działalność zakończona) w Kraków

novitelka

Ja również nie otrzymałam pełnej zapłaty za luty br. Czekam w dalszym ciągu na zapłatę w całości. Ciekawa jestem ile jest jeszcze takich osób???

zdalna

Czy wszyscy dostali zaległą wypłatę za luty? Bo ja jeszcze nie odnotowałam wpływu na konto

mobilny

TEN KTO NIE DOSTAŁ WYPŁATY OD FIRMY NOVITEL A JEST ZAINTERESOWANY TĄ SPRAWĄ PROSZE O WYSŁANIE NA ADRES pozewnovitel@02.pl WIADOMOSCI W TYTULE CHCE POZWAĆ A W TRRESCI ZA ILE MC I JAKA KWOTE NIE WYPLACIŁ... ZESPÓŁ MOBILNYCH TWORZY WEZWANIE O ZAPLATE JAKO PISMO ZBIOROWE

tak, w UP podpisałam oświadczenie, że juz nie pracuję w tej firmie od tygodnia i do dzisiaj nie dostałam jeszcze wypowiedzenia, a UP wystąpi do pana [usunięte przez admina] z prośbą o potwierdzenie okresu zatrudnienia. Na tej podstawie mnie zarejestrowano.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Novitel (Działalność zakończona)? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

tak, w UP podpisałam oświadczenie, że juz nie pracuję w tej firmie od tygodnia i do dzisiaj nie dostałam jeszcze wypowiedzenia, a UP wystąpi do pana Jarosława z prośbą o potwierdzenie okresu zatrudnienia. Na tej podstawie mnie zarejestrowano.

do byłego pracownika

nie, my też nie mamy pieniędzy za luty (całości) dostaliśmy po 3 2 a nawet jedną ratę. więc w takiej sytuacji gdzie nie podpisał wypowiedzenia i nie ma jak go zastać to można napisać orzeczenie w UP?

zlecenioofiara

Jak byście chcieli z szefem osobiście pogadać we wtorek, to trzeba przyjść troche wcześniej, najlepiej być koło 4-tej nad ranem, bo po każdym kolejnym numerze, to On coraz wcześniej otwiera firmę i znika. Ale może niedługo nie będzie musiał już jej w ogóle otwierać.

do byłego pracownika

Były pracowniku :D ciesz się, że dostałeś pieniążki :) musiałes mieć bardzo dużo sukcesów skoro nasz dyrektor zarządzający potraktował cię wypłatą -gratulację. My CHYBA już na święta nie dostaniemy pieniążków , no chyba że prezes ma specjalne układy z bankami :)

Jestem byłym pracownikiem firmy Novitel pracującym w domu. Kasa za luty wpłynęła mi wczoraj, ale od poniedziałku nie mogę się doprosić wypowiedzenia a bez tego nie chcą mnie zarejestrować w UP. Ciekawe czy się doczekam :/ Pozdrawiam wszystkich Novitelowców.

novicjusz

to kiedy bedzie nowy nabór ?, bo znajomi by sie chcieli nabrac.

ggg

jest dziś 4 kwietnia 2012r. i nadal nie ma wypłaconej kolejnej raty wynagrodzenia za luty 2012r. Po prostu ręce opadają.

ABY OCHRONIĆ NASTĘPNYCH ...

K.K.: Art. 41. § 2. Sąd może orzec zakaz prowadzenia określonej działalności gospodarczej w razie skazania za przestępstwo popełnione w związku z prowadzeniem takiej działalności, jeżeli dalsze jej prowadzenie zagraża istotnym dobrom chronionym prawem.

khm

(usunięte przez administratora) wypłaty w takich ratach że nie wiadomo czy kupić sobie chleb czy masło. Żałuję każdej osoby, która teraz przechodzi przez problemy z tą firmą.

wolontariusz !!!!!!!!

KIEDY NOWY NABÓR ???????????????????????????????????????? gdzie trzeba składać papiery?

fk

Słyszałam, że trzeba tam pilnować kasy, ale nie sądziłam, że aż takie rzeczy się tam dzieją. Zakłamany szef, który chyba nie rozumie, że inni też muszą z czegoś żyć. Nie rozumiem, jak można tak oszukiwać pracowników.

J

To jest żałosne co się dzieje. Sprzeczne informacje o zleconych przelewach. Nie radzę nikomu tam pracować.

poszkodowany - jeden z wieeeeeeluuuuuuu

popatrzcie sobie tam:

Vegi

Witam! Prosze o kontakt osoby ktore zostaly oszukane przez firme NOVITEL abysmy mogli wytoczyc grupowy proces przeciw oszustom ktorzy nie dotrzymuja warunkow umowy . Wtedy odzyskamy swoje pieniadze a firma poniesie konsekwencje nie dotrzymywania warunkow umowy Pozdrawiam ! Prosze kontakt wszystkie oszukane osoby kuba.kapczuk@gmail.com

Vegi

Gorąco nie Polecam firmy NOVITEL ! Zakłamany szef który zleca fikcyjny przelew generanie firma mitomanów naprawdę nie polecam ponieważ firma chyba w każdym aspekcie nie wywiązuje się z umowy . Wiadomo wszystko na początku pięknie ładnie a PIENIĘDZY BRAK! .

Pracownik 111

Wypłaty w ratach. Z opóźnieniem. (usunięte przez administratora)

Novitel (Działalność zakończona)
2.4/5 Na podstawie 153 ocen.

Novitel (Działalność zakończona)